|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
15.1.2012 23:40:54   
Visnja RR
cak sam i ja pila imunoglukan u kapusalama i bas ojacala imunitet ali i apetit ...pa sam prekinula user posted image
al kad se sjetim kako je Asja puno i jela dok je pila Imunoglukan jedva cekam da prodju (DI ako se ne varam 3 mjeseca????), pa da opet krenemo

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
15.1.2012 23:42:01   
Dida79
Bas je i meni Visnja govorila na dodjeli paketica za taj imunoglukan i htjela sam mu ga kupiti.
Ali nam je dr objasnila zasto maticnu mlijec da dajem njemu jer ona postice rad nadbubrezne zlijezde i gusterace a njemu je to u ovom trenutku napotrebnije a usput otvara i apetit.
Da kucnem u drvo kako je pije 1kg je dobio hb

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
15.1.2012 23:45:22   
new mama
Imunoglukan je extrauser posted image ,mojoj A je bas pomogao nakon druge upale plucauser posted image ja ga svakome preporucim cije je dijete bolesljivo,jer on i jeste za djecu koja su cesto bolesna,piju cesto antibiotik,da malo popravi imunitetuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
16.1.2012 0:39:55   
magbi
moj je djecak popio dvije bocice imunoglukana naravno sa pauzama ja jucer bas u apoteku trazim imunoglukan kad neka fina gospodja mi objasni da njoj nije problem prodat imunoglukan ali da je on bas jak i da se daje u jako jako teskim slucajevima i da ga nepreporucuje vise,kaze dosta popio je te dvije bocice nemoj te vise molim vas davat mu ali vi kako hocete ako zelite ja cu vam prodat,ja s ebas zacudila sto me zena lijepo na savjetova sa obzirom d aim je cilj samo da prodaju

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
16.1.2012 1:01:33   
Visnja RR
pauza treba da bude 3 mjeseca

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
16.1.2012 8:26:00   
henna ze
kolikko košta taj imunnoglukan...ima li meda u njemu?

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
16.1.2012 8:27:42   
bebacha
ja koliko znam nema meda.a kosta oko 40KM 



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
16.1.2012 8:47:50   
maja78 RR
Nama imunoglukan se nije bas pokazao kao nesto

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
16.1.2012 12:29:17   
mišur

Ja sam svoju dozu Imunoglukana upravo popila,ali sam usput imala i početak upale pluća, pa ne znam ni koliko mi je pomogao. Odmogao svakako nije...
I djeca ga piju, i kupila sam ga baš zato što su u zadnja 2 mjseca oboje prebolovali svašta nešto (ospice, 2 upale pluća), pa se nadam da će pomoći.
Inače, preporučila ga nam je njihova dr, a i u apoteci su mi rekli da je najbolji od svih sličnih preparata.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
16.1.2012 12:39:03   
lilix
a nama je oped ped. rekla da imunoglukan djeci ne dajem user posted image ; i meni je Beri stalno bila bolesna pa sam tražila savjet u vezi tih preparata , pa po preporuci sada joj dajem sirup imuno od farmavite koji je na bazi cinka, ona od kada ga pije hB nije više bolesna, sad je li do sirupa il je do njenog organizma  ne znam user posted image  al bitno je da je bolje; ja sam lično pila imunoglukan zbog cinova i ništa mi nije pomogao osim što mi je otvorio apetit user posted image

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
16.1.2012 12:53:46   
Happy
Evo da se i ja javim na ovu temu user posted image  Ja sam H isto davala sve i svasta pšrosle godine, ove godine ne dajem "nista". Ujutro napravim čaj domaci, jedna kasika (maticna, polen i propolis  i kasika meda i c vit u kesici) to je sve sto mu dajem i hB dobar je :)

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 361
   [Obrisana poruka]
16.1.2012 12:53:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu lilix)
  Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
18.1.2012 17:25:18   
malena131
Moji su popili Imunoglukan poslije raznih prehladica koje smo imali u zadnje vrijeme i sad smo hB super. Sada pravimo pauzu, interesuje me smijem li im nesto davati u toj pauzi za imunitet, neki drugi preparat?

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
18.1.2012 17:45:04   
Visnja RR
to sam se i ja pitala...i nisam nista korisitilas evo vec 2 mjeseca...sad cemo ubaciti mozda Pikovit s omegom

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
18.1.2012 18:10:14   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Iman83

Mi smo pile Imunoglukan mjesec dana...sad pauziramo. Uvela sam ga po preporuci Dr kad je malena krenula u jaslice i dva puta završila na antibiotiku po polasku a evo sad, mashaAllah, ne urekla se, već 3 sedmice ni nosić ne curi...nama se Imunoglukan dobrim pokazao.
Kombinovala sam ga s medom i propolisom a sad trenutno pije Medexov med s m.mliječi, propolisom i polenom. Jako je ružnog mirisa i jak po okusu ali ga I. jede bez problema.



Nama treba nesto da nam ojaca imunitet...u zadnjih mjesec dana, vise je bilo bolesnih nego zdravih danauser posted image
Koristili smo denivit, pa sad pijemo neku dr.Tajs-ov sirup ...od kojeg ne vidim nekog poboljsanjauser posted image
Kod Adnana su uvecane limfne zlijezde(ja cijelo vrijeme kontala krajniciuser posted image ) vjerovatno od grla koje nikako da se smiri...Smijem li mu sada, dok je bolestan poceti davati ovaj imunoglukan? I gdje si kupila ovaj propolis, jel neki koji je bas namjenjen djeci ili...


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
18.1.2012 19:21:08   
Anoniman
pili imunoglukan mjesec dana , prekinula razboli se ped mi ga odma opet uvela kao sto sam uopste prekidala tako mi i u apoteci teta rekla, dajes dve doze pa onda prekines pauze .
Pa evo od neki dan ga ponovo pijemo, nama se pokazao kao najbolji do sad sirup.


(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
18.1.2012 19:22:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

ja koliko znam nema meda.a kosta oko 40KM 


Ih ja 40km kod vas , kod nas je 34 km

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
18.1.2012 19:25:27   
Rabi
IZVORNA PORUKA: felix

pili imunoglukan mjesec dana , prekinula razboli se ped mi ga odma opet uvela kao sto sam uopste prekidala tako mi i u apoteci teta rekla, dajes dve doze pa onda prekines pauze .
Pa evo od neki dan ga ponovo pijemo, nama se pokazao kao najbolji do sad sirup.




uglavnom, pili ste i dok ste bili bolesni...jel takouser posted image
Ja cu odmah kupiti ovaj sirup, koliko kosta?Da ponesem dovoljno parauser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
18.1.2012 19:46:39   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: Happy

Evo da se i ja javim na ovu temu user posted image  Ja sam H isto davala sve i svasta pšrosle godine, ove godine ne dajem "nista". Ujutro napravim čaj domaci, jedna kasika (maticna, polen i propolis  i kasika meda i c vit u kesici) to je sve sto mu dajem i hB dobar je :)


malo idem ot al moram d  akazem da mi je drago da ti vidim post na RR user posted image

ovako i mi .... a sta se nismo prosle godine i nista nij epomagalo. jedino sto ja sad malo vise forsiram je bjeli luk. pogotovo kad je neko u njenoj blizini prehladjen onda ga svaku noc ono malo cehne domaceg i to je to. i hB puno je  bolej nego prosle godine - prvi put se susrecemo sa situacijama da smo mi prehladjeni recimo a nju ne uhvati .... valjda se ne bude puno pogorsalo kad opet krenemo u vrtic.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
18.1.2012 21:04:34   
M kao Mama
I nama je imunoglukan, mašala, najbitnije je da je počela da jede i da sam doživjela da kaže da je gladna kod nas je od 35 do 37 KM ovisi koja apoteka

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
18.1.2012 21:18:19   
Rabi
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

I nama je imunoglukan, mašala, najbitnije je da je počela da jede i da sam doživjela da kaže da je gladna kod nas je od 35 do 37 KM ovisi koja apoteka


hvala Alma, ipak ne odoh veceras da kupimuser posted image Na poslu sam, i nemam toliko para! Sutra idem do apoteke, ujutru odmah, pa da i mi pocnemo koristiti ovaj preparat sto ga svi hvaleuser posted image
Nadam se da ce i nama malo ojacati imunitet, aBduser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
19.1.2012 10:16:00   
DM
Da i ja dodam glas za imunoglukan-ali negativan-nama ništa nije pomogao-obojica su se nakon nj razboljela....
Nakon toga sam im davala mtičnu mliječ sa kolostrumom(1 kutiju su obojica popili zajedno-tj.15 dana)i propolis kapi...nakon toga uzimamo samo b.luk u medu-do čega je ne znam,ali hB nismo odavno bili bolesniuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
19.1.2012 10:22:43   
demented
Mi smo koristili propol baby i omega3 sirupe za jačanje imuniteta po preporuci pedijatra i imam samo riječi pohvale za oba. Meni je prednost i to što nijedan ne utiče na apetit jer mi nemamo problema s tim.


_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
19.1.2012 10:44:41   
mamabb
Moja L. je pila imunoglukan po preporuci pedijatra u decembru pretprošle godine kad je baš bila bolesna. Ni ja prvih mjesec, mesjec i po nisam vidjela efekta lai zato kasnije dok su sva djeca u vrtiću bila bolesna mi smo prošli s curenjem nosića. Uzeli smo ga opet negdje u septembru prvencije radi i poslije njega ne dajem ništa osim kašike meda u mlijeko. Ja zdravstvenu knjižicu nisam potvridla ima dva mjeseca hB da nam vako i ostane, amin.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 374
   [Obrisana poruka]
19.1.2012 15:04:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *