|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 15:31:48   
amlatifa
Gledala sam emisuju par puta lijepa zamisao ali sama realizacijauser posted image user posted image user posted image user posted image  katastrofa. Moje lično mišljenje je bilo da će to biti neka super emisija za mlade mame i tate a ne ono što prikaziju. Baš smiješno i žalosno ja se nikada nebi prijavila na takvu emisiju.  PUNO VAS POZDRAVLJAM

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 15:35:53   
stella
Divim se svima koji su se mogli prijaviti na onu glupost od emisije.Bas kao sto rekoste,ja sva hepi cekam emisiju, kad ono nigdje veze sa bebom.Malo plakala presvukose je i to je to.A oni svi ovamo pjevaju,nana samo usta otvara.user posted image
KATASTROFA.
Nebih se nikada prijavila.
Gledala sam na Zone Reality emisije o razvoju bebe po sedmicama(koja me ponukala da prestanem pusiti one dvije, tri cigarete dnevno,jer su se tada mojoj dusici razvijala pluca) i ove o trudnoci i porodu i stvarno su extra bile.


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 16:36:16   
Anoniman
meni je najkomičnija bila scena kad svekrva odlazi iz kuće, a ne zna da su u drugoj sobi počeli snimati i dovikuje snahi: "Almaaa, pazi šta pričaaaš!" i to nekim zastrašujućim tonom.user posted image
Ili jedna svekrva, maltene plače, eto oni nek odluče, al ja bih da se zove omer, opet kako se oni dogovore, al meni je jedina želja da bude omer!user posted image


(odgovor članu stella)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 16:40:30   
Anoniman
Onda ulaze svekrvi u sobu, a u sobi havarija, isto da je granata zdrmala, a ona kaže čekajte, čekajte da malo pospremim, uh sramote, kako sam jutros ostavila nisam imala vremena(a vidi se da u sobi ništa nije pipnuto bar mjesec dana!) i onako ko s poslom uze neko ćebe i lagano prebaci preko sećije, na kojoj je čitav ormar izvaljene odjeće, i samo se uvali na to i kaže: Eh. hajd sad snimajte!
Heeeeeeeyuser posted image mogla je bar za tv poradit...pesin!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 16:43:27   
Anoniman
I na kraju happy end svake emisije...
Kad sve zamuckujući čitaju ono dirljivo pampers pismo...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 16:52:09   
nely
emisije mozete naci na netu,sve epizode,ja sam ih pogledala ali isto tako nisam nesto posebno odusevljenja.
ovdje ima isto ta emisija ali nekako skroz drugacije,neidu  u pojedinosti kao kod nas...

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 17:16:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nely

emisije mozete naci na netu,sve epizode..


koja stranica?? user posted image

(odgovor članu nely)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 17:17:06   
M kao Mama
joj, jutros ja srela tu aliju alisu lika u domu zdravlja, luda isto ko i na tv, znate onui scenu kad kaže svekrvi da joj donese vode, ona čita knjgu , a muž popunjava kladionicu, e takva je i danas bila, tersa nekom čiki što je s njom bio, mislim da joj je to tata,

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 18:23:47   
nely
http://www.rtvfbih.ba/loc/template.wbsp?wbf_id=141&parentID=2&section=tve
Za one koje nisu pogledale evo nekoliko epizoda..mada ih je bilo vise,kada sam ja gledala.

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 19:58:47   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Shee

meni je najkomičnija bila scena kad svekrva odlazi iz kuće, a ne zna da su u drugoj sobi počeli snimati i dovikuje snahi: "Almaaa, pazi šta pričaaaš!" i to nekim zastrašujućim tonom.user posted image
Ili jedna svekrva, maltene plače, eto oni nek odluče, al ja bih da se zove omer, opet kako se oni dogovore, al meni je jedina želja da bude omer!user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 20:07:43   
nely
e bas sam te epizode voljela da gledam ,ali ih nemauser posted image bas komicno..i mislim da naziv emisije je totalni promasaj,vise pricaju o svim dr stvarima nego o samim bebama.

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 20:14:12   
senchy78
čao evo da se i ja ukljućim nisam baš u toku

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 20:17:15   
senchy78
šta vi radite jel vama vruče


[/quote]

user posted image user posted image user posted image
[/quote]

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 20:18:38   
mamyca
Jest,haj na hanume.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu senchy78)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 20:22:42   
senchy78
evo gdje si ti

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 20:24:08   
senchy78
šta ima kod tebe ima li vručine
[/quote]

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 20:27:31   
senchy78
nema naših hanumica valjda negdje hladuju nisam bila nekolko dana tu i odma nisi u toku

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 20:29:41   
mamyca
Ja reko da ne bih zauzimali ovu temu.user posted image Pa da predjemo na hanume,ali mali me trazi,hoce da doji,pa ce doci na rr za nekih pola satauser posted image ,pa se tipkamo kasnije.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu senchy78)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 20:40:03   
dacy
nikada se ne bih prijavila, a ova nasa dva programa ni ne gledam jer su mi prestrasna, ni jednu emisliju ne znaju obraditi profesionalno. Jednom sam samo gledala ovu emisliju i nikad vise

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 22:34:21   
almai
I ja sam samo 2-3puta pogledala tu emisiju i vise NE.
Neznam samo gdje nadu one nene i dede,pa jadna snaha i nedode do rijeci,a tek beba se i ne pokaze.Po mom misljenju je samo to pouna programa i dobra reklama PEMPAS-ovih proizvoda.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 22:51:57   
kana
ocajno ,bas prikazuje kakav je zivot u BiH,zalosno....najgore je sto je sve ono istina,u Varesu ljudi stvarno onako zive....a jadna mama govori:..oticu joj za 3 dana i ...onda cu joj opet tic ..i otic..huhhh taj napolitanka(njen muz) je kraljuser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vrijeme je za bebe
13.8.2008 23:21:32   
ja
IZVORNA PORUKA: mishka

Ali  najsmjesnija mi je bila emisija kad je bio onaj mladi par-on sa sela-ona iz grada,pa kad je on pricao da je imao 5 cura prije nje,a kad je ona dosla sve to "batalio"...I sad prica on  kako ima svoju firmu i da ta firma broji 4 zaposlena:on,njegov brat,babo i "inzinjer- onaj so ga mora imat po zakonu"...user posted image user posted image user posted image



inace nisam gledala ali slucajno sam ovu pogledala jer nije nista drugo bilo....user posted image bez komentara

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vrijeme je za bebe
15.8.2008 20:17:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nely

http://www.rtvfbih.ba/loc/template.wbsp?wbf_id=141&parentID=2&section=tve



ne moze da mi play-a user posted image ... jedostavno link nece da otvori user posted image

(odgovor članu nely)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vrijeme je za bebe
15.8.2008 22:00:10   
nikka
Evo i ja sam pogledala,po meni tu ništa nije bilo očajno niti žalosno niti smiješno.
Prikazana je jedna normalna obitelj koja očekuje bebu,koliko sam ja vidjela svi su srećni i zadovoljni nitko se nežali ninašto,iako ih je čini mi se četiri generacije pod jednim krovom,od stare bake do bebe.
Svi su sretni i uživaju u životu,a znate zašto jer nisu vidjeli ništa bolje i netreba im, oni žive tu gdje jesu,mladoj mami je svejedno što pored peći na podu presvlači svoju bebu,nezna ona za komodu za presvlačenje i netreba joj,ona je sretna što će njena curica porasti i igraće se snjom i šetati po selu,a da li će šetati bosa ili u cicibankama i to ju nebrine,ali sam sigurna da će se dobro pobrinuti za svoju kćerkicu i odgojiti ju u ljubavi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vrijeme je za bebe
17.8.2008 15:39:03   
neki
Joj nikka bas si me obradovala ovim divnim i dirljivim tekstom...Nemam rijeci,velika pusa za tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *