|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.10.2014 8:53:16   
henna ze
nešto kontam pa ova Aronija košta kao imunoglukan...
prije bih se odlučila onda za ovo

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.10.2014 9:21:48   
R&T@
BR, koja apoteka u Sarajevu?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.10.2014 9:43:36   
canim
Mi juce u apoteku po neki sirup za imunitet, apotekarka nam preporuci Floradix, kaze na prirodnoj bazi, pharmamedov uvoz iz njemacke, uglavnom sastoji se od crvenog voca, narandze, koprive, spinata, komoraca,hibiskusa,med...svasta jos nesto, pa cemo probati, pored toga svaki dan uzima med i maticnu mlijec i tahin sa pekmezom od grozdja.
A onu aroniju isto uzimam u obzir nakon ovog, da probamo prvo ovo.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.10.2014 10:22:57   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: R&T@

BR, koja apoteka u Sarajevu?


Pih ja kupujem u Vogošći u nekoj privatnoj nemam pojma kako se zove, ali sam kupovala i u BBI u onoj apoteci u prizemlju, i mislim da je 2-3 KM veća cijena.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 529
   [Obrisana poruka]
24.10.2014 10:26:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu canim)
  Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.10.2014 10:58:32   
niki83

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Iman nema na čemu, ja inače ne praktikujem ove dodatke ishrani, ali kako imam vrlo pozitivno iskustvo na ličnom primjeru, preporučujem.
Niki, vjerovatno je neki drugi proizvođač, ja uzimam samo ovu što na linku ima.

Isti je proizvodjac.

_____________________________

N&N

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.10.2014 11:17:58   
henna ze
Niki, ja ću malo priošnjuhati po apotekama..ako nađem javim..a i ti isto..javi na viber

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.10.2014 11:30:46   
bebacha
http://www.apimed.ba/2014/images/proizvodi800/sirup-imunol.jpg

ja svojima kupila ovo pa vidjet cemo

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.10.2014 11:31:54   
niki83

IZVORNA PORUKA: henna ze

Niki, ja ću malo priošnjuhati po apotekama..ako nađem javim..a i ti isto..javi na viber

user posted image
Ovo sam nasla u apoteci Odmut..znaci trazimo dalje..

_____________________________

N&N

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.10.2014 13:38:18   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: R&T@

BR, koja apoteka u Sarajevu?


Pih ja kupujem u Vogošći u nekoj privatnoj nemam pojma kako se zove, ali sam kupovala i u BBI u onoj apoteci u prizemlju, i mislim da je 2-3 KM veća cijena.


Hvala...
A super mi odgovara ta u Vogosci...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.10.2014 14:06:00   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: R&T@

BR, koja apoteka u Sarajevu?


Pih ja kupujem u Vogošći u nekoj privatnoj nemam pojma kako se zove, ali sam kupovala i u BBI u onoj apoteci u prizemlju, i mislim da je 2-3 KM veća cijena.


Hvala...
A super mi odgovara ta u Vogosci...



Gore iznad pijace :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
27.10.2014 17:33:46   
Hannica
Hteja sam kupiti ocaj sok od aronije ali mi apotekarka rekla da nije za djecu ispod 12 g.
Koliko su vaša djeca stara?
Dok sam tražila ovaj od 3 l naletila sam na neki od 70 KM 0,75 l, koja je razlika?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
28.10.2014 11:43:20   
Blue rose RR
Mojoj je 9. godina, i pije samo pola šoljice.
Prema uputstvu (ne znam da li je na kutiji ili negdje sam drugo pročitala), stoji da se pije: odrasli 1 šoljica, a djeca 1/2 šoljice.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
28.10.2014 22:53:30   
hanabanana
Moja H. je imala groznu urtikariju. Dr nije iskljucila i reakciju na previse B vitamina, tad smo joj davali neki superskupi i reklamirani talijanske preparat za imunitet. Tad nam je rekla da djeci koja normalno jedu ne trebaju preparati za imunitet i da je sve to marketing.
Po njenom savjetu dajem im tabletu c vitamina.
A po sebi domaci pekmez od jabuke i sok od grozdja.....i puno svjezeg zraka.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
28.10.2014 23:12:57   
minie
Ja sam svom R kupila multivitaminski sirup od dr Theisa i riblje perlice od Lifelina,, cisto da prebrodimo ovaj prelazni period. HB i ne pamtim kad je bio prehladjen i imao temperaturu. Jede dosta svjezeg voca i povrca, pije skoro svako jutro caj sa medom, ali jos nam samo fali malo vise svjezeg zraka.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
1.1.2015 22:15:45   
Lavić
Sretna svima Nova godina! user posted image
Da li znate koliko se smije piti Imunoglukan? Odnosno, kolika pauza između dvije bočice treba biti?
U toj pauzi bih trebala dati sirup za poboljšanje krvne slike, pedijatrica mi reče Feroglobin, imate li iskustava?

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
5.1.2015 14:31:16   
elmaL
Vidim da vecina daje razne preparate na svoju ruku, da li je bas toliko bitno da djeca koriste ista pored redovne ishrane.
Pitam jer nisam upucena i ne znam da li bih djecaku tek tako trebala ukljuciti nesto ili user posted image

Nismo do sada nikada imali nekih ozbiljnijih zdr problema, koja prehlada i na tom se zavrsi hB.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
5.1.2015 14:33:43   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: elmaL

Vidim da vecina daje razne preparate na svoju ruku, da li je bas toliko bitno da djeca koriste ista pored redovne ishrane.
Pitam jer nisam upucena i ne znam da li bih djecaku tek tako trebala ukljuciti nesto ili user posted image

Nismo do sada nikada imali nekih ozbiljnijih zdr problema, koja prehlada i na tom se zavrsi hB.

Ja svojima ništa ne dajem od tih preparata.
Znači ni nekakve sirupe za imunitet, ni priordne tipa meda, đumbira i sl. Baš ništa.
jedu dosta voća, svježeg povrća, imaju super apetit, krvnu sliku, kuc-kuc hB zdravi su , ne vidim potrebu za dodacima.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
5.1.2015 14:39:27   
elmaL

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: elmaL

Vidim da vecina daje razne preparate na svoju ruku, da li je bas toliko bitno da djeca koriste ista pored redovne ishrane.
Pitam jer nisam upucena i ne znam da li bih djecaku tek tako trebala ukljuciti nesto ili user posted image

Nismo do sada nikada imali nekih ozbiljnijih zdr problema, koja prehlada i na tom se zavrsi hB.

Ja svojima ništa ne dajem od tih preparata.
Znači ni nekakve sirupe za imunitet, ni priordne tipa meda, đumbira i sl. Baš ništa.
jedu dosta voća, svježeg povrća, imaju super apetit, krvnu sliku, kuc-kuc hB zdravi su , ne vidim potrebu za dodacima.

Haj dobro da nisam jedina, kontam mozda od odredjene dobne granice se zaista treba davati.
Pretpostavljam da sve ovisi od djeteta do djeteta, nema niko istu ks.

Moj E bas i ne jede puno voca, samo bananuuser posted image jede med, pije caj od susenih biljaka, moja mama mu napravi mix user posted image , pije cijedjenu narancu, sokod sipka, ...

Kontam ako trebalo, valjda ce nam pedijatar preporucitiuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
5.1.2015 14:44:16   
bebaa
Ja dajem malom med i pekmez....po potrebi Imunoglukan...ostalo nista...on slabo jede voce...voli paradajz i krastavce....ostalo nista....ali ne bih savaka ako nema potrebe,ako he dijete zilavo i moze se nositi sa malom prehladom ...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
5.1.2015 14:44:36   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: elmaL

Kontam ako trebalo, valjda ce nam pedijatar preporucitiuser posted image

Pa naravno, evo pročitaj samo ovu stranicu. Žene se žale da dijete ima lošu KS, pa bronhitis, pa slab apetit, ... u tom slučaju vajda treba šta dati.
Ja ove svoje jedva nahranim, to ne jede, nego mete, još da im dam šta od preparata, pa ne bi mi plata samo za hranu dovoljna bilauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
5.1.2015 14:47:30   
bebaa
user posted image isti slucaj...i moj jede masala...sve dok jedu zdravi su...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
5.1.2015 14:50:22   
Hanady RR
Ni ja mojima ne dajem sada...
ali je bilo perioda u životu kada davala jesam..
pduvijek su jele sve...nisu izbirljive bile, ali recimo meni je mlađa bila kslona čestom brohitisu...džaba tada dobije natibiotik, on obori imunitet i na to u krug mjesecima ona meni malo malo bude bolesna...a starija mi ej bila slaba na grlo, česte gnojne angine
u neko doba nakon 2-3 antibiotika pokaže nam nala slabu krvnu sliku...kad se nisma ubila, meniiiii koja kuha hrani, čija djeca pojedoše b''boga jokina'' imaju joj djeca anemiju...
i dobile su i imunoglukan i davala sma svašta...probavala...na nešto su fino djelovale na nešto ne, nešto je starijoj godilo nešto mlađoj...
sada kada je starijoj 8 godina a mlađoj uskoro 6...one same uzmu meda, tahan i med kad je pomješan u kuhinji, uzimaju one riblje perlice kad se sjetim i kupim...i tako...
hB nisu dugo bile bolesne, jake su i zdrave das kucnem u drvo...
nalazi su Ok i tako...
no eto...jele su i jedual tada i sada drugačije je bilo...i ja sma se uz preporuku sa pedijatrom nosila sa istim kako sma kao mama znala

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
5.1.2015 15:33:49   
mimi_2in1
e mi bijemo bitku sa ovim imunitetom. ko nas zna zna da je mrvica proslu zimu svaki mjesec pod antibioticima bila, bolesna, slinava nikakva. ovu zimu sam se zadala vala neces pa makar. ona voli voce i tamani ga zestoko, citrusi su joj omiljeni, svi..no davala imunoglukan..i mogu rec da se cini da joj je pomagao. e sad pitanje, ja se razbolila ovu sedmicu, cini se da i ce i nju safatat, da mi je da prodje sto blaze, mozel imunoglukan kad vec slini? grlo joj crveno vidim i ne znam sta da joj sa tim radim, jer slabo jede, skrooz..strah me oslabit ce i onda eto ture i svakog drugog djavola. dajem joj meda i bijelog luka..pa ne znam..sta mislite?

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
5.1.2015 19:37:34   
canim
Moja pije multivitaminski sirup ali ona jako slabo jede, hrana joj je jednolicna i nikad nije volila hranu, tako da joj moram dodavati vitamine a da ona jede sve sto joj se serivra i jos trazi, nebih davala nikakav sirup jer sve sto je potrebno nalazi se u hrani.

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *