|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vodena cista na dojci
27.10.2012 20:02:46   
sretna sam jako
Ja sam prvi put isla privatno. Platila 40 km za nalaz koji kirurgu u bolnici nije nista vrijedio. Bacila novac u vjetar a doktorica me isprepadala ko kakvu budalu. A u Mo na radiologiji su mi dr. Marjanovic i dr. Merdzo zakon preljubazne su a radi trudnoce nikad se nisam morala narucit i cekat termin. Kad god sam dosla primile su me, pregledale, napisale nalaz. Ruke im se pozlatile i dao im Bog svako dobro.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vodena cista na dojci
28.10.2012 0:14:11   
M kao Mama
drage moje žene ne idem ja privatno što imam viška para, već što mora, a zašto,

e ovako moja mama je umrla od karcinoma dojek, na jednom gin pregledu prije 4 i po godine meni otkrili iste i od tada redovno moram ići, sada na svaka tri mjeseca, i budući da sam nedavno prestala dojiti odem na pregled u Zavod za materinstvo na ginekološki i usput kažem da trebam i radiologu, jer radiolog je prvi koji pregleda temeljito a ne ginekolog, pa tek onda po potrebi glandularni hirurg, i znači ja sa takvom anamnezom i fiboadenomima rečeno mi da nazovem u januarau da dobijem termin negdje u ljeto, na radiologiji je isto ludnica, ali eto zadnji put pošto mi je rađena punkcija, dr. me je primila neki dan preko reda i zbog anamneze rekla da ja nikada se ne naručujem nego njoj da se javim, eto zato sam išlka privatno, stalno apeluju na žene, a temini se čakaju po pola godine

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vodena cista na dojci
15.3.2013 23:06:54   
ranija
mama alma da li mi mozes poslati broj od dr. Mensure Bajgoric , please

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vodena cista na dojci
30.4.2013 17:09:39   
Ben 10
Ja sam danas radila UZV dojki i imam cistica na desnoj dojci.DR kaze da nije nista alarmantno i da su to hormonske ciste ,zakazao mi opet termin za godinu dana da detaljno pogleda.
Ja sam bas zabrinuta.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vodena cista na dojci
30.4.2013 17:36:36   
Galicia
Ben 10, samo redovno idi na kontrolu. Ja imam vodene ciste na lijevoj dojci vec godinama. Nekad me znaju zaboliti, ali prodje. Jesul ti radili mamografiju?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vodena cista na dojci
30.4.2013 18:04:43   
Ben 10
Mene je prosle sedmice kako sam cucnula i dirnula koljeno zabolilo i od tada imam neku tegobu u dojci ,ko da mi mlijeko nadolazi i tezinu kada se sagnem ,osjetim pritisak i juce odem porodicnom ,da mi uputnicu za uzv i odem jutros da se narucim.Posto nema termina za godinu dana ,sestra mi rece da cekam dok ne zavrsi termine i pregleda me.Dr rece da nije nista opasno ,hormonalne su ko cistice ,jer je meni upravo prosla menstuacija ,danas mi 8 dan.Ici cu i privatno da vidim jos jednom ,jer me ovaj dr brzinski primio izmedju 2 termina.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vodena cista na dojci
1.5.2013 0:02:16   
amra_sa
Eto i on je rekao da nije ništa opasno. Ako želiš drugo mišljenje, moj prijedlog je da ideš Meliki Klančević, ona je dobar dijagnostičar za dojke. Imala je privatnu ordinaciju na Višnjiku, mislim da i sad radi, raspitaj se.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vodena cista na dojci
1.5.2013 0:08:26   
Ben 10
Ta Melika je Sarajevu,a ja zivim u Mostaru.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vodena cista na dojci
1.5.2013 0:14:30   
amra_sa
Da u Sarajevu. Ako imaš mogućnost dođi kod nje.
Čini mi se da sam čula da ima neki Miro Redžić ili tako nešto u Mostaru, kao dobar ginekolog ili user posted image
Moja radna kolegica koja je sad u penziji mi je pričala za njega.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vodena cista na dojci
1.5.2013 0:19:25   
Ben 10
Redžic je ginekolog ,nema on nista sa uzv dojke.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vodena cista na dojci
1.5.2013 0:49:03   
amra_sa
Može biti, ona mi pričala da je kao dobar, da joj je uspostavio dobru dg. Ja sam kontala da on radi i UZ dojki.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vodena cista na dojci
1.5.2013 11:17:44   
sretna sam jako
Ben 10 kod kojeg dr si isla? Doktorica Marjanovic koja radi na BB na radiologiji je jako strucna i prijatna. Moj ti je savjet da odes kod nje. I zena ti bez ustrucavanja sve objasni.
Nemoj se plasit vodene ciste nisu nista strasno- samo idi redovno na preglede.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vodena cista na dojci
2.5.2013 10:57:41   
Ben 10
Isla sam kod Humackica i on je radiolog u Juznom ,otici cu kod Marijanovicke privatno.Mozes li mi reci kada i kako radi na BB ona?

Amra,jeli Mehmedbasic radi uzv dojku ili sam ja nesto pogresno procitala negdje???
Jer je on moje mame skolski prijatelj i ona mi juce kaze da ce ga odmah zvati i pitati?

< Poruku je uredio Ben 10 -- 2.5.2013 10:58:31 >


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vodena cista na dojci
2.5.2013 11:08:21   
Leva
Radi Mehmedbasic UZ dojke, ja sam kod njega radila i trebala sam ga ponoviti u martu. Jeste za vrijeme trudnoce kontrolisale ciste na dojkama ili ste cekale porod?

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vodena cista na dojci
2.5.2013 11:15:26   
bebaa
ja sam trebala imati kontrolu taman kad sam zatrudnila i rekli mi da ne smijem odnosno ni da neće biti validan nalaz u trudnoći a da kontrolu uradim par mjeseci nakon što prestanem dojiti pa sam se naručila u ponedjeljak u sanasu na UZ...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vodena cista na dojci
2.5.2013 12:20:20   
Ben 10
Ja sam prestala dojiti prije tacno 4 godine i nisam nikada prije isla na pregled jer nije bilo potrebe ,nemam genetskih predispozicija itd.Sada me bas zabolilo i jutros imam jos taj osjecaj kao da mi mlijeko nadolazi ,a ustvari nema nista.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vodena cista na dojci
2.5.2013 12:27:35   
sretna sam jako
Ben 10 nisam ti sigurna al mislim da ona radi svaki dan do 2 sata gore. Meni je ona jedna jako divna zena. Ja imam dijagnozu: cista (ali nije vodena da se ne prepadas) sa znakovima upale. To vucem od pocetka trudnoce i nisam htjela koristiti nikakve antibiotike (na svoju odgovornost), evo tek su mi dani izisli pa cu ubrzo na operaciju.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vodena cista na dojci
2.5.2013 12:44:07   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Ben 10

Ja sam prestala dojiti prije tacno 4 godine i nisam nikada prije isla na pregled jer nije bilo potrebe ,nemam genetskih predispozicija itd.Sada me bas zabolilo i jutros imam jos taj osjecaj kao da mi mlijeko nadolazi ,a ustvari nema nista.


žena mora voditi računa o tome imala potrebe ili ne...a naročito ona koje se porodi zbog velikih hormonalnih promjena...moramo biti svjesne da je život nažalost takav,brz tempo,puno stresa i kojekakvih oboljenja pa se stoga često i rade velike kampanje o prevencijama od kojekakvih bolesti da ih ne spominjem...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vodena cista na dojci
2.5.2013 13:10:23   
kinder suprise
BEN 10.....ja sam ti išla kod dr.Marjanović u Mo privatno, čisto na preventivni pregled prije 3 trudnoće.Žena je stvarno odlična i još mi je gratis pregledala štitnjaču uzv...dala mi neke savjete što smijem koristiti a što ne...žena je odlična sve pohvale

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vodena cista na dojci
2.5.2013 14:22:57   
Ben 10
Hvala vam,raspitam se ,svakako cu otici kod nje.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu kinder suprise)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vodena cista na dojci
26.9.2013 14:35:22   
sretna sam jako
Ben 10 jesi isla kod Marjanovicke??
Ako jesi mozes li mi objasnit gdje joj se nalazi ordinacija i koliko joj je pregled?

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vodena cista na dojci
26.9.2013 14:39:24   
M kao Mama
za dojke idite dobrom radiologu, ginekolog tu samo beze vam uzme pare i za taj pregled,znači dojke su oblast radiologa

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vodena cista na dojci
26.9.2013 14:46:50   
sretna sam jako
Marjanovicka je jedna od vrsnih radiologa u Mostaru.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vodena cista na dojci
26.9.2013 14:50:49   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: sretna sam jako

Marjanovicka je jedna od vrsnih radiologa u Mostaru.



a, ne nisam mislila na nju, nego vidim žene pišu te mehmedbašić, de neki drugi ginekolog, mislim to je samo ubleha, pa zato sam napisala radiolog

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vodena cista na dojci
26.9.2013 14:57:07   
sretna sam jako
Pa da i svaki ginekolog koji je fer i kojem je stalo do pacijenata rec ce da to nije njegova oblast i da se treba javit drugom strucnjaku... Samo da mi pregled prodje ok....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *