|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.6.2011 20:27:40   
R&T@
IZVORNA PORUKA: lost

Drage mame molim vas za savjet...
Moja M sada ima tačno godinu dana i do sada hvala Bogu nije nikada bila bolesna osim trodnevnog virusa sa 5 mjeseci... Naime kako je krenula u vrtić sa 11 mjeseci je stalno bolesna, nosić non stop curi ne presušuje i kašlje puno pogotovo noću... Bili smo i na antibiotiku i uzimali smo i sirup za kašalj Prospan i kapi Bisolvon međutim njoj ništa nije bolje... Što se apetita tiče nije loš s tim da je ishrana prilično jednolična, jede samo ono što baš voli, voće i povrće slabije skoro nikako user posted image user posted image user posted image
Zanima me šta bi najbolje bilo da joj uključim od preparata za jačanje imuniteta i apetita i da li postoji jedan preparat za oboje?


Tek vidjeh ovaj post...

Jeste li radili bris nosa nakon polaska u vrtic??????

Moja T. je kasljala samo nocu i uvijek nos slinav, grlo i pluca cisti, nikad temperatura. Probali sve sirupe i biljne preparate protiv kaslja dok nismo uradili bris.


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
31.8.2011 17:14:44   
Hanady RR
Pitanje...

Jeli neko davao sirup Imunoglukan....

sad čitam netu eto pomaže kod različitih infekcijauser posted image

doktorica mi prepisla starijoj djevojčici 4 ml dnevno....

nije klaisčni recept pretpodtavljam plaća se...ma nije ni btino...jel ko uzimao, jel valja čemuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
31.8.2011 17:23:34   
damma
ja sam davala malom Ehinal C, dobar stvarno a pedijatrica mi je preporučivala i Imunoglukan kao dobar je,a l eto nije došo na red. Koristila sam i sirup Propolis, i on mi se pokazo dobar bogami.
Manje više svi oni treba da imaju isti učinak, tj. da ojačaju imunitet.


_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
31.8.2011 18:06:32   
D_K
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pitanje...

Jeli neko davao sirup Imunoglukan....

sad čitam netu eto pomaže kod različitih infekcijauser posted image

doktorica mi prepisla starijoj djevojčici 4 ml dnevno....

nije klaisčni recept pretpodtavljam plaća se...ma nije ni btino...jel ko uzimao, jel valja čemuuser posted image user posted image user posted image


skup jeste ali vrijedi svake marke.. ja sam davala curicama nakon sto mi je Merjema operisala kranije, doktorica mi ga je preporucila. otkako su ga pile od februara mi ni jedna nije pila antibiotik. da li je od njega ili je to slucajnost ja nemam pojma ali sam nanijetila da ga kupim cim mi Merjema krene u skolu. pile su tone nekih pripravaka ali mi je sad Imunoglukan No.1.



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
31.8.2011 18:11:58   
Hanady RR
znači dobar... a koliko je to puno parauser posted image

ja sma uzimala svašta nešta...meni je natura mix super bila do sada...

ona je 50 Km
uzela sma sad i orginal matičnu mljieč 50 Km...
mislim nije do love...
ako valja...ma ima 10 komada da uzmeme...pa ludim višeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
31.8.2011 18:17:28   
D_K
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

znači dobar... a koliko je to puno parauser posted image

ja sma uzimala svašta nešta...meni je natura mix super bila do sada...

ona je 50 Km
uzela sma sad i orginal matičnu mljieč 50 Km...
mislim nije do love...
ako valja...ma ima 10 komada da uzmeme...pa ludim višeuser posted image


oko 40 km.. ja sam davala i jednoj i drugoj po malu kasicicu ujutro i trajao je 15 dana.
vidjela sam da ga ima u dosta apoteka tako da ne brines, nece ga nestati user posted image ..
sretno i nadam se da ce ti koristiti. inace oni imuno____ (imunoglukan, imunomax itd.) se uzimaju nakon hemoterapija i zracenja i dizu citav sistem - zato mi nije bila frka da probam i nisam se pokajala sekunde.


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
31.8.2011 18:39:00   
HAHA
Hanady,mm je bolovao od bruceloze,za nekoliko dana je smršavio 9kg,nalazi su mu bili katastrofalni.Uzimao je neko vrijeme matičnu mliječ i propolis u kombinaciji,jedno prije,drugo iza jela.Doktori nisu mogli da vjeruju u rezultate nakon toga.Sad ne znam smije li ona propolis,je si li probala do sada da joj daješ?

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
31.8.2011 18:50:49   
Hanady RR
e vidiš taman dođoh d apitam...
naime uzeli smo starijoj popolis sprej u apoteci da prskamo grlo (pored spreja tantum verse)
hajde veo ovaj imunoglukan suprug je sad kupio ( zvao me)
nego moja starija je od nedavno počela uzimati orginalnu matičnu mliječ ona terepij pola grama pod jezik ...
samo to ne smijem mlađoj...iako ona uzima med ( obe to uzimaju svako jutro po kažiku odavno) al eto dok ne uardimo alergo testove matična mliječ u ovome oginalnom obliku nam s ene proepručuje...

nego znam d apostojo matična mliječ roylll yelly preparat...sa okusom jel narandža il limun nemama sad pojma...

kako se to tačno, tove...šta da tačno tražim u apoteci...suprug u autu čeka info...mlađoj bi to uvela sad

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
31.8.2011 18:56:06   
Anoniman
hanady ja sam vidjela kapsule i na njima pise royal jelly maticna mlijec za drugo ne znamuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
31.8.2011 19:01:16   
Hanady RR
našla javila mi višnja...medexova matična mliječ junioruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
31.8.2011 19:02:22   
HAHA
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e vidiš taman dođoh d apitam...
naime uzeli smo starijoj popolis sprej u apoteci da prskamo grlo (pored spreja tantum verse)
hajde veo ovaj imunoglukan suprug je sad kupio ( zvao me)
nego moja starija je od nedavno počela uzimati orginalnu matičnu mliječ ona terepij pola grama pod jezik ...
samo to ne smijem mlađoj...iako ona uzima med ( obe to uzimaju svako jutro po kažiku odavno) al eto dok ne uardimo alergo testove matična mliječ u ovome oginalnom obliku nam s ene proepručuje...

nego znam d apostojo matična mliječ roylll yelly preparat...sa okusom jel narandža il limun nemama sad pojma...

kako se to tačno, tove...šta da tačno tražim u apoteci...suprug u autu čeka info...mlađoj bi to uvela sad
E,i mislila sam da ne može,pošto je mlađa od 3 godine,ovo je originalni preparat neprerađeni kupljen kod profesora Avrama,ne znam da li se još uvijek bavi ovim,prodao je kuću i negdje se odseliouser posted image .


_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
1.9.2011 0:24:26   
mama_debeljuca
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pitanje...

Jeli neko davao sirup Imunoglukan....

sad čitam netu eto pomaže kod različitih infekcijauser posted image

doktorica mi prepisla starijoj djevojčici 4 ml dnevno....

nije klaisčni recept pretpodtavljam plaća se...ma nije ni btino...jel ko uzimao, jel valja čemuuser posted image user posted image user posted image


Moj A. ga je pio prošle godine, vjeruj ama baš nikakvo poboljšanje nismo osjetili, nažalost. Koristili smo svakakvih "čuda" kao i Ekolostrum, i također ništa. Onda sam naletjela na odgovor dr. Richtera, vezano za preparate za imunitet gdje kaže da on svom djetetu ne bio dao imunoglukan, kao niti jedan preparat za tu svrhu, a on je imunolog, to su sve ublehe user posted image
I ja sam ga poslušala, osim meda, zimi i propolis kapi, svom djetetu više ništa od toga ne dajem, jer zaista nikakvih promjena na bolje osjetila nisam. Jedino Redapin, ali on nam je pomogao za apetit, bar sa tim nemamo više problema.

Evo taj odg. dr. Richtera
http://www.cybermed.hr/forum/specijalizacije_medicina/pedijatrija/imunoglukan

< Poruku je uredio mama_debeljuca -- 1.9.2011 0:27:53 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
1.9.2011 9:08:43   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pitanje...

Jeli neko davao sirup Imunoglukan....

sad čitam netu eto pomaže kod različitih infekcijauser posted image

doktorica mi prepisla starijoj djevojčici 4 ml dnevno....

nije klaisčni recept pretpodtavljam plaća se...ma nije ni btino...jel ko uzimao, jel valja čemuuser posted image user posted image user posted image



Mi ga pijemo po preporuci dr evo dvije sedmice, tek smo počeli pa ne znam baš da li biti nekog efekta od uzimanja istog. Cijena u Zenici je 34,50KM u nasoj apoteci gdje imamo karticu za popust, otprilike je oko 40KM.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
1.9.2011 9:14:14   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

našla javila mi višnja...medexova matična mliječ junioruser posted image user posted image user posted image


tu maticnu mlijec pije i moj Luka po preporuci pedijatrice, a ja dam i Igoru po kasikicu i meni nije losa, zdravi su e sada do cega je ne znam.

a imas je u svakoj apoteci, a i u dmu cak sam je vidjela

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
1.9.2011 9:16:47   
bebacha
jesul  tp one ampuleuser posted image koliko kosta.i od koje dobi se daju.Ajla jutros opet krenula u vrtic i ja vec strahujem od bolestiuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
1.9.2011 9:27:52   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: bebacha

jesul  tp one ampuleuser posted image koliko kosta.i od koje dobi se daju.Ajla jutros opet krenula u vrtic i ja vec strahujem od bolestiuser posted image


jesu bebacha, cini mi se oko 30 KM da je ona kutijica (neka me neko ispravi ako grijesim) a moj Luka je poceo uzimati sa 2 godine a mozda mogu i mladja djecica nisam ti sigurna zaboravila sam .
njemu je pedijatrica to preporucila.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
1.9.2011 10:00:53   
mamabb
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pitanje...

Jeli neko davao sirup Imunoglukan....

sad čitam netu eto pomaže kod različitih infekcijauser posted image

doktorica mi prepisla starijoj djevojčici 4 ml dnevno....

nije klaisčni recept pretpodtavljam plaća se...ma nije ni btino...jel ko uzimao, jel valja čemuuser posted image user posted image user posted image


Mi smo ga pili, po preporuci pedijatra, nakon upale pluća početkom decembra prošle godine i od tad hB ni kahnuli nismo. On je baš namjenjen za jačanje i prevenciju protiv raznih infekcija naročito disnih organa. Poslije njega nismo ništa od tih preparata koristili osim kašike meda dnevno u mlijeku.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
1.9.2011 11:13:55   
Meri29
Da se i mi nazalost prijavimo u klub nejelica, vec treci dan user posted image Ovo je bas velika promjena, prije je jela sve, bas sve, a sada nece nista, nece ni mlijeko da pije. Vidim sve ste zadovoljne ovim Redapin sirupom pa cemo i mi danas u potragu za njim

< Poruku je uredio Meri29 -- 1.9.2011 11:14:16 >


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
7.9.2011 7:46:36   
babina beba
Nadam se da se administraori nece ljutiti jer ja drugacije neznam. Evo slucajno naleti na ovo, a im grupa an fb zove se Rasadnik Aloja Zeleni med, gdje ima ovih recepata:
user posted image

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
25.9.2011 15:08:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: LELA 77

Molim sve mame koje su koristile proizvode od aloje za jačanje imunog sistema svoje dece da podele sa mnom i drugima svoja iskustva vezano za efikasnost ovih proizvoda.Naime, sinoć sam bila na prezentaciji ovih proizvoda i o njima čula od mnogih sve najbolje, pa bih želela da uzmem za svoje dete paket proizvoda namenjenih deci.Pošto su ovi proizvodi dosta skupi volela bih da čujem od mama koje su upotrebljavale za svoju decu ove proizvode da li su zaista tako bobri da ne bacam pare uzalud.Hvala.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
28.9.2011 9:37:39   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: muaaa

Ja nisam cula za djecije proizvode od aloje
Dugo vremana je mm koristio i jednom sam pitala u apoteci dali smiju djeca teta mi je rekla da se ne preprucuje djeci.To je bilo prije 3 godine e sad neznam da nisu sta novo izumiliuser posted image





IZVORNA PORUKA: bemema

iskreno ja neznam i do sada svom malom nisam nista davala ,fala bogu dobro je ,
fino jede nije debeo kad kaze necu nemozes ga natjerati vise da pojede

inace trudimo se ponekad otici na planinu na cist zrak to je kazu najbolje za organizam

onako je blijede puti pa sam i ja ljetos mislila da mu vadim nalaze ,ali kazu nediraj djete aktivan je 25 sati dnevno


znam da je aloe vera cijenjena ali ja ipak pitam prvo dr.

i sve zavisi od djeteta ako ima potrebu .....





IZVORNA PORUKA: LELA 77

Ima muaa baš za decu i to ne samo proizvodi za jačanje imunog sistema nego i za prehlade, upale grla itd.Za decu koja idu u vrtić ima tečnost koja se deci svaki dan nakon izlaska iz vrtića stavlja usta, ubija virise.Ja bih sve to kupila ali mi treba da saznam da li su zaista tako dobri.



IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Hej...
Koristila sam aloju nekad davno,međutim tesko mi je padala na zeludac tako da sam prekinula da je uzimam nakon pola boce,iskreno nisam cula da je bilo tko aloju davao djeci,mislim da je tu vise reklame nego ucinka ,ja hvalim na sva usta imunoglukan u sirupu za djecu a u kapsulama za odrasle,to je sigurno dobar preparat (trosila i ja i moje dijete)





IZVORNA PORUKA: taurus

veoma je važno da se raspitaš o kakvom paketu proizvoda se radi, u kojem su obliku (sok, kapi, tablete) naziv proizvođača, da li na proizvodu postoji kontrolni broj i ko je vršio kontrolu, koja je koncentracija aloje....

ovo je važno jer danas se svi "razumiju" u biljne pripravke, čajeve i sl. misleći da  ako pročitaju par stvari na netu o nekoj biljci automatski znaju sve i o njenom djelovanju i načinu proizvodnje (ekstrakcije) i uz to sebi daju za pravo da neosnovano formiraju jako visoke cijene tih proizvoda
naravno sve to uz dobru reklamnu kampanju koju placa krajnji korisnik

na tržištu postoje proizvodi od aloje koji su namijenjeni za upotrebu kod djece, ali doza mora biti prilagođena uzrastu ili težini djeteta

što se tiče djelovanja aloje ona prije svega pročišćava probavni trakt, povoljno utiče na rad crijeva a time poboljšva imunitetu
ako se koristi u obliku gela na koži ubrzava obnavljanje kože, zarastanje rana, a koži daje vlažnost i elastičnost

i na kraju ne vidim razlog za kupovinom bilo kojeg farmaceutskog proizvoda izvan apoteke, jer samo tako možemo biti sigurni šta kupujemo, ko je odgovoran za ispravnost preparata i kome se obratiti u slučaju bilo kakvih pitanja ili eventualnih komplikacija uzrokovanih korištenjem istih





IZVORNA PORUKA: LELA 77


IZVORNA PORUKA: taurus

i na kraju ne vidim razlog za kupovinom bilo kojeg farmaceutskog proizvoda izvan apoteke, jer samo tako možemo biti sigurni šta kupujemo, ko je odgovoran za ispravnost preparata i kome se obratiti u slučaju bilo kakvih pitanja ili eventualnih komplikacija uzrokovanih korištenjem istih



Ovo i jesu proizvodi koji se prodaju u apoteci.U apoteci sam bila na promrociji i čula sve o tome ko je proizvođač i da proizvodi u svetu imaju široku primenu, pa me zato i interesuje da li je ove proizvode neko upotrebljavao.




IZVORNA PORUKA: LELA 77

Zamolila bih vas da se povodom ove teme jave isključivo majke koje su koristile ove proizvode, ako takvih ima.Ako nema, nikom ništa.Jer meni ne trebaju mišljenja žena o tome da li treba ili ne treba koristiti ove proizvode, već mi trebaju iskustva onih koje su ih upotrrebljavale.



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
28.9.2011 12:27:15   
hampsi
Mi smo nedavno kupili Naturu M pa cemo vidjeti kako ce biti. Prosle godine smo koristili Pikovit +Omega i namjeravam to  user posted image davati i ovu zimu, aBd.
Ja sam citajuci iskustva mam na rr preporucila prijateljima da i oni kupe Naturu, medjutim njihov sin je dobio neku alergijsku reakciju na neku komponentu. Pocelo je sa zapusenim nosicem i otezanim disanjem. Cisto da imate info da moze i to.


_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
29.9.2011 11:20:32   
Anoniman
Ja sam jucer kupila Royal Jeli Junior, maticnu mlijec.

Pa sta Bog da...

(odgovor članu hampsi)
  Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
3.10.2011 12:47:54   
bebacha
tek sad nista  neznam i nije mi jasno.
danas sam doktoricu pitala sta jepo njoj najbolje za imunitet a nabrajala joj
imunoglukan
natura mix
royal jelly juniior

ona najvise hvali rojal jelly ako je od bosnalijeka al kaze da nije cula da ima junior.e sad jel to medex proizvodi ili bosnalijek.
sve sam opoteke obisla i nema a znam da u dm.u ima medexova.
a vidim da ima neke junior i sa aronijomuser posted image user posted image user posted image e sad sam bas glupava.
a u opeteci mi ponudili neki imuno pa nestouser posted image user posted image user posted image od dr theisa,kao dobro.

sta da ja sad radim i sta da kupimuser posted image user posted image user posted image user posted image a trebam mi za obadvoje djece




_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
3.10.2011 12:51:07   
Malenaoduvijek
bebacha

ja znam za kapsule od bosnalijeka, a medexove su ampule i ima ih i u dm-u i u sarajevu u apotekama.

vecina ljekara nudi ono sto njima predstavnici firmi ponude, neko bosnalijek, neko medex, neko nesto trece...

sta su oni pili do sada?


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *