|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 11:02:31   
škorpija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Afrodita ...znam da sam se svadjala s muzem kaze on ma ne zove se tako to ti je garant neku kremu preporucila
user posted image user posted image user posted image user posted image
žene ubijate me, joj ne smijem više dobiću opomenu od moderatora

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 13:21:39   
lila25
kod mene je bila patronazna DZ Ilidza prvi put kad je dosla sva izbezumljena nesto na brzaka o dojenju mi objasnila pregledala bebicu bas neljubazno.taj dan padala kisa i bilo mracno u stanu kad ona ce na mene gdje ste stavili krevetic tu vam ne valja nema svjetlosti,a kod nas veliki portali i odmah krevetic nasuprot,toliko me izbacila iz takta da me rasplakala...
a sljedeci put potpuno drugi pristup kao da je druga osoba i za svjetlost kao voljela bih da sve moje bebe ovdje se osuncaju kako vam je lijepo,tako da smo je poslusali vec bi pravili razmjestaj po sobi.Bila sam se pripremila da je kulturno izbacim iz stana,a ona me iznenadi svojom ljubaznoscu bas mi je pomogla oko pupka objasnila mi sve fino..cak dala i br tel. ako imam bilo kakvih nedoumica da nazovem...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 13:32:31   
Mamica24
eh super tema imam ja par pitanja za sve vas kome je dolazila:

1. Da li bebu da okupam i prijenego što ona dodje ili da čekam da ona dodje pa d ami prvi put okupa dijete??

2. Kad donesem bebu iz bolnice ABD jel je ja samo presvučem i očistim guzu bez kupanja?



_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 13:48:46   
Schecherlemica
Nama je takodjer bila Afrodita i mi prezadovoljni,bas fina mlada zenica...
A Mamice24, moja beba je svaki put vec bila okupana kad je ona dolazila...
I nakon sto smo tek izasli iz bonice,bebicu nismo kupali,vec samo brisali vlaznim maramicama,a
vec sutra je bilo prvo kupanje i tako svaki naredni dan...


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 14:04:54   
Mamica24
Ja sam kontala da bebicu ABD kad donesem kući, samo presvučem i obrišem guzu a da sačekam patronažnu sestru sa prvim kupanjem da mi pokaže šta treba šta ne.

jel to ok??


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 14:12:23   
Atarka
Nas je obisla Senada i bila je korektna, oprala je ruke, pregledala bebu, moje bradavice, ranu i izreklamirala Hipp, naravno. Rekla nam je da mi je beba zuca nego sto je normalno pa da ne bi bilo lose da ga odvedemo na mjerenje bilirubina. Mi smo se posavjetovali privatno s pedijatricom koja nam je rekla da ga suncamo i da ce biti ok. Ali kad nam je Senada opet dosla, alarmirala nas je da je beba i dalje puno zuta, odveli smo ga na Jezero i bila je u pravu. Morao je ostati da se "kvarca". Imam zamjerku sto se nijednom nije ponudila da mi pokaze kako cu okupati bebu, ali sve u svemu- OK.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 14:15:21   
hanabanana
Patronažna nisu dužne da kupaju bebu, po novom se savjetuje samo brisanje odnosno suho kupanje dok pupčanica ne otpadne.

Ja sam plačala ženu koja mi je dolazila prvih mjese dana kupati bebu, inače je patronažna, ali nije bila na mom reonu.
Nama je dolazila inače Afrodita, i bila je sasvim korektna.

Drogo dijete sam odmah po dolasku kući sama okupala. Iskustvo. user posted image

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 14:19:15   
Niina
meni je dolazila Ziba iz Skerliceve i stvarno je divna zena, cak sam je zamolila da mi i treci put dodje jer je beba imala ojed i ranice na guzi pa da mi vidi.

Prvi put kad je dosla pregledala bebu, posavjetovala me oko onog sto nisam znala....sve u svemu ok.


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 14:26:53   
Atarka
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Patronažna nisu dužne da kupaju bebu, po novom se savjetuje samo brisanje odnosno suho kupanje dok pupčanica ne otpadne.



Bar da ga je prvi put izbrisala da mi pokaze uzivo. Dok je beba bila na Jezeru, sestrice su ga kupale pod mlazom vode i rekle mi da ga slobodno kupam bez obzira na pupak. Ali, ipak mi je krivo zbog toga, jer mu je pupak dugo iza toga curio. A Zibu sam zvala privatno i ona nam je pokazala kupanje u kadici kad je pupcana vrpca otpala i bas je bila super.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 15:57:04   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Ja sam kontala da bebicu ABD kad donesem kući, samo presvučem i obrišem guzu a da sačekam patronažnu sestru sa prvim kupanjem da mi pokaže šta treba šta ne.

jel to ok??


mi nismo pravo okupali bebu sve dok joj nije otpao pupak a to je bilo tek 21. dan, bilo nas strah zbog pupka. ali smo je sami kupali "na suho" (mokrom krpom) bez patronazne odmah od pocetka

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 16:03:53   
Apotekarka
ja također nisam kupala Antonia po preporuci patronazne dok mu nije otpao pupak 19.dan
svakako smo i bilu bolnicii radi zutice tako da je tamam otpao kad smo se vratili a ako vec hoces kupati probaj ga zastititi gazom da se ne smoci...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 16:30:24   
delly
patronozna mi je dosla kuci na dan prije nego sto ce maloj pupak otpasti user posted image , pregledala je, vidjela gdje spava ,svidjelo joj se i gdje se presvlaci i kupa , temperatura joj se svidjela i sto nisam malu natrpala robom user posted image ugl pozitivno ,donijela pokloncic,kremice,maramice, body ,suhe maramice i jos tih sampona ... i jedan podeblji fascikl user posted image gdje pise sta se radi kad ima temp,osip,ovo ono brdo stvari i koje sve inekcije i kada treba ici .

bebu kupamo otkako se rodila od prvog dana dodan danas svaki dan ,ako se ukaki do zuba onda i 2 puta dnevno user posted image . pupak smo samo dezinfecirali 2x dnevno s tekucinom i stapicima - mm radio ja nisam mogla da gledam , normalno kupali,kvasili pupak bez ikakvog problema i kad joj je otpo ja spremila u bocicu i imam ga user posted image user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 16:35:18   
teacher75

IZVORNA PORUKA: delilah

patronozna mi je dosla kuci na dan prije nego sto ce maloj pupak otpasti user posted image , pregledala je, vidjela gdje spava ,svidjelo joj se i gdje se presvlaci i kupa , temperatura joj se svidjela i sto nisam malu natrpala robom user posted image ugl pozitivno ,donijela pokloncic,kremice,maramice, body ,suhe maramice i jos tih sampona ... i jedan podeblji fascikl user posted image gdje pise sta se radi kad ima temp,osip,ovo ono brdo stvari i koje sve inekcije i kada treba ici .

bebu kupamo otkako se rodila od prvog dana dodan danas svaki dan ,ako se ukaki do zuba onda i 2 puta dnevno user posted image . pupak smo samo dezinfecirali 2x dnevno s tekucinom i stapicima - mm radio ja nisam mogla da gledam , normalno kupali,kvasili pupak bez ikakvog problema i kad joj je otpo ja spremila u bocicu i imam ga user posted image user posted image

ovdje ne proporucuju kupanje prije nego sto otpadne pupak jer pupak mora biti suh kako bi sto prije otpao


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 16:51:57   
leona81
nama je dolazila neka iz Vogosce a zivim u centru jer je frka bila oko porodilja pa su pomagale jedne drugima, dosla je 3 puta, prvi put je ispricala svoje sto treba a ja sam vise do toga znala s foruma, drugi put je bila 5 min pogledala pupak i moje grudi koje su bile pune zacepljenih kanala i rekla da je sve ok?, treci put je s vrata pitala jel sve ok i otisla...nije nikad okupala bebu, a mi smo mimo nje zvali pvt zenu koja je u penziji i spasila me je, njen dolazak kosta 30 km, svaki put okupa bebu, izmasira grudi, izdaja ako treba, postavlja je na dojku, ma bila je satima kod mene, divna zena, ako kome bude trebalo dat cu vam broj na pp...user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 17:03:13   
delly

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: delilah

patronozna mi je dosla kuci na dan prije nego sto ce maloj pupak otpasti user posted image , pregledala je, vidjela gdje spava ,svidjelo joj se i gdje se presvlaci i kupa , temperatura joj se svidjela i sto nisam malu natrpala robom user posted image ugl pozitivno ,donijela pokloncic,kremice,maramice, body ,suhe maramice i jos tih sampona ... i jedan podeblji fascikl user posted image gdje pise sta se radi kad ima temp,osip,ovo ono brdo stvari i koje sve inekcije i kada treba ici .

bebu kupamo otkako se rodila od prvog dana dodan danas svaki dan ,ako se ukaki do zuba onda i 2 puta dnevno user posted image . pupak smo samo dezinfecirali 2x dnevno s tekucinom i stapicima - mm radio ja nisam mogla da gledam , normalno kupali,kvasili pupak bez ikakvog problema i kad joj je otpo ja spremila u bocicu i imam ga user posted image user posted image

ovdje ne proporucuju kupanje prije nego sto otpadne pupak jer pupak mora biti suh kako bi sto prije otpao



eto vidis nama u bolnici kupali bebu i to namoci bebu do vrata u vodi i samo prebaci krpu peko pupka i ipak bude mokar samo se treba posusiti dobro poslije, i brzo nam je i otpo pupak mislim oko 17 dana cca . i hb nikakvih problema nije bilo .

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 19:25:30   
Anushka
citam i ne mogu da vjerujem... doduse ja sam u Ze ali opet.. meni je patronazna dosla mozda 3 puta, i jos toliko puta nazvala telefonom da joj izdiktiram tezinu, duzinu i obim glave. Prvi put kad je bila samo ga je izvagala i izmjerila duzinu i obim glave, iznenadila se kad je vidjela da je u pamucnim pelenama,rekla da je sve OK i otisla. I preostala dva puta isto, i prvi put je pitala da li dojim da zabiljezi u knjzicu, ni pogledala mene nije, a vala ni njega, sama sam ga okupala kad smo dosli iz bolnice, uglavnom su se svi bojali jer je bio jako mali a ja i nisam htjela da to neko drugi radi, iako mi je prvo dijete. Ni rijeci ni o vakcinama, ni snimanjima kukova, a kakvo kupanje, kakvo izdajanje hehehehe cak ga je vagala u onim nekim visecim vagama ko ribu na pijaciuser posted image  pa se ja bunila da mi iskrivi djetetu kicmu jer on je u tome kao sjedio sa svojih 10tak dana i jedva dvije kiliceuser posted image user posted image user posted image  ma uzas, i naravno, nikad se njeno vaganje nije ni ublizu podudarilo sa bolnickim ili nasim (a bilo nam je bitno jer nije mogao primiti ni onu prvu vakcinu dok ne predje 2500g, kuci smo dosli sa 2300g i 10tak dana smo se borili da napokon pocne dobijati na kilazi)
uglavnom, za mame u Ze, ne ocekujte od patronazne nista osim eventualnog mahalanja po kuciuser posted image

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 19:54:06   
aamra
IZVORNA PORUKA: Niina

meni je dolazila Ziba iz Skerliceve i stvarno je divna zena, cak sam je zamolila da mi i treci put dodje jer je beba imala ojed i ranice na guzi pa da mi vidi.

Prvi put kad je dosla pregledala bebu, posavjetovala me oko onog sto nisam znala....sve u svemu ok.



I meni je Ziba dolazila kad sam se 1.put porodila. Divna zena, smirena (za razliku od Berisalicke), pregledala mi ranu, pokazala oko dojenja, okupala bebija...ma super je. Svaka joj cast!

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: patronažna sestra
25.2.2010 20:52:45   
leona81
i moja je bebu mjerila s onom vagom s pijace haha i to krivo naravno uzas

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: patronažna sestra
26.2.2010 0:06:51   
scarlett
IZVORNA PORUKA: škorpija

Žena toliko bifla da je MM na kraju uzeo olovku i zapisivao nebili ona malo usporila i kada nam je davala br.tel. vlastito ime je rekla tom brzinom da je MM napisao Berisa Alić


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,user posted image  isto i mi mislili da se zove Berisa Alić, tek na forumu pročitah da joj je to preziimeuser posted image user posted image user posted image



ne mogu da vjerujem koje slučajnosti user posted image user posted image user posted image

Ipak, kakogod mi bile zadovoljne ili nezadovoljne, koliko je meni poznato u nekim manjim gradovima uopšte nema patronažnih i recimo za svaki problem s dojenjem pedijatri predlažu prekid dojenja da se ne pate ni mame ni bebeuser posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: patronažna sestra
26.2.2010 0:15:51   
Anoniman
Eto ja imam iskustvo sa izgleda "najgorom" i "najboljom" patronažnom sestrom u gradu i sad kad sumiram, sreća pa je sveki "tata-mata" za bebe inače ne znam kako bi se, ja onako mlada i sva izgubljena, snašla sa sestrom Berisalić i bebom user posted image  
Sestra Senada, divna ženica, niti jednom nije spomenula AD, detaljno pregledala user posted image , mene, ranu, grudi, ostavila br., došla 3x i svaki put se zadržala jednako dugo (bez smanjivanja vremena ostajanja), žena je za 5!

(odgovor članu scarlett)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: patronažna sestra
6.3.2010 22:05:07   
lilith
IZVORNA PORUKA: scarlett

IZVORNA PORUKA: škorpija

Žena toliko bifla da je MM na kraju uzeo olovku i zapisivao nebili ona malo usporila i kada nam je davala br.tel. vlastito ime je rekla tom brzinom da je MM napisao Berisa Alić


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,user posted image  isto i mi mislili da se zove Berisa Alić, tek na forumu pročitah da joj je to preziimeuser posted image user posted image user posted image



ne mogu da vjerujem koje slučajnosti user posted image user posted image user posted image

Ipak, kakogod mi bile zadovoljne ili nezadovoljne, koliko je meni poznato u nekim manjim gradovima uopšte nema patronažnih i recimo za svaki problem s dojenjem pedijatri predlažu prekid dojenja da se ne pate ni mame ni bebeuser posted image

e izvini ali ovo nije tacno...i male opcine imaju patronazne sestre,a sto se tice dojenja sasvim slucajno znam da ne predlazu prekidanje dojenja...unatoc predrasudama o malim opcinama opcenito,pedijatri tamo uglavnom rade dobro  i kvalitetno svoj posao i isto tako savjete za dojenje i sve ostalo...naravno svuda ima izuzetaka...recimo,meni su na neonatologiji na jezeru gurali bebi flasicu usta i od ukupno 5 dr. sa kojima sam dosla u kontakt gore,samo je jedna mlada doktorica rekla da forsiram dojenje i izbacim flasicu...da sam slusala ostale sigurno ne bi dojila...da ne spominjem prirucnik koji gore daju a podjonjen je...no bez obzira na to,znam da i gore ima dobrih i losih ljekara...
sto se tice berisalicke...niko ne pretjeruje


< Poruku je uredio lilith -- 6.3.2010 22:08:28 >


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: patronažna sestra
6.3.2010 23:03:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Z3ry

mislim da ste malo pretjerale sa tim ismijavanjem,mada ja samo čujem pozitivna mišljenja o njima .možda je ta Berisalić malo navijena ali sam i za nju čula od prijateljice da joj je pomogla.



Nije to nikakvo pretjerivanje!! Žena je takva kakva jeste. Ne mogu reći dobra je i pomogla mi je - kad nije. E tek bi tad to značilo da pretjerujem. Nas prilično se izjasnilo da navedena sestra ima "malo čudan" pristup, nije valjda da smo sve pretjerale? Ah sad, sve smo različite, eto tvojoj prijateljici je pomogla, super. Meni nije, i kad poredim nju i sestru Senadu..... ma ne mogu se brate ni porediti - totalna suprotnost. 

(odgovor članu Z3ry)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: patronažna sestra
6.3.2010 23:07:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: Z3ry

mislim da ste malo pretjerale sa tim ismijavanjem,mada ja samo čujem pozitivna mišljenja o njima .možda je ta Berisalić malo navijena ali sam i za nju čula od prijateljice da joj je pomogla.



Nije to nikakvo pretjerivanje!! Žena je takva kakva jeste. Ne mogu reći dobra je i pomogla mi je - kad nije. E tek bi tad to značilo da pretjerujem. Nas prilično se izjasnilo da navedena sestra ima "malo čudan" pristup, nije valjda da smo sve pretjerale? Ah sad, sve smo različite, eto tvojoj prijateljici je pomogla, super. Meni nije, i kad poredim nju i sestru Senadu..... ma ne mogu se brate ni porediti - totalna suprotnost. 

i meni je berisalicka pomogla puno, i oko bebe i oko rane, ja je moram braniti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: patronažna sestra
6.3.2010 23:21:51   
idana_85
IZVORNA PORUKA: Niina

meni je dolazila Ziba iz Skerliceve i stvarno je divna zena, cak sam je zamolila da mi i treci put dodje jer je beba imala ojed i ranice na guzi pa da mi vidi.

Prvi put kad je dosla pregledala bebu, posavjetovala me oko onog sto nisam znala....sve u svemu ok.



Ziba je super,stvarno. Ja sam je upoznala prije na vjezbicama. Dosla mi je prvi dan odmah ujutro i bila divna, gledala bebicu, rekla sta treba, kako, pregledala meni ranu, umirlila me itd. Sedmi dan kad je trebala doci ja je zovem kaze eto me za 10min i stvarno je tako bilo. Ja bila sama. Opet pogledala moju ranu, bebica spavala,malo ga pogledala i imala sam problema sa mlijekom,malo mi masirala grudi i objasnila sta dalje. Nakon 14 dana kad je dosla fino smo pipile kaficu i iscarvrljale se,kaze govorile joj zene da se i ona uclani na RR pa mogla bih, i ja sam je lijepo zamolila. Bebu nije ni pogledala, pitala me je,rekoh kako hoce, ja mislim da je sve ok i super i tako kaze nece ga onda ni buditi, dala mi jos par savjeta i super. Nakon pola god sam je zvala kad smo imali frku sa zubicima i tako je bila susretljiva i ljubazna.....Vjerujte da sam je htjela i jucer nazvati da pitam sta cu sa ovim svojim mlijekom al ne nadjoh broj. Ziba je stvarno divna.
I da, ako se uclanila na forum, pozdravljam je najvise!


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: patronažna sestra
7.3.2010 0:45:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Eto ja imam iskustvo sa izgleda "najgorom" i "najboljom" patronažnom sestrom u gradu i sad kad sumiram, sreća pa je sveki "tata-mata" za bebe inače ne znam kako bi se, ja onako mlada i sva izgubljena, snašla sa sestrom Berisalić i bebom user posted image  
Sestra Senada, divna ženica, niti jednom nije spomenula AD, detaljno pregledala user posted image , mene, ranu, grudi, ostavila br., došla 3x i svaki put se zadržala jednako dugo (bez smanjivanja vremena ostajanja), žena je za 5!


meni je nakon druge posjete spomenula AD, rekla je da je bebica izgubila na težini i ako nemam mlijeka Bože moj da kupim AD, rekla mi je i bolje to nego bolnicauser posted image  živa sam se isprepadala, al možda je ona zaključila da ja nemam mlijeka i zdravo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

OLEA mlijeko za suncanje
vila_7

Da li je neko od vas probao ovo mlijeko za suncanje - jer je mnogo jeftinije od ostalih pa sam malo skepticna!?

da - zadovoljna sam bila (27%)

da - nisam bila zadovoljna (2%)

ne - nisam ga nikad probala (71%)


Broj svih glasova: 94

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *