|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
10.2.2015 19:04:50   
are
Dvije ampule Puregon od 100, dvije ampule Puregon od 50, dvije ampule Cetrotide. Povoljno, propisno čuvano...

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2351
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
10.2.2015 20:45:30   
Velikaželja
Šta je ovo zatajila tema..nigdje nikogauser posted image
Ima li žena koje ubrzo planiraju postupak? Mi se aBd spremamo na proljeće, trenutno su psihičke pripreme user posted image

(odgovor članu are)
Neposredna veza do poruke: 2352
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
10.2.2015 22:43:54   
jakuta
Drame moje zenice,ako ste mi .I ja sam mislila na proljeće pokušati ponovo ,ali mi se ciklus poremetio imala poslije neuspjelog transfera ciklus sedmog decembra ,za novu godinu malo smedjkasto nista puno i od tad nista .Jel imao neko sličnu situaciju.Inače su mi ciklusi bili redovni.I da napomene m nisam trudna,radila test,negativan.Ljubim vas

(odgovor članu Velikaželja)
Neposredna veza do poruke: 2353
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
11.2.2015 10:53:14   
Amelaa RR
Velikazelja, mozda cemo se srest hocete li ako Bog da u Bahceci?

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2354
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
11.2.2015 16:44:33   
pahuljica85
Cao cure...i mi se spremam sad za proljeće i konačno se ponovno nadam...
Sad idemo u Bahceci nakon 2 neuspješne Icsi kod Balica.
Mozda se i sretnemo... :)

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 2355
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
13.2.2015 20:54:46   
Velikaželja
Pa znamo da se na proljeće sve budi pa se nadam aBd da nam svima bude uspješno koji planiramo!
Amela i mi ćemo aBd u Bahceci, već smo imali jedan pokušaj u julu 2013, nadam se da će ovaj drugi biti dobitni!
Jakuta normalno je da se malo poremeti ciklus poslije svih hormona koje primimo i samog stresa koji prođemo, kod mene je npr. bila obilna i produžena prva mens. poslije postupka, ali mi se sljedeći mjesec regulisala. Možda je to kod tebe predugo user posted image , možda da odeš na kontrolu da ti nije neka cista ostala?
Pahuljice kod tebe će aBd biti treća sreća u drugoj klinici!

< Poruku je uredio Velikaželja -- 13.2.2015 20:57:24 >

(odgovor članu pahuljica85)
Neposredna veza do poruke: 2356
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
13.2.2015 23:56:19   
pahuljica85
Drage cure želim svima nama da nam sto prije uspije. Steta sto nema puno na forumu o vt oplodnji....jer je dosta lakse kad s nekim možeš o tim problemima razgovarati.
Kakva su iskustva s New Life?? Molim sve koje znaju o njima da pišu.
Mi smo planirali u Bahceci...

(odgovor članu Velikaželja)
Neposredna veza do poruke: 2357
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
27.2.2015 19:41:26   
esma1
Pozdrav drage moje...nisam se dugo javljala...ja sam bila u postupku na klinici new life kod doktora Kurta i sad sam 4 mjesec trudnoce hB i dragom doktoru Kurtu:D:D

(odgovor članu pahuljica85)
Neposredna veza do poruke: 2358
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
28.2.2015 13:45:53   
London_Konjic
Postovane zenice, ja sam nova na ovom forumu,ali problem postoji vec duze. Naime, radila sam 2x VTO i nazalost neuspjesno. Posto radim u Londonu, a ovamo je pravo skupo, pokusavam da nadjem najbolji centar u BH gdje cu to uraditi. Pratim an FB i Bahceci i New Life, i s jednim i drugim sam u kontaktu. Iz Bahcecija nekada ne dobije odgovor na posatavljena pitanja, a iz New Life kontraverzne odgovore. Iako sam dobila informaciju od jedne doktorice da su oni bili jedna klinika, nisu mi jasne neke stvari i kome da povjerim svoje zdravlje i povjerenje. Bahceci non stop pokazuje slike njihovih beba, pa zar ih ima toliko. New Life pise da su najbolji "na svijetu"...pa kako to kad klinika radi samo 6mjeseci. Jeftin marketing i jednih i drugih. Medjutim, bebe su tu, i vidi se rad klinike, a "najbolji na svijetu" su meni odgovorili da nemaju embrioskop, a bez toga embriologija je "osakacena". Bahceci je bio prozivan prosle godine po novinama, New Life je pokupio sve one koji su izbaceni iz Bahcecija. Ne mogu biti pametna. Posto sam i sama ljekar, trazila sam reference njihovih doktora. U Bahceciju, doktori imaju naucne reference na pubmed.com, u New Lifu doktori nisu na pubmedu. Meni to puno znaci, ali... Valjda kada puno znate i imate neuspjesne postupke, svaka vam je informacija podjednako bitna i vazna...Molim vas, napisite mi vasa iskustva. Po svemu sudeci, na kraju cu morati traziti pomoc u nekom centru koji je anoniman...jer ovoj marketing na FB je teror za pacijente a i medicnu (naucni rekord...to ne postoji...vec naucno dostignuce...ili najbolja klinika na svijetu...)

(odgovor članu esma1)
Neposredna veza do poruke: 2359
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
28.2.2015 14:30:42   
Amelaa RR
Londonka iz Konjica.. :) dobro nam dosla na forum, i vidjet ces ovdje ima mnogo divnih zena koje su spremne pomoci na bilo koji nacin.

Poslala sam ti PP.. Mi smo radili prvu vantjelesnu u Bahceciju, i opet smo se odlucili za njih...a bili smo na vagi izmedju New Life i Bahcecija..al odluka je pala na Bahceci..i ako Bog da nadam se da cemo uspjet uz Boziju pomoc i njihovu naravno..
Dr.Umut je divan i veeliki profesionalac...i dr.Ali u New life je isto to..al Umut opet ima vise iskustva kad je rijec u vantjelesnoj oplodnji i sterilitetom..

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu London_Konjic)
Neposredna veza do poruke: 2360
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
3.3.2015 22:13:15   
Velikaželja
London_Konjic dobrodosla!!
Mogu ti reci da poznajem ekipu iz new life jer su mi u bahceciju radili vto i to je sve jer ne znam s kakvom sad opremom raspolazu, a mi smo se ipak odlucili opet za bahceci bez obzira na tim ljudi jer mislimo da su ipak vise uhodani, znamo da imaju opremu da odrade sve od pocetka do kraja. Ne znam kakav je doktor, ali sam cula da je super! Mislim da ne trebamo previse ni razmisljati, jer se i tu potrosimo, kakav je doktor, kakva oprema, koja je bolja klinika, mislim da je najvise stvar "potrefiti" momenat koji ce biti onaj nas, onaj dobitni!
U svakom slucaju za koga god se odlucis zelim ti puno srece i da bude treca sreca!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 2361
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
3.3.2015 22:16:30   
Velikaželja
Mogu samo dodati da mi se kod jedne sestre koja je radila u bahceciju nisu svidjeli njeni ogromni izgelirani nokti pa nije mogla ni da mi stisne meso da mi udari inekciju. Ipak je to zdravstvena ustanova u kojoj se o tome mora voditi računa. ona je sad u new life

(odgovor članu Velikaželja)
Neposredna veza do poruke: 2362
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
3.3.2015 22:37:08   
Velikaželja
Amela imas PP

(odgovor članu Velikaželja)
Neposredna veza do poruke: 2363
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
4.3.2015 18:29:35   
Bahcecı
!!!

< Poruku je uredio Bahcecı -- 4.3.2015 18:30:33 >

(odgovor članu Velikaželja)
Neposredna veza do poruke: 2364
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
5.3.2015 12:11:44   
Lilly33
Pozdrav svim forumašicama...Ja sam nova trudnica iz ordinacije Dr.Balić iz Tuzle...radila sam postupak u januaru,prvi puta i uspješno..sada smo 10 nedjelja,sve je ok i nadam se da će tako i ostati do kraja trudnoće...Ja nosim pozitivno iskustvo iz ove ordinacije,zadovoljna sam cijelim tretmanom i imam samo riječi hvale...pozzz svima..

(odgovor članu Bahcecı)
Neposredna veza do poruke: 2365
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
5.3.2015 12:14:03   
Lilly33
Da...napominjem da sam bila u IVF postupku, u dugom protokolu i sve je proteklo uredno...

(odgovor članu Lilly33)
Neposredna veza do poruke: 2366
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
6.3.2015 12:33:47   
London_Konjic
Cestitam Lilly33. Svaka cast. Koliko si embrija imala I na koji ti je dan uradjen embriotransfer.

(odgovor članu Lilly33)
Neposredna veza do poruke: 2367
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
6.3.2015 12:38:42   
Lilly33
Hvala za cestitke :) Punktirano mi je 7 jajnih stanica,a od toga smo dobili tri 8stanična embrionauser posted image ...Embriotransferom mi je vraćen 1 embrion i hvala Bogu sretan pogodak :)

(odgovor članu London_Konjic)
Neposredna veza do poruke: 2368
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
6.3.2015 12:40:49   
Lilly33
Zaboravih napisati da mi je embriotransfer bio 5ti dan od punkcije...

(odgovor članu Lilly33)
Neposredna veza do poruke: 2369
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
6.3.2015 19:07:35   
jabuka21
Lilly cestitam, a mozes li malo objasniti kako peti dan osmostanicni user posted image user posted image , zar nije tada vec u stadiju blastociste. Mislim da i kod Balica cekaju uglavnom taj peti dan blastocistu da dobiju. Vec sam te na drugoj temi tamo pitala za uspjesnost te grupe, cula sam i ja da je januarska grupa bila dosta uspjesna. Jeste li vi nesto zaledili? Kako si ti poslije embriotransfera jesi li mirovala strogo?

(odgovor članu Lilly33)
Neposredna veza do poruke: 2370
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
6.3.2015 19:43:46   
London_Konjic
Jel ovo marketing za Balice ili neka nepovezana prica....osmostanicni na 5 dan?

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 2371
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
6.3.2015 21:01:06   
Lilly33
Sorry cure,ja sam pogriješila,ponovo sam provjerila u otpusnom pismu i u pravu ste..naravno 5 dan od punkcije..uglavnom dobili smo 3 embriona,2 smo zaledili..sto se tiče mirovanja ja sam prva 2 dana onako odmarala ali nista strogo,a onda lagano otisli malo na odmor,opušteno skroz...Iskreno ja se nisam ni nadala da će uspjeti od prvi puta, a i znala sam da smo dva zaledili pa biti će još šansi::)) i eto hvalaBogu user posted image

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 2372
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
6.3.2015 21:07:07   
jabuka21
Bitno je da su sada u tvome stomaku hvala Bogu. Da bude ti lahka trudnoca i porod naravno. Ma da i ja sam se malo zbunila rekoh kako ce biti osmostanicni a peti dan transfer mada nisam ja toliko upucena u sve to, al eto naucila sam da su blastociste peti dan. Cuvaj se draga i uzivaj u svakom danu.

(odgovor članu Lilly33)
Neposredna veza do poruke: 2373
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
17.4.2015 22:07:48   
new bubamara
Pozdrav svim trudilicama i trudnicama.Imam jedno pitanje za vas ako je neko imao slicno iskustvo,dobro bi mi doslo.Ja sam ostajala trudna 3 puta prirodno.Prva trudnoca kucalo srce 8 nedjelja ali nastupio spontani,druga trudnoca plod se ne razvija pa opet spontani,treca trudnoca vanmatericna izvadili mi jajovod,u Januaru ove godine sam isla kod dr Envera Kurta ponjela sve nalaze nesto mi i oni vadili i dakle sve uredu da napomenem imam uradjene i kariograme,primila stimulaciju i ostala trudna sva sretna,prvi ultrazvik sve ok,drugi ultra zvuk sve ok treci zakazan i kaze mi dr tada da bi trebali biti otkucaji srca medjutim tada sam bila trudna 8 sedmica i 4 dana ali otkucaja nema,naruci me ponovo za za 6 dana nema i dalje otkucaja i morala sam raditi kiretazu i to sam i uradila uzorak poslan na patologiju nakon par dana me zovu nalaz gotov sve uredu.Sada mi doktror predlaze da radim PDG jer mi vezu ovu trudnocu sa drugom pa i sa trecom i smatra da se treba to ispitati a ja u dilemi jer bas nije to sve jeftino a i mnogo trazi zivaca pa sam Vas htjela zamoliti ako neko ima slicnig iskustva da mi se javi.Lijeop pozdrav za sve Vas

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 2374
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
18.4.2015 21:15:28   
kokouli
new bubamara imas PP .

(odgovor članu new bubamara)
Neposredna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *