|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
2.4.2014 12:11:27   
M1985
U pravu ste, uvijek ista priča...
Stvarno je grozno što se prema pacijentima ponašaju tako neodgovorno. Vidim na FB ih pitaju javno kada će početi raditi a oni samo ignorišu.

Strašno....

(odgovor članu Nutella74)
Neposredna veza do poruke: 2026
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
2.4.2014 13:58:35   
NEA
Ja ću odustati od svega,ako ne počnu raditi do sljedeće menstruacije, koja mi je oko 15-tog, prestala sam piti i folacin i aspirin čak i ne znam kakvog ovo smisla ima, a što se tiče novca, uvijek se može tražiti neki povrat,a šanse za uspjeh začeća slabe sa dolaskom toplijih dana... užas, jadno i bijedno
sm=zz_timebomb.gif]user posted image

(odgovor članu M1985)
Neposredna veza do poruke: 2027
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
2.4.2014 14:05:54   
M1985
NEA odkud ti to da slabe šanse za začeće dolaskom toplijih dana?

(odgovor članu NEA)
Neposredna veza do poruke: 2028
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
2.4.2014 18:45:49   
mia 74
Prijateljica mi je javila da Bahceci počinje sa radom prekosutra. Da li je neko kontaktirao kliniku danas? Ako neko saznate nešto novo, neka se javi jer sa nestrpljenjem očekujem početak rada klinike.

(odgovor članu M1985)
Neposredna veza do poruke: 2029
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
2.4.2014 20:53:58   
sana80
Cao drage zene... Posto imam iskustva Sa IVF, evo mog misljenja i iskustva. prije Bahceci imala sam 2 neuspjesna postupka, i izmedju sam pravila pauzu od 6 mjeseci ( dr je rekao da je dovoljno da prodju 2 menst nakon stimulacije, ali je meni bilo potrebno vise vremena da se psihicki pripremim. Treci postupak sam imala u Bahceci klinici (prije toga inostranstvo) i postupak je uspjesan. Posto sam iz straha cijelo vrijeme odbijala da prihvatim moguci uspjeh, i prije punkcije sam pitala dr " sta ako ne uspije?" i odgovor je bio jako smislen i logican... Naime nakon stimulacije "posljedice" traju jos 80-ak dana, i onda preporucuju da se naredna stimulacija raadi vec sl. Mjesec s tim sto se koristi manja doza injekcija i iskoriscava se efekat prethodne stimulacije. Postupak IVF je ionako atak na organizam, i ono sto se meni narocito svidja na ovoj klinici je individualan pristup svakoj pacijentici... Mi ovdje razmjenjujemo misljenja i to sto je dr nekom rekao ovako a drugom onako ne znaci nista drugo do da je svaka zena razlicita i da drugacije reaguje. Znam da je bitan broj embrija koji se dobije jer povecava sansu al je u sustini najbitniji kvaalitet. laboratorija je savremena i uz embryoskop su konkurenti savremenim klinikama.
Jako je tesko odluciti se i skupiti hrabrost za ove postupke , i onda kada zena odluci to treba biti tada, zato vas u potpunosti razumijem... Nestrpljenje i brigu... Bahceci je ipak klinika sa renomeom vrijednim postovanja, i ne bi dozvolili da se izigra niti jedan pacijent. Uostalom mi smo bili medju "poslednjim" prije zatvaranja, i profesionalizam koji su tada pokazali zaidta se ne moze porediti ni sa onim sto smo imali.na klinici u EU. Bez obzira sto sam ja cijelu noc preplakala od.brige, sta ce se desiti a u postupku sam bila... Moje misljenje je da su vrijedni cekanja, i narocito za zene koje su iz ove sredine, neuporedivo je lakse kada ste kuci... I ja isto zelim da klinika sto prije pocne sa radom, i da nastave sa uspjesnim radom.

Srecno svim zenama, a mozda ce kao i meni tada bas ovaj stres oko njihovog rada, dodatno stimulirati jajnike, i biti punoooo bebica.... :)


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2030
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
5.4.2014 12:04:30   
dzeny31
Gdje ste zenice? Ima li kakvih infiemacija o klinici?

(odgovor članu sana80)
Neposredna veza do poruke: 2031
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
6.4.2014 17:27:11   
Nutella74
Juce sam zvala,moram uzeti svoje nalaze.Kazu za nekoliko dana.Vise oni i njihovi dani.Moze im biti ima u boga dana.

(odgovor članu dzeny31)
Neposredna veza do poruke: 2032
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
7.4.2014 9:36:47   
kokouli
Zene pozdrav .Imam 1 pitanje ,kad pijete kontracepciju koji aspirin pijete od koliko mg .i je li to preventiva zbog tromboze ....Nadam se da ce klinika uskoro proraditi .

(odgovor članu Nutella74)
Neposredna veza do poruke: 2033
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
7.4.2014 9:37:35   
kokouli

IZVORNA PORUKA: Nutella74

Juce sam zvala,moram uzeti svoje nalaze.Kazu za nekoliko dana.Vise oni i njihovi dani.Moze im biti ima u boga dana.

Dobra ti je ova ima u Boga dana user posted image user posted image

(odgovor članu Nutella74)
Neposredna veza do poruke: 2034
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
7.4.2014 18:39:13   
NEA
kokouli: ASPIRIN PROTECT 100

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2035
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
7.4.2014 19:20:23   
kokouli
Ok .bila sam kod svog dr.posto vec tri dana uzimam antibebi pilule a imam prosirenu venu na nozi koja me zateze vec 2 dana upitala sam i rekao je da pijem Aspirin protekt 100 .Hvala .user posted image .Ima li vijesti za Bahceci pocese li raditi ....user posted image

(odgovor članu NEA)
Neposredna veza do poruke: 2036
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
9.4.2014 20:21:41   
dzeny31
Drage moje, imate li ikakvih informacija o klinici?

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2037
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
10.4.2014 16:39:56   
Emmerald
Dzeny31, taman i ja htjedoh da pitam da li iko ima vijesti?
Meni je Dr. Admir rekao da se Dr. Umit vraca 20 aprila i da ce par dana nakon toga, i uz Bozju pomoc da sudska procedura registrovanja prodje kako treba oni opet poceti sa radom...
user posted image user posted image
Meni se čini da im treba dobar stručnjak za PR poslije ovoga svega :)

_____________________________



Dječice moja draga, šta ću vam sve morati ispričati kad me pitate "mama kako sam se ja rodio?"

(odgovor članu dzeny31)
Neposredna veza do poruke: 2038
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
12.4.2014 17:46:13   
NEA
trebace vjerovatno i strucnjak i pravnik, a i nama savjetnik ...

(odgovor članu Emmerald)
Neposredna veza do poruke: 2039
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
16.4.2014 14:27:15   
jasy
joj samo da više počnu s radom, i da dr. Umut dođe...valjda će se ubrzo znati jel stigao, 20/04 je u nedjelju...javljajte žene ako šta saznate

(odgovor članu NEA)
Neposredna veza do poruke: 2040
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
16.4.2014 18:09:13   
Android
Ja sam danas zvala, oni su sredili sve papire, dr Umit dolazi u utorak, a dr Admir je tu. Zvanicno ce poceti u ponedjeljak sa radom...

(odgovor članu jasy)
Neposredna veza do poruke: 2041
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
16.4.2014 22:45:21   
nedzla.
Hvala Dragom Allahu pa će početi sa radom user posted image

Drage ženice samo u mom gradu je 5 ženica koje su majke blizanaca user posted image

Ja i još jedna ženica smo rodile po dječaka user posted image user posted image i djevojčicu user posted image user posted image a ostale 3 ženice će uskoro aBd roditi po 2 dječaka user posted image user posted image user posted image user posted image

Zar samo to nije uspjeh za jedan grad, a kamoli šta više. Znamo da mnogo ljudi ne voli pričati o tome kako su došli do user posted image pa se za mnoge user posted image ne zna gdje su išle i radile VTO ali sam presretna bila kad sam saznala da su ove 4 ženice išle u kliniku Bahceci baš kao i ja i ostale user posted image

Drage moje, svima vam želim puno sreće, uspjeha i sabura na putu do user posted image user posted image user posted image user posted image na pravom ste mjestu i nemojte odustajati dok god snage imate.

Sve vas puno user posted image ja i moji blizanci user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospodaru Milostivi,
hvala Ti za ova 2 najljepša poklona u mom životu....
lijepi mamini blizanci A&A

(odgovor članu Android)
Neposredna veza do poruke: 2042
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
18.4.2014 15:18:05   
jasy
hvala na odgovoru i nedzla hvala na lijepim željama za sve nas koje se trudimo <3

(odgovor članu nedzla.)
Neposredna veza do poruke: 2043
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
20.4.2014 23:54:42   
sana80
Srecno i uspjesno svim trudilicama... da sto vise bebaca ovdje prijavljujete... :)

Ako nekom treba nek se javi u inbox, imam 5 menopura. Uspjesnih, provjereno... :)

(odgovor članu jasy)
Neposredna veza do poruke: 2044
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
21.4.2014 7:58:01   
kokouli
Jesu li danas poceli raditi user posted image

(odgovor članu sana80)
Neposredna veza do poruke: 2045
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
21.4.2014 22:00:29   
dzeny31
Danas su poceli sa radom.... Umut sutra dolazi...

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2046
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
21.4.2014 22:38:23   
lila25
Jeli tacno da se vraca dr.Enver Kurt ?I jeli sigurno to da rade jer kolegica zvala danas rekli da ne znaju kad dolazi dr.....

(odgovor članu dzeny31)
Neposredna veza do poruke: 2047
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
22.4.2014 10:13:24   
Anoniman
Drage moje,
ja sam iz odredjenih i vrlo provjerenih izvora cula da se dr. Ali Enver Kurt vraca, ali ne u Bahceci. Planira da otvori svoju kliniku i to sa dosta osoblja iz Bahcecija, uglavnom i sestara (mozda da bi lakse preuzeli pacijente????), koje, nije ni cudo, daju vrlo cudne i oprecne informacije kada se nazove.
Umit je danas trebao da dodje, i da se klinika zvanicno i formalno otvori, tako da, drzite palceve da to tako i bude.

(odgovor članu lila25)
  Neposredna veza do poruke: 2048
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
22.4.2014 10:44:38   
kokouli

IZVORNA PORUKA: dzeny31

Danas su poceli sa radom.... Umut sutra dolazi...

Jel to 100 posto ,jesi li bila u klinici user posted image

(odgovor članu dzeny31)
Neposredna veza do poruke: 2049
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
22.4.2014 10:45:36   
kokouli

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje,
ja sam iz odredjenih i vrlo provjerenih izvora cula da se dr. Ali Enver Kurt vraca, ali ne u Bahceci. Planira da otvori svoju kliniku i to sa dosta osoblja iz Bahcecija, uglavnom i sestara (mozda da bi lakse preuzeli pacijente????), koje, nije ni cudo, daju vrlo cudne i oprecne informacije kada se nazove.
Umit je danas trebao da dodje, i da se klinika zvanicno i formalno otvori, tako da, drzite palceve da to tako i bude.


Ma nek prorade pa ostalo svima na volju gdje ce kouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *