|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 17:05:23   
aamra
IZVORNA PORUKA: maaaja

IZVORNA PORUKA: škorpija

Uh kud prije ne pogledah ovu temu, i meni je dolazila sestra Berisalić, bože sačuvaj. Tako da ko je sa područja općine novo sarajevo, ako im se ova kamikaza ukaže na vratima, slobodno je odmah izbacite iz kuće, nikakve koristi od nje, samo će vas iznervirati. Priča kao navijena da izbifla svoje, mene zbog navodne žutice bebe , tri dana poslijeporda posalala u bolnicu, sreća njena dijagnoza nije bila tačana, a i na ebbi se vidjelo da nije žuta. ojavila se dva puta i nikad više, hvala bogu, a ništa nije uradila


Jednostavno  ne  mogu  a  da  ne  dam  svoj  komentar   s  obzirom  da  imam  slično  ako  ne  i  gore  iskustvo  sa  ovom   patronažnom  Berisalić ,  naime  uletla  je  kao  tajfun   izbiflala  da  je  beba  žuta  poslala  nas  hitno  pedijatru,  muž  je  morao  sam  ići  jer  je  mene  bolila  rana  a  ja  sam ostala  kući  plačući  jer  je  beba  imala  samo  tri  dana, ispostavilo  se  da  ipak  nema žuticu  i  zaboravih  rekla  mi  je  još  da  nemam  mlijeke  i  da  češće  dojim  što  bi  mene  ubilo  u  pojam  da  noć  prije  nismo  privatno  doveli  babicu  divnu  iskusnu  u  penziji  je  koja  mi  je  rekla  baš  suprotno   i  čak  probala  na  obje  bradavice  otvoriti  mlaz  što  je  i  uspjela, tako  da  kada  vidite  ovu   Berisalić  na  vratima  ne  otvarajte  ili  recite    da  je  greška  uštedit  će  te   živaca  i  suza.
zaboravih  ja  sam  na  Grbavici  pa  ako  ste  na  ovom  reonu  možete  je  očekivatiuser posted image



Isi slucaj je i sa mnom. Boze sacuvaj zene....al eto meni je pogodila dijgnozu pa mi je dijete bilo 2 dana u bolnici zbog zutice.
Da mi nije drugo dijete i da nisan koliko toliko iskusna, ne znam cemu bi mi ona posluzila...osim sto je reklamirala Hipp proizvode. I da ja sam na A.polju...dakle Berisalicke svugdje ima

(odgovor članu maaaja)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 17:07:36   
mama2009
IZVORNA PORUKA: aamra

IZVORNA PORUKA: maaaja

IZVORNA PORUKA: škorpija

Uh kud prije ne pogledah ovu temu, i meni je dolazila sestra Berisalić, bože sačuvaj. Tako da ko je sa područja općine novo sarajevo, ako im se ova kamikaza ukaže na vratima, slobodno je odmah izbacite iz kuće, nikakve koristi od nje, samo će vas iznervirati. Priča kao navijena da izbifla svoje, mene zbog navodne žutice bebe , tri dana poslijeporda posalala u bolnicu, sreća njena dijagnoza nije bila tačana, a i na ebbi se vidjelo da nije žuta. ojavila se dva puta i nikad više, hvala bogu, a ništa nije uradila


Jednostavno  ne  mogu  a  da  ne  dam  svoj  komentar   s  obzirom  da  imam  slično  ako  ne  i  gore  iskustvo  sa  ovom   patronažnom  Berisalić ,  naime  uletla  je  kao  tajfun   izbiflala  da  je  beba  žuta  poslala  nas  hitno  pedijatru,  muž  je  morao  sam  ići  jer  je  mene  bolila  rana  a  ja  sam ostala  kući  plačući  jer  je  beba  imala  samo  tri  dana, ispostavilo  se  da  ipak  nema žuticu  i  zaboravih  rekla  mi  je  još  da  nemam  mlijeke  i  da  češće  dojim  što  bi  mene  ubilo  u  pojam  da  noć  prije  nismo  privatno  doveli  babicu  divnu  iskusnu  u  penziji  je  koja  mi  je  rekla  baš  suprotno   i  čak  probala  na  obje  bradavice  otvoriti  mlaz  što  je  i  uspjela, tako  da  kada  vidite  ovu   Berisalić  na  vratima  ne  otvarajte  ili  recite    da  je  greška  uštedit  će  te   živaca  i  suza.
zaboravih  ja  sam  na  Grbavici  pa  ako  ste  na  ovom  reonu  možete  je  očekivatiuser posted image



Isi slucaj je i sa mnom. Boze sacuvaj zene....al eto meni je pogodila dijgnozu pa mi je dijete bilo 2 dana u bolnici zbog zutice.
Da mi nije drugo dijete i da nisan koliko toliko iskusna, ne znam cemu bi mi ona posluzila...osim sto je reklamirala Hipp proizvode. I da ja sam na A.polju...dakle Berisalicke svugdje ima




kako se zove...ova moja se samo predstavila imenom.....i svaka druga rijec je pedijatrica kaze....mm je zove pedijatrica kaze


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 17:13:57   
teacher75
i mene zanima ime, jer se i moja predstavila imenom, a i ja sam na grbavici. medjutim, ovo moja je dobila upute da me pripazi (stela u pitanju) pa mi je dolazila sigurno 10-ak puta jer je lani otpao pupak tek 21. dan, pa je sve do tad povremeno dolazila. pomogla mi je i oko dojenja i oko rane. al mozda je to ista samo je bila fina jer mi je dosla po preporuci

< Poruku je uredio teacher75 -- 24.2.2010 17:14:09 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 17:35:16   
aamra
Ja joj ne znam ime,nisam ni sigurna da li ga je i rekla kad se predstavljala...joj zena je kriza.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 17:59:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: aamra

Ja joj ne znam ime,nisam ni sigurna da li ga je i rekla kad se predstavljala...joj zena je kriza.

kako izgleda? ova je porijeklom iz krajine, svijetlu kosu do ramena, normalne gradje i ima oko 50 godina

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 17:59:27   
škorpija
joooj zašto me podsjećate na tu luđakinjuuser posted image , akobogda kad drugo dijete rodim neću joj ni otvorirti vrata ili ću čak nazvati dom zdravlja da je ne šalju. šteta ne znam ni ja kako se zove

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 18:02:26   
teacher75
skorpija, kako izgleda???jel iz tvojih krajeva?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 18:07:40   
MinaMM
meni su dolazile dvije i bile su onako ok. opcina novi grad. prvi put je prva usla i premetala mene i bebu i izasla istom brzinom. druga je dosla drugi i treci put. samo pitala jel sve ok i zapisala u tekicu sve je ok i izasla. od svih savjeta rekla mi je da mu dajem espumisan kapi jer ne steti bubrezimauser posted image . ali ja sam privatno zvala patronaznu koja me je spasila... i oko rane i oko odjenja i oko svih savjeta za bebu i danas kad je A tri mjeseca ja nju zovnem ako bilo sta nije jasno.

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 18:22:50   
škorpija
skorpija, kako izgleda???jel iz tvojih krajeva?


berisalićka je kratko ošišana i nije iz krajine, naravnouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 18:27:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

skorpija, kako izgleda???jel iz tvojih krajeva?


berisalićka je kratko ošišana i nije iz krajine, naravnouser posted image

e nije onda ovo ta. ova moja je meni bila bas fina, valjda zato sto je iz krajine user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 18:32:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

moja patronazna (Senada) je bila divna  i rado je i ja preporucim svima...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



I nama je dolazila Senada, divna ženica, e sad ne znam je li to ista user posted image  Crna na paž kosa, nekih max. 30 god.....
A ova Biserka što je spominjete mi je dolazila kad sa S rodila. Užas user posted image

(odgovor članu Crvena)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 18:35:01   
nanika
user posted image user posted image user posted image user posted image za Senaduuser posted image user posted image user posted image . I meni je dolazila sa oboje djeceuser posted image
I ona sada ceka svoju bebicuuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 18:46:35   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: aamra

IZVORNA PORUKA: maaaja

IZVORNA PORUKA: škorpija

Uh kud prije ne pogledah ovu temu, i meni je dolazila sestra Berisalić, bože sačuvaj. Tako da ko je sa područja općine novo sarajevo, ako im se ova kamikaza ukaže na vratima, slobodno je odmah izbacite iz kuće, nikakve koristi od nje, samo će vas iznervirati. Priča kao navijena da izbifla svoje, mene zbog navodne žutice bebe , tri dana poslijeporda posalala u bolnicu, sreća njena dijagnoza nije bila tačana, a i na ebbi se vidjelo da nije žuta. ojavila se dva puta i nikad više, hvala bogu, a ništa nije uradila


Jednostavno  ne  mogu  a  da  ne  dam  svoj  komentar   s  obzirom  da  imam  slično  ako  ne  i  gore  iskustvo  sa  ovom   patronažnom  Berisalić ,  naime  uletla  je  kao  tajfun   izbiflala  da  je  beba  žuta  poslala  nas  hitno  pedijatru,  muž  je  morao  sam  ići  jer  je  mene  bolila  rana  a  ja  sam ostala  kući  plačući  jer  je  beba  imala  samo  tri  dana, ispostavilo  se  da  ipak  nema žuticu  i  zaboravih  rekla  mi  je  još  da  nemam  mlijeke  i  da  češće  dojim  što  bi  mene  ubilo  u  pojam  da  noć  prije  nismo  privatno  doveli  babicu  divnu  iskusnu  u  penziji  je  koja  mi  je  rekla  baš  suprotno   i  čak  probala  na  obje  bradavice  otvoriti  mlaz  što  je  i  uspjela, tako  da  kada  vidite  ovu   Berisalić  na  vratima  ne  otvarajte  ili  recite    da  je  greška  uštedit  će  te   živaca  i  suza.
zaboravih  ja  sam  na  Grbavici  pa  ako  ste  na  ovom  reonu  možete  je  očekivatiuser posted image



Isi slucaj je i sa mnom. Boze sacuvaj zene....al eto meni je pogodila dijgnozu pa mi je dijete bilo 2 dana u bolnici zbog zutice.
Da mi nije drugo dijete i da nisan koliko toliko iskusna, ne znam cemu bi mi ona posluzila...osim sto je reklamirala Hipp proizvode. I da ja sam na A.polju...dakle Berisalicke svugdje ima



jao ludjakinje i kod mene je bila, ja taman podojila dijete i stavila ga da spava a ona ga probudi i poce da prevrce i kad je bljucno kaze nije podrignuo, i onda ga je uzela preko koljena i drmala dok je mm i meni drzala prevdavanje sta i kako a on jadan sve povracao sto je poseo i nije se citav dan smirio. jos ja naglasila da je djetetu 15 dana a ona bifla kako ce vjerovatno dobiti zuticu i sve store po kuci rastvorila, reko nece dobiti kad nije do 10-og dana
drugi put ista prica, jednom joj nisam otvorila vrata i ja kontala to je to nece vise, kad jedno jutro legla na zvono, ja ni ne kontajuci da bi mogla biti tada kad je nisam istjerala


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 18:48:59   
škorpija
ona bifla kako ce vjerovatno dobiti zuticu i sve store po kuci rastvorila, reko nece dobiti kad nije do 10-og dana

isto user posted image , sve trči po kući viče, mračno,mračno, nema sunca, nema sunca,razmiče zavjese i ajdina pri tom nosa u rukama.
majo sjećaš li se ti tačno kako je izlgedala i kako joj ime, ja ne mogu da se sjetim

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 18:57:57   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

ona bifla kako ce vjerovatno dobiti zuticu i sve store po kuci rastvorila, reko nece dobiti kad nije do 10-og dana

isto user posted image , sve trči po kući viče, mračno,mračno, nema sunca, nema sunca,razmiče zavjese i ajdina pri tom nosa u rukama.
majo sjećaš li se ti tačno kako je izlgedala i kako joj ime, ja ne mogu da se sjetim


moderna starka, vazda trofrtaljne pantole karo, smedja nijansa, smedja kosa sa pramenovima, taman ten, mrsava, naocale neke tanke
a sjetit cu se i kako se zove samo mi dajte malo vremena,
e da pita me kako se dijete zove i ja rekla kaze ne svidja mi se ja volim kratka :)))))


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 18:58:50   
škorpija
A ova Biserka što je spominjete mi je dolazila kad sa S rodila. Užas


aaa enisa jel se Berisalić zove Biserka, nisma skontala odmahuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 18:59:36   
Emica_sa
A meni je dolazila Afrodita tako se predstavila,i bila je super,bilo joj pravo žao što nema bebe jer je bio u bolnici na intezivnoj,ali meni je pomogla koliko je mogla  user posted image ,inače sam na pofalićima

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 19:03:47   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

A ova Biserka što je spominjete mi je dolazila kad sa S rodila. Užas


aaa enisa jel se Berisalić zove Biserka, nisma skontala odmahuser posted image


nije biserka


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 19:11:23   
teacher75
sjetila sam se, ova moja se zvala munira

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 20:03:59   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

sjetila sam se, ova moja se zvala munira


e moguce da je Munira
a to sto je hvale, pa dobro nismo svi isti, ja samo znam da nakon njenog dolaska dijete se nije moglo misriti citav dan, samo je povracao i naravno plakao i da joj vise vrata nebi otvorila


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 20:06:14   
maja78 RR
i da ja sam privatno zovnula dva puta Berinu iz Kumrovca sto drzi vjezbe i vise sam nego zadovoljna, htjela me je pregledati (nije bilo potrebe jer sam dugo bila u bolnici), pokazala dojenje i ako sam ga znala, objasnila neke stvari, okupala dijete, mog muza oslobodila straha da ga uzme i nju bi svakome preporucila ko bi uzimao privatno

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 20:08:05   
škorpija
kuku ako je ona iz krajine, odmah ću se roknutiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 20:13:35   
Sonja
jao citam postove i smijem se sama sebi jer ja nemam pojma kako se zvala patronazna koja je meni dosla samo jednom
isto je bila odvratna i nije mi rekla nista pametno ni sto ja nisam znala...samo et ona je uzela krv iz pete da ga ne mosimo zbog tog u dz..
jednom bila i nikad vise..a vala nije ni trebala ..

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 20:14:18   
teacher75
mene je bas bila pripazila, cistila nekoliko puta pupak lani jer nikako nije mogao da spadne, meni gledala ranu i dala korisne savjete, rekla je da je iz krajine a udata ovdje. brzo prica al meni je koristilo sve sto je rekla

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: patronažna sestra
24.2.2010 20:31:19   
Mya_81 RR
Meni su dolazile tri različite patronažne sestre od kojih je samo jedna oprala ruke user posted image   Jedino u prvoj posjeti su mi pokazale kako se tretirala pupak, a ovo ostalo je bilo blago rečeno katastrofa tako da kad sve zbrojim i oduzmem nisam imala nikakve koristi od njihovih posjeta, a moram priznati da zadnji put nisam htjela ni otvoriti vrata, pravila sam se da nas nema kod kuće user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *