|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.9.2012 11:55:24   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: henna ze
cisterne domaćeg soka od jabuke, cvekle i mrkve



Jel ovo samo iscjedite u sokovniku?
Koliko može stajati, mislim da iscjedim litar, pa kad popijem opet ili može dvije tri flaše pa onda ponovo? I kako se pije. Uh, moram kupiti sokovnik user posted image

Ja bih preporučila mješavinu meda, polena, propolisa i matične mliječi koji kupujem od proizvođača meda Pčelica Medina, to dajem djeci, samo morate biti sigurni da dijete nije alergično na neku komponentu i da je starije od godinu dana.

Može iz sokovnika, i može stajati nekoliko dana u frižideru, meni nije nikad duže od tri. Znači, cvekla, mrkva, jabuka, malo limuna i zasladiš medom. Pijuckaš kad hoćeš i koliko hoćeš user posted image A sokovnik ti ne treba, ima ona varijatna da sve to narednaš i pomiješaš s medom, ostaviš dva dana u frižideru da se kiseli i onda procijediš kroz gazu.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.9.2012 12:36:59   
henna ze
nas dvije pijemo taj sok i ja svaku noć cijedim svjež na sokovnik..prije toga sam rendala i ostavljala da odstoji ali malo soka se dobije..
dakle dvije cvekle, dvije jabuke, dvije naradnze i dvije mrkva..izadje mi oko pola litra soka..nekad dodam i svježih listova peršuna..onako...ne stavljam med niti kakav šećer....i zaista ga volimo...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.9.2012 13:22:11   
Lejla Ka
Hvala. Kakav ti je sokovnik user posted image ?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.9.2012 13:29:40   
Lulu_08
Inace nismo imali ranije nekih "problema" medjutim od viroze u aprilu moja curka od 4,5 god se redovno razbolijeva user posted image . Od prije mjesec dana joj svako jutro dajem po 1 kapsulu (istresem u Cokolino) royal jelly + kolostrum i evo opet kaslje i pije sirup.

Morat' cu iznjeti sokovnik pa jabuke, narandze i sl. joj cijediti svako jutro...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
15.9.2012 19:51:35   
škorpija
prvi put sam kupila ampule matične mliječi od medexa i dala sam malcu na prazan želudac čitavu ampulu kako piše, u roku od 10 minuta zavikao je tuta, tuta i vidjela sam da je imao veliku i jako tečnu stolicu. Da li je to možda nuspojava matične mliječi, jeste li imali takvih problema. Dosad sam davala sirup imunoglukan i nismo imali nikakavih problema

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
15.9.2012 23:23:14   
madam x

IZVORNA PORUKA: škorpija

prvi put sam kupila ampule matične mliječi od medexa i dala sam malcu na prazan želudac čitavu ampulu kako piše, u roku od 10 minuta zavikao je tuta, tuta i vidjela sam da je imao veliku i jako tečnu stolicu. Da li je to možda nuspojava matične mliječi, jeste li imali takvih problema. Dosad sam davala sirup imunoglukan i nismo imali nikakavih problema


Ja dajem ampule bez problema, doduše češće dam pola nego cijelu. Pola ostavim u frižider do sutra. Nama su odlične.user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
15.9.2012 23:38:09   
škorpija

IZVORNA PORUKA: zinanina


IZVORNA PORUKA: škorpija

prvi put sam kupila ampule matične mliječi od medexa i dala sam malcu na prazan želudac čitavu ampulu kako piše, u roku od 10 minuta zavikao je tuta, tuta i vidjela sam da je imao veliku i jako tečnu stolicu. Da li je to možda nuspojava matične mliječi, jeste li imali takvih problema. Dosad sam davala sirup imunoglukan i nismo imali nikakavih problema


Ja dajem ampule bez problema, doduše češće dam pola nego cijelu. Pola ostavim u frižider do sutra. Nama su odlične.user posted image


možda sam i ja trebala početi s pola dok se ne navikne, probat ću tako

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
15.9.2012 23:57:44   
anidla
Ja nikad nisam davala na prazan zeludac user posted image

prvi put cujem, opet zavisi, postoje dvije vrste od medexa maticne mlijeci

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
16.9.2012 0:01:08   
škorpija

IZVORNA PORUKA: anidla

Ja nikad nisam davala na prazan zeludac user posted image

prvi put cujem, opet zavisi, postoje dvije vrste od medexa maticne mlijeci

pa piše na uputstvu koje dođe uz ampule da se daje ujutro prije jela, ovo se obične medex za djecu s crtežima pčela, pitala me u paoteci hoću li za djecu ili odrasle, imaju valjda te dvije vrste

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
16.9.2012 0:03:18   
anidla

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: anidla

Ja nikad nisam davala na prazan zeludac user posted image

prvi put cujem, opet zavisi, postoje dvije vrste od medexa maticne mlijeci

pa piše na uputstvu koje dođe uz ampule da se daje ujutro prije jela, ovo se obične medex za djecu s crtežima pčela, pitala me u paoteci hoću li za djecu ili odrasle, imaju valjda te dvije vrste



ne znam,meni su dali savjet (tako da nisam ni citala uputstvo) da mu dajem u flasici u kojoj pije vodu, znaci stavim pola amuple u pola flasice vode i on to pijucka.

nikad nikakave reakcije nije bilo

i nikad mu nisam dala citavu ampulu dnevno

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
17.9.2012 9:08:46   
zagy
Prvo su bile medex-ove ampule od 500 i pola ampule se davalo djeci, sada imaju ampule junior od 250 i ide čitava ampula, ujutro na prazan želdac i mi nismo imali nikakvih problema, to smo pili mjesecima.

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
17.9.2012 16:07:38   
Romali
Jesu li ove Medexove manje ampule u nekom novom pakovanju? Samo je količina razlika ili ..?
Koliko sad koštaju?

Mi smo dvije zime na smjene uzimali Imunoglukan i Redapin, oboje su bili ok. Sad bismo rado uzeli ove ampule mat.mliječi.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.10.2012 18:59:35   
Malenaoduvijek
ima li neko iskustvo sa preparatom

bronchomunal ili

bronchovaxon

preporucila nam pedijatrica

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
12.10.2012 12:06:17   
mamana
bronchovaxon

Mi smo koristili kad je curica imala dvije godine i nije nešto pokazao, čak je u tom periodu bila češče bolesna. Koja doktorica vam je preporučila?

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
12.10.2012 12:10:27   
mamana
Koliko vi dugo dajete Imunoglukan i koliku pauzu pravite?
Nama je pedjatrica rekla 6 sedmica da pijemo.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
12.10.2012 13:06:42   
babina beba
Mi evo pijemo drugu bocu, nastavili odmah poslije prve i evo vazda nam nos curi ili kasljuca!

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
12.10.2012 13:13:41   
SelmaK
Nama se kao najbolja opcija za ocuvanje imuniteta pokazala maticna mlijec (ali ona prava bjelo-zuckase boje). Jedna kasika (ona drvena) svako jutro prije bilo cega. Mi je uzimamo vec godinama od jednog provjerenog pcelara iz Konjica i stvarno smo do sada zadovoljni.
Pored toga hercegovacki sumski med i dosta caja o domacih planinskih trava.



_____________________________

Aladin zivot mamin, 26.07.08.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
12.10.2012 13:14:22   
mamana
Mi smo dosad koristili Naturu mix, ali je nisam uspjela nači u apotekama.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
12.10.2012 14:22:38   
EEDITH
ja kupim u svojoj biljnoj apoteci kod Amre u Hadžićima sirup za imunitet na bazi meda i biljaka i super je
Svako jutro sve troje u red i po kašičicu.svake jeseni ,inače dvoje malih su u vrtiću(5 i 2)pokazao nam se super.
user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
18.10.2012 9:48:04   
Halimaa
je li neko probao Noddy čaj za imunitet? To je nešto novo na tržištu, kontam da kupim http://www.krajinalijek.org/noddy.html#1
Ja sam također za ove jesenske i zimske dane odlučila malome davati perlice od ribljeg ulja ( Lifeline proizvođač) mada se nisam konsultovala sa pedijatricom.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
18.10.2012 11:16:35   
škorpija
ja sam kupila medex-ovu matičnu mliječ, ali onu za odrasle i dajem mu pola doze, s tim da je dosta ljigava pa je mješam s monteom. odlučila sam da ne kupujem onui dječiju jer je ista cijena, a samo je upola manja doza ampule i malo su pomiješali meda da promijene boju,
znači 10 ampula 250 mg matične mliječi dječija - 29 KM
a        10 ampula 500 mg matične mliječi za odrasle 29 KM
pa ko je ovdje luduser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
18.10.2012 20:13:16   
amra_sa
Ja pijem aloja veru i uzimam još neke FLP proizvode, skupi su ali su i dobri. Prije sam pila koloidno srebro.Nastojim da uzimam što više svježeg voća i povrća.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
18.10.2012 22:39:26   
moj sin
Malom dajem ABC plus junior od Natural Wealtha, i pokazao mi se najboljim,a uz to cesto mu pravim i sok sto ga zovem infuzijom zdravlja )cvekla, mrkva, jabuka, limun , med), prije sam mu davala i imunoglukan , kindervital floradix, pikovit........ali nisu mi se bas pokazaliuser posted image

_____________________________

Bakir 29.07.2009.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
27.11.2012 21:34:00   
beban
I mi smo sve i svašta probali jedino mu apetit otvorio sirup pčelica maja a to mi je bilo najbitnije, iako mislim da svi individualno reaguju na preparate za imunitet, probajte na bazi je meda

(odgovor članu moj sin)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
28.11.2012 7:56:23   
Halimaa
Matična mliječ od medexa, mi smo je počeli prije 10-tak dana... Sad su proizveli i matičnu u soku od aronije, daleko je ljepšeg okusa i ne mora se ni sa čim mješati, a cijena je nešto niža, 10 ampula 27KM. Međutim, tamo piše da djeca piju po pola ampule dnevno, a meni to nešto malo, ja svom dajem čitavuuser posted image Pola ampule jedva je 3 ml ?!

(odgovor članu beban)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Ekrem Jevric :)))))
Medić*

Da malo razbijemo monotoniju i iste ankete hajmo malo o Ekremu Jevricu :)))))))))

dobar :))) (45%)

los :))) (16%)

lud :))) (19%)

normalan :))) (1%)

komicar:))) (4%)

dobar pjevac :)))) (16%)


Broj svih glasova: 145

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *