|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
28.2.2011 8:59:07   
emma.L
IZVORNA PORUKA: dinaa

Moj sin pije po preporuci doktora Kindervital sirup(Floradix),uz to svako jutro i vece po kasikicu meda,a mladja seka nista ,nema potrebe hB.Ma ja vise nevjerujem ni u sta od ovih silnih preparata moj sin ih je pio i pije a vazda bolestan.


Ovako je i kod nas. Pisala sam šta smo sve popili u protekla dva mjeseca, sada smo na Floradixu sa Fe i na Aceroli, svako jutro kašičica meda u mlijeko, čaj obavezno s limunom i noćas dobije temperaturu. A i kad je najbolesnija jede skoro kao ja - pomete sve user posted image  voće, povrće, grožđice, bioaktiv...

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
28.2.2011 9:12:51   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: emma.L

IZVORNA PORUKA: dinaa

Moj sin pije po preporuci doktora Kindervital sirup(Floradix),uz to svako jutro i vece po kasikicu meda,a mladja seka nista ,nema potrebe hB.Ma ja vise nevjerujem ni u sta od ovih silnih preparata moj sin ih je pio i pije a vazda bolestan.


Ovako je i kod nas. Pisala sam šta smo sve popili u protekla dva mjeseca, sada smo na Floradixu sa Fe i na Aceroli, svako jutro kašičica meda u mlijeko, čaj obavezno s limunom i noćas dobije temperaturu. A i kad je najbolesnija jede skoro kao ja - pomete sve user posted image  voće, povrće, grožđice, bioaktiv...


emma.L pa to je super, znači da joj organizam reaguje tako da unosi sve potrebne sastojke kada joj oslabi tijelo, bolje nego da odbija user posted image .

Mi smo koristili razne preparate, i pomažu pojedini, za apetit nam je posebno bio dobar Multi Vitamol od Dr. Theissa, a ostali za vitamine manje-više. Najbolje do sada pomažu prirodni pripravci. Prilikom bolesti za dizanje imuniteta vitaminske bombe (miksano razno voće sa medom), limunade, mješavina bijeli luk/med/limun, za kašalj mlijeko sa uprženim šećerom&maslacem ili  mlijeko sa bronhi bombonama, za nosić sprej+svinjska mast isprana pod vrućom vodom namazana u nosić, za prohodan nos u toku noći isječen crni luk na tanjiru pored kreveta, za opšto stanje prilikom bolesti puno kokošije juhe sa dosta bibera i tako to user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
28.2.2011 9:16:18   
emma.L
Kako ispereš svinjsku mast? Mi imamo neku koju mi je teta preprala i stavljala sam joj na prsa. Ali miris je baš jak, pa ne znam da li da probam to malo još isprati i namazati nosić štapićem za uši nakon usisavanja?
I smrdi li sve u sobi na luk ujutro kad tako ostaviš? Mislim, moram li prazniti ormar da se garderobica ne usmrdi user posted image ?

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
2.3.2011 12:39:02   
d.dita
moj sin sada ima 2,4 godine,dojila sam ga 1,6g. Do prvog rođendana nije bio nikada bolestan,samo smo ga morali sunetiti,a sada je svaki mjesec bolestan.Ljetos smo dva puta bili u bolnici zbog upale pluća.Posle se ustanovilo da je na svo voće alergičan. Inače,dobro jede,davali smo i propolis bejbi iz DM, dajemo mu multivitaminski sirup od Dr.Tajsa, med, pekmez,Sanostol,guščiju mast. Sada mu vać 2 mjeseca dajemo EKOLOSTRUM pa me interesuje da li je neko još probao pošto nisam primijetila kod djeteta nikakvo poboljšanje.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
2.3.2011 13:19:38   
emma.L
Iskreno, mi nismo probali, ali moj rođak i njegova žena su zdravi dok piju taj ekolostrum i kunu se u njega.


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
2.3.2011 13:32:10   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

medex matičnu mliječ s aronijom korisitimo u ampulama (pola dnevno) ...
user posted image

ali ima i junior medexove ampule

BR kad zavrsimo sa ovim amplama probacu... hvala user posted image



Ja se kunem u ove ampule, moja L je do sada popila 5 ili 6 kutija, zaista si nama bile najdjelotvornije.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
2.3.2011 13:36:35   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

medex matičnu mliječ s aronijom korisitimo u ampulama (pola dnevno) ...
user posted image

ali ima i junior medexove ampule

BR kad zavrsimo sa ovim amplama probacu... hvala user posted image



Ja se kunem u ove ampule, moja L je do sada popila 5 ili 6 kutija, zaista si nama bile najdjelotvornije.

Mi smo na ovome od godinu dana.
Pijemo uredno 90 dana pa pravimo pauzu 2 mjeseca i sve tako, evo vec pune 2 godine i par mjeseci. Prezadovoljni smo.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
2.3.2011 13:43:11   
henna ze
ja sam isključila sve preparate ...sve..pa da vidimo..
dajem joj samo po kašiku pekmeza domaćeg u toploj vodi..i kašičicu čurekotovog ulja...i izgleda da pali...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
21.3.2011 16:46:53   
Romali
Je li ovo dječica dobro jedu?? Nema postova od 2.3.user posted image

Nama Multivitamol nije otvorio apetiti, a evo nije izgleda ni Natura Mix (mada još nije popio sve kesice).
Ne mogu se žaliti na imunitet, on je dobar, hvala Bogu.

Dosad ne vidjeh da se neko požalio na Redapin, pa nam je on sljedeći na listi.
I jedva sam ga našla user posted image , neke apotekarke kažu da nikad nisu čule za njega.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
21.3.2011 19:14:14   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: Romali

Je li ovo dječica dobro jedu?? Nema postova od 2.3.user posted image

Nama Multivitamol nije otvorio apetiti, a evo nije izgleda ni Natura Mix (mada još nije popio sve kesice).
Ne mogu se žaliti na imunitet, on je dobar, hvala Bogu.

Dosad ne vidjeh da se neko požalio na Redapin, pa nam je on sljedeći na listi.
I jedva sam ga našla user posted image , neke apotekarke kažu da nikad nisu čule za njega.



I ja sam ga malo duže tražila, u Gradačcu ga nisam ni našla, sad ga ima user posted image Ali nama sad ne treba, moj A. se čak i udebljao, a popio je jednu flašicu user posted image , sad nam treba neki kontra Redapin user posted image . A kakve muke smo imali sa njegovim apetitom, ne ponovilo se. Već poslije par dana uzimanja, on je počeo sam da traži da jede.
Sretno!

_____________________________

:-)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.3.2011 8:23:29   
Romali
mama_debeljuca, znači dobar je i vama??
Kupila sam ga sinoć i poslije još svraćala u druge apoteke, imaju ga neke. Neće biti problem za naći.
Hvala za podjeljeno iskustvouser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.3.2011 8:28:33   
bebacha
Ajla pije Redapin.cini mi se da je vec poceo djelovat

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.3.2011 8:29:30   
Romali
IZVORNA PORUKA: bebacha

Ajla pije Redapin.cini mi se da je vec poceo djelovat

user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.3.2011 10:35:33   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: Romali

mama_debeljuca, znači dobar je i vama??
Kupila sam ga sinoć i poslije još svraćala u druge apoteke, imaju ga neke. Neće biti problem za naći.
Hvala za podjeljeno iskustvouser posted image




Ja se kunem u Redapin!!!

_____________________________

:-)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.3.2011 10:53:29   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: emma.L

IZVORNA PORUKA: dinaa

Moj sin pije po preporuci doktora Kindervital sirup(Floradix),uz to svako jutro i vece po kasikicu meda,a mladja seka nista ,nema potrebe hB.Ma ja vise nevjerujem ni u sta od ovih silnih preparata moj sin ih je pio i pije a vazda bolestan.


Ovako je i kod nas. Pisala sam šta smo sve popili u protekla dva mjeseca, sada smo na Floradixu sa Fe i na Aceroli, svako jutro kašičica meda u mlijeko, čaj obavezno s limunom i noćas dobije temperaturu. A i kad je najbolesnija jede skoro kao ja - pomete sve user posted image  voće, povrće, grožđice, bioaktiv...


Ovako je i kod nas slicno ... i kad je bolesna jede normalno kao i kad nije . Hvala bogu , al ipak nam jeimunitet slab. Svakih mjesec dana se razboli evo sad ima i herpes poslije prehlade.

Probali mso bukvalno sev preparate za jacanje imuniteta od priordnih - rodakve. med, bjeli luk, posebne vrste meda svasta nesto do raznoraznih sirupa.
Uvijek isto - skoro svaki virus je nje. a iduci mjesec idemo ako bo da u vrtic - tek onda cemo vidjeti na sta ce to da lici. Al eto.... valjd aojaca imunitet nekad necim....sta cu.

Sad sam joj kupila Pikovit Omega - mozda da prije  vrtica i sa polaskom u njega  probam jos Medexovu maticnu mlijec jedno vrijeme -to jos jedino nisam:)

Ma uskoro ce mi puknut film pa joj necu vise nista ni davati..... sve mi se cini isto samo bacam pare.

a da .. moram staviti redapin kao izuzetaka l kad je upitanu apetit. Jednom smo samo imali problem s apetitom koji me zabrinuo i nakon sedma dana redpaina doveo se u red!!!!




_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.4.2011 11:33:24   
Malenaoduvijek
dali je neko koristio immuniflor junior ?
pedijatrica mi je to preporucila za imunitet pa da vidim ima li ko iskustva s tim?


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.4.2011 16:16:08   
emma.L
IZVORNA PORUKA: mamina princeza

IZVORNA PORUKA: emma.L

IZVORNA PORUKA: dinaa

Moj sin pije po preporuci doktora Kindervital sirup(Floradix),uz to svako jutro i vece po kasikicu meda,a mladja seka nista ,nema potrebe hB.Ma ja vise nevjerujem ni u sta od ovih silnih preparata moj sin ih je pio i pije a vazda bolestan.


Ovako je i kod nas. Pisala sam šta smo sve popili u protekla dva mjeseca, sada smo na Floradixu sa Fe i na Aceroli, svako jutro kašičica meda u mlijeko, čaj obavezno s limunom i noćas dobije temperaturu. A i kad je najbolesnija jede skoro kao ja - pomete sve user posted image  voće, povrće, grožđice, bioaktiv...


Ovako je i kod nas slicno ... i kad je bolesna jede normalno kao i kad nije . Hvala bogu , al ipak nam jeimunitet slab. Svakih mjesec dana se razboli evo sad ima i herpes poslije prehlade.

Probali mso bukvalno sev preparate za jacanje imuniteta od priordnih - rodakve. med, bjeli luk, posebne vrste meda svasta nesto do raznoraznih sirupa.
Uvijek isto - skoro svaki virus je nje. a iduci mjesec idemo ako bo da u vrtic - tek onda cemo vidjeti na sta ce to da lici. Al eto.... valjd aojaca imunitet nekad necim....sta cu.

Sad sam joj kupila Pikovit Omega - mozda da prije  vrtica i sa polaskom u njega  probam jos Medexovu maticnu mlijec jedno vrijeme -to jos jedino nisam:)

Ma uskoro ce mi puknut film pa joj necu vise nista ni davati..... sve mi se cini isto samo bacam pare.

a da .. moram staviti redapin kao izuzetaka l kad je upitanu apetit. Jednom smo samo imali problem s apetitom koji me zabrinuo i nakon sedma dana redpaina doveo se u red!!!!





Pikovit Omega nam je preporučila pedijatrica, ali smo počeli uzimati masu prirodnih preparata pa ga nismo uspijevali ugurati u silne čajeve i sirupe. Kaže da je jako dobar.
A mi smo sada na običnom ribljem ulju i onim Acerola bombonicama C vitamina. Od danas počinjemo i Ferrum sirup piti, jer joj je željezo 3 user posted image . Ja se nadam da će sa lijepim vremenom malo ovo prestati i da ćemo je malo ojačati do sljedeće jeseni. A to bijeli luk, crveni luk, kivi i sl. da je po tome, bila bi kao beton koliko ga pojede.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.4.2011 18:06:28   
henna ze
mi smo opet malo na kozijem mlijeku...ehinacea sirupu..pa svježi sok od cvekle jabuke i mrkve i naranzde ..pa vidjećemo..apetit je super...ali imunitet 0 bodova...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
6.6.2011 23:35:26   
lost
Drage mame molim vas za savjet...
Moja M sada ima tačno godinu dana i do sada hvala Bogu nije nikada bila bolesna osim trodnevnog virusa sa 5 mjeseci... Naime kako je krenula u vrtić sa 11 mjeseci je stalno bolesna, nosić non stop curi ne presušuje i kašlje puno pogotovo noću... Bili smo i na antibiotiku i uzimali smo i sirup za kašalj Prospan i kapi Bisolvon međutim njoj ništa nije bolje... Što se apetita tiče nije loš s tim da je ishrana prilično jednolična, jede samo ono što baš voli, voće i povrće slabije skoro nikako user posted image user posted image user posted image
Zanima me šta bi najbolje bilo da joj uključim od preparata za jačanje imuniteta i apetita i da li postoji jedan preparat za oboje?

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
6.6.2011 23:36:47   
bananica
meni je Revita najbolja od svega

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
7.6.2011 0:13:53   
iv@ncica
-  Twinlab Infant Care™ drops  with  DHA    i  Liquid C  sam  kupila   nakon  njih  za    pred  jesen  i  vrtic,  jer  moj  decko  ne  jede  voce-  ja  sam  pocela  sa  ovim  sad  i  ima  efekta


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
7.6.2011 8:51:05   
emma.L
ivancice, nama je pedijatrica preporucila taj Infant Care kad je Emi bilo 4 mjeseca i prvi put imala bronhitis. Od tada je imala po neku virozicu samo a prvu zimu i ljeto s njom smo provodili što na planini, što na moru i u Mostaru, dakle promjene su joj bile baš drastične iako je bila beba. I bila je zdrava do 18 mjeseci, kad zaglavišmo zbog stomačnog virusa i od tog slučaja je išlo samo nadolje. Eh sad, koliko sam shvatila to je baš za bebe, a vidim da je tvom dječaku već 2 godine, kad je nama dr. već preporučio malo jače preparate. Ali ako ima efekta, super. To već planiram i za drugu bebu nakon pola godine ako ne bude htio voće i vitamine u prehrani (mada je Ema sve jela, i danas jede dobro, ali eto, ni to ne znači puno izgleda).
Trenutno smo i dalje na Ferrum Lek + tabletica Acerole + Multisanostol i planiram je tako šopati cijelo ljeto, jer mi zaista ne treba da bude i sljedeću zimu bolešljiva kad imamo malu bebu u kući user posted image . Eh da, i riblje ulje pred ručak.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
7.6.2011 10:07:41   
Apotekarka
Imunoglukan sirup preporucila pedijatrica,od tad mi dijete bolje jede i nadam se da ce proci bez bolesti...


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
7.6.2011 10:29:53   
new mama
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Imunoglukan sirup preporucila pedijatrica,od tad mi dijete bolje jede i nadam se da ce proci bez bolesti...


Ovaj sirup je odlicanuser posted image ,nam je isto dr. preporucila A poslije upale pluca i hB od tada je dobrouser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.6.2011 18:26:29   
lost
Bili smo kod pedijatrice i isto nam je napisala Imunoglukan sirup pa se nadam da će nam biti od pomoći....

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *