|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
5.1.2015 21:08:17   
Erdbeer
Ja svojoj curi koja ima 2,5god , dajem sirup od dr.Theisa multi vitamol i ujutro je obavezan caj sa medom za dorucak.Apetit joj se povecao sto je mislim svakoj mami bitno,meni jeste,jer je ona inace od rođenja mrsavica,samo raste,a slabo jede i mrsava je.Nakon sto je pocela piti ovaj sirup vidno se deblja,nije ni to sad nesto specijalno al za mene dosta,obrascici se zaokruzili.user posted image user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
7.1.2015 9:42:24   
Penelope82
Ja bas nisam ljubitelj ovih hemijskih preparata za podizanje imuniteta,ali sada su oboje prebolovali ospice i to bas neki tezak oblik i nekako osjecam da im trebam nesto ukljuciti uz hrannu na koju svakako uvijek pazimo da sadrzi sve sto je potrebno.Kupili smo im one ampule Rojal jelly....,a da li vrijede onih para ne znam bas user posted image Je li ih neko koristio?

(odgovor članu Erdbeer)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
7.1.2015 10:09:11   
canim
Pa kupi med s maticnom mlijeci i daji kasiku ujutro i uvece ako neces hemiju.

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.1.2015 14:37:10   
ada_
nam je pedijatar rekao da sve dok je KS ok ne trebaju nikakvi sirupi za imunitet niti ista slicno,nam je KS super ali nekako mi je mrsavica i nema neki apetit pa sam kontala da i ja njoj nesta pocnem davati user posted image
sad smo bile u apoteci i zena nam preporuci 5 sirupa za njen uzras a ja sve kontala da nema nista za ovako malu djecuuser posted image user posted image ,mi se odlucismo za ovaj Pikovit nekako mi ima poznato ime user posted image ,nadam se da ce imati nekog efekta barem na apetit user posted image

< Poruku je uredio ada_ -- 10.1.2015 14:38:29 >


_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
5.2.2015 19:55:56   
Lavić
Ne znam je li pitanje bas za ovu temu,odnosi se na Feroglobin sirup.
Dr preporucila da V pije,ali on nikako ne moze,bas mu ne godi.
Sutra cu pitati u apoteci,a mozete li mi vi reci kako ste davale,i postoji li neka pitkija zamjena?
LP

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
6.2.2015 11:07:27   
canim
Mi smo pili feroglobin prosle godine.
Ja mislim da imaju i tablete feroglobin samo ne znam dali mogu za djecu, mozda da pitas u apoteci, mogla bi ih izmrviti u nesto i dati.

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
9.2.2015 9:56:10   
salmy
Uzeli smo konacno tu aroniju..kanister od 3 litrauser posted image cak ima i cesmicu da fino naspes...kaze apotekar da decku ni slucajno ne dajemouser posted image
njemu smo nastavili davati imuno g tablete...popio je jedno pakovanje ..pa preporucuju da je dovoljno piti 3 mj...pa eto vidjecemo...dodje oko 50 tabletica

iskreno vise sam za aroniju ali ako je ne preporucuju sta sad

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.2.2015 0:14:25   
dušemamine
Ne znam je li pitanje bas za ovu temu,odnosi se na Feroglobin sirup.
Dr preporucila da V pije,ali on nikako ne moze,bas mu ne godi.
Sutra cu pitati u apoteci,a mozete li mi vi reci kako ste davale,i postoji li neka pitkija zamjena?
LP


Probaj sa Ferro C, pharmalifovim sirupom.Meni su preporučili i ja sam ga davala svom sinčiću i dobro ga je podnosio.Kupovala sam ga u Sarajevu u apoteci kod D.Z. Omer Maslić.Ako ga nemaju trenutno zamoli ih da ga poruče...pozz
IZVORNA PORUKA: Lavić

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
25.2.2015 18:26:40   
mimi xy
da li je neko koristio sirup Immunotrofina,kao dobar za krajnike smanjuje treci ...nama preporucio dr.zbog uvecanog treceg krajnika evo pijemo ga petnestak dana pa cemo vidjeti djeluje li.

(odgovor članu dušemamine)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
26.2.2015 8:08:09   
magbi
molim te kako se daje taj sirup jeli odnosno jeli se daje dok je djete pod upalom jer mi vjecito smo na curenju nosica

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
26.2.2015 8:34:19   
tinkivinki
i mene interesuje taj imunotrofina,pišite molim vas da li to išta djelujeuser posted image

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
27.2.2015 20:13:29   
mimi xy
Mi smo evo tri puta na antibioticima za ova dva mjeseca i dr nam preporucio ovaj sirup jer mu je treci krajnik povecan i kao on mu izaziva ceste upale grla i suhi kasalj .Pije se tako da djeca do 3 god. 5 ml ,a preko 3 god 10 ml.najbolje ujutru prije jela.

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.3.2015 15:16:42   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: mimi xy

Mi smo evo tri puta na antibioticima za ova dva mjeseca i dr nam preporucio ovaj sirup jer mu je treci krajnik povecan i kao on mu izaziva ceste upale grla i suhi kasalj .Pije se tako da djeca do 3 god. 5 ml ,a preko 3 god 10 ml.najbolje ujutru prije jela.

mimi ima li kakvog efekta?i nama danas dr preporučila kad mali ispije antibiotik da počnemo davati immunotrofinu barem jedan mjesec pa da vidimo može li se ikako izbjeći operacija 3 krajnika.ona kaže da su dosta roditelja joj rekli da se smanjilo hrkanje po noći kod djece,da je djelovalo

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.3.2015 20:30:32   
mimi xy
Mi pijemo evo drugu flasicu...hvala bogu sad je dobro e da li je od njega ne znam.
Prestao je hrkati s tim da je on hrkao kad kaslje i kad mu se upali grlo tj treci krajnik.Otvorio mu se apetit mete sve :) limfni cvorici su se smanjili i na dodir ih vise nema. a iza desnog uha mu je bilo kao grasak .

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.3.2015 20:34:38   
canim

IZVORNA PORUKA: mimi xy

Mi pijemo evo drugu flasicu...hvala bogu sad je dobro e da li je od njega ne znam.
Prestao je hrkati s tim da je on hrkao kad kaslje i kad mu se upali grlo tj treci krajnik.Otvorio mu se apetit mete sve :) limfni cvorici su se smanjili i na dodir ih vise nema. a iza desnog uha mu je bilo kao grasak .



Jeli to ovaj sirup
http://www.sibex.rs/proizvod/immunotrofina/

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.3.2015 21:21:42   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: mimi xy

Mi pijemo evo drugu flasicu...hvala bogu sad je dobro e da li je od njega ne znam.
Prestao je hrkati s tim da je on hrkao kad kaslje i kad mu se upali grlo tj treci krajnik.Otvorio mu se apetit mete sve :) limfni cvorici su se smanjili i na dodir ih vise nema. a iza desnog uha mu je bilo kao grasak .



Jeli to ovaj sirup
http://www.sibex.rs/proizvod/immunotrofina/

jeste.moji piju od petka pa vidjećemo,biću zadovoljna ako bude kao kod mimi da se projedu

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.3.2015 21:43:49   
canim
ok, hvala.

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
23.3.2015 22:35:33   
mimi xy
Nece odmah otvoriti apetit ali za deset do petnest dana sigurno ce bolje jesti .
Ovaj sirup je kao imunoglukan samo jeftiniji tako nama rece dr. i djeluje na treci krajnik.sad slusam malog uopste ne krklja prije je duboko disao bas kao da ima nesto u nosu i hrkao sad nista .probajte sigurno ne moze odmoci .

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.3.2015 7:56:26   
loptica7
Moja cura je pila Imunoglukan sirup i pomogao joj je. Oboje ima prirodno uvećane krajnike i reagira im treći. Pila je jednu jesen 3 mj, i iduće jeseni ponovila 1 mj. Sad nisu često bolesni i nemaju česte upale grla i krajnika. Uz to cura je bila i anemična tako da je 4 mj pila željezo.

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.3.2015 9:07:07   
dambolina
Nece odmah otvoriti apetit ali za deset do petnest dana sigurno ce bolje jesti .
Ovaj sirup je kao imunoglukan samo jeftiniji tako nama rece dr. i djeluje na treci krajnik.sad slusam malog uopste ne krklja prije je duboko disao bas kao da ima nesto u nosu i hrkao sad nista .probajte sigurno ne moze odmoci .


moze se preventivno piti? moja cura od 14 mjeseci je prebolila gripu i ispila antibiotik i pri tome uzasno smrsala, eno je k'o stapic, pa bih da je malo pojacam i sprijecim novu prehladu, mislim da bi je to unistilouser posted image

koja mu je cijena?

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.3.2015 9:24:27   
loptica7
Imunoglukan košta oko 35 KM, a za ovaj drugi ne znam, ali evo u prethodnim postovima žene kažu da je jeftiniji.

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.3.2015 16:06:16   
aidana
Ja sam uvela imunoglukan nakon upale pluca, bas mi je bio slab...smrsao...danas je ispio bocicu. Ne znam je li pomoglo za imunitet ali dijete mete sve pred sobomuser posted image ne zatvara usta, opet se malo udebljao.
Kontam da ga sad zamjenim za taj drugi sirup sto spominjete jer i on ima problema sa trecim krajnikom. Do sad mu nisam nista davala od ovih sirupa i nisam nesto pretjerano ubjedjena da djeluju, ali eto kad je covjek ocajan...

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.3.2015 16:14:48   
tinkivinki
IZVORNA PORUKA: aidana

Ja sam uvela imunoglukan nakon upale pluca, bas mi je bio slab...smrsao...danas je ispio bocicu. Ne znam je li pomoglo za imunitet ali dijete mete sve pred sobomuser posted image ne zatvara usta, opet se malo udebljao.
Kontam da ga sad zamjenim za taj drugi sirup sto spominjete jer i on ima problema sa trecim krajnikom. Do sad mu nisam nista davala od ovih sirupa i nisam nesto pretjerano ubjedjena da djeluju, ali eto kad je covjek ocajan...


nisam ni ja ubjeđena i ne očekujem ništa previše.vidim da ima u sastavu vitamine b,a oni otvaraju apetit.čitala sam i studiju o sirupu tom što su radili italijani,ne tvrde da su se kod sve djece smanjili simptomi,znači kod nekog djeluje kod nekog baš i ne.ovo napisah za ovaj imunotrofinu,da ne dođe do zabune,imunoglukan nismo koristili nikakouser posted image

< Poruku je uredio tinkivinki -- 24.3.2015 16:17:42 >

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
24.3.2015 22:47:04   
mimi xy
Immunotrofinu sam prvi put platila 26 km a sad snizena na 21 km..

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
26.3.2015 14:40:12   
Sedina 30
E ovako, moj djecak je popio imunoglukan prije 4 mj. Od tada nije bio bolestan hvala Bogu, ne ide u vrtic,ali je bio u kontaktu sa bolesnim. primjetila sam da mu je otekao limfni cvoric sa jedne strane. Nije prvi put, bilo se smanjilo i sada opet. Ima li potrebe da mu opet ukljucim neki od ovih, ili imunoglukan ili taj drugi sto spominjete s obzirom da ide proljece, i da se cvkric opet aktivirao?

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *