|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
1.10.2009 14:36:10   
tea lana
hvala i ti ljubni svog momka

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
2.10.2009 23:34:58   
Golubica
Ima li neko iskustvo sa PROPOLBABY SIRUPOM? Danas sam trazila u apoteci nesto za jacanje imuniteta pa su mi ovaj sirup preporucili.

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
15.10.2009 16:08:41   
Mamarica
Ja sam prosle zimske sezone davala svojoj djevojcici taj sirup, ali ti ne mogu nista reci jer ona i inace nije bila bolesna prije polaska u vrtic. Od kako ide u vrtic stalno eksperimentisemo sa raznim multivitaminskom preparatima. Takodjer sam joj davala MultiSanostol, pa pauzirali, a trenutno tabletice za zvakanje-Marsovci.

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
27.10.2009 8:08:03   
Anoniman
Ja sam neki dan zamolila dr iz vrtica da mi da par savjeta u vezi ovog nadolazeceg perioda zime i prehlada, preporucila mi je  RIBLJE ULJE OMEGA 3, ja sam mislila da su to one perlice i pitala je a sta za malog, rekla je pa to ulje je u tecnom obliku.

A jednom mi je preporucila za Merjem Royal jelly sa aronijumom, i zaista kako je popila te ampule bila je bas dobra. One se djeci daju po pola ampule dnevno.

(odgovor članu Mamarica)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
1.11.2009 15:12:36   
Anoniman
evo dolazi zima,prehlade,gripe,moja Asja je jako osjetljiva na grlo,neki dan je vodili dr ima upalu grla i malo joj zahvatilo i uši pa je boljele,dobili smo xiclav sirup i neke kapi za uši. Redovno je trpam kojekakvim vitaminskim dodacima,pili smo natura mix,sanostol,sanosvit,pikovit,dr.Theiss. Jede povrće malo slabije neće ga,voće nema problema. Juče sam visila na netu i čitala o sirupima koji su dobri za jačanje imuniteta,našla propolaid otiđoh u apoteku nemaju taj pa mi dadoše Ehinal,evo sada čitam da je dosta mama zadovoljno tim sirupom,mi smo ga tek danas počeli piti pa vidjet ćemo.
Strah me vala ove svinjske gripe pa nit kome idemo nit mi ko treba dolaziti da budem iskrena,nedam ni da mi se puši u kući,MM puši na balkonuuser posted image jadnik,hajd nadam se da će mu dojaditi smrzavati se na balkonu pa neće li Bog dati da ostavi cigareuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
1.11.2009 22:56:18   
mamma mumi
Pogledaj te u Macroviti, ja sam nedavno uzimala za sebe Spirulinu za jacanje imuniteta i vidjeh da mogu  bebe koristiti, pa ja kontam da svom Tariku dajem.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
4.11.2009 23:20:04   
aloa
Ampule maticne mlijeci, Medex. Jedno pakovanje je oko 30 km, ima deset ampula, pije se pola ampule dnevno. Za podizanje imuniteta preporucuje se upotreba 90 dana.

Pokazalo se super efikasno.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
5.11.2009 12:54:51   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: Maida RR

Ja sam neki dan zamolila dr iz vrtica da mi da par savjeta u vezi ovog nadolazeceg perioda zime i prehlada, preporucila mi je  RIBLJE ULJE OMEGA 3, ja sam mislila da su to one perlice i pitala je a sta za malog, rekla je pa to ulje je u tecnom obliku.

A jednom mi je preporucila za Merjem Royal jelly sa aronijumom, i zaista kako je popila te ampule bila je bas dobra. One se djeci daju po pola ampule dnevno.


Draga jel bebac ovo poceo da pije. Kako podnosi.
Mislim da posto su tu negdje mogla bih i ja da nabavim za ovu moju, da joj malo imnitet ojacam.
I nije mi sad jasno s obzirom da je i riblje ulje ko d vitamin jel joj onda dajemobicni d3 vitamin uz ovo ako se odlucim.



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
13.11.2009 18:58:43   
acudesa
kupila danas riblje ulje omega 3
20KM, ali halal ako će imati imalo vajde od njega

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
13.11.2009 19:06:39   
Ella_H
Ja vise neznam sta bih malom dala jer nece nista
a poceo je da bira s hranom vec par mjeseci izludit cu
kupila sam sebi curokotovo ulje popila triput
gadi mi se jako hehe ali ako dodje gripa uzimat cu ga ponovno
ili ako osjetim slabost cula sam da je za nas starije odlicno

sretno zene

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
30.11.2009 23:17:13   
dinaa
I ja sam danas kupila one perlice riblje ulje za sina.E mene sad zanima da li mogu to i curici dati ako bude htjela,mislim je li premala za toga,sad joj je dvije godine i skoro pet mjeseci.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
30.11.2009 23:19:22   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: aloa

Ampule maticne mlijeci, Medex. Jedno pakovanje je oko 30 km, ima deset ampula, pije se pola ampule dnevno. Za podizanje imuniteta preporucuje se upotreba 90 dana.

Pokazalo se super efikasno.



Ovo bih potpisala...stvarno je odlična stvar i može se davati djeci iznad god. dana. Sjećam se da njima ide pola ampule dnevno...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu aloa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.12.2009 15:04:00   
Skvo RR
Kako mi hvala Bogu imamo dobar apetit, nisam joj htjela uzeti kompleks vitamina, vec sam danas u apoteci uzela PLIVIT C. Samo jedna tabletica dnevno, doza je 50 mg, sto je doza standardna i u pikovitu za bebe.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.12.2009 15:07:23   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: aloa

Ampule maticne mlijeci, Medex. Jedno pakovanje je oko 30 km, ima deset ampula, pije se pola ampule dnevno. Za podizanje imuniteta preporucuje se upotreba 90 dana.

Pokazalo se super efikasno.



Ovo bih potpisala...stvarno je odlična stvar i može se davati djeci iznad god. dana. Sjećam se da njima ide pola ampule dnevno...


Nakon silnih sirupa ovo nam je jedino pomoglo.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.12.2009 15:11:22   
Skvo RR
Ma ne znam, ja sam se konsultovala sa pedijatricom i sa dvije apotekarke (hahhah, stvarno nisam normalna), ja nekako nisam bila za varijantu, da joj dizem i apetit, jer vecina tih preparata dize i apetit, hvala Bogu taman papamo sve sto trebamo i isla sam na to samo da ukljucim vitamin c!

< Poruku je uredio skvo -- 10.12.2009 15:12:58 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.12.2009 15:14:10   
mamina princeza
Draga skvo,
koje tablete c vitamina su to one obicne kao i za odrasle pa neka manja kolicina ili posebne??
i kako ih dajes umi onako izmrvis same ili s necim...



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.12.2009 15:16:39   
Skvo RR
Pikovit c, male majusne tabletice, idu i za djecu, djeca jedna tabletica 50 mg, a odrasli 2-4 tabletice dnevno, apotekarke su mi rekle da izmrvim tableticu, pa u sokic ili tekucinu neku i da ih dam.
Iako ja radi ove svinjske gripe pijem od natural wealth-a 500 mg.

< Poruku je uredio skvo -- 10.12.2009 15:17:58 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.12.2009 15:19:00   
mamina princeza
Hvala ti
isto sam razmisljala da kupim samo nesto radi c vitamina
nekad smo imali malo problema s jelom kad us rasli zubici pa sam joj dala pikovit sirup al mislim da sad nema potrebe za to

znaci pikovit c
hvala pogledacu i ja da kupim :)
a i ja pijem neki c vitamin 500 mg:))


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.12.2009 15:21:59   
Skvo RR
I da vrlo vazno, napomenula sam da imamo raznovrsnu ishranu, i uvijek da dnevno imamo  sok od jedne narandze i sl....i rekla mi je da se ne sekiram za visak...popiski se!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.12.2009 15:23:20   
mamina princeza
da i ja koliko znam nema problema s viskom c vitamina bar kod odraslih.
i mi pijemo sok od narandze koji joj je malo dosadio al eto sad smo u fazonu mandarina u velikim kolicinama:)




_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.12.2009 15:27:25   
HanaBana
Nemojte poretjerati sa mandarinama. Hana je prosle zime stalno jela mandarine i nesto joj se grlo upalilo i mi otisli dr. Kad je dr vidio pravo se izgalamio na mene i mm. Ona je vise sva poprimila boju mandarine jer ih prosto obozava i pojede oko 6-10 na dan. Tada nam je rekao da sve treba da bude umjereno jer previse karotena moze dosvesti do raznih oboljenja. Nama je rekao da njena jetra jer je malena (tada je imala oko 1,5 god) nemoze razgraditi to sve i izbacuje joj na kozu. Sada joj to doziramo sa maksimalno 2-3 mandarine dnevno.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.12.2009 15:29:21   
mamina princeza
Da cula sam i ja za ovakav slucaj kod maminih prijatelja u porodici. Ma ni ne pojede vise od dvije ili tri mandarine i ne moze vise a i ne bih dala:)

vise se ona zadevera dok ih sama oguli onda pola da mneni pola pojede:)
Bar budem mirna 3-5 minuta heheh


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.12.2009 15:30:25   
bebano
Kazu da je za tj protiv ove gripe vazan D vitamin. Ne znam razmisljala sam da malenom opet pocnem davati D3 kapi? On ima 18 mjeseci i ja sam prestala sa godinom dana, kako je receno, ali zbog ove gripe pomislih da mu ponovo uvedem. A i u ovom periodu nema sunca pa nebi bilo lose. Sta mislite, ne moze mu skoditi jel da?

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.12.2009 15:30:40   
Nedi
Hanabana u pravu si, jedne zime smo mm i ja bilo naprosto ludi na mandarinama,kupovali vrećicu od nekoliko kg svaki dan i samo jedan dan primjetimo da mijenjamo boju u mandarinastu (ruke, beonjače, stopala...)

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
10.12.2009 15:31:07   
Skvo RR
Ma i kod mene je to max, jedna mandarina, narandja,,,,,vise popije kad joj napravim sok, kad ih jede samo brlja, tako da nisam sigurna koliko fakticki pojede.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *