|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
15.12.2010 20:51:28   
mama_debeljuca
Nama je ped. preporučila Imunoglukan sirup, pije ga već više od dvije sedmice, a treba ga piti 4, pa pauza. Za sada je zdrav, a kad se vrati u vrtić vidjećemo kako će reagovati.

_____________________________

:-)

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
15.12.2010 21:15:19   
new mama
IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

Nama je ped. preporučila Imunoglukan sirup, pije ga već više od dvije sedmice, a treba ga piti 4, pa pauza. Za sada je zdrav, a kad se vrati u vrtić vidjećemo kako će reagovati.

Ovaj sirup i moja A pije i mislim da je dobar,skoro ga je popila,a pila je ranije i Multivitaminski sirup i malo je poboljsao apetituser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
16.12.2010 15:41:01   
emma.L
IZVORNA PORUKA: ivanam28

drage moje,
jel zna neko nesto za jacanje imuniteta za bebu od 11 mjeseci?super jede,zivahan sve suuper ali svako malo kaslje i nosic curi.bas me strah s njim izaci napolje a opet s druge strane ne mogu dijete ni u kuci drzati cijelu zimu. nema temperaturu,do sada nije nikada imao ali ovaj kasalj ga slomi..



Mi smo Emi do godinu i pol davali Infant Care sirup i kupovali ga u Eurofarmu i tada je bila zdrava. Kao nije dovoljan za stariju djecu, ali sad kad kupujem jače preparate za stariju djecu, dijete mi je stalno bolesno.


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
16.12.2010 16:40:19   
ivanam28
hvala emma.L... vjeruj da sam vise poludila od silnog kaslja.jadnicak se budi ne moze da spava,,malo malo nosic curi.dojim i dalje i cak i vise kad ovako naidje ali izgleda nije dovoljno.bas cu pogledati i kupiti.

_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
30.12.2010 19:57:42   
škorpija
natura mix u privatnoj apoteci na skenderiji košta 29 a u apotekama sarajevo 35 KM, ipak je ušteda 6 km pa eto da znate 

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
30.12.2010 20:00:24   
maja78 RR
ja juce kupila u apotekama sarajevo na principovom i platila 28 KM

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
30.12.2010 20:39:24   
škorpija

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja juce kupila u apotekama sarajevo na principovom i platila 28 KM

e jbguser posted image , znači svugdje pojeftinilouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
30.12.2010 22:47:27   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja juce kupila u apotekama sarajevo na principovom i platila 28 KM

e jbguser posted image , znači svugdje pojeftinilouser posted image


user posted image
a ja ocekivala onu cifru od 50 KM pa se pravo iznenadila

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
31.12.2010 10:34:52   
tweety
Znači ova Natura Mix baš super pomaže?Moram i ja svojima kupiti,pogotovo ovoj mrvici koja skoro pa ništa nije jela ima 7 dana (imala upalu pluća) user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
31.12.2010 10:59:21   
mamina princeza
natura mix je nama isto dobar al nam se kad je jednom bas bio slab apetit poslije jednog od bronhitisa kao najbolji pokazao redapin. za tri cetiri dana jako se povecao.
Pili smo jedno ri sedmice i onda smo prestali jer nema problema sa apetitiom....

Mi inace uvijek nesto pijemo nekad natura mix nekad dr teis nekad nesto drugo , uvijek kasikica meda onako na kasiku ili u caj tokom dana + AD kapsule +c vitamin
voce nam je najteze uvaliti al se ja potrudim svaki dan da ima dva medjuobroka barem svjezi vocni sok.

I opet smo cesto bolesni..... nalazost ....




_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
31.12.2010 11:25:01   
maja78 RR
ja sma naturu prvi put kupila, juce popio i evo jutros
jutros pojeo dvije kriske namazane puterom i resterom sto je meni misaona imenica, pa eto vidjet cemo kako ce nastaviti

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
6.1.2011 12:40:41   
bebacha
koji oblik vitamina c se moze dati djetetu od 3 god.Ajla mi zadnji dana odbija naradzu koju je jela punoo i lmunadu.hvala bogu nije mi bila bolesna gotov 3 mjesca,masala.htjela bi joj bar vitamin c davat da se odrziuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
6.1.2011 13:41:25   
mamina princeza
Mozes mali C vitamin Plivi t C od 50 mg - mislim da je za djecu od godinu dana pa nadalje jedan mali moze  na dan

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
6.1.2011 14:40:24   
Apotekarka
ovaj sto veli mamina princeza plivit c 50 mg

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
12.1.2011 0:21:51   
dinaa
Je li neko davao djeci Medexov Omega 3 sirup,ja svojima sad nista ne dajem osim onih ribljih perlica pa sam kontala taj im sirup poceti davati kad zavrse s perlicama.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
12.1.2011 10:09:08   
taurus
IZVORNA PORUKA: dinaa

Je li neko davao djeci Medexov Omega 3 sirup,ja svojima sad nista ne dajem osim onih ribljih perlica pa sam kontala taj im sirup poceti davati kad zavrse s perlicama.


davala sam ja ali moj R nije bio oduševljenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sada koristimo pikovit sa omegom

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
12.1.2011 10:15:13   
emma.L
Davala sam ja Emi, ona je oduševljena svim sirupima, ali kasnije smo bili prešli na Pikovit Omega 3 koji je dosta povoljnije cijene. Sada smo na Floradixu, biljnim sirupima i čajevima od Amre Fatić i na C vitaminu, jer ne želimo više da nam se ovakve ružne epizode sa padom imuniteta ponavljaju, pa smo ciljano udarili na krvnu sliku, bronhitis i jačanje organizma.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
12.1.2011 13:54:26   
dinaa
Probacu onda ovaj sirup a iskreno da kazem ja kcerkici nikad za ove njene tri i po godine nista od tih preparata nisam ni davala osim meda i maticne mlijeci hB nije ni bilo potrebe jer dijete stvarno nije sklono upalama niti prehladama kuc,kuc nesmijem ovo bas puno ni govoritiuser posted image ali zato starije dijete ja neznam vise sta s njim raditi,od rodjenja pa i sad sa devet godina to dijete je svako malo bolesno ako nista on kaslje bez temp.ali kasljeuser posted image ja sam gotov s pameti sisla,vjerujte cini mi se ne postoji sirup koji nisam isprobala na njemu ali dzaba stanje isto petnaest dana zdrav i opet jovo na novo.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
12.1.2011 14:06:12   
namkic
IZVORNA PORUKA: dinaa

Probacu onda ovaj sirup a iskreno da kazem ja kcerkici nikad za ove njene tri i po godine nista od tih preparata nisam ni davala osim meda i maticne mlijeci hB nije ni bilo potrebe jer dijete stvarno nije sklono upalama niti prehladama kuc,kuc nesmijem ovo bas puno ni govoritiuser posted image ali zato starije dijete ja neznam vise sta s njim raditi,od rodjenja pa i sad sa devet godina to dijete je svako malo bolesno ako nista on kaslje bez temp.ali kasljeuser posted image ja sam gotov s pameti sisla,vjerujte cini mi se ne postoji sirup koji nisam isprobala na njemu ali dzaba stanje isto petnaest dana zdrav i opet jovo na novo.

jesi li radila alergo testove,kašalj je prvi simptom alergije


_____________________________

mamin dunjaluk rodio se 01.08.2008.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.1.2011 12:31:24   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: dinaa

Je li neko davao djeci Medexov Omega 3 sirup,ja svojima sad nista ne dajem osim onih ribljih perlica pa sam kontala taj im sirup poceti davati kad zavrse s perlicama.


moje starije dijete po preporuci dr pije taj, dugo sam mu davala pikovit sa omegom, nije bio bolestan (moram priznati) ali apetit nista bolji.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.1.2011 22:28:02   
Crvena
IZVORNA PORUKA: dinaa

Je li neko davao djeci Medexov Omega 3 sirup,ja svojima sad nista ne dajem osim onih ribljih perlica pa sam kontala taj im sirup poceti davati kad zavrse s perlicama.


Ja uz ove perlice dajem i vit C od 50 mguser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.1.2011 22:34:35   
R&T@
Kolika pauza treba biti izmedju dva preparata?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
2.2.2011 14:33:59   
Malenaoduvijek
zenice, moze li mi neka od vas poslati na pp gdje nabavlja u sa pekmez od jabuke jer sam cula da je dobar za krvnu sliku i imunitet
please

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
2.2.2011 14:50:56   
babina beba
Mozda imas kupiti u vecim prodavnicama, ali najbolje ti je domaci jer je kvalitetniji. Ako imas nekog ko pravi pa da ti da ili proda! Ima kod teta na pijacama ali moras biti sigurna kod koga kupujes!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
2.2.2011 14:53:06   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: MALA1994

zenice, moze li mi neka od vas poslati na pp gdje nabavlja u sa pekmez od jabuke jer sam cula da je dobar za krvnu sliku i imunitet
please


Imas na netu dosta recepata, pravo je jednostavan za napraviti...ja sam prosle godine sa net-a skinula neki recept i napravila 2 teglice...super je ispao.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *