|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: patronažna sestra
17.3.2010 9:23:26   
scarlett

IZVORNA PORUKA: lilith

IZVORNA PORUKA: scarlett

IZVORNA PORUKA: škorpija

Žena toliko bifla da je MM na kraju uzeo olovku i zapisivao nebili ona malo usporila i kada nam je davala br.tel. vlastito ime je rekla tom brzinom da je MM napisao Berisa Alić


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,user posted image  isto i mi mislili da se zove Berisa Alić, tek na forumu pročitah da joj je to preziimeuser posted image user posted image user posted image



ne mogu da vjerujem koje slučajnosti user posted image user posted image user posted image

Ipak, kakogod mi bile zadovoljne ili nezadovoljne, koliko je meni poznato u nekim manjim gradovima uopšte nema patronažnih i recimo za svaki problem s dojenjem pedijatri predlažu prekid dojenja da se ne pate ni mame ni bebeuser posted image

e izvini ali ovo nije tacno...i male opcine imaju patronazne sestre,a sto se tice dojenja sasvim slucajno znam da ne predlazu prekidanje dojenja...unatoc predrasudama o malim opcinama opcenito,pedijatri tamo uglavnom rade dobro  i kvalitetno svoj posao i isto tako savjete za dojenje i sve ostalo...naravno svuda ima izuzetaka...recimo,meni su na neonatologiji na jezeru gurali bebi flasicu usta i od ukupno 5 dr. sa kojima sam dosla u kontakt gore,samo je jedna mlada doktorica rekla da forsiram dojenje i izbacim flasicu...da sam slusala ostale sigurno ne bi dojila...da ne spominjem prirucnik koji gore daju a podjonjen je...no bez obzira na to,znam da i gore ima dobrih i losih ljekara...
sto se tice berisalicke...niko ne pretjeruje



lilith draga user posted image ,ovo nije predrasuda, porijeklom sam iz malog grada i govorim iz iskustva mojih prijateljica, rodica i žena koje su imale problema s dojenjem.
Ja lično sam porođena ovdje i kada je riječ o klinici Koševo i dojenju ja imam jako loše iskustvo, tako da se slažem s tobom da je to sve od slučaja do slučaja.


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: patronažna sestra
18.3.2010 12:03:13   
lilith
ma joj suma-sumarum,svi imalo losa i dobra iskustva...ok mozda je to slucaj za tvoju opcinu,ali ja ti isto tako mogu nabrojati njih najmanje deset_ po svim kantonima u kojima znam da se forsira dojenje i da patronazne sestre dolaze...svi oni trebali bi raditi svoj posao,no na zalost to nije slucaj,ali krivi smo svi sto sutimo i trpimo...sreca je samo sto danas se moze doci do pravih informacija,tako da je do nas...

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: patronažna sestra
10.4.2010 21:36:59   
Z3ry
ja sam zadovoljna sa mojom sestrom iz n. g. i sada se čujemo ZAHIDA je sposobna mlada žena,ja stanujem u B fazi.Sve pohvale za najbolju sestru u gradu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: patronažna sestra
27.10.2010 22:58:44   
Anoniman
Mi nemamo p.sestrica...ja sam mislila da je to davno "ukinuto" user posted image ali niko u bolnici,niti od prijateljica/rodica mi nije spomenuo p. sestru user posted image

(odgovor članu Z3ry)
  Neposredna veza do poruke: 154
   RE: patronažna sestra
24.12.2010 10:23:02   
lelaneno
forumasicee imam jedno vazno pitanje....
ja sam prijavljena u opstini stari grad,karton ginekoloski mi je u domu zdravlja stari grad....a ja sam na adresi sada u centru kod mame....kako da to regulisem sa patronaznom ,jel ima neke veze ili....kome da se obratim...
hvalaaaaaaa vam....user posted image user posted image

_____________________________

07.01. u 12:30 na svijet dosao moj princ,hvala Bogu na ovakvom poklonu, beskrajno sretna uz svog sincica....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: patronažna sestra
24.12.2010 10:38:00   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: lelaneno

forumasicee imam jedno vazno pitanje....
ja sam prijavljena u opstini stari grad,karton ginekoloski mi je u domu zdravlja stari grad....a ja sam na adresi sada u centru kod mame....kako da to regulisem sa patronaznom ,jel ima neke veze ili....kome da se obratim...
hvalaaaaaaa vam....user posted image user posted image

nema nikakve veze....
u bolnici po porodu te pitaju adresu za dolazak patrinažne...
ta adresa ne mora biti ista kao u prijavi ili u katonu ginekološkom....

dolazi ti patronažna sa područja na kojem si ti i beba.

ja sam bila kod mame 10 po porodu drugom i dolazima mi patrinažna iz novoga grada kod mame...kad sma došla kući samo sam joj javila da sam otišla u stari grad i posljednji treći obilazak uradila mi babica iz starog grada.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lelaneno)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: patronažna sestra
24.12.2010 12:06:47   
lelaneno
hanadyyyyyyyy bas ti hvalaa na odgovoru......
kod mene je usitnilo i samo cekam,termin mi je u ponedeljak,nisam otvorena nimalo....malo me hvata nervoza kako ce sve to da prode ali jedva cekam da ga vidim abd i uzmem u narucje....

_____________________________

07.01. u 12:30 na svijet dosao moj princ,hvala Bogu na ovakvom poklonu, beskrajno sretna uz svog sincica....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: patronažna sestra
24.12.2010 12:07:42   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: lelaneno

hanadyyyyyyyy bas ti hvalaa na odgovoru......
kod mene je usitnilo i samo cekam,termin mi je u ponedeljak,nisam otvorena nimalo....malo me hvata nervoza kako ce sve to da prode ali jedva cekam da ga vidim abd i uzmem u narucje....

samo polako...
sve to bude i prođe...
želim ti lagan porod i da što prije zagrliš svoje pileuser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lelaneno)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: patronažna sestra
26.12.2010 22:18:12   
rose

IZVORNA PORUKA: idana_85

Ja sam na opstini Centar i dolazila je patronazna kako su i na vjezbicama rekli, dan nakon izlaska iz bolnice, sedmi dan, 15 dan i eventualno po potrebi. Ja sam je inace upoznala i na vjezbicama,mada se ona mene nije sjetila....Zove se Ziba i pravo je prijatna i pristupacna....Kad je dosla prvi put prvo je cestitala, malo me nasmijala, razveselila i onda sve lagano, pitala kako se ja osjecam, pogledala ranu, ima li mlijeka, smirila me i rekla da ne odustajem da ce doci mlijeko,dala mi par savjeta, pokazala kako cu masirati grudi da bi mlijeko doslo, pokazala kako da dojim, pregledala malenog...napisala mi spisak sta mi sve treba za bebicu u slucaju osipa, bubuljica itd itd, mada sam dosta znala i s vjezbica. Onda me zvala nakon dva dana i nakon sedam dana ja nju zovem, kaze ona upravo sam krenula kod tebe, eto me za 15 min, bila je tu za pet. Isto divna. Treci put dosla, ja na RR. Smije se, kaze rekao joj neko za forum i da se i ona uclani te malo skupa surfale, beba spavala. Usla,vidjela ga, nije ga htjela buditi jer sam ja rekla da je sve super, sjedile, kahvenisale,pricale....Ma svaka joj je zlata vrijedna. I jos sam je jednom zvala nakon 40 dana, beba imala proljev, jedva me se sjetila ali je bila super ljubazna i pomogla,bila spremna doci, nikad nikakav novac nije spomenula,uvijek je govorila da se ne brinem, doci ce ona kad god treba. Nedavno je zaova srela u liftu i pozdravila je, kaze sjetila se, pita sve je zanima i pozdravila...Pa eto, ove s opstine centar neka se ne birnu


i meni je ziba dolazila i ja sam uglavnom sve imala spremno jer sam koristila rr spisak i isla na vjezbe, prvi put kad je dosla uputila nas da dijete odnesemo na pedijatriju, gdje su bebu zadrzali, onda dosla 6i dan kad je beba stigla kuci i ujedno joj tada otpao pupak a meni pregledala ranu, dala mi savjet za rivanol obloge, dosla 15i dan, sve tri (beba,mama i sveki) smo dobile 10u jer je beba njegovana, a mi se dobro snasle, inace mi je bebu prvi put okupala patronazna, onda je sveki kupala onda smo preuzeli mm i ja jo uvijek je zajedno kupamo user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: patronažna sestra
27.12.2010 12:45:28   
Radoznalica
user posted image Baš sam se jutros sjetila naše patronažne. Prvo je dolazila jedna, i ništa posebno, pregledala bebu, pupak, vidjela kako dojim i to je to. Došla je još jednom i onda nam je došla druga treći put jer ova prva nije mogla. I ja je pitam za žuticu, jer mi je mali bio ko Kinez, a oči žute duša draga. Ona će meni, ma kakva žutica, vidiš kako ima divnu boju, to ti je od stora (koje su bile žute). I ja je budala poslušam. Kad smo otišli na prvu kontrolu morao je vaditi krv zbog žutice i morali smo piti phenobarbitol da bi snizili bilirubin. A da je ta teta znala svoj posao mogao se fino isunčati u inkubatoru, a ne da ga pikaju sa iglama svako malouser posted image

_____________________________

Nikada nemojte mnogo govoriti o sebi, jer drugi uvijek imaju više za kazati o toj temi


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: patronažna sestra
3.1.2011 9:29:37   
bint
kako ste mi???????
posto sam iscitavala vase postove za patronaznu,mene zanima ima li neko s apodrucja hadžici i kakva im je patronazna sestar???meni jos 10 dana do termina pa me zanimaaaaa bas...nece mi imati ko pomoci oko bebice ABD pa bih voljela da mi neko podobnije opise situaciju na ovoj opcini...da se pripremim i za to psihofizickiuser posted image user posted image
hvala unaprijed

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: patronažna sestra
3.4.2011 10:00:28   
Anoniman
Zenicanke, hitno mi treba broj patronazne sestre koja bi dosla privatno u intervenciju, unaprijed hvala!!!

(odgovor članu bint)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: patronažna sestra
4.11.2011 8:53:52   
buduca mami
draGE mamice,ima li neko novijih informacija vezano za patronazne sestre??? meni je termin za 10 dana,u dz niko nije spominjao da ce mi nakon poroda dolaziti patronazna niti su pitale da li ja to zelim,...il kako vec to ide,...
bila bi jako zahvalna da mi se javi neko ko je imao skorasnjeg iskustva sa tim,..
mozda vise i ne dolaze?????
meni bi pomoc oko bebija dobro dosla,jer ne vjerujem da cu bas od prvog dana moc ustajat i kupat bebu i pupak sredit,....a i ne usudim se bas a sveki mi nije pouzdana,hmmmm helppppp

_____________________________

medo moj slatki stigao je 11.11.''11. :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: patronažna sestra
4.11.2011 9:04:21   
Emica_sa
Ne znam kako je kod vas u Tuzli,ali ovdje u sarajevu,ti patronazna dode sama,ni nas,barem mene nisu nista pitali,das adresu u bolnici i ona dode,a sad sto se tice pomoci,meni iskreno nije nista pomogla,samo je skinula bebu,pogledala je da nije zuta,malo virnula pupak,i to je to.E sad kako je u Tuzli,ne znam nadam se da ce ti se javiti neka tuzlankauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu buduca mami)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: patronažna sestra
4.11.2011 11:38:37   
rose
meni je patronazna (u Sa) dolazila 3 puta. Na vjezbama su nam naglasili da u knjizici moramo imati tacnu adresu stanovanja jer nakon poroda oni listu s adresama rodjenih beba salju u instituciju koje patronaznim sestrama daju naloge za posjete i dodje ti ona koja je zaduzena za tvoj dio grad. Moju S je prvo patronazna okupala, pogledala je jel zuta (i bila je) i uputila nas da trazimo uputnicu za pedijatriju gdje su moju S i zadrzali par dana na suncanju...dosla nakon par dana kad je S izasla iz bolnice i tad joj je i pupak otpao i dosla nakon 15 dana user posted image  a sto se tice pomoci oko bebe neke intenzivnije mislim da mozes ti licno angazovati patronaznu i platiti dolaske...znam da ima mama kojima su patronazne dolazile cak 40 dana uzastopno user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: patronažna sestra
4.11.2011 11:42:41   
sweet insanity
U Tz isto dodje, mene je dan nakon sto sam dosla iz bolnice rano ujutro nazvala patronazna, tj nazvala je muza jer su uzeli njegov broj valjda......

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: patronažna sestra
4.11.2011 11:44:14   
sweet insanity
al ne dolaze svaki dan, meni je mama na pocetku kupala bebu par dana pa smo onda mi a mm je previjao pupak. Pokazala nam ona kako i on je to radio.

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: patronažna sestra
4.11.2011 11:44:40   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: rose

meni je patronazna (u Sa) dolazila 3 puta. Na vjezbama su nam naglasili da u knjizici moramo imati tacnu adresu stanovanja jer nakon poroda oni listu s adresama rodjenih beba salju u instituciju koje patronaznim sestrama daju naloge za posjete i dodje ti ona koja je zaduzena za tvoj dio grad. Moju S je prvo patronazna okupala, pogledala je jel zuta (i bila je) i uputila nas da trazimo uputnicu za pedijatriju gdje su moju S i zadrzali par dana na suncanju...dosla nakon par dana kad je S izasla iz bolnice i tad joj je i pupak otpao i dosla nakon 15 dana user posted image  a sto se tice pomoci oko bebe neke intenzivnije mislim da mozes ti licno angazovati patronaznu i platiti dolaske...znam da ima mama kojima su patronazne dolazile cak 40 dana uzastopno user posted image


meni je dolazila 40 dana user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: patronažna sestra
4.11.2011 12:01:27   
nanika
I meni je dolazila 40 dana sa prvim i 20 sa drugim djetetom

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: patronažna sestra
4.11.2011 12:13:52   
selebriti
IZVORNA PORUKA: buduca mami

draGE mamice,ima li neko novijih informacija vezano za patronazne sestre??? meni je termin za 10 dana,u dz niko nije spominjao da ce mi nakon poroda dolaziti patronazna niti su pitale da li ja to zelim,...il kako vec to ide,...
bila bi jako zahvalna da mi se javi neko ko je imao skorasnjeg iskustva sa tim,..
mozda vise i ne dolaze?????
meni bi pomoc oko bebija dobro dosla,jer ne vjerujem da cu bas od prvog dana moc ustajat i kupat bebu i pupak sredit,....a i ne usudim se bas a sveki mi nije pouzdana,hmmmm helppppp


Mene su pustili u petak, znači zakačio me vikend, pa je patronažna došla tek u ponedjeljak user posted image
I onda još dva puta, ...
Voljela bih da sam se dogovorila s nekim da mi dolazi 10ak dana uzastopno, jer je to nekako baš potrebno, .. niko nije dovoljno pouzdan ko patronažna kojoj platiš. Moje mišljenje.
Meni je ta tri dana bilo malo!

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu buduca mami)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: patronažna sestra
4.11.2011 12:18:07   
sweet insanity
Imaju razne babice koje po dolasku uzimaju 20 KM, meni je jedna takva razbijala ploce kada sam imala mastitis.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: patronažna sestra
4.11.2011 12:23:55   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: selebriti

IZVORNA PORUKA: buduca mami

draGE mamice,ima li neko novijih informacija vezano za patronazne sestre??? meni je termin za 10 dana,u dz niko nije spominjao da ce mi nakon poroda dolaziti patronazna niti su pitale da li ja to zelim,...il kako vec to ide,...
bila bi jako zahvalna da mi se javi neko ko je imao skorasnjeg iskustva sa tim,..
mozda vise i ne dolaze?????
meni bi pomoc oko bebija dobro dosla,jer ne vjerujem da cu bas od prvog dana moc ustajat i kupat bebu i pupak sredit,....a i ne usudim se bas a sveki mi nije pouzdana,hmmmm helppppp


Mene su pustili u petak, znači zakačio me vikend, pa je patronažna došla tek u ponedjeljak user posted image
I onda još dva puta, ...
Voljela bih da sam se dogovorila s nekim da mi dolazi 10ak dana uzastopno, jer je to nekako baš potrebno, .. niko nije dovoljno pouzdan ko patronažna kojoj platiš. Moje mišljenje.
Meni je ta tri dana bilo malo!


A zasto su potrebne,meni uopce nije bila potrebna,a nisam imala ni mamu,ni svekrvu tu,sve sam sama,na sto mislis kada kazes da je potrebnauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: patronažna sestra
4.11.2011 12:58:57   
selebriti
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: selebriti

IZVORNA PORUKA: buduca mami

draGE mamice,ima li neko novijih informacija vezano za patronazne sestre??? meni je termin za 10 dana,u dz niko nije spominjao da ce mi nakon poroda dolaziti patronazna niti su pitale da li ja to zelim,...il kako vec to ide,...
bila bi jako zahvalna da mi se javi neko ko je imao skorasnjeg iskustva sa tim,..
mozda vise i ne dolaze?????
meni bi pomoc oko bebija dobro dosla,jer ne vjerujem da cu bas od prvog dana moc ustajat i kupat bebu i pupak sredit,....a i ne usudim se bas a sveki mi nije pouzdana,hmmmm helppppp


Mene su pustili u petak, znači zakačio me vikend, pa je patronažna došla tek u ponedjeljak user posted image
I onda još dva puta, ...
Voljela bih da sam se dogovorila s nekim da mi dolazi 10ak dana uzastopno, jer je to nekako baš potrebno, .. niko nije dovoljno pouzdan ko patronažna kojoj platiš. Moje mišljenje.
Meni je ta tri dana bilo malo!


A zasto su potrebne,meni uopce nije bila potrebna,a nisam imala ni mamu,ni svekrvu tu,sve sam sama,na sto mislis kada kazes da je potrebnauser posted image


Ja smatram svojom velikom greškom što se, po tom pitanju, nisam bolje organizovala. S bebom, nakon poroda, ja sama, ... nula bodova, iskreno ... Ti si žena zmaj, sama??? Wow, skidam ti kapu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: patronažna sestra
4.11.2011 13:04:05   
veeseelaa
meni je patronažna dolazila više puta, bar desetak, ništa nisam plaćala
bilo joj žao mene user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: patronažna sestra
4.11.2011 13:10:54   
rose
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: rose

meni je patronazna (u Sa) dolazila 3 puta. Na vjezbama su nam naglasili da u knjizici moramo imati tacnu adresu stanovanja jer nakon poroda oni listu s adresama rodjenih beba salju u instituciju koje patronaznim sestrama daju naloge za posjete i dodje ti ona koja je zaduzena za tvoj dio grad. Moju S je prvo patronazna okupala, pogledala je jel zuta (i bila je) i uputila nas da trazimo uputnicu za pedijatriju gdje su moju S i zadrzali par dana na suncanju...dosla nakon par dana kad je S izasla iz bolnice i tad joj je i pupak otpao i dosla nakon 15 dana user posted image  a sto se tice pomoci oko bebe neke intenzivnije mislim da mozes ti licno angazovati patronaznu i platiti dolaske...znam da ima mama kojima su patronazne dolazile cak 40 dana uzastopno user posted image


meni je dolazila 40 dana user posted image


znam da sam negdje procitala user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *