|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
11.11.2008 11:50:08   
mynxlee
ja sam ostala zeljna jedino sna.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
12.11.2008 14:54:05   
mynxlee
i sexa...

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
12.11.2008 17:25:34   
camm
ja nisam ni ceg a i cjelu trudnocu
nisam imala neki ah do mozda zadnjih 7 dana
jela mi se pita maslenica u 12 sati
tako da je muz otiso do pekare AS i donio mi
cini mi se da je nisam pojela da bi mi nesto bilo.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
12.11.2008 17:53:37   
treselle
ja u trudnoci nisam imala nikakvih posebnih zelja, super sam se osjecala do zadnjeg dana. Iako nisam davno rodila, ne bih se bunila da sad opet ostanem trudna user posted image   user posted image   user posted image , ali to ce ipak malo pricekati

_____________________________

Mein Sonnenschein

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
12.11.2008 17:54:39   
Romali
Meni je ostao 'ah' samo na želji da se istresem na pojedine ljude pod izgovorom trudnoće. Drugi put ću znati bolje iskoristiti to stanje aBduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
15.12.2008 15:25:46   
Anoniman
ja sam rođena sa mladežom na lijevom koljenu, pa tako mi govore da je mama poželila suho meso i dotakla se, mada ja u to ne vjerujem to je genetski faktor jer mi većina osoba s tatine strane ima taj mladež samo na drugim mjestima.


(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
15.12.2008 15:27:44   
Anoniman
i sexa...

ne znam kako će se kod tebe onda oslikat mladež , u obliku čega...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mynxlee)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
15.12.2008 15:32:45   
Anoniman
Meni je lubenica, u obadvije trudnoce. Sad pred porod, kad sam bila u bolnici, imala ujutro zakazan carski. Kad su mi rekli da do 6 navece samo smijem jest e tad sam svega pozelila, i na kraju kad su me pitali sta ces, ma reko samo lubenice. Najela se lubenice i sva sretna....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Da li vam je ostalo "ah" na neč...
17.12.2008 22:14:15   
mynxlee
IZVORNA PORUKA: Breskva

i sexa...

ne znam kako će se kod tebe onda oslikat mladež , u obliku čega...user posted image user posted image user posted image



ako Bog da, vidjecu sutra user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 17.11.2010 23:32:08 >


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Da li vam je ostao "ah" na nečemu
25.9.2013 23:33:38   
Tackica.
Ja sam se rodila sa ogromnim zrnom kafe na straznjici. Mama mi kaze da joj se u trudnoci nenormalno jela kafa, tacnije zrnad kafe al joj nisu dal zbog pritska il cega vec. Sreca pa mi je oko sedme godine nestao isti :),, Imam cak i slike, original zrno kafe...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Da li vam je ostao "ah" na nečemu
25.9.2013 23:41:09   
Mya_81 RR
Bas me tema podsjeti na nesto.
Moja sestra na nozi, na listu, ima izgled kriske lubenice. I ja sam odrasla uz pricu kako je mama ostala zeljna lubenice dok je bila trudna. Stvarno vec jako dugo nisam uopce o tome ni mislila. Bas cu mamu pitati je li to neka ubleha ili jos uvijek vjeruje u to user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Tackica.)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Da li vam je ostao "ah" na nečemu
25.9.2013 23:54:43   
ananas_ze
ja sve kontam sta i ako ostane,necu umrijeti,bice dr put,ako nema bas tad,mada mi je za sada svejedno,mogu sve.,

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *