|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.12.2014 11:53:10   
jakuta
Drage moje nista od moje trudnoće ,beta negativna

(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2326
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.12.2014 12:07:56   
malena27 RR
user posted image user posted image

budi jaka...znam da ti se srce lomi...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2327
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.12.2014 14:26:28   
kokouli

IZVORNA PORUKA: jakuta

Drage moje nista od moje trudnoće ,beta negativna

user posted image user posted image user posted image drzi se ,i grlim te ,znam kako ti je .

(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2328
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.12.2014 14:31:11   
jakuta
Hvala ti malena,slomilo se na milion komadića .Zvala sam dr i rekao mi da ponovim betu u srijedu ,prošle sedmice su imali ženu kojoj je beta bila manja od nule za dva dana 10 i ponovo za dva dana beta 60.Daj Bože da sam ja ta Sretnica,al čisto sumnjam.Jel ima neka Zenica na forumu da joj se to dogodilo.Ljubim vas

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 2329
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.12.2014 14:32:24   
jakuta
Kokulii dušo moja,hvala ti

(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2330
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.12.2014 14:43:24   
kokouli

IZVORNA PORUKA: jakuta

Hvala ti malena,slomilo se na milion komadića .Zvala sam dr i rekao mi da ponovim betu u srijedu ,prošle sedmice su imali ženu kojoj je beta bila manja od nule za dva dana 10 i ponovo za dva dana beta 60.Daj Bože da sam ja ta Sretnica,al čisto sumnjam.Jel ima neka Zenica na forumu da joj se to dogodilo.Ljubim vas

Zelim ti da i ti budes ta sretnica od srca ,ne sekiraj se samo .

(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2331
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.12.2014 14:55:42   
malena27 RR
jakuta, ja se sjecam jedne snele, koja je otprilike bila tako nekako sa mnom u postupku...
beta joj bila 0,5... nakon 2 dana ponovila, ono beta hop, nesto visoko, oko 150 cini mi se...i blizanci...
koji je dan poslije transfera? jesu bili 3.dnevni ili 5.dnevni embrioni?

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2332
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.12.2014 14:59:31   
malena27 RR
evo nadjoh post:

IZVORNA PORUKA: snele

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Izgleda da nije uspjelo beta 0,169


a poslije je objavila da je beta narasla u par dana, pa je opet javila kad je isla na 1. uzv da su blizanci...
zena se jadna isplakala ko niko...jos joj ja prva napisala da otplace i da se spremi na nove borbe...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 2333
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.12.2014 15:59:57   
pahuljicamala
Draga Jakuta, zao mi je, ne mogu opisati user posted image user posted image user posted image user posted image
Zao mi je I sto kasnim sa odgovorom, a prozivala si me vezano za Estrofem...., oprosti mi, molim te... Slabo ulazim na RR, lose sam, jedva se drzim...

Znam da je to ponavljanje bête nesto najteze I da bas dusu muci, ali ipak ponovi..., kao sto su doktori trazili. Ja sam 4 puta imala takvu situaciju I uvijek sam bila protiv tog ponavljanja jer I meni I suprugu skrati zivot za barem par mjeseci....
Nemoj tako malo nade polagati u to sto se radi o FET-u. Toliko ima pozitivnih ishoda nakon FET-a, mozda cak I vise nego nakon transfera svjezih embrija. I kod mene su bile smrzlice koje su ostale zadnje nakon sto im se braca I sestre nisu nesto pokazali. Vise od godinu dana su cekali da dodu na red I etouser posted image user posted image

Zelim ti svu srecu I svu snagu Svijeta! Isplakah se...., suosjecam s tobom...
Potrudi se da se opustis I da u svaku narednu borbu udes kao da ti I nije stalo, kao da ides samo da ispostujes proceduru. Kod mene je tako bilo od pocetka priprema, sve do testa...

Ljubim vas sve hrabre zenice!user posted image

_____________________________

Nada posljednja umire....

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 2334
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
2.12.2014 19:47:17   
jakuta

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

jakuta, ja se sjecam jedne snele, koja je otprilike bila tako nekako sa mnom u postupku...
beta joj bila 0,5... nakon 2 dana ponovila, ono beta hop, nesto visoko, oko 150 cini mi se...i blizanci...
koji je dan poslije transfera? jesu bili 3.dnevni ili 5.dnevni embrioni?

Izvinjavam se mojim drugama sto vam nisam ranije odgovorila, bila sam na poslu a umreženi nam Računari tako da direktor vidi sta radimo.Došla s posla zove me brat Da dosje sa kcerkicama.Elem da vam se zahvalim na riječima utjehe i ohrabrenja ,sutra Vadim betu ,al se bas i ne nadam ,može dragi Bog dati.Uglavnom javit cu vam.Ljubim vas.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 2335
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
2.12.2014 19:52:04   
jakuta
Draga pahuljice ,nemoj da plačeš nego uzivaj sa svojim bebicama i nemoj previše da se opterecujes sta ce biti,ja sam tako kad sam zatrudnila u decembru prošle godine,toliko bila opterećena i sanjala nek ružne snove ,a tebe molim opusti se,bit ce kako nam je sudjeno .

(odgovor članu pahuljicamala)
Neposredna veza do poruke: 2336
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
3.12.2014 18:56:44   
Velikaželja
jakuta...user posted image žao mi je znam kako se osjećaš, kod mene je isto bilo poslije FET-a, mogu ti samo reći drži se i aBd u nove pobjede

(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2337
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
3.12.2014 19:01:34   
Velikaželja

IZVORNA PORUKA: pahuljicamala

Velikaželja, opsrosti sto malo kasnim sa javljanjem...

Sto se tice novog doktora I tima na klinici, mnogo su profesionalniji I ozbiljniji u odnosnu na prethodni. Meni su svi drai I pristupacni, ali onaj raniji tim je imao neprofesionalan pristup I bili su previse da kazem " opusteni" sa pacijentima, bez nekog razumijevanja I truda ( cast izuzecima, koji uvijek ima). Ja sam bila uzasno razocarana kada je doslo do smjene osoblja I doktora, ali obzirom da sam kod njih imala svoju djecicu, nisam zeljela izuzimati ih I prelaziti negdje drugo. Nastavila sam na istoj klinici I, kako se cini, nisam pogrijesila user posted image

Ako te zenima jos nesto, slobodno pitaj.

Svim zenicama zelim da vrlo brzu pocnu da se "pate" sa svim ovim mucninama I vrtoglavicama user posted image

Saljem vam veeeeliki user posted image


pahuljice to mi je drago da čujem jer sam i ja stekla isti dojam, da su malo nonšalantni dok smo mi svo vrijeme na iglama kako će biti, šta će biti. drago mi je da ti je uspjelo i povuci nas sve za nosić!!user posted image

(odgovor članu pahuljicamala)
Neposredna veza do poruke: 2338
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
3.12.2014 21:45:28   
jakuta

IZVORNA PORUKA: Velikaželja

jakuta...user posted image žao mi je znam kako se osjećaš, kod mene je isto bilo poslije FET-a, mogu ti samo reći drži se i aBd u nove pobjede

Drage moje,da vam javim da je beta i danas negativna.Meni kolegice predlažu da sljedeći put radim u prirodnom ciklusu .Ne znam kako to izgleda,ako ima neka od vas bila bi zahvalna da podijeli sa nama svoje iskustvo.Velika želja, koji put ti je bilo to da si radila sa smrzlicima.Zao mi je sto ti nije uspjelo ,evo pahuljici fet bio dobitak,hvala Bogu.Meni je prošli put uspjelo ali sa svježim embrij ima, ali nažalost završilo se spontanim pobačajem.Lijepo sanjajte.

(odgovor članu Velikaželja)
Neposredna veza do poruke: 2339
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
6.12.2014 14:58:07   
Velikaželja
jakuta žao mi je što na kraju ipak nije bio pozitivan rezultatuser posted image čovjek se do zadnjeg momenta nada.
Kod mene je bio prvi put FET jer sam imala HS i nisu htjeli da rade u tom ciklusu pa su zaledili nekih 7-8 koliko se sjećam. Uradili smo FET, a sve ostalo je propalo nakon odljedjivanja kako su mi rekli, a to me je dodatno pogodilo jer sam znala da ću sve ponovo morati prolaziti ako ne uspije.I nije uspjelo. Sad planiramo opet u postupak i nadam se da će ovaj biti dobitni!
Ženice zna li iko šta je sa zakonom o 2 besplatne, niko više to i ne spominje, možda sam OT?

(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2340
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
6.12.2014 16:33:34   
kokouli
Ma nema nista od toga ,na zalost ...u RS se bore za 3 pokusaj .Nasi idioti .user posted image

(odgovor članu Velikaželja)
Neposredna veza do poruke: 2341
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
6.12.2014 18:06:41   
nedzla.
Drage zeniceuser posted image
Nisam se duuugo javljala a nemojte mi zamjeriti jer sam zauzeta mamica i jos + user posted image
Znate da sam ostala prirodno trudna nakon ICSI

Cestitam trudnicama a posebno pahuljici user posted image

Zelimo vam puno srece i uspjeha ja, moji user posted image i user posted image u tibi

< Poruku je uredio nedzla. -- 6.12.2014 18:08:10 >


_____________________________

Gospodaru Milostivi,
hvala Ti za ova 2 najljepša poklona u mom životu....
lijepi mamini blizanci A&A

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2342
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
6.12.2014 19:52:41   
jakuta

IZVORNA PORUKA: nedzla.

Drage zeniceuser posted image
Nisam se duuugo javljala a nemojte mi zamjeriti jer sam zauzeta mamica i jos + user posted image
Znate da sam ostala prirodno trudna nakon ICSI

Cestitam trudnicama a posebno pahuljici user posted image

Zelimo vam puno srece i uspjeha ja, moji user posted image i user posted image u tibi

Draga Nedzla,mashAllah ,to samo dragi Bog može dati ,da si prirodno zatrudnila.Uživam sa svojom djecicom

(odgovor članu nedzla.)
Neposredna veza do poruke: 2343
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
6.12.2014 19:54:24   
jakuta
Htjedoh napisati uživaj sa svojom djecicom, uf ovaj tableta.

(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2344
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
8.12.2014 23:41:21   
Aerlyn
Drage žene,

molim one koje imaju više iskustva sa inseminacijama i ivf-om u Bih da mi u privatnoj poruci objasne situaciju Bahceci/New life ! Dakle ja tek ulazim u proces ovdje u Sarajevu (Imam iskustva samo sa Splitom i Mehmedbašićem). Ne interesuje me javna polemika već konkretne informacije privatno molim vas. Zelim da znam s kim imam posla što je sasvim opravdano. Bilo da su pozitivna ili loša iskustva sve me interesuje !

Hvala vam puno na pomoći !


(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2345
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
23.12.2014 12:06:35   
Ena123
Zdravo drage moje trudilice user posted image

Pratim Vas vec enko vrijeme i radujem se svakom user posted image gotovo kao da je i moj jer tako znam da postoji nada i za mene...

Ukratko,uzeli smo se kasno sa 35 god. prvih 6 mjeseci nismo bili skupa ali bili smo onda 6 skupa i nema user posted image ,potrazimo lijecnicko misljenje jer godine mi ne idu u prilog da bih cekala godinu.Njemu kazu da ima manji broj aktivnih ...i da bi nam bilo najbolje VTO i mi ti krenemo sa vadjenjem nalaza i odjedom ja trudna,prirodno...cudo pravo,sreca do neba,sve ok,radila trpli test,amonostintezu,sve,redovni pregeledi i sve ok dok doktoru u 20 tjednu nije ustanovio anomaliju na licu bebe...u 22 tjednu su me porodili,inducirani porod,ne dao bog nikome da to prodje jer samo on moze znati koja je to patnja i bol za necim tako zeljenim.Proslo je tome 15 mjeseci,pazili smo neko vrijeme,6 mjeseci i ponovo pokusavamo,nema nista,svaki put kada vjestica user posted image dodje ja bolujem ...vrijeme ide,ne mozemo cekati vise.Planiramo na proljece jer finansijski ne mozemo prije krenuti na neku kliniku za VTO i mislim da je nas izbor Sarajevo New Life jer vidim po ovim forumima da ih hvalite....Kakva su iskustva,tada cu imati 38 god. i bojim se da nije kasno,hocu li uspjeti user posted image .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2346
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
23.12.2014 17:14:39   
kokouli
Draga ena 123,sto ne bi prvo otisli na konsultacije da vidite sta kaze ljekar ...ne morate mozda odmah na VTO ,imas i inseminacije ,mozes se stimulisati pa zalediti svoje jajne stanice ....ima puno mogucnosti ...zelim ti sto prije user posted image Jajne stanice mozes i iz prirodnog ciklusa punktirati ,pa kad skupite onda ICSI ....ja bih pokusala i IUI jeftinije je za pocetak .user posted image

< Poruku je uredio kokouli -- 23.12.2014 17:16:21 >

(odgovor članu Ena123)
Neposredna veza do poruke: 2347
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
23.12.2014 23:34:54   
jakuta
Draga ena,bori se,nije kasno.Ja sam zatrudnila u 42 godini ,ali nažalost imala sam spontani.Zao mi je kad pročitan da je neka od vas doživjela sto i ja.Ja sam vto radila svaki put u bahceciju .Želim ti da sto prije dodjes do cilja,tj.bebice.

(odgovor članu Ena123)
Neposredna veza do poruke: 2348
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.12.2014 10:36:17   
Ena123
Drage moje...

Hvala na podrsci i sugestijama.Pa hocemo otici cemo na konsultacije samo sada se kontamo kod koga Balići Tz ( a ja sam iz Tz) ili Dr.Umut Sarajevo.Jest dalje Sa ali cini mi se kao prava klinika...ne znam,nisma pamatena jer i Balici imaju dobre rezultate i tu su mi blize a opet u 2 god. ovi u Sa imali 150 parova i 200 beba,ja bih voljela i bliznace ako bog da :)!

(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2349
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.12.2014 14:45:20   
kokouli
Dace ako bog da ,mozda opet zabebis prirodno sto ti od srca zelim ,kao i svima koji se trude oko potomstva da tu zelju i ostvare i na svijet donesu svoja ceda mirisna .user posted image

(odgovor članu Ena123)
Neposredna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *