|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
19.11.2014 15:55:07   
M1985
pahiljicamala od srca ti čestitam na pozitivnohj beti i želim ti školsku trudnoću. I ja sam trudnica iz Bahceci klinike i evo me hvala Bogu u šestom mjesecu trudnoće sa blizancima. UZ do 12 sedmice se radi vaginalno a poslije abdominalno. Što se tiče lijekova, na svakom pregledu će ti doktor reći šta da koristiš do sljedeće kontrole. Na početku trudnoće, kontrole su malo češće, otprilike svake 2-3 sedmice, a kasnije ako je sve OK svake 4. Uglavnom, ponašaj se u skladu sa uputama dr. i nema problema :) Još jednom ti čestitam i želim sve najbolje.

(odgovor članu pahuljicamala)
Neposredna veza do poruke: 2301
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
19.11.2014 15:59:19   
kokouli
Pahuljicemala user posted image user posted image user posted image ,da bude uredna i skolska trudnoca od srca ti zelim .Samo polako ,budi pozitivna i sve ce ako bog da biti u redu .user posted image user posted image .

(odgovor članu M1985)
Neposredna veza do poruke: 2302
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
20.11.2014 10:50:23   
pahuljicamala
Hvala vam svimauser posted image Vi ste najbolja moguca podrskauser posted image

Zanima me kako se odlucuje ko ce voditi trudnocu.... Ja sam bas zatecena u ovome, jer sam se u zivot smjela kladiti da nece uspijeti, I nisam nikad ni razmisljala kako to ide... Da li da void doctor na klinici, pa da se onda samo javim nekom doktoru pred porod, ako Bog da, da znaju oni u rodilistu da postojimuser posted image Ili, kako to vec ide?

Hvala vam, drage zenice, od srca! Sva sam vam izgubljena.....

Ljubim vas!

_____________________________

Nada posljednja umire....

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2303
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
21.11.2014 11:49:26   
M1985
Pahuliicamala imas pp

(odgovor članu pahuljicamala)
Neposredna veza do poruke: 2304
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
21.11.2014 11:57:16   
pahuljicamala
M1985 nisam dobila porukicu user posted image

Ovom prilikom pozdravljam sve zenice I saljem velike user posted image

_____________________________

Nada posljednja umire....

(odgovor članu M1985)
Neposredna veza do poruke: 2305
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
21.11.2014 12:21:46   
M1985
Evo sada jesi user posted image

(odgovor članu pahuljicamala)
Neposredna veza do poruke: 2306
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
22.11.2014 20:39:02   
Velikaželja
pahuljice mala cestitam od srca!! mislim da smo ti i ja bile zajedno u jednom ( meni prvom ) postupku negdje u julu 2013 godine? Tad je bio doktor E.Kurt, reci mi kakvo je iskustvo sa novim doktorom, da li je sad malo organizovanije sve nego tad? ja sam bila malo razočarana, pisala sam to tad šta se sve dešavalo, oko mojih zaledjenih/odledjenih embrija, kako su govorili da je sve extra a onda( mislim da ih je bilo 6,7 ) ništa nije preživjelo...sve mi je to teško palo, ali evo sad se spremam za novi postupak na proljece i opet smo se odlucili za Bahceci.
Ima li vas jos koji se spremate za postupke??
puno srece svima nama na putu do user posted image user posted image
Ženice gdje ste nabavljale lijekove, ja planiram poslije razgovora prikupiti informacije šta će mi od lijekova trebati pa nabavljati možda u BG, prvi put me baš skupo došlo jer sam sve uzimala na klinici pa da probam malo uštediti ovaj put.
Izvinite na dugom postu, ali dugo me nije bilo pa sam se raspričala user posted image

(odgovor članu pahuljicamala)
Neposredna veza do poruke: 2307
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
22.11.2014 20:52:03   
Velikaželja
nema nikoga..

___________________________________
2x IUI=0
1x IVF/FET=0

...doći će i taj dan kad ću i ja ugledati svoje malo sunce...


< Poruku je uredio Velikaželja -- 22.11.2014 20:53:49 >

(odgovor članu pahuljicamala)
Neposredna veza do poruke: 2308
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
22.11.2014 21:31:03   
kokouli

IZVORNA PORUKA: new bubamara

Pozdrav za tebe i jedno pitanje gdje si kupila Lucrin injekcije

Molim da mi objasnite kakva je to inekcija ...

(odgovor članu new bubamara)
Neposredna veza do poruke: 2309
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
22.11.2014 22:30:43   
Vanja88
kukuli, zasto ne nazoves pa pitas za sta su? ja sam na engleskom nasla na netu da se koriste da blokiraju ovulaciju da se nebi formirale ciste...

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2310
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
22.11.2014 23:19:44   
Elica 5
Kokouli,,, ja sam koristila u prošlom postupku Lucrin,,, krenuli smo od 21 dana ciklusa jer je to bio dugi protokol,,,, e sad koja im je svrha iskreno nisam dr. ni pitala u zadnje vrijeme sve manje pitam jer me odma manje glava boli,,, kad manje znam zbog toga što ništa promijenit nemogu,, ostaje samo da vjerujem dr. i to je to.... a inače taj lijek u apoteci Dini košta 420 km,,,,,,,, baš su jeftini svaka im čast...user posted image

_____________________________

1.ICSI-2010-mis.ab. u 11.
4.Fet-2012, 2 blaste 19.10.2012.g. Beta 11 dan 452, 14 dan 2092,16 dan 4690
Adna mamina "Ceza" tajina "Kruškica"
16.06.2013 - 29.08.2013 Znam da si Cezo moja sad na puno ljepšem mjestu,ali znam da i meni fališ puno <3

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 2311
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
23.11.2014 7:06:05   
kokouli
user posted image boze sacuvaj cijene ...user posted image .Juce cuh za taj lijek ,meni ga nisu preporicivali licno ,pa me zanimalo sta je .Hvala na info.user posted image

(odgovor članu Elica 5)
Neposredna veza do poruke: 2312
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
23.11.2014 14:29:03   
banovici
kokouli neradi aparat na ukc i neznaju kad ce proraditi a vec godinu dana od sponatanog nema ni traga sreci zauser posted image isla sam na razgovor kod dr.kojeg mi je moja doktorica preporucila al me strah cekanja i ovako gubim vrijeme u nadi pa nemam pojma sta cu samo znam da mi je skupo dati 1500km za dijagnosticku operaciju akod dr.Suade Tinjic 500km al neki nisu zadovoljni njome pa neznam ni sama sta i kako ako znate pisite bilo kakva iskustva sa jednorogom maternicom uhh

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2313
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.11.2014 8:38:07   
regi
ev da vam ja kazem info za dr Radoncica (isla mu moja jetrva) u Zg privatno
ako se dobro sjecam, kosta 200 eura, a ako ima materijala za PH nalaz,opnda jos 100 e.
to je office histero, dakle,dodjes, obavis zahvat bez anestezije(a ne boli, to kaze moja jetrva koja ima izuzetno nizak prag bola) i ides kuci isti dan.

_____________________________

ja-28 god, mm 34
problem-azoospermija

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 2314
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.11.2014 9:09:49   
kokouli

IZVORNA PORUKA: banovici

kokouli neradi aparat na ukc i neznaju kad ce proraditi a vec godinu dana od sponatanog nema ni traga sreci zauser posted image isla sam na razgovor kod dr.kojeg mi je moja doktorica preporucila al me strah cekanja i ovako gubim vrijeme u nadi pa nemam pojma sta cu samo znam da mi je skupo dati 1500km za dijagnosticku operaciju akod dr.Suade Tinjic 500km al neki nisu zadovoljni njome pa neznam ni sama sta i kako ako znate pisite bilo kakva iskustva sa jednorogom maternicom uhh

A sto u tom slucaju ne trazis uputnicu za Sarajevo mislim kad takj aparat ne radi ,a osigurano si lice .user posted image

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 2315
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
26.11.2014 9:24:13   
pahuljicamala
Velikaželja, opsrosti sto malo kasnim sa javljanjem...

Sto se tice novog doktora I tima na klinici, mnogo su profesionalniji I ozbiljniji u odnosnu na prethodni. Meni su svi drai I pristupacni, ali onaj raniji tim je imao neprofesionalan pristup I bili su previse da kazem " opusteni" sa pacijentima, bez nekog razumijevanja I truda ( cast izuzecima, koji uvijek ima). Ja sam bila uzasno razocarana kada je doslo do smjene osoblja I doktora, ali obzirom da sam kod njih imala svoju djecicu, nisam zeljela izuzimati ih I prelaziti negdje drugo. Nastavila sam na istoj klinici I, kako se cini, nisam pogrijesila user posted image

Ako te zenima jos nesto, slobodno pitaj.

Svim zenicama zelim da vrlo brzu pocnu da se "pate" sa svim ovim mucninama I vrtoglavicama user posted image

Saljem vam veeeeliki user posted image

_____________________________

Nada posljednja umire....

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2316
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
28.11.2014 21:09:48   
kokouli
Evo da upiatm i ovdje iako nije bas tema ,ali je HITNO .Trebam kutiju Ciklo proginova lijeka ,nema ga za kupit u Sarajevu ,a pocela sam piti vec 7 dana ...ako neko ima molim da mekontaktira na PP.Sutra mi vec treba .user posted image

(odgovor članu pahuljicamala)
Neposredna veza do poruke: 2317
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
29.11.2014 10:31:47   
jakuta
Draga kokuli ,ja sam cicloprogynovu kupila u apoteci vitapharm u Sarajevu na Ilidži prodje se iza petrolove pumpe.Nadam se da oni imaju ,sretno

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2318
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
29.11.2014 10:35:35   
jakuta
Drage moje zenice ,redovno vas čitam i navijamo za vas .Bas sam se obradovala kad sam pročitala da je pahuljica mala trudna,e pa neka je sa srećom .Voljela bi da se jave Sana i Dzeni ako čitaju ,samo da napisu sta ima kod njih

(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2319
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
29.11.2014 12:26:59   
jakuta
Draga pahuljice, ako ti nije teško da napises da li si i koliko dugo pila estrofem ili bijele tabletice cikloproginove i koliko na dan .Hvala i ako napises i ako ne razumijem da ti je SAD teško pisati po forumima .Ako još neka Zenica pije neka Pise koliko su dugo pile.Volim vas

(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2320
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
29.11.2014 13:14:11   
kokouli

IZVORNA PORUKA: jakuta

Draga kokuli ,ja sam cicloprogynovu kupila u apoteci vitapharm u Sarajevu na Ilidži prodje se iza petrolove pumpe.Nadam se da oni imaju ,sretno

Nemaju ,ali sam u zadnji cas jutros kupila u apoteci Delfin 3 kutije ,bas am se istraumirala .Hvala ti .

(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2321
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
29.11.2014 15:10:36   
dzeny31
Jakuta, bas mi je drago sto si se javila. Nadam se da si dobro. Ja sam u osmom mjesecu masaAllah :-). Jos malo ako Bog da. Sana ti sigurno nema vremena za forum. Ona je prije dva mjeseca dobila preslatke blizance.
Sta je s tobom? Ljubim te :-*

(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2322
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
29.11.2014 16:06:23   
jakuta

IZVORNA PORUKA: dzeny31

Jakuta, bas mi je drago sto si se javila. Nadam se da si dobro. Ja sam u osmom mjesecu masaAllah :-). Jos malo ako Bog da. Sana ti sigurno nema vremena za forum. Ona je prije dva mjeseca dobila preslatke blizance.
Sta je s tobom? Ljubim te :-*

Draga moja dzeni,moja podrška u najtežem periodu,još jedno hvala ti puno sto si ti a i sve ostale zenice bile uz mene.Mnogo se radujem kad pročitan da je nekoj od nas trudilica uspjelo pa rodi zdravu i živu dječicu. A NASA sana odmah dvoje masaAllah.Ja sam bila u postupku u ponedjeljak većim betu ,nemam nikakve simptome a i radila sam sa smrzlicima pa se i ne nadam uspjehu .

(odgovor članu dzeny31)
Neposredna veza do poruke: 2323
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
29.11.2014 16:21:25   
dzeny31
Draga Jakuta, cuvam fige da beta bude velika i da sve hairli bude. Sto se tice simptoma, nemoj se sa tim opterecivati. Ja nisam imala ni jednog, vec sam bila i oplakala da nece biti nista. Nikad nisam ni povratila. Prva tri mjeseca da nisam isla na kontrole, nebi ni znala da sam trudna. Estrofem sam koristila do prve kontrole, onda mi je doktor ukinuo. Sretnoooooo

(odgovor članu jakuta)
Neposredna veza do poruke: 2324
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.12.2014 10:33:10   
jakuta
Drage moje,ubi ova neizvjesnost oko bete,samo da mi jave da znam na čemu sam

(odgovor članu dzeny31)
Neposredna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *