|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
18.9.2013 21:53:48   
marinčii
tužna mama žao mi je ,nemam riječi koje bi tebe mogle utješiti.Abd vrijeme će zaliječiti rane i naučit ćeš živjeti s tom boli,a zaboravit nikad nećeš.Ja to od sveg srca želim da što prije opet zabebiš i da sve bude kako treba,a za doktore nemam riječi,stvarno smo im postali samo broj,samo žele na brzinu uzet novac a nemaju strpljenja ni vremena da se posvete pacijentu i pomognu mu,što im je i posao..
Mostarka meni je Knežžević predlagao da radim dijagnostičku laparoskopiju ,ali je nisam radila,tako da znam eto da on to radi a sigurno i dr.Bušić ,

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
19.9.2013 22:15:13   
tužna mama
Hvala Marinčii na dobrim željama. Nakon gubitka našeg sinčića ubrzo smo dobili drugog. Presretni smo.A opet misli odlutaju kako bi bilo da je i on tu user posted image .

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
23.9.2013 21:42:15   
sunašce_moje
Ima li netko broj telefona dr. Solde, i radi li on negdje privatno?
Trebao bi mi odgovor što prije, pa ako netko zna kakvu informaciju bila bih zahvalna!

(odgovor članu tužna mama)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
23.9.2013 22:00:53   
marinčii
sunasce moje dr.Soldo dolazi u Polikliniku Curkovic,tako je meni bar rekla sestra koja radi tamo,samo moras nazvat i vidit kojim danom dolazi ,imas na prethodnim stranicama ove teme broj klinike,sretno

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu sunašce_moje)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
24.9.2013 12:02:02   
sunašce_moje
Hvala ti!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
26.9.2013 11:24:06   
Dea86
Pozdrav ,
zanima me ima li itko malo više iskustva sa dr. Almom Vilom Humačkić? Je li vam vodila trudnoću i kakva su vaša iskustva? Bila sam kod nje na pregledu i stvarno mi je bila super, jako detaljno sve objasni. Sada sam trudna i naručila sam se opet kod nje, idem idući tjedan pa me zanima je li nekome vodila trudnoću?

Hvala

(odgovor članu sunašce_moje)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
8.10.2013 8:52:23   
iness25
Ćao:) Iskreno se nadam da će neko vidjeti ovu poruku :D Meni bi trebao broj doktorice Alme i da mi neko objasni gdje se nalazi njena ordinacija? Hvala vam, mnogo mi je hitno...user posted image

(odgovor članu Dea86)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
8.10.2013 14:37:10   
Romali
Evo ti broj 061 485 339, a nalazi se iza I Osnovne.Ili kad ides s Balinovca, skrenes lijevo kod Tri platana (restoran, valjda se i sad tako zove ).
Ako ti i dalje nije jasno, pisi mi na pp. Sretno user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu iness25)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.10.2013 10:50:56   
sunce87
Molim vas moze li mi iko preporuciti dobrog ginekologa u Mostaru..pozzz

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.10.2013 14:25:29   
mala16
molim vas znate li tko od privatnih ginekolaga radi cervikalne briseve i koja je cijena??

(odgovor članu sunce87)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
23.10.2013 10:30:59   
Loretta
ako mislis na mikroplasmu, ureaplasmu, aerobno/anaerobno... u Mostaru privatno ne radi na zalost nitko. Nista prije Sarajeva i Splita. Rade u bolnici na bijelom brijegu ali pitanje je imaju li reagensa, vecinom nemaju.

_____________________________

If your heart turns blue, I want you to remember...
This song is for you, and you are full of wonder...

(odgovor članu mala16)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
18.11.2013 14:31:44   
Marta27
Imal li koga??user posted image

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
24.11.2013 0:59:47   
smokvica731
user posted image ja sam nova na forumu, pa da podijelim svoja iskustva sa dr.u mostaru.ja imam losa iskustva sa brankovcem posebno sa dr.alma v.humackic i dr .suko,katastrofa.naime imala sam do sad tri spontana a pritom jedva zanesem 11 god u braku.prosla i trnje i kamenje.ni poslije prvog ni drugog spontanog nisu me slali na pretrage da se sazna uzrok sto se to desava dodje do 10 nedelje i plod se prestane razvijati .to je bilo jako bolno i tesko za mene iako je mala trudnoca bila.zadnji spontani je bio prije mjesec dana srecom otisla sam na bijeli brijeg al je bilo kasno al sad ako nista saznala sma uzrok svega sve pohvale dr.Tanovicu i Knezevicu,vrlo profesionalni i strucni.kad su me ocistili poslali su ph nalaz ploda na patologiju tako da znam urok svega uglavnom imam losu cirkulaciju koja neda plodu da se razvija al hvala bogu za sve ima lijeka.nadam se da ce i ako bog da sljedeca trudnoca biti ok .znam da hoce jer cu ici samo na bijeli brijeg SVE POHVALE ZA SESTRE I DOKTORE NA BRIJEGU a zauvijek cu brankovac zaobilaziti ne volim ih ni spominjati.eto to je moje iskustvo nadam se boljem sutra i da ce me bog dragi obradovati uskoro malim bebacemuser posted image a najprije urednom trudnocomuser posted image pozdrav svim forumasicama user posted image user posted image javite se moje drage forumasice skakala sam svuda pa imam info o mnogo cemu

< Poruku je uredio smokvica731 -- 24.11.2013 1:03:13 >

(odgovor članu Marta27)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
24.11.2013 11:11:35   
anitaMO
ja tačno stanujem preko puta ordinacije od dr.Alme kome treba info kako doći do nje samo me kontaktirajte.dobro vas je uputila Romali.hehe,doktora za preporučit ne bih nijednog,jer ja sam imala samo jednu doktoricu nažalost pokojnu Vesna Jurić

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu smokvica731)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
23.1.2014 1:23:13   
memma
pozdrav, zna li neko kakav je dr. ridjusic i dr. setka ?user posted image

_____________________________

Sačuvaj me od mudrosti koja ne plače, filozofije koja se ne smije i veličine koja se ne klanja pred djecom.

Halil Džubran

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
23.1.2014 8:58:02   
Almuccia
Ja imam pozitivna iskustva. Dr. Ridzesic mi je pomogao dobrim savjetom dok sam bila trudna i mnogo sam mu zahvalna na tome jer ko zna sta bi bilo s mojom trudnocom da nisam srela njega slucajno u savjetovalistu. Kod njega sam bila na prvom pregledu poslije poroda i pregled ni osjetila nisam koliko je bio pazljiv.
Dr. Setka me je porodila. Na porodaju je bila puna vjere u mene i neprestalno me je hvalila i davala motivaciju. Malo me je zarezala al ni osjetila nisam. Dok me sivala bila je obzirna i gledala da me zaprica da ne mislim o sivanju. Poslije me je obilazila u sobi i kad bih je zovni odmah bi dosla. Et nadam se da ce ti ovo pomoci.

_____________________________

Loading... neki pametan potpis ali nikako da skontam sta :P

(odgovor članu memma)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
23.1.2014 19:51:04   
Ben 10
Ridjusic je ono saburli covjek ,meni prvu trudnocu vodio,ali me nije porodio jer nije bio tu.
A on dr.Setki imam sve najbolje rijeci pohvale ,radila mi drugi cr i neka joj Bog dragi da sve sto pozeli u zivotu od mene ,a poslije joj se i ispunila najveca zelja ,dobila je svoju bebicu.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Almuccia)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
23.1.2014 21:14:05   
memma
ee bas ste me ohrabrile , hvala vam puno user posted image user posted image ja namjeravam karton da otvorim sad nekad , pa mi rekli samo njih dvoje da ce sad biti na pregledima jer sele u juzni logor. ( ko ce im znat` ) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sačuvaj me od mudrosti koja ne plače, filozofije koja se ne smije i veličine koja se ne klanja pred djecom.

Halil Džubran

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Ginekolozi u Mostaru
12.2.2014 12:16:21   
Maja1309
Žene dali netko od vas zna dobrog doktora ginekologa-endokrinologa u Mostaru?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Ginekolozi u Mostaru
24.2.2014 19:17:25   
*ina*
žene moje, kako ste? da li je netko bio kod dr. grizelja na brijegu, i kakvo vam je mišljenje? user posted image

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Ginekolozi u Mostaru
24.2.2014 22:59:44   
Pingvina
Maja, ne znam koji endokrinoloski problem imas. Znam da je dr.Tomic zavrsila sa specijalizacijom u Zg-vezano za dijabeticke trudnoce. Medjutim ne znam koliko je imala priliku da radi s dijabeticarkama trudnicama. Ako je dijabetes u pitanju, mozes mi se javiti na pp..rado cu s tobom.podijeliti svoje iskustvo.

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu *ina*)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Ginekolozi u Mostaru
30.3.2014 17:44:30   
lamchy
Drage forumasice,

Pretpostavljam da su neke od vas trudne i razmisljaju o pohrani maticnih celija. Ja vam prenosim svoje iskustvo i istrazivanje o banci maticnih celija koja je dosta zastupljena na nasem trzistu. Ova banka ima sve agresivniju kampanju u medijima, a roditelji koji se odlucuju nisu ni svjesni velikih lazi koji iznose. Ispod su neke od njih koje sam mogla primijetiti tokom istrazivanja, pa ukoliko ste bili u mojoj situaciji, dobro je da obratite paznju.

Cryo Save tvrdi da radi mikrobioloske testove a nije zabiljezen niti jedan slucaj zarazenog uzorka u BiH iz ove banke sto se lako moze provjeriti na porodilistima. Preko 4000 porodica iz BiH se ciljano obmanjuju i dovode u zabludu a ono sto je jos gore od svega jos uvjek se pojedine porodice odlucuju za ovu banku jer im prijatelji dijele vaucere od 100 eura.

Cryo Save nema iste standarde za sve zemlje a uzorci iz Bosne i Hercegovine se tretiraju sa maksimalnom ustedom troskova. Cryo Save posjeduje certifikat AABB koji zahtjeva http://parentsguidecordblood.org/accreditation.php#AABB :
• porodicnu istoriju – medicinsku anamneza porodice
• testove majcine krvi na HIV Sifilis, Hepatitis B i C, CMV i HTLV 1 i 2 - uz uzorak krvi iz pupcanika salje se i majcina krv na analizu
• testove krvi pupcane vrpce na ABO RH, WBC, CD34 +, anitjela, bakterijsku i gljivicnu kontaminaciju – nije zabiljezen niti jedan kontaminiran uzorak iz BIH za 4 godine rada i preko 4000 uzoraka.


Cryo Save se prosle godine nasao u velikim problemima i dva velika fonda su izasla iz vlasnistva ove banke. Ovo je iskoristila kompanija Salveo iz Svicarske, jedna mala banka maticnih celija te preuzela 30 % Cryo Save-a http://group.cryo-save.com/shareholder_information.html . Time je Salveo postao najveci dionicar Cryo Save-a i preuzeo upravljanje ove banke link . http://group.cryo-save.com/homepage_news_detail.html?id_news=1744972 Firma Family Plus iz Banja Luke je kroz svoje obracanje u medijima prvobitno tvrdila kako je ovo potvrda da je Cryo Save najbolja banka jer je interesantan stranim investitorima – sto mozete procitati u obracanju Family Plus-a forumasicama http://www.ringeraja.ba/forum/m_168799/mpage_25/printable.htm Prije nekoliko dana ista ta firma iz Banja Luke, Family Plus, na portalu www.klix.ba u svom promotivnom clanku pod nazivom Cryo Save kupio Salveo, tvrdi da je Cryo Save preuzeo Salveo banku maticnih celija http://www.klix.ba/biznis/privreda/cryo-save-kupio-banku-maticnih-celija-salveo-biotechnology-iz-svicarske/140311080

Cryo Save drustveno odgovoran kompanija??? Projekat Family Plus prijatelj skola za trudnice je jos jedna od prevara ove firme jer njihove tvrdnje da su potrosili 300.000 KM za opremanje skola samo je jos jedna dokaz da vjesto manipulisu medijskim prostorom. Druga stvar je da oni kroz te iste skole vrbuju porodice da uzimaju maticne celije tako da se skole opremaju iz vlastitih inetresa a ne drustveno korisnih.

Family Plus iz Banja Luke, zastupnik Cryo Save banke ima ugovore sa doktorima kojima placa novac po svakoj preporucenoj porodici. Ugovor je upakovan kao Ugovor o autorskom djelu a dokaz na sljedecem linku
http://www.scribd.com/doc/197756219/Ugovor

Doktori sa porodilista Jezero koji se posebno isticu po ovoj saradnji su Boris Nikulin, Vahidin Katica, Senad Murtezic, Lejla Imsirija, Naima Imsirija, Sanjin Dekovic itd..

Vase je da razmislite, a ja sam zeljela da vam prenesem svoje istrazivanje o ovoj banci.

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
16.5.2014 11:44:51   
Klarissa
pozdrav trudnicama! :) zanima jel itko u trudnoći imao kolestazu u prvoj trudnoći il pozna nekog ko ju je imao?kod kojeg ginekologa ste/su išli?

< Poruku je uredio Klarissa -- 16.5.2014 11:45:27 >

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
17.5.2014 15:32:35   
tratincica30
Cao cure
user posted image user posted image
Evo malo sam vas citala, pa samo da se javim s jednim pitanjem. Naime, ovo je moja prva trudnoca a vec imam godina, srednje 30te. I prije trudnoce i sad za vrijeme isla sam i idem kod alme. Naime, ja zivim relativno blizu b.brijega i svi doktori su mi blize od alme i mislim radjat na b,brijegu... moje pitanje je "jesam li normalna"? Haha. Pored svih diktora ovdje, ja idem kod nje. Svidja mi se njen pristup i dostupnost i draga je skroz, skroz. O strucnosti ne bih jer ne znam. Ni njenu ni druge jer druge nisam probala.
Molim vas savjet? Ostat kod nje pa ko anonimus doc na b.brijeg gdje me vjerojatno niko nece bendat. Ostat kod nje i radjat u juznom logoru. Hm. Mijenjat je odmah ili nekad kasnije za knezevica, tanovica, busica, barisicku??
Helpic.

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
17.5.2014 20:00:25   
Ben 10
Ako joj vjerujes zasto mjenjati...
I Zasto ne roditi u Juznom???

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu tratincica30)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *