|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
31.3.2015 21:50:45   
aidana

IZVORNA PORUKA: aidana

Ja sam uvela imunoglukan ....danas je ispio bocicu. Ne znam je li pomoglo za imunitet ali dijete mete sve pred sobom



Punih 5 dana kasnije opet poceo kasljati i dobio temperaturuuser posted image

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
1.4.2015 9:55:02   
salmy

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: aidana

Ja sam uvela imunoglukan ....danas je ispio bocicu. Ne znam je li pomoglo za imunitet ali dijete mete sve pred sobom



Punih 5 dana kasnije opet poceo kasljati i dobio temperaturuuser posted image

moj je popio 3 bocice imuno glukan sirupa...i 3pakovanja tabletica imuno g..daleko najjace su one..2,5 mjeseca traju..sad je na pauzi....pa opet u septembru idemo ponovo..

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
2.4.2015 8:57:29   
Mala Selma
Ponukana svojim licnim iskustvom u preparate za jacanje imuniteta,i kositeci sve sta ima na nasem trzistu,a ukljucijuci i susjedne drzave,mogu reci da samo pravilna ishrana drzi dobar imunitetuser posted image
Mi smo u periodu kad je ima 2-3 pa i 4 godine imali problem sa jelom,jako malo je jeo,obroci siromasni (ili makaroni,riza,malo mesa) voce je uvjek jeo,uz to vrtic i naravno non-stop je bio bolestan.Kad je bolestan pije andibiotik i nema tog preparata za imunitet koji ce "dici" imunitet kad slabo jede i bije antiotik.

Onda smo izbacili "hemiju",poceli polako ishranu mijenjati i koristiti homeopatiju i evo vec tri godine nije popio andibiotikuser posted image user posted image
Prehlade i virozice super podnese i mogu reci da imam zdravo dijete...

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.4.2015 11:08:30   
anitaa
Mala Selma, ovo s homeopatijom me bas zainteresiralo, pa ako mozes nesto vise da napises...ako je problem, mozes i na pp, ali vjerujem da i druge mame zanima sve sto je dobro za poboljsanje imuniteta kod djece...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.4.2015 7:42:05   
Mala Selma
IZVORNA PORUKA: anitaa

Mala Selma, ovo s homeopatijom me bas zainteresiralo, pa ako mozes nesto vise da napises...ako je problem, mozes i na pp, ali vjerujem da i druge mame zanima sve sto je dobro za poboljsanje imuniteta kod djece...


Ne znam sta te tacno zanima pa da napisemuser posted image Ono sto znam da su lijekovi poticu od biljnog,mineralnog,organskog ali nekata i zivotinjskog porijekla.Jako mnogo info se moze naci na googlu.
Moze se lijeciti određena polest npr.prehlada i dati se lijek samo za tu bolest ili kombinacija lijekova da lijeci i tu bolest i npr.sprecavanja pojavu temperature ili sl.Lijekovi su u obliku kapi ili "bobica" i koriste se uglavnom jednom dnevno.Ako te jos nesto interese pisi.user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.4.2015 13:45:28   
canim
I mi smo poceli sa imunoglukanom prije nekih 10tak dana, pa vidjet cemo.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.4.2015 21:28:23   
karantena35
Za jačanje imuniteta najbolje je unosit puno vitamina i tekućine i odmarat.

A u čemu ima najviše vitamina ako nema u voću i povrću.

Zato je moj savjet za jačanje imuniteta green smoothie.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
29.9.2015 8:11:20   
Miroslava10
Imunitet je jako važan i za nejga se treba jako brinuti. Ako je bolji imunitet onda je manji rizik od bolesti. Evo ja recimo treniram redovito i pijem vitamine i nisam bolesna vec 2-3 godine :)

(odgovor članu karantena35)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
29.9.2015 18:33:31   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Ponukana svojim licnim iskustvom u preparate za jacanje imuniteta,i kositeci sve sta ima na nasem trzistu,a ukljucijuci i susjedne drzave,mogu reci da samo pravilna ishrana drzi dobar imunitetuser posted image
Mi smo u periodu kad je ima 2-3 pa i 4 godine imali problem sa jelom,jako malo je jeo,obroci siromasni (ili makaroni,riza,malo mesa) voce je uvjek jeo,uz to vrtic i naravno non-stop je bio bolestan.Kad je bolestan pije andibiotik i nema tog preparata za imunitet koji ce "dici" imunitet kad slabo jede i bije antiotik.

Onda smo izbacili "hemiju",poceli polako ishranu mijenjati i koristiti homeopatiju i evo vec tri godine nije popio andibiotikuser posted image user posted image
Prehlade i virozice super podnese i mogu reci da imam zdravo dijete...



sa koristis od homeopatskih lijekova?

mi koristimo ehinaceu za imunitet i drosera d6 i drosera d12.

Drosera d6 je za kasalj, a drosera d12 je za upale, gripe i sl. Hvala bogu pomaze i prezadovoljni smo.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
30.9.2015 10:53:42   
Hannica
Gdje kupujete te homeopatske lijekove? user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
30.9.2015 11:16:29   
Alma_27
IZVORNA PORUKA: Hannica

Gdje kupujete te homeopatske lijekove? user posted image


Meni je doneseno iz Beca. Vani tog ima po biljnim apotekama. Ne znam kod nas.
ako imas koga da ide u inostranstvo, naruci. Mi smo ovo placali, cini mi se, po 3,5 eura bocicu, a moze trrajati.


Mora biti naglaseno da je za djecu, posto vjerovatno imaju i za odrasle. Meni na bocicama pise da je za djecu.

< Poruku je uredio Alma_27 -- 30.9.2015 11:18:25 >

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
30.9.2015 12:12:48   
salmy
poceli smo opet sa imunoglukanom..nije los..i pije riblje bobice

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
5.10.2015 15:19:28   
salmy
nije za imunitet ali uzeh is Herbalifeuser posted image nako malo da pijuckam

obzirom da brat i snaha koriste to godinama i super se vele osjecaju(ramazan isposte uz njega) bez problema


ja pijem kao medjuobrok...i ukusno je do bola...

ako jos neko koristi neka se javne...ja cisto onako malo da "poguram" sebeuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.10.2015 11:04:26   
mishkica
Je li iko koristio djeci sirup Imunotroffina??
u apoteci mi rekose da je kao imunoglukan, drugi proizvodjac, a cijenom jeftiniji 11KM, pa ako neko ima iskustvo sa njim volila bih cuti

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.10.2015 11:24:04   
mamiconi
Pozdrav mishkica,
moje dijete koristi imunotroffinu od pocetka oktobra, ali sam ja platila 24 KM, rekla mi pedijatrica da koristimo dva mjeseca, pa pauza mjesec. Ja bas i nisam za te preparate, ali posto je u dva mjeseca imao jaku upalu grla dva puta, hajde da pokusamo.

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.10.2015 11:29:56   
mishkica

IZVORNA PORUKA: mamiconi

Pozdrav mishkica,
moje dijete koristi imunotroffinu od pocetka oktobra, ali sam ja platila 24 KM, rekla mi pedijatrica da koristimo dva mjeseca, pa pauza mjesec. Ja bas i nisam za te preparate, ali posto je u dva mjeseca imao jaku upalu grla dva puta, hajde da pokusamo.

Mi smo lani u ovo vrijeme imuglukan pili, cisto jer ide zima, a curica je slabog apetita i lahko se nakalemi na nju prehlada, pa nas je odrzao cijelu zimu bez bolesti HB, pa sam ga ponovo htjela uzeti i apotekar mi rece da uzmem ovaj sirup jer su isti kao.

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu mamiconi)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.10.2015 12:15:38   
mamiconi
Meni je djevojka u apoteci rekla da ga koristi i njeno dijete i da je ona primjetila da mu se apetit povecao, pa eto ne znam, ako ti je imunoglukan provjeren....

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.10.2015 20:25:33   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: mishkica

Je li iko koristio djeci sirup Imunotroffina??
u apoteci mi rekose da je kao imunoglukan, drugi proizvodjac, a cijenom jeftiniji 11KM, pa ako neko ima iskustvo sa njim volila bih cuti

mishki moji su pili od februara do juna,i sad im uključila kad je V krenula u školu opet.sadrži on beta glukan i vitamine B,jod

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
22.10.2015 20:55:52   
mishkica

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: mishkica

Je li iko koristio djeci sirup Imunotroffina??
u apoteci mi rekose da je kao imunoglukan, drugi proizvodjac, a cijenom jeftiniji 11KM, pa ako neko ima iskustvo sa njim volila bih cuti

mishki moji su pili od februara do juna,i sad im uključila kad je V krenula u školu opet.sadrži on beta glukan i vitamine B,jod

hvala Tinki, pa davacu ga i ja njoj, nije zgoreg, ide zimauser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.11.2015 9:39:38   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Ponukana svojim licnim iskustvom u preparate za jacanje imuniteta,i kositeci sve sta ima na nasem trzistu,a ukljucijuci i susjedne drzave,mogu reci da samo pravilna ishrana drzi dobar imunitetuser posted image
Mi smo u periodu kad je ima 2-3 pa i 4 godine imali problem sa jelom,jako malo je jeo,obroci siromasni (ili makaroni,riza,malo mesa) voce je uvjek jeo,uz to vrtic i naravno non-stop je bio bolestan.Kad je bolestan pije andibiotik i nema tog preparata za imunitet koji ce "dici" imunitet kad slabo jede i bije antiotik.

Onda smo izbacili "hemiju",poceli polako ishranu mijenjati i koristiti homeopatiju i evo vec tri godine nije popio andibiotikuser posted image user posted image
Prehlade i virozice super podnese i mogu reci da imam zdravo dijete...


Joj i mene ovo zanima ..moj M je stalno bolestan :( svaki mjesec smo kod doktora .imunitet nula :(( ....sta jede tvoj ..kako ste mijenjalo ishranu ? Sve me zanima..voce ,povrce stalno ,kuhano,peceno?! Molim te sve napisi ,jos ako imas kakav recept bilo bi super ...i gdje ste nabaviki te lijekove ? Ima li koji poseban ? Mom M su 4g 3 mj
Zahvalna sam ti na svakom savjetu :))

I da, ima 15 kg vec dvije godine ..ni gore ni dole ne ideuser posted image

< Poruku je uredio bejbibi -- 11.11.2015 9:44:30 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
7.12.2015 10:11:09   
bebaa
http://www.lifemedic.co.rs/immuno.aspx

mi smo ovo dobili na RR....pijemo već par dana i zadovoljni smo.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
7.12.2015 10:17:57   
Alma_27
Najbolji preparat za imunitet do sada na je kiseli pekmez od jabuka (i homeopatija al za tim i nije bilo potrebe zadnjih mjeseci).

Do skora nisu htjeli pekmez jer ih je tjerao na povracanje i skonam da im bolje godi kiseli od slatkog.
Svaki dan po 2-3 kasikice obojici i ne pamtim kad smo bili kod doktora. Idu u obdaniste i pokupe koji viruscic, pa bude i kasljucanja i curenja nosica, ali brzo prodje s lijekovima iz kuhinje (bijeli luk i sl.).


i jos da dodam, kako su stariji lakse je. Naucili su da se sami bore. Valjda treba proci i vremena. kad se samo sjetim svih prehlada i upala kad su obojica krenuli u obdaniste (negdje s tri godine)...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
7.12.2015 10:34:36   
bebaa
i moj jede i pekmez i med.....ali malo je osjetljiv pa počesto smo hasta...pa sam uključila Immuno čisto da se malo zaštiti.....


_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
7.12.2015 18:29:45   
škorpija
iskreno ja u ljekovitost pekmeza ne mogu da povjerujem, to se toliko kuha da u njemu ne bude ni mrvica vitamina C, a ne znam šta bi drugo moglo biti u njemu dobro za imunitet

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 599
   [Obrisana poruka]
7.12.2015 20:21:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *