|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.12.2009 9:08:12   
M kao Mama
Mi smo opet uzeli ehinal,

a pitala sam za ove perle i rekoše mi da je još rano za njih (ako su to ne sitne crvene perlice), ali sam vidjela u apoteci reklamu za neke omega 3 perle, one su oko 30 KM i reče mi apotekarta da su one super, i da mogu i za male.

Pitala sam i za sirup Omega 3, kaže malo je pojak, ona ga nije mogla piti. Pa kaže ako je dijete osjetljivo na okuse i mirise, bolje su ove perle.



(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.12.2009 9:33:16   
Nedi
Jučer sam u apoteci kupovala kapi za nosić i reko da uzmem to riblje ulje za svog dječaka i čiko me napade pravo, odkud meni da se to daje djetetu od nepune 2 godineuser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.12.2009 9:38:01   
Skvo RR
Mi smo jutros smrvili c vitamin i dali.....vrlo jednostavno, uopste nije ruznog okusa, malo kisi.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.12.2009 9:42:04   
tea lana
Meni je Ehinal pravo pomogao i pomaze,mi pauze pravimo ali jednom u mjesec i po popijemo jednu bocicu.Izmedju toga Lana pije svaki dan sokove cjedjene od grejfuta,narandje i limuna.I pojede po kasiku meda.Neki dan mi jedna teta starija rekla da joj slobodno dam kasikicu maslinovog ulja domaceg kazu da nema bolje stvari za plucauser posted image ja sam ovoj svojoj dala nije se bunila ali do sada nikad cula za taj recept jeste li vi

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.12.2009 9:45:57   
mamina princeza
Hej skvo jesul vase tabletice sigurno Pikovit c kao sto si juce pisala. Trazila sam juce u dvije apoteke ko da nisu nikad culi nude mi samo sirup i tablete za veliku djecu.

Usput , mi smo popili jednu turu ehinala prije mozda jedno desetak dana , kad je bila prehladjena. Pise da se uzima dvije sedmice pa prestane tako smo i prestali p ame interesuje kad opet mozemo ehinal ako odlucim :)

Inace pijemo i d kapi doktroicui nismo isli pa je nismo ni pitali al nam je nasa skvo rekla pa smo pokupili od nje :) Tri kapi svaki dan jos ovu zimu :)

Inace mi je Dz nesto ublijedila od juce , ne znam razlog. Jos jednom se ovo desilo prije mjesec i jednostavno proslo al me malo i brine. Inace lijepo jede ovih dana i voce i raznovrsno sve al eto. Mozda su trojke krenule....a opet mozda jednostavno zato sto manje izlazi ovih dana napolje. Rekla sam teti da je danas obavezno izvede da je zima malo uhvati da joj se bar malo vrati boja u obraze:) Izvinjavam se sto sam malo OT


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.12.2009 9:47:15   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: skvo

Kako mi hvala Bogu imamo dobar apetit, nisam joj htjela uzeti kompleks vitamina, vec sam danas u apoteci uzela PLIVIT C. Samo jedna tabletica dnevno, doza je 50 mg, sto je doza standardna i u pikovitu za bebe.


Draga, PLIVIT C!

user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.12.2009 10:03:44   
mamina princeza
Ubicu te skvo...vidi da si mi ovako napisala
IZVORNA PORUKA: skvo

Pikovit c, male majusne tabletice, idu i za djecu, djeca jedna tabletica 50 mg, a odrasli 2-4 tabletice dnevno, apotekarke su mi rekle da izmrvim tableticu, pa u sokic ili tekucinu neku i da ih dam.
Iako ja radi ove svinjske gripe pijem od natural wealth-a 500 mg.


Jos sam zamalo ubjedila zenu da ima ;) sigurno je danas zvala da naruci :) hehehe

OK Plivit C cemo danas trazit male tabletice:)



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.12.2009 10:09:55   
tea lana
Mamina prnceza ja pravim paucu oko 20 dana pa onda opet uzmem tako mi je doktorica rekla.Mada ja Lani ne dajem ono po uputama jedino ako nije prehladjena ,tada se pridrzavam doze ako nije onda joj dajem ujutro i navece prije jela.Znaci manje

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
11.12.2009 10:15:25   
mamina princeza
Hvala draga Tea .. ma  ni ja nisam po uputama jer stvarno nisam se mogla sjetiti cak cetiri put na dan nego tako dva i ponekad tri. Ovaj put smo poceli taman s prehladom i imam osjecaj da joj pomagalo posebno na pocetku kad grlo boli nekako joj je ublazilo i cijelu prehladu je hB lijepo jela.





_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
17.12.2009 14:42:03   
maja78 RR
Ja neki dan svratila do apoteke da se raspitam sta bi preporucili za imunitet i apetit i zena mi je pokazala par preparata ali od srca preporucila natura mix, kaze da je kod njenog djeteta jedino pomoglo. I jos par mi je ljudi reklo da je to koristilo. Danas odem da kupim u drugoj apoteci (bila mi usput) i kaze zena to je malo djete pitajte pedijatra, ja joj kazem da mi je njena kolegica preporucila i znala je za dob djeteta a ova samo da pitam pedijatra i eto ispade da mi nije htjela prodati. E svasta!

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
17.12.2009 14:46:45   
emsica
Za one iz Hercegovine, mi smo super zadovoljni bili preparatom od "medara" Kresica iz Struga kod Capljine. Ima svoju radnjicu i u Etno selu Herceg.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.3.2010 20:45:04   
Trnoruzica
Pozdrav,drage mame user posted image

Ako moze par savjeta i odgovora.

Imam curicu od 2 godine i 2 mjeseca, i htjela bih joj davati nesto za jacanje imuniteta, ali da to ujedno i ne potice apetit. Ona hvala Bogu fino jede, tako da bih kupila neki sirup ili tabletice za jacanje imuniteta.

Kakav je taj ehinal sirup,sto ga spominjete? I preporucujetel neki drugi, da vam se bas pokazao efikasnim.

Hvala vam puno user posted image

(odgovor članu emsica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.3.2010 20:50:51   
škorpija
meni su preporučili neki dr theis multivitaminski sirup, kažu da je odličan i planiram uskoro da ga kupim

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.3.2010 21:19:50   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Pozdrav,drage mame user posted image

Ako moze par savjeta i odgovora.

Imam curicu od 2 godine i 2 mjeseca, i htjela bih joj davati nesto za jacanje imuniteta, ali da to ujedno i ne potice apetit. Ona hvala Bogu fino jede, tako da bih kupila neki sirup ili tabletice za jacanje imuniteta.

Kakav je taj ehinal sirup,sto ga spominjete? I preporucujetel neki drugi, da vam se bas pokazao efikasnim.

Hvala vam puno user posted image


na starijoj djevojčici sve sam probala...al definitivno najbolja svar su  Natura mix...10 malih bočica u pakovanju i košta 50KM. savki dan po jedna se pije i može se mješati sa crvenim sokom. na bazi je meda, porpolisa i bobičastog voća i definitivno je nakon 1 godine života.
ja ću ovih dana malenoj curici da dam malo meda čisto da sačekam reakciju i onda i njoj turu ovoga uvodim.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.3.2010 22:13:01   
dinaa
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Pozdrav,drage mame user posted image

Ako moze par savjeta i odgovora.

Imam curicu od 2 godine i 2 mjeseca, i htjela bih joj davati nesto za jacanje imuniteta, ali da to ujedno i ne potice apetit. Ona hvala Bogu fino jede, tako da bih kupila neki sirup ili tabletice za jacanje imuniteta.

Kakav je taj ehinal sirup,sto ga spominjete? I preporucujetel neki drugi, da vam se bas pokazao efikasnim.

Hvala vam puno user posted image


Ehinal jeste dobar ali i potice apetit kod djece.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.3.2010 22:42:17   
Trnoruzica
Bas ste brze user posted image

Hvala vam puno na odgovorima.
Bas sam sada malo googl-ala user posted image , pa sam procitala da Ehinal potice apetit, a to je zaista ono zadnje sto nama treba..

Hanady, sad procitah i po drugim forumima za taj Natura Mix, ali kazu da i on bas - bas pojacava imunitet user posted image  

Nama to, za divno cudo i ne treba.

Po drugim forumima procitah, pa da vidim i sa vama, pijul vasa djecica maticnu mlijec, i kako se ona pokazala?

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.3.2010 22:47:13   
dinaa
Koliko ti dijete ima godina?Moja djeca su uzimala maticnu mlijec pomijesanu s medom i super podnijeli.Uzela sam od pcelara i ja sam jako zadovoljna.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.3.2010 22:49:42   
Trnoruzica
Djevojcica ima 2 godine i 2 mjeseca.

Cula sam na par mjesta za maticnu mlijec,
ali joj nisam nikad davala, ni sama ne znam zasto user posted image   Ja bih uzela cistu maticnu mlijec.

Sad, ako odlucim da koristim tu maticnu mlijec, da li je po vama bolje kupiti od pcelara,
znaci domacu varijantu, ili one ampulice, koje se mogu kupiti u apoteci?

I zna li iko koja je cijena otprilike?

Hvala vam jos jednom user posted image

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 14.3.2010 22:50:12 >

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.3.2010 22:49:58   
mama75
Mi smo probali dosta tih sirupa i na zalost nijedan nije "poticao apetit" user posted image Dr Theiss je dobar, nije klasicni sirup nego je vise kao sok. Meni se kao najbolji pokazao Multisanostol. Trenutno koristimo  riblje perlice i C vitamin, oboje u tableticama. Ne znam koliko je to pogodan oblik za dijete od 2 godine, zna li progutati i sl. Mislim da je dobar i med sa cajem, ujutro odmah. I jos jedna stvar, mislim da se sve to treba uzimati stalno, duze vremena, da bi se postigli neki efekti. 

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.3.2010 22:50:09   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Bas ste brze user posted image

Hvala vam puno na odgovorima.
Bas sam sada malo googl-ala user posted image , pa sam procitala da Ehinal potice apetit, a to je zaista ono zadnje sto nama treba..

Hanady, sad procitah i po drugim forumima za taj Natura Mix, ali kazu da i on bas - bas pojacava imunitet user posted image  

Nama to, za divno cudo i ne treba.

Po drugim forumima procitah, pa da vidim i sa vama, pijul vasa djecica maticnu mlijec, i kako se ona pokazala?


moja je djevojčica imala jak virus tako da smo mislili da je H1 n1 u pitanju završila na infekrtivnom...nakon 7 dana stalne temperature ona je nakon nature mix odmah ustala i igrala se ko velika mada bi i ivelike iscrpljenost od tolike temperature dugo držala a pored toga ona od tada bolesna bila nije malo joj nos porcurio i stao za dva dana bez ikakvih posljedica daljnjih...ja sam bila zadovoljna.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.3.2010 22:53:32   
Trnoruzica
Hanady, vi bas svasta prosli user posted image

Bas mi je zao curice, stvarno user posted image

Znaci, ipak bi i to moglo biti super?  Taj, Natura Mix?
Jer, ako je tako djelovao, onda bas dize organizam?

Mozes li mi, molim te, reci gdje ste uzimali te bocice? I jel ruznog ukusa, posto ova moja nece svasta da stavlja u usta user posted image
I znas li koliko dugo se uzima? Pretpostavljam da se pravi neka pauza, pa onda opet?  I jel on sadrzi polen?
Mi smo radili i alergo testove, i bili su neg, ali nam nas pedijatar rekao da ne konzumiramo nista sto se tice cvijeca i takvih slicnih preparata user posted image

Malena ide u vrtic, i stvarno sam preumorna vise, od slinih bolesti, temperatura i bronhitisa user posted image  
Toliko je izmorena, da imam osjecaj, kako treba ni ne ozdravi, a spopadne ju druga bolest user posted image  
I opet tako u krug.

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 14.3.2010 22:57:25 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.3.2010 23:11:18   
taurus
user posted image user posted image moja oblast. Natura mix je idealna za imunitet djeci starijoj od godinu dana, pod uslovom da nema alregiju named i proizvode od meda, jer sadrži matičnu mliječ i koncentrate voćnih sokova. Pojavila se i Natura mix u granulama, isti sastav samo prah pakovan u kesice. Navodno će se sad samo tako proizvoditi, pa ko koristi boćice bolje kupiti odmah dok ima stare zalihe. Ja sam svom dječaku davala matičnu mliječ u ampulama od Medexa i odlična je. Daje se pola ampule dnevno i mi evo cijelu zimu pregurasmo bez viroze. Samo oprez sa matičnom mliječi predoziranje može izazvati proliv ili čak krv u stolici, i tada treba prekinuti upotrebu par dana a zatim nastaviti sa manjom dozom.

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
14.3.2010 23:13:47   
Hanady RR
natura mix je super okusa...pomješaš djetetu sa sokićem ( ja cjedim djeci sokove od voća ) tako sam naturu stavljala u sok od malina i kupina.
Kupili smo u apoteci Una na Bjelavama a ima i po drugim znam sigurno.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
15.3.2010 0:24:45   
juni
Ja znam da se moj mali rodjak projeo otkad je poceo piti natura mix. Do tada su muku mucili sa jelom, natura mix je jedino pomogao. Sad ne znam kakav je sto se tice imuniteta, ali za apetit 100 % namjenjen.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Preparati za jačanje imuniteta
7.4.2010 11:47:05   
new mama
Ja sam Ajni kupila propol baby sirup za imunitet i apetit,tek smo poceli koristiti on je na bazi propolisa i meda ,jel neko mozda kupovao,kakva su vam iskustva sa ovim sirupomuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *