|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
30.11.2012 11:57:03   
canim
Jelii neko koristio "Pappa reale 1000" bocice za imunitet dijeci ?

Pise da je maticna mlijec, italijanska med, polen, taurin i acerola, ja trazila od apotekarke nesto, posto sam cula da je natura mix bio super za imunitet ali nema ga vise kod dobavljaca, apotekarka kaze da je ovo najslicnija zamjena, jeli ko koristio ?

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
1.12.2012 23:52:56   
beban
Vidim niko ne koristi pčelicu , a evo iz prve ruke dok. kaže unuka joj godinu nije bolesna jer joj daje imuno g na prirodnoj je bazi to kanim uvesti čim prije jer ćemo skidati krajnike pa da ojačamo..

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
1.12.2012 23:58:46   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Halimaa

Matična mliječ od medexa, mi smo je počeli prije 10-tak dana... Sad su proizveli i matičnu u soku od aronije, daleko je ljepšeg okusa i ne mora se ni sa čim mješati, a cijena je nešto niža, 10 ampula 27KM. Međutim, tamo piše da djeca piju po pola ampule dnevno, a meni to nešto malo, ja svom dajem čitavuuser posted image Pola ampule jedva je 3 ml ?!



ovo sa aronijom staro je haman 6 godina, ja sam malenoj dugo ovo uzimala i zaista je pomagalo

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
20.12.2012 11:46:13   
škorpija

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Halimaa

Matična mliječ od medexa, mi smo je počeli prije 10-tak dana... Sad su proizveli i matičnu u soku od aronije, daleko je ljepšeg okusa i ne mora se ni sa čim mješati, a cijena je nešto niža, 10 ampula 27KM. Međutim, tamo piše da djeca piju po pola ampule dnevno, a meni to nešto malo, ja svom dajem čitavuuser posted image Pola ampule jedva je 3 ml ?!



ovo sa aronijom staro je haman 6 godina, ja sam malenoj dugo ovo uzimala i zaista je pomagalo

to je Papa reale 1000, proizvdoi talijanska firma ESI, ali tamo piše da jedna ampula sadrži 1.000 mg matične mliječi, a medex za odrasle sadrži 500 mg matične mliječi, dok junior sadrži 250 mg, to znači da bi onda ove talijanske djeci trebalo davati četvrtinu ampule, ja svome dajem pola ampule

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
27.2.2013 23:55:32   
senka 81
Pomoć ženice.. Ja sam očajna.. moj stariji sin je stalno bolestan.. Uglavnom kašlje, počne curiti nos, onda ide kašalj, pa to traje po par dana. Evo od Januara stalno nešto deveramo... Prvo je imao upalu grla, pa mu je guza mjesec dana bila crvena (alergijska reakcija na kivi), pa onda upala uha, pa crijevna infekcija, i evo večeras, on opet kašlje... Inače mu je imunitet loš, ali ovo je sad prevršilo svaku mjeru... nekad se boji da nikad nece narasti... Da li je samo on ovako bolestan, ili ima jos djece? Taman kad pomislim da je vec dovoljno velik, i da je ojacao, desi se ovakva kataklizma.. ponekad sam stvarno umorna...eto, samo da podijelim osjecaje, za preparate necu pitati, jer nema sta nismo probali,... i nista.. :-(

_____________________________

Armann 30.01.2009.
Dani 10.11.2012.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
28.2.2013 0:06:08   
dady

IZVORNA PORUKA: senka 81

Pomoć ženice.. Ja sam očajna.. moj stariji sin je stalno bolestan.. Uglavnom kašlje, počne curiti nos, onda ide kašalj, pa to traje po par dana. Evo od Januara stalno nešto deveramo... Prvo je imao upalu grla, pa mu je guza mjesec dana bila crvena (alergijska reakcija na kivi), pa onda upala uha, pa crijevna infekcija, i evo večeras, on opet kašlje... Inače mu je imunitet loš, ali ovo je sad prevršilo svaku mjeru... nekad se boji da nikad nece narasti... Da li je samo on ovako bolestan, ili ima jos djece? Taman kad pomislim da je vec dovoljno velik, i da je ojacao, desi se ovakva kataklizma.. ponekad sam stvarno umorna...eto, samo da podijelim osjecaje, za preparate necu pitati, jer nema sta nismo probali,... i nista.. :-(

MI koristima infant care Twinlab-ov odlican je! i moj stariji decko je stalno bio bolestan,jos i pljuskavice,imunitet mu bio uzasno opao,al ovo ga bas diglo,a koristi nam i beba koja je starija od tvoje samo 3 dana. preporucila nam pedijatrica

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu senka 81)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
28.2.2013 22:57:13   
senka 81
IZVORNA PORUKA: dady


IZVORNA PORUKA: senka 81

Pomoć ženice.. Ja sam očajna.. moj stariji sin je stalno bolestan.. Uglavnom kašlje, počne curiti nos, onda ide kašalj, pa to traje po par dana. Evo od Januara stalno nešto deveramo... Prvo je imao upalu grla, pa mu je guza mjesec dana bila crvena (alergijska reakcija na kivi), pa onda upala uha, pa crijevna infekcija, i evo večeras, on opet kašlje... Inače mu je imunitet loš, ali ovo je sad prevršilo svaku mjeru... nekad se boji da nikad nece narasti... Da li je samo on ovako bolestan, ili ima jos djece? Taman kad pomislim da je vec dovoljno velik, i da je ojacao, desi se ovakva kataklizma.. ponekad sam stvarno umorna...eto, samo da podijelim osjecaje, za preparate necu pitati, jer nema sta nismo probali,... i nista.. :-(

MI koristima infant care Twinlab-ov odlican je! i moj stariji decko je stalno bio bolestan,jos i pljuskavice,imunitet mu bio uzasno opao,al ovo ga bas diglo,a koristi nam i beba koja je starija od tvoje samo 3 dana. preporucila nam pedijatrica


A gdje se moze nabaviti, i koliko kosta?


_____________________________

Armann 30.01.2009.
Dani 10.11.2012.

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.3.2013 14:57:19   
bembela
Ja moram pohvaliti Imunoglukan sirup...nas je izvukao iz dispanzera,maleni je stalno bio bolestan.Ili je nosic,ili kasalj,ili temperatura...ma non stop smo bili bolesni.Zadnji put smo primili 16 injekcijauser posted image . I onda nam je dr.Mulic preporucio da malo krenemo s tim...ispili smo dvije bocice za redom,nismo bolesni vec tri mjeseca, hvala Bogu, sto je meni kao da nikada nismo biliuser posted image user posted image

_____________________________

27.06.2011. na svijet dosla mamina ljubav i sreca najveca :)

(odgovor članu senka 81)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.3.2013 15:12:00   
saninica
i ja moram pohvaliti sirup imunoglukan. i mom je sinu jako pomogao jer je dijete sada rjedje bolesno

(odgovor članu bembela)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.3.2013 15:14:10   
saninica
isto tako i medeksovi proizvodi su jako dobri. imaju njihove ampule koje je moj sin koristio. jesu malo skuplji ali su odlicni. jedna bocicva dnevno. a iskreno rezultati su odlicni

(odgovor članu saninica)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.3.2013 15:25:20   
ljubičica 28
Mi za imunitet jedino koristimo kašičicu meda ujutro, zasad nismo ništa drugo koristili.

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu saninica)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.3.2013 15:28:16   
saninica
med je jako dobar ali moj sin je alergican na njega

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.3.2013 15:33:32   
leona81
mi smo medex davali omegu pa sad neki api sirup, d3 kapi a sad one perlice riblje ulje i med, propolis i ostali domaci pripravci...ne vidim da nesto posebno pomazu ni sirupi a ni domaci pripravci ali ne vjerujem ni u cudotvoran napitak

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
21.3.2013 11:45:26   
aldi
Senka 81, i meni je Imunoglukan za djevojcicu jako pomogao. Ali prije toga sam bila u identičnoj situaciji kao ti, pa sedmično smo bili kod doktora, kašalj kašalj i onda sam joj uradila alergotest i imunoglobuline, ustanovljen je 3 stepen alergije na grinju, prašinu i brezu. Izbacili smo iz njene sobe store i ćilime dobili terapiju za tu alergiju i sad je hvala dragom Bogu super. Od septembra nije bila bolesna, a tad je imala upalu pluća. Nadam se da će biti ok. Sretno

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
21.3.2013 13:22:08   
melin
Moja user posted image hvala bogu njije tako cesto bolesna stim da je u zadnje vrijeme imala problema s apetitom,prije mjesec dana kad smo se vratili s godisnjeg imala je upaljeno grlo i pila je antibiotike u apoteci nam je teta dala pikovit prebiotik koji se pije kako ona kaze poslije antibiotika i za imunitet sirup propolaid italijanska firma esi sa propolisom,ehinaceom,medom i balzamickim biljkama...sve smo to sad ispile i ja sam zadovoljna N sad bolje jede cak se i popravilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
21.3.2013 17:37:39   
mishkica
Je li iko probao Revita proizvode za imunitet i apetit kod djece? meni ih nahvalise 2 mame sto su probale, blizu mene u Medjugorju ima kupiti, posto mi je curica krenula u vrtic a med ne voli, a ni vocu nije ljubitlj, mislila sam probati, da je malko zastiti od tih virusa, dosad je kuc kuc zdrava bila, bez ikakvih problema,,

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
21.3.2013 17:43:00   
Mya_81 RR
Mi revitu nismo uzimali, a ne znam postoji li neka dobna granica za to. Znam da revitu dosta ljudi hvali.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.3.2013 9:46:30   
mamaibabo
nasla recept za ispacivanje sluzi kod djece od dvije god.,pa da vam podjelim
Za djecu iznad dvije godine
500 gr. laganog bagremovog meda (ili neki drugi svijetli med)
1 limun iscijeđeni sok
2 žlice sjemenki od lana
1 žličica sjemenki od bijeloga sinapa ili slačice (goručice)


PRIPREMA -10 min.
1. Sjemenke od lana i bijeloga sinapa ili slačačice (goručice), staviti u mlin za kafu ili choper i usitniti u prah.

2. sok od povećeg limuna.

3. U teglu sa medom, umiješati sok od iscijeđenog limuna i dobro umiješati da se med malo razrijedi.

4. U ovako razrijeđeni med, dodajte mljevene ljekovite začine i žlicom sve dobro izmiješajte u jednoličnu smjesu.

5. Poklopite i stavite u frižider.

Konzumirati 3×1 žličicu na dan za djecu i 3×1 žlicu za odrasle.
Zbog sadržaja limuna, smjesa se mora držati u frižideru.

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.3.2013 9:58:49   
škorpija
Bogami zvuči ukusnouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.3.2013 10:09:35   
Visnja RR
svako jutro kašika meda i tahina ...odlično za imunitet

copy

Povoljno utice na imuni sistem, plucne bolesti /bronhitis/,gastritis,anemiju,glavobolju,cisti krvne sudove i smanjuje nivo holesterola
Sirove semenke susama sadrže čak sedam puta više kalcijuma od kravljeg mleka.
Osim toga susam je bogat uljem, bakrom, manganom, gvožđem, vitaminima E i B1

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.3.2013 10:34:23   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

svako jutro kašika meda i tahina ...odlično za imunitet

copy

Povoljno utice na imuni sistem, plucne bolesti /bronhitis/,gastritis,anemiju,glavobolju,cisti krvne sudove i smanjuje nivo holesterola
Sirove semenke susama sadrže čak sedam puta više kalcijuma od kravljeg mleka.
Osim toga susam je bogat uljem, bakrom, manganom, gvožđem, vitaminima E i B1

mene zanima kad se smije susam davati djetetu ,mislim od koje dobi,inace znam da je susam jako dobar

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.3.2013 10:35:26   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: škorpija

Bogami zvuči ukusnouser posted image

da jeste i efikasno ima napomena daako dijete nezna iskasljavati da mu se nesmije davti user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.3.2013 10:39:42   
mamaibabo
za sprecavanje upale pluca kod djece uzrasta od 8 mjeseca zivota
rskuhati pile (kuhati2 sata ) 5 min.prije nego se skuha staviti persuh i bijeli luk koji ste predhodno isjeckali i pouljili tako drzali 5-10 min dobije se jedna gusta bijela supa davati djetetu u hladnim danima svaki dan

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.3.2013 11:03:17   
sporty mamaa
ja sam vec ranije pisala o sjemenkama lana, uvode se u ishranu nakon 8 mjeseci zivota a imaju omega 3 vise nego riba i hrane bebin mozakuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.3.2013 19:44:05   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

ja sam vec ranije pisala o sjemenkama lana, uvode se u ishranu nakon 8 mjeseci zivota a imaju omega 3 vise nego riba i hrane bebin mozakuser posted image user posted image user posted image

a kako ga koristiti u pecivu li user posted image
dpisi molim teuser posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *