|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ispadanje mliječnih zuba
28.11.2014 13:02:24   
maja78 RR
hocu rado ali ne upratim kafe, vecinom m se dogovori na chatu a tu ne ulazim bas

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: ispadanje mliječnih zuba
28.11.2014 13:59:55   
muhica7
pozdrav ne znam jesam li na pravoj temi ali mozda neko ima slicno iskustvo. moj M ima dvije i po godine i prije mjesec dana se udario i taj dan se zalio kako ga boli zub sutradan mu otekla gornja usna odveli ga u bolnicu i doktor rekao kako se moraju gornje dvije jedinice izvaditi da je tim udarcem gurnuo ta dva zuba malo gore i da bi mogao imati vecih problema ako se ne izvade. hiruski su mu izvadili ta dva zuba i sad ja razmisljam pa nece mu valjdq odmah nici ta dva zuba jer njemu je tek dvije i po godineuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: ispadanje mliječnih zuba
28.11.2014 14:11:08   
maja78 RR
ma nece, vec su to oni predostroznosti radi

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu muhica7)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: ispadanje mliječnih zuba
28.11.2014 14:15:43   
muhica7
hvala puno na odgovoruuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: ispadanje mliječnih zuba
3.12.2014 21:37:12   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

A ima sest godina (napunio u oktorbru) za sada ispalo sedam zuba
prva dva keca su ispala sa cetiri ipo
narasle mu i sve sestice
a zubi su mu ko biseri

isto sam mrda i cacka dok ne izvadi



ispao i osmi prekjuce
znaci promijenio sve keceve i dvice (dvice gornje u fazi rasta)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: ispadanje mliječnih zuba
19.10.2015 9:31:54   
Bambi09
Nane ce za 2 mjeseca ako Bog da napuniti 6 godina i poceli su mu ispadati mlijecni zubici. Hvala Bogu do sada nije imao problema s njima, ima bijele bisere, zdrave zubice. Eh od prije mjesec dana poceli su jedan po jedan, prvo donje jedinice, pa gornja jedinica, a sinoc mi pokazuje donja dvica da se dobro klima. A sve te zubice do sada smo izvadili kod zubara. Ujedno uklanjamo zubic koji smeta i upoznajemo se s zubarkom i sprecavamo strah od bijelo mantila. Ma superiska user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: ispadanje mliječnih zuba
26.9.2016 19:18:16   
maja78 RR
Ja stvarno poludih od zubica A. Hajd kecevi i dvije davno ispali i narasli, sestice davno narasle. Sve je redovno pranje i kontrole. Ali nisam ocekivala da mi maloprije pokaze da mu se petica gornja mrda. Hajd sto trica, ali petic. Bas mi nije jasno.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: ispadanje mliječnih zuba
27.9.2016 7:20:07   
Visnja RR
njegovi zubici bas žure user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 133
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *