|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
19.1.2012 16:06:13   
škorpija
zna li neko zašto nema nigdje natura mix za djecu i hoće li biti?

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
21.1.2012 1:45:32   
magbi
neznam to da mi sin nije bolestan cijelu zimu hvala BOGU je tako ali popio je dvije ture imunoglukana i pravili pauzu dosla u apoteku da kupim kad farmaceutkinja mi kaze da nebi preoporucila jer moze postat kao  ovisan o njemu pa kad prestanem davat da organizam izgubi prirodnu zastitu ma ko ce im znati ali med je zakon jos ako je bas domaci sto je meni sreca svako jutro kasika meda i navecer u mlijeku eh sad neznam imunoglukan ili ne nek svako sma procjeni 

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.1.2012 22:25:40   
škorpija
može li mi neko preporučiti UKUSAN miltivitaminski sirup, a da nije na bazi meda, jer meda i previše jede, onaj multivitamol dr. thaisa je pravo gada, ni ja ga ne bih pila

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.1.2012 22:27:31   
taurus
multisanostol, ali onaj bez željeza
moj R uvijek moli za još jednu kašikuuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.1.2012 22:29:49   
škorpija
e hvala probaćemo taj ondauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 1:00:28   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Iman83

Rubi, čak nađoh na netu da je bolje da ga dijete pije kad se organizam bori s bakterijom/virusom/infekcijom šta god daje, nego kad je zdravo.

Vidim različitih mišljenja ima koliko se pauzira, pa me zanima koliko dugo pijete ovaj sirup i koliku pauzu pravite ?



user posted image Ja kupila ekolostrum! Nahvalila mi ga ova teta u apoteci...Svaki dan jedna tabletica nadam se da ce ojacati nas imunitet aBduser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 9:51:46   
anidla
mi smo trenutno na ampulama maticna mlijec od Royal Jelly-a.
Do sada smo ispili jednu kutiju ampula. Jedna kutija nam moze biti cca 20 dana jer na njegov uzrast se pije pola ampule dnevno.

Doktorica je rekla da treba piti minimalno 3 mjeseca....taman dok se zavrsi zima....

Mislim da nam zasad pomazu jer je prije 5 dana poceo da kaslje i kise, bali....drzalo ga 2 dana i nista..--

iskreno se nadam da pomazu...-.


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 10:21:13   
henna ze
ja sam odustala od imunoglukana..prelazim samo na prirodno..dijete mi je i onako puno hemije...
nešto juče sjela i kontam..trpam u nju te sirupe a ona osjetljiva bolešljiva...juče mi dodje tetka sa unukicom..nije išla u vrtić..ma čestito se nije ni najela..kakav crni kvalitetan ručak i pažnja oko jela..jede šta i kad ima..nikad nikakav preparat popila nije..odhranjena na keksu i mlijeku...i sad jede šta ima..krenula u školu...
to dijete čak nema ni zdravstvenu knjižicu nit je kad bilo kod dr...sem onih vakcina na početku..( ovo sve na obraz mojoj rodici..helem nejse)
a ja svoju kljukam i svakih 20 dana kod dr..
mi sad uzimamo ovo:
ujutro sirup od borovih iglica...
acerolu
riblje perlice
svježe cijedjeni sok od cvekle, jabuke, mrkve i naradnje...predveče i
poručiću i ta jaja od prepelice...kontam nismo valjda takav baksuz da fasujemo nešto..
pila ih je dok je bila manja....

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 10:25:54   
anidla
IZVORNA PORUKA: henna ze

ja sam odustala od imunoglukana..prelazim samo na prirodno..dijete mi je i onako puno hemije...



mi smo kupili imunoglukan i odmah se osuli od njega....user posted image odmah je bacen u kantu za smece...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 11:10:16   
dinaa
Ja svojoj djeci nista ne dajem,starijem djetetu sam davala skoro sve moguce te preparate dok je bio manji a on unatoc svemu vazda bolestan bio,kasalj,grlo,krajnici itd,svako malo antibiotik ma uzas,mladje dijete je susta suprotnost od starijeg,ima bolji imunitet i hB nije do sada nikad za svoje cetiri i pol godine bila ozbiljnije bolesna,jednom popila ili dvaput antibiotik nisam sigurna,ali njoj nikad nista nisam davala od ovih preparata osim proslu zimu riblje perlice i jesenas med s maticnom mlijeci.Sada nekad u nekad pojedu kasikicu meda ujutru i to je to.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 11:12:44   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: henna ze

ja sam odustala od imunoglukana..prelazim samo na prirodno..dijete mi je i onako puno hemije...



mi smo kupili imunoglukan i odmah se osuli od njega....user posted image odmah je bacen u kantu za smece...




kuku, pa što nam ga ne proda u pola cijene, moja sve pomete kako ga pije, ne urekla se

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 11:22:34   
Nedi
IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: henna ze

ja sam odustala od imunoglukana..prelazim samo na prirodno..dijete mi je i onako puno hemije...



mi smo kupili imunoglukan i odmah se osuli od njega....user posted image odmah je bacen u kantu za smece...




kuku, pa što nam ga ne proda u pola cijene, moja sve pomete kako ga pije, ne urekla se


Isto...smao riječi hvale za sirup. Mi smo bili na antibioticima mjesecima. Od kako je popio hb sve pregura mnogo lakše. Od polovine augusta jednom smo bili bolesni ( jednom u 5 mjeseci) i vratili smo izgubljene kilice i dodali jos 1-2 nove. Popili samo jednu bočicu.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 11:29:00   
damma
ja djeci dajem ovaj proizvod od natural wealth
user posted image
al mi nije za pohvale kao sto govorite o imunoglukan sirupu.
dodje mi da probam jos njega, a ni sama ne znam sta sam sve probala.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 12:05:15   
Rabi
IZVORNA PORUKA: henna ze

ja sam odustala od imunoglukana..prelazim samo na prirodno..dijete mi je i onako puno hemije...
nešto juče sjela i kontam..trpam u nju te sirupe a ona osjetljiva bolešljiva...juče mi dodje tetka sa unukicom..nije išla u vrtić..ma čestito se nije ni najela..kakav crni kvalitetan ručak i pažnja oko jela..jede šta i kad ima..nikad nikakav preparat popila nije..odhranjena na keksu i mlijeku...i sad jede šta ima..krenula u školu...
to dijete čak nema ni zdravstvenu knjižicu nit je kad bilo kod dr...sem onih vakcina na početku..( ovo sve na obraz mojoj rodici..helem nejse)
a ja svoju kljukam i svakih 20 dana kod dr..
mi sad uzimamo ovo:
ujutro sirup od borovih iglica...
acerolu
riblje perlice
svježe cijedjeni sok od cvekle, jabuke, mrkve i naradnje...predveče i
poručiću i ta jaja od prepelice...kontam nismo valjda takav baksuz da fasujemo nešto..
pila ih je dok je bila manja....


Ja sam cula za jedan slucaj trovanja sallmonelom, sumnja se na ova jaja...
mi smo imali sallmonelu i kazem nedaj Boze nikome, a kamoli djetetuuser posted image
ja ova jaja ne bih smjela davati, samo zato sto se uzimaju ''ziva''....


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 12:12:09   
Hanady RR
Moja djeca sada ne piju ništa sem meda ujutro po kašiku jednu...
Imunoglukan smo završile i pile su ga obije u vrijeme ''bolesti'' ...zadoviljna sma...
nakon njega ne pijemo ništa niti ćemo niti vidim potrebu za stalnim uzimanjem...
do sada smo porbale svašta a najzadovoljnija sma bila anturom mix...i imunoglukanom...

sada im ništa i ne treba...unos c vitmina, meda i bijelog luka njima je dovoljan...a i meni draže nekakouser posted image

nego ova prepeličija jaja ja nisam sklona uzimanju jaja bez termičke obrade...džaba...davale su i moje zaove al ja imama taj neki strah od netermički obarđenog jajaet...ha koka ha prepelica mene strah jaje je jajeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 12:13:54   
selebriti
Ma mogu se prepeličina jaja i ispeći..

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 12:31:13   
Rabi
IZVORNA PORUKA: selebriti

Ma mogu se prepeličina jaja i ispeći..


pa valjada isto kao i kokosijauser posted image
ali nemaju takav efekat kao kad se piju/jedu ''ziva''user posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 12:39:32   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: selebriti

Ma mogu se prepeličina jaja i ispeći..


pa valjada isto kao i kokosijauser posted image
ali nemaju takav efekat kao kad se piju/jedu ''ziva''user posted image



Sad ste me zadeverale s tim oboljenjima... eno ja kupila ... ali nisam još počela davati jer mi dijete svakako ništa nije jelo, pa planirala početi, možda, od sutra, a sad ne znamuser posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 12:42:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: selebriti

Ma mogu se prepeličina jaja i ispeći..


pa valjada isto kao i kokosijauser posted image
ali nemaju takav efekat kao kad se piju/jedu ''ziva''user posted image



Sad ste me zadeverale s tim oboljenjima... eno ja kupila ... ali nisam još počela davati jer mi dijete svakako ništa nije jelo, pa planirala početi, možda, od sutra, a sad ne znamuser posted image


ja stavrno nisma za to...kažem ti poznajme one koji su davali djeci...nisu imali porbleme...al ja sam možda prpanična osoba stavrno...
meni je jaje živi jaje živo...ja ni kolače bez termičke obrade jajeta ne parvim nit dam djeci da jeduuser posted image

a mogu se prepeličija praviti na malinovom ulju...mogu s epoširati u porkuhanoj vodi...smao jel im to efekat kao teparije kako se piju ne znam zaistauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 12:44:36   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: selebriti

Ma mogu se prepeličina jaja i ispeći..


pa valjada isto kao i kokosijauser posted image
ali nemaju takav efekat kao kad se piju/jedu ''ziva''user posted image



Sad ste me zadeverale s tim oboljenjima... eno ja kupila ... ali nisam još počela davati jer mi dijete svakako ništa nije jelo, pa planirala početi, možda, od sutra, a sad ne znamuser posted image


ja stavrno nisma za to...kažem ti poznajme one koji su davali djeci...nisu imali porbleme...al ja sam možda prpanična osoba stavrno...
meni je jaje živi jaje živo...ja ni kolače bez termičke obrade jajeta ne parvim nit dam djeci da jeduuser posted image

a mogu se prepeličija praviti na malinovom ulju...mogu s epoširati u porkuhanoj vodi...smao jel im to efekat kao teparije kako se piju ne znam zaistauser posted image


joj hanady, ja tebe sve manje razumijem u zadnje vrijeme kad pises,majke mi....izvini ali morala sam ti reci....puno citam tvoje postove,al brate, sve teze user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 12:45:10   
dinaa
Ni ja nikad nisam imala "petlju"djetetu dati ta jaja,a mnogi su mi preporucivali s obzirom da je kako i napisah bio jako loseg imuniteta,al dzaba mene strah i gotovo.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 12:46:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: selebriti

Ma mogu se prepeličina jaja i ispeći..


pa valjada isto kao i kokosijauser posted image
ali nemaju takav efekat kao kad se piju/jedu ''ziva''user posted image



Sad ste me zadeverale s tim oboljenjima... eno ja kupila ... ali nisam još počela davati jer mi dijete svakako ništa nije jelo, pa planirala početi, možda, od sutra, a sad ne znamuser posted image


ja stavrno nisma za to...kažem ti poznajme one koji su davali djeci...nisu imali porbleme...al ja sam možda prpanična osoba stavrno...
meni je jaje živi jaje živo...ja ni kolače bez termičke obrade jajeta ne parvim nit dam djeci da jeduuser posted image

a mogu se prepeličija praviti na malinovom ulju...mogu s epoširati u porkuhanoj vodi...smao jel im to efekat kao teparije kako se piju ne znam zaistauser posted image


joj hanady, ja tebe sve manje razumijem u zadnje vrijeme kad pises,majke mi....izvini ali morala sam ti reci....puno citam tvoje postove,al brate, sve teze user posted image



koji dio ne razmiješ...da ti prevedemuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 12:48:50   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR




koji dio ne razmiješ...da ti prevedemuser posted image


razumijem,ali puno mi vremena treba da procitam....imam osjecaj da prebrzo tipkas,da mislis da ces nesto zaboraviti reci i onda sva se slova pobrkaju user posted image

pravis permuntacije user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 12:54:26   
henna ze
ovako..
pravo da vam kažem..ima mjesec ili dva ja dumam i razmišljam ..dali da uzmem ta jaja ili pak imunoglukan..nije novac u pitanju...
moja sveki je čuvala Henu i rodicu malu..kad nam je od rodice deda donio ta jaja..i one su pile..imale su po 4 godine..od rodice deda je ljekar...prošle godine otišao u penziju..što znači da je ipak tako jako opasno ne bi dao svom unučetu...jedinčetu..
dalje..kad sam bila mala...ako nisam pojela šleper jaja od prepelice i od domaćih kokoški..nisam manje sigurno..nikad u životu nisam ništa fasovala..i taj period .od kada sam krenula u školu do unazad nekih 10 godina sam bila zdrava pravo...
sad sam nula bodova...
niki 83 daje svojoj maloj..kaže da su joj plaho gode..
a šta li ima u tim sirupima..samo bog dragi zna...sve je to hemija od do..
sad ne ubjedjujem ja nikog..nego evo ovako je išlo moje razmišljanje...i odluka..probaćemo..pa ćemo vidjeti da li sam pogriješila ili nisam...
još jedna činjenica..da vjerovatnoća dobijanja salmonele je jednaka isto trovanju hranom iz nekog fast fooda..koliko puta sam joj samo kupila komad pizze...mogla je lahko i tu nešto safatat,,kakvi su kod nas uslovi i higijena u fast foodovima..da ne pišem..radila sam u jednoj jaaaaaako posjećenoj pizeriji..užas šta se tu radilo..ne smijem ni reći

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.1.2012 12:54:39   
Rabi
Moj Adnan kad mu je bilo 18 mj. je dobio sallmoneluuser posted image Ni sama ne znam kako ni odakle, jedino sto smo kasnije skontali jesu cevapi koje je on samo jeo(kupio mu svekar i donio) ...
ma kazem spomenulo se i ne ponovilo se NIKAD za NIKAD...
A zivo jaje ne bih smjela dati, posebno maloj djaci ciji je organizam nejak...
A sallmonela.....huhuser posted image

I sta znam, bitno je da su friska jaja, da nisu stara... a ko zna po ovim pijacama, trznim centrima gdje  i kako se cuvajuuser posted image
Ja kad bih imala prepelicu domacu, pa da svaki dan imam frisko jaje....mada ni tada ne znam bil se usudilauser posted image


< Poruku je uredio Rabi -- 23.1.2012 12:59:19 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *