|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 11:00:34   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Ilhana*


IZVORNA PORUKA: palachinken

Čekaj, da ne brkamo.
Jedno je upoznavanje preko interneta, a drugo veza na daljinu.
Ja na ovo drugo potrošila dvije godine života, a vidjeli se šest puta user posted image . Veze na daljinu koje se održavaju preko skajpa i kamere...e ja dajem Nobela onima sto uspiju!



Uspijeli =)) Sad ce 6 godina kako smo u braku =) ako Bog da InshAllah! =)



Predložit ću te tamo u komitet, nije ti Norveška daleko, možeš na dodjelu nagrada user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 11:01:34   
Ilhana RR
Ma neka, meni je dovoljna nagrada nas uspijeh u zivotu ;) i nas najveci ponos - Lamija =))) Nijedna Nobelova nagrada se nemoze uporediti sa tim ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 11:02:49   
Hannan
IZVORNA PORUKA: palachinken

Čekaj, da ne brkamo.
Jedno je upoznavanje preko interneta, a drugo veza na daljinu.
Ja na ovo drugo potrošila dvije godine života, a vidjeli se šest puta user posted image . Veze na daljinu koje se održavaju preko skajpa i kamere...e ja dajem Nobela onima sto uspiju!



Mi smo i to uspjeli, i prosli, nakon 4g braka moj dragi je otisao jako daleko, za 1,5g vidjel ise 5-6 puta sve ostalo skayp i tel...nije lahko, ali eto mi pregurasmo i ne bi me uopste  iznenadilo da opet bude na taj nacin,mi smo izgleda navikli user posted image  

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 11:03:14   
bananica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

duso draga ja ih znam desetak ...gdje ce se ljubav desiti nema pravila user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 11:05:55   
palachinken
Opet se sve svede na ono da je najbitnije s kim si, a ne kako user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 11:05:56   
teacher75
i meni je veza na daljinu daleko teza stvar nego ovo upoznavanje preko interneta, a znam dosta veza koje su se nakon nekoliko godina na daljinu raspale i nekoliko razvoda (dvije moje jako dobre prijateljice) iako je veza bila opstala ali su se na kraju razveliuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 27.4.2011 11:06:13 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 11:06:59   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

Opet se sve svede na ono da je najbitnije s kim si, a ne kako user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 11:10:13   
Hannan
IZVORNA PORUKA: Ilhana*


IZVORNA PORUKA: palachinken

Opet se sve svede na ono da je najbitnije s kim si, a ne kako user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image



E to je to :)



_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 11:16:51   
mala86
moj tata je imo ljubav preko zice Amerika-Kanada user posted image (starci su razvedeni)
isto je upozno preko nekog chata(ja ih pitala nekad davno) i vise od godine se dopisivali,pricali na skaypu,iako je ni on nije tad jos upozno,ona je mene zvala eto da se cujemo user posted image ,pokazivala tati cvijece na balkonu user posted image ,nakon godine su se upoznali,i ne znam koliko su tacno bili zajedno puknulo je-tata htio da se ona doseli njemu,ona htjela da on ide gore-i na kraju prekid

ja sam se mm zabavljala vise od 2 godine na relaciji Split-Zenica,poslije i Njemacka!tad sam mogla(mada sam svaki njegov odlazak user posted image ),ali mislim da sad nebi mogla (nedaj Boze neke potrebe)

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 11:18:50   
veeseelaa
ali mislim da sad nebi mogla (nedaj Boze neke potrebe)


a neke bi sad mogle a prije nisu mogle user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 11:21:14   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ali mislim da sad nebi mogla (nedaj Boze neke potrebe)


a neke bi sad mogle a prije nisu mogle user posted image

user posted image user posted image user posted image jel to ona: probirac-otiracuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 12:04:25   
Gucci
Ja sam svog supruga upoznala preko interneta, mada smo mi vec culi jedno za drugo jer su njegov i moj brat prijatelji... ali prvi nas kontakt smo ostvarili preko facebook-a, poslije smo presli na msn i tako se dopisivali mjesec dana dok on nije dosao iz njemacke da se upoznamo licno. Veza nam je trajala 7 mjeseci, u tih 7 mjeseci dolazio je 3 puta na 10 dana, s tim da smo se taj treci put i uzeliuser posted image
Prije sam imala dosta predrasuda sto se tice takvih veza i upoznavanja i bila sam protivnik toga, ali sad mi je to vec ok... za takvu vrstu veze treba stvarno dosta strpljenja i zivaca ali sve se moze kad se hoceuser posted image
Mogu samo reci da smo puno vise vremena provodili na internetu nego sto bi provodili uzivo, jer po cijeli dan bi se dopisivali na fb a onda kad on dodje s posla dopisivali bi se na msnu od 6 do 1 navece, vikendom bi osvanuli na msnuuser posted image tako da zaista grijese oni koji kazu da se na taj nacin ne moze upoznati neka osoba, ja sam se uvjerila da se na taj nacin daleko bolje moze upoznati osoba... i naravno sretna sam sa svojim muzem, sad cekamo i jednu malenu bebicu tako da smo se oboje usreciliuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 12:16:36   
Anoniman
moja komsinica se prosleg leta udala , upoznala momka preko fejsa  bili "zajedno"  3 godine  i dogovorili svadbu  i letos se uzeli i eto ih zive u Luxemburgu , ja se nisam mogla nacuditi, ne znam kako ta veza bude jel ono statusi , slike ,chat i samo treba dase vide  a sve jedno o drugome znaju  mozda je tako ne znam .Ja licno nemam hrabrosti tako upoznavati nekog preko neta ,strah me nepoznatog a ne da upoznam momka preko fejsa i jos da odem sa njimu tudju zemlju ne znam ja ne bih al svega biva  mozda da smo u istom gradu pa ono haj na kafu al ne znam


< Poruku je uredio triputmama -- 27.4.2011 12:17:15 >

(odgovor članu Gucci)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 13:21:31   
milenium
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Veceras sam upoznala bracni par i onako kroz pricu rekose mi da su se upoznali preko interneta. Ostala sam zatecena, ni pozitivno
niti negativno. Samo zatecena. Nikad prije ne sretoh takvu zivotnu pricu.
Odlucih da otvorim temu te da cujem vasa misljenja. Da li vi poznajete nekoga ko se upoznao preko interneta, sklopio vezu,
brak? Sta mislite o tome?


pa ja mislim da su se oni samo upoznali preko interneta,a nisu se vjenčali preko interneta,ipak mislim da se prije vjenčanja moraju  upoznati uživo i da su bili zajedno ''''''''uživo''''''''barem neko vrijeme prije ženidbeuser posted image   tako da...nista cudno user posted image

< Poruku je uredio milenium -- 27.4.2011 13:22:28 >

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 16:55:20   
emma.L
user posted image  ICQ rules! Moja ljubav i ja smo se tamo sreli, uskoro upoznali, hodali na vikende i na daljinu, ja preselila u Sa i našla posao (prvoj mi se posrećilo), nakon par mjeseci počeli živjeti skupa, nakon još par mjeseci se vjenčali! Definitivno mislim da nije za djecu, ali kad imaš određene godine i iskustvo, mislim da može ispasti super.  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ljubav preko zice
28.4.2011 9:16:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ali mislim da sad nebi mogla (nedaj Boze neke potrebe)


a neke bi sad mogle a prije nisu mogle user posted image

user posted image user posted image user posted image jel to ona: probirac-otiracuser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ljubav preko zice
28.4.2011 9:28:15   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: Ilhana*


IZVORNA PORUKA: palachinken

Čekaj, da ne brkamo.
Jedno je upoznavanje preko interneta, a drugo veza na daljinu.
Ja na ovo drugo potrošila dvije godine života, a vidjeli se šest puta user posted image . Veze na daljinu koje se održavaju preko skajpa i kamere...e ja dajem Nobela onima sto uspiju!



Uspijeli =)) Sad ce 6 godina kako smo u braku =) ako Bog da InshAllah! =)



Predložit ću te tamo u komitet, nije ti Norveška daleko, možeš na dodjelu nagrada user posted image



De i mene predloži hehe, i ja sam održala vezu takvu skoro 3 godine pa 3 godine u braku pa sada opet 1,5god na daljini funkcionišemo hehehe...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ljubav preko zice
28.4.2011 9:30:46   
palachinken
user posted image Divim vam se! Nas dvoje se dosad nismo rastajali duže od dvije noci, a i te su mi bile ko godina user posted image
Ali ko zna šta će mi život nanijet na put.



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 43
   [Obrisana poruka]
28.4.2011 9:32:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ljubav preko zice
2.5.2011 20:30:45   
mamaajna
svog sadasnjeg muza upoznala sam preko neta,tj.stranice Islamski brak,on stavio oglas ciji je3 naslov glasio kraljica moga doma,i ja se javim private ,razmjenili br. vidili se i skontali da obadvoje zelimo isto i dogovorili brak.i za 7 dana smo bili u bracnim vodama.
vec 3g smo u braku i imamo malu curicu.
ponekad me strah koliko je sve savrseno

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ljubav preko zice
3.5.2011 8:34:20   
dzeni_nl
Ja mm nisam upoznala preko neta, al smo vezu odrzavali preko istog. To je bio i jedini nacin da se vidimo. Ufff nije lako, al izdrzi se sve. Za veze na ovakav nacin treba dosta zivaca i strpljenja. Koliko sam samo noci presjedila uz MSN pricajuci sa njim. Vazno je da smo uspjeli, skoro 3 godine braka i najljepsi dar nasa kcerkica.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ljubav preko zice
25.7.2011 15:50:44   
daris
Nemogu da vjerujem da sam naletila na ovu temu o kojoj mogu vjecno da pisem.Supruga sam upoznala na internetu,godinu i 8 mj.smo funkcionisali preko neta izuzev njegove dolaske skoro svaki mjesec.Vjencali se i zvijeli zajedno oko dvije godine...dobili malog sincica i sad opet silom prilika smo radvojeni.opet internet i veza na daljinu.ja ne da mislim vec sam to osjetila na svojoj kozi.ne da je tesko,vec je pretesko ali je ipak moguce.To nimali nije umanjilo nasu ljubav i dalje se volimo kao i prvog dana i svaki nas sljedeci susret i moje cekanje na aerodromu je u stvari nas prvi izlazak i treptaj leptirica u stomaku....

_____________________________

volim svog malog dečka!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ljubav preko zice
25.7.2011 16:08:54   
Lejla Ka
Ja sam po ovom pitanju stara konzerva. Meni je romantično upoznavanje na internetu još uvijek povezano sa velikim nepovjerenjem i mračnim namjerama user posted image Prvi put kad sam čula za djevojku koja je momka upoznala na netu i došla za njim u drugu državu, udala se i rodila mislim sad dvoje djece meni je to bilo ono totalni šok. Sad vidim da ni internet više ne fercera tako, da se danas ljudi jednostavno druže na takav način, možda im je lakše tako komunicirati iz početka, pa vjerovatno prilaze sa iskrenim namjerama takvoj komunikaciji.
Nekad davno kad je moja sestra rekla da će izači sa momkom kojeg je upoznala preko mirca ja sam mislila da je krenula na sastanak sa psihopatom user posted image

Veza na daljinu, danas preko video chatova kad je suprug ili momak negdje daleko na radu je sigurno lakša nego mojoj majci 87 kad je otac radio u Iraku, a razgovor telefonom se morao prvo zatražiti od centrale u Beogradu, slala su se pisma i paketići po drugim kolegama koji su putovali, a viđali su se dva puta godišnje za GO.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu daris)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ljubav preko zice
25.7.2011 16:12:12   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


Veza na daljinu, danas preko video chatova kad je suprug ili momak negdje daleko na radu je sigurno lakša nego mojoj majci 87 kad je otac radio u Iraku, a razgovor telefonom se morao prvo zatražiti od centrale u Beogradu, slala su se pisma i paketići po drugim kolegama koji su putovali, a viđali su se dva puta godišnje za GO.



Joj, i moja mama je tako godinama...
pa tata dodje i ja se s njim dok upoznam, njemu vrijeme da opet odeuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ljubav preko zice
25.7.2011 16:28:57   
maja78 RR
e stavila ja na temu film za preporuciti, ali i ovdje definitivno treba staviti, dakle pogledati film tice se upoznavanja preko neta

http://www.imdb.com/title/tt1529572/

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Masina za sudje
salmy

Koju masinu za sudje imate'

Gorenje (48%)

Bosch (0%)

Neku drugu - koju? (52%)


Broj svih glasova: 48

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *