|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Mostaru
6.7.2012 16:50:00   
Pingvina
Hvala cure od srca!!! Ma znate sta, ja cu pokusati s tom Vajdanom jer idem preko svog endokrinologa-ona mi ju je preporucila.Pa ako mi se ne svidi-ja cu da se prebacim.
Sto se tice dr Suke-isto sve pohvale...jedini je koji se pobrinuo za mene nakon spontanog.Medjutim, supruga mu je jako lose i cesto je odsutan zbog njenog zdravlja pa me poprilicno strah krenuti kod njega s vodjenjem trudnoce.Sta ako se potrefi da je on odsutan bas kad meni bude trebalo???user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ginekolozi u Mostaru
6.7.2012 16:56:30   
sretna sam jako

IZVORNA PORUKA: Pingvina

Hvala cure od srca!!! Ma znate sta, ja cu pokusati s tom Vajdanom jer idem preko svog endokrinologa-ona mi ju je preporucila.Pa ako mi se ne svidi-ja cu da se prebacim.
Sto se tice dr Suke-isto sve pohvale...jedini je koji se pobrinuo za mene nakon spontanog.Medjutim, supruga mu je jako lose i cesto je odsutan zbog njenog zdravlja pa me poprilicno strah krenuti kod njega s vodjenjem trudnoce.Sta ako se potrefi da je on odsutan bas kad meni bude trebalo???user posted image user posted image


I Vajdana ti je cesto u Zg jos uvijek ja mislim. Tu bude pola mjeseca pola u Zg- koliko sam ja upucena. A znam iz prica poznanica kad ode da svoje pacijente ne "ostavi" nikome. Pa ti na kraju opet bude- snađi se....Bolje ti je da znas, ne zelim da te plasim.

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ginekolozi u Mostaru
6.7.2012 20:49:36   
Ben 10
Ja sam takodje odusevljena DR.Setkom u Brankovcu .ljubaznost i profesionalnost na nivou,ono zagrljaj pred polazak u salu na cr...

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ginekolozi u Mostaru
7.7.2012 0:29:22   
milenium
vajdana je trenutno na godišnjem.a kad se vrati saznaš kad ide u zg ili ne ide,imaš fino br mob i nazoveš ženu da se ne misliš a da mi ovdje nebi nagađaliuser posted image

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ginekolozi u Mostaru
7.7.2012 1:19:44   
Pingvina
Hvala zene..Ja ne planiram jos neko vrijeme posjetiti ginekologa..Jos se oporavljam od spontanog..tako da sam na "odmoru" od svega vezanog za ginekologe i trudnocu.
Nego, zaista nisam cula ranije za tu dr.Moj endokrinolog mi rece da ce ona sada rjedje biti u ZG.Ranije je morala zbog te specijalizacije.user posted image user posted image
Lana-sretno!!!user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ginekolozi u Mostaru
8.7.2012 18:07:19   
yasemin

IZVORNA PORUKA: Pingvina

Hvala cure od srca!!! Ma znate sta, ja cu pokusati s tom Vajdanom jer idem preko svog endokrinologa-ona mi ju je preporucila.Pa ako mi se ne svidi-ja cu da se prebacim.
Sto se tice dr Suke-isto sve pohvale...jedini je koji se pobrinuo za mene nakon spontanog.Medjutim, supruga mu je jako lose i cesto je odsutan zbog njenog zdravlja pa me poprilicno strah krenuti kod njega s vodjenjem trudnoce.Sta ako se potrefi da je on odsutan bas kad meni bude trebalo???user posted image user posted image

tad ga mjenja dr Vila Humačkić sa njom imam lijepo iskustvo

_____________________________

yasemin

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ginekolozi u Mostaru
13.7.2012 17:58:31   
mo girl
imam jedno pitanje al neznam gdje da ga smjestim nekako mi najlogicnije ovde.
kad se otvara ona trudnicka knjizica i gdje,jel moram ici u dom zdravlja kad je moj doktor il na BB kad odem na pregled nemam pojma.na pocetku sam trudnoce isla sam na pregled al mi doktor nije to ni spomenuo pa neznam jel trebam ja traziti il sta?

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ginekolozi u Mostaru
13.7.2012 18:11:34   
sretna sam jako
Ja sam sad gledala svoju- dobila sam je sa 3 mjeseca trudnoce.

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ginekolozi u Mostaru
13.7.2012 18:18:27   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: mo girl

imam jedno pitanje al neznam gdje da ga smjestim nekako mi najlogicnije ovde.
kad se otvara ona trudnicka knjizica i gdje,jel moram ici u dom zdravlja kad je moj doktor il na BB kad odem na pregled nemam pojma.na pocetku sam trudnoce isla sam na pregled al mi doktor nije to ni spomenuo pa neznam jel trebam ja traziti il sta?


Ako ides privatno, ne treba ti, nitko ti je nece traziti kad dodes na porod. Bitno ti je donijeti samo onu veliku uputnicu za bolnicu i uputnice za ctg. Ako odes u dom zdravlja na pregled, oni ce ti ju otvoriti kad god da odes. Mislim, ako ides privatni nemas se potrebe peglati.

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ginekolozi u Mostaru
13.7.2012 18:19:56   
mo girl
pa ja taman ulazim u 3 mjesec pa valjda ce mi je dati kad odem na pregled,jel moram ici drzavno il mogu i privatno? ja sam kontala da je to obavezno imati a inace godinama idem u h kliniku na preglede i sad kad sam bila nista mi nije spomenuo da mi treba,pa kontam gdje ce zapisivati detalje sa uzv i ostalo

< Poruku je uredio mo girl -- 13.7.2012 18:22:23 >

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ginekolozi u Mostaru
13.7.2012 18:23:37   
sporty mamaa
Mozes ici gdje god te voljauser posted image user posted image Ja samo kazem, ako ides privatno, dobit ces nalaz i nista ti drugo osim toga ne treba.Sve sto je vezano za bebu, napisat ce ti tvoj ginekolog.


< Poruku je uredio sporty mamaa -- 13.7.2012 18:24:33 >

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ginekolozi u Mostaru
13.7.2012 18:29:04   
mo girl
uh onda odlicno nemoram se peglati sa uputnicama i cekati one guzve na BB hvala ti na odgovoru a ja kontala da je doktor bio nemaran pa zaboraviouser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Ginekolozi u Mostaru
13.7.2012 18:31:50   
sporty mamaa
samo se opusti, ako jos sta treba pitajuser posted image

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ginekolozi u Mostaru
13.7.2012 18:38:02   
mo girl
jos me zanima ima li u nas onaj 4d uzv?znam da ima u sarica u brankovcu al neznam ima li jos igdje?
uh imacu ja joss puno pitanja samo da se sjetim inace sam sva zabrinuta i isprepadana jer mi je ovo trudnoca iz vantjelesne oplodnje pa me sad svako ziganje brine iako doktor kaze da je sve to normalno lezi i pij apaurine.prosto me sramota vise mu dosadjivati popecu mu se na glavuuser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ginekolozi u Mostaru
13.7.2012 19:09:02   
sretna sam jako
Ima jos jedan dr sa BB al ne mogu se nikako sjetit koji! user posted image

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ginekolozi u Mostaru
14.7.2012 11:04:37   
milenium
koliko znam gdje god da ideš na prvom pregledu se dobije trudnička knjižica.ja sam u prvoj trudnoći išla privatno i na prvom pregledu sam dobila trudničku knjižicu,a sad sam išla u dom zdravlja i isto sam je odmah dobila. lakše je i njima sve zapisivati na jedno mjesto nego da ti stalno skupljaš papiriće od svake kontrole.u drugoj trudnoći sam odlučila ići paralelno i u dom zdravlja i privatno i sad imam 2 knjižiceuser posted image

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ginekolozi u Mostaru
14.7.2012 11:28:56   
mo girl
pa onda cu ga pitati sad kad odem da mi je da mozda je tako i meni lakse nego da vazda prebirem milion papira i nalaza

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Ginekolozi u Mostaru
18.7.2012 0:30:29   
mostarka82
karton se dobije obično i ko ide privatno i ko ide u dom zdravlja , kod kojeg doktora ideš ? zašto placas privatno u poliklinici h kada mozes u dom zdravlja ici potpuno beslpatno neka ti taj doktor kaze kada ce biti u domu zdravlja isti ti je pregled samo što je besplatno ako imaš zdravstvenu knjizicu

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Ginekolozi u Mostaru
20.9.2012 9:44:12   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: quess

pozdrav drage ženeuser posted image

zanima me je li koja od vas išla kod doktora sarića i kakva su vaša iskustva?
muž i ja već 2 godine radimo na bebici al do sad nije bilouser posted image pa smo mislili poći privatno kod dr sarića,na preglede a vjerovatno i na potpomognutu tako da bi nam svako iskustvo ili savjet dobro došlouser posted image

pozdrav iz kišnog mostara user posted image



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu mostarka82)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Ginekolozi u Mostaru
20.9.2012 10:36:29   
mo girl
zna li neko ko ima onaj 4D uzv privatno osim sarica?

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Ginekolozi u Mostaru
20.9.2012 10:51:00   
milenium
da li na bb može na pregled i ako se nema markice ali je knjižica ovjerena?

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Ginekolozi u Mostaru
20.9.2012 11:12:54   
Lana_

IZVORNA PORUKA: milenium

da li na bb može na pregled i ako se nema markice ali je knjižica ovjerena?

pa markica ti je osnovno,a kakvi su postali ni kod obiteljskog ne tolerišu ako nije ovjerena

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Ginekolozi u Mostaru
20.9.2012 11:16:55   
milenium
kod mene je ovjerena samo nema markice.tada kad je bila distribucija bilo im nestalo reklo doći će,jednom opet išla i nije bilo,kasnije nisam ni dolazila.u dz me prime i bez markice,knjižica mi je ovjerena ništa ne plaćam.samo ne znam kako je na bb? je li isto?

< Poruku je uredio milenium -- 20.9.2012 11:17:43 >

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Ginekolozi u Mostaru
20.9.2012 11:19:03   
marinčii
ja sam ljetos išla vadit nalaze i nije bilo problema s tim da ja imam markicu al mi njije bila ovjerena knjižica,mislim da možeš bez markice al vjerovatno moraš platit participaciju

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Ginekolozi u Mostaru
20.9.2012 11:23:33   
mo girl
mozes bez markice samo misli da uzmu nesto 6km participacije al i to ako im je volja nekad ne gledaju ni markicu zavsi na koga naidjes

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *