|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:19:05   
hanabanana
Ja mislim da svako ima ono što zaslužuje i što hoće.
Tako ja imam papučara:
- koji pere guzicu djeci
- hrani ih
- kupa
- gura u kolicima
- briše podove
- kuha ručak
- stere zavjese i veš
- pali mašine....

Bog mu dao lijepog zdravlja. user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:19:15   
Anoniman
Od rodjenja nase djece ucestvuje u odgoju gotovo koliko i ja(azem gotovo, jer ipak on je zaposlen a ja sam hausvajf), kupa ih, presvuce, nahrani(ovo se odnosi samo na Farah, jer Iman doji), uvjek opere prozore s vanjske strane(a ja s unutarnje, jer se bojim visine), vikendom zna napraviti rucak, nikad mi ne da da ja nesto dizem tesko ili vucem kese kad je on sa mnom, usisava, opere kupatilo za sobom, baci smece...ne mogu se svega sjetiti, ali mogu komotno reci da je muz za pozeljeti. Ne smatram da je papucar, vec osvjesceni zaljubljeni muzekuser posted image
Mi bukvalno znamo otimati jedno drugom posao iz ruku, on meni jer mu je zao da se naprezem i citav dan sam s djecom..a ja njemu, jer je imao mnogo posla na poslu, a jos i privatno mnogo radi...Mislim da je to jedan od dokaza nase ljubavi i njeznosti.

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:19:55   
nikita
Ne mislim da su papucari oni koji pomazu zeni u svemu za mene su papucari oni kojima je zena sef. Mm ima prijatelja koji prizna da je papucar, kad odu na kavu zena ga nazove i kaze mu da moze ostat samo jos 15 min i on je poslusa i bez prigovora tako i uradi.To je samo jedan glupi primjer a ima ih masa.

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:25:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nikita

Ne mislim da su papucari oni koji pomazu zeni u svemu za mene su papucari oni kojima je zena sef. Mm ima prijatelja koji prizna da je papucar, kad odu na kavu zena ga nazove i kaze mu da moze ostat samo jos 15 min i on je poslusa i bez prigovora tako i uradi.To je samo jedan glupi primjer a ima ih masa.

Slazem se sa ovim. Papucarstvo ne bi trebalo, po mom misljenju, imati nikakve veze s ti da li ti muz radi kucanske poslove ili ne, vec s tim da ga kontrolisete u toj mjeri da on jadan nema svoje misljenje i svoje JA.
Poznajem takva dva para i mogu vam slobodno reci da mi je zao tih muzeva, iako sam uvijek na strani zena.

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:26:29   
hanabanana
Kako rekoh: svako ima ono što zaslužuje i što hoće.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:28:02   
Anoniman
Mene interesuje sta vi podrazumjevate pod papucarom

ima muskaraca koji ne izlaze iz kuce osim kada idu na posao... a vani izlaze samo sa suprugom (rijetko sami sa prijateljima) a skoro pa nista ne rade u kuci

a ima i onih koji peglaju, ciste, kuhaju...a onda u 21.00h razgule u kafanu "sami"

tako da meni ovo "papucar" bas i nije najjasnije

ili se smatra papucarom neko ko obavlja svoje duznosti a vece provodi sa svojom porodicom



(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:28:08   
Anoniman
Ama nema papucara.
Pa sta i ako slusa zenu, to je njihov dogovor, ako je on prihvatio da ide kuci za 15 minuta, ko zna sta je razlog.
Ma to su muski izmislili kad im je nestalo inspiracije kako ce zezati nekog.

Ali isti ima zena koje  ne zele da im se muski petljeju po kuci, i to treba postovati.
A isto tako ima muzeva koji jednostavn to ne zele, ali kazu zeni, evo lova i plati ako ti treba pomoc, ami idemo zajedno u setnju.


(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:31:14   
nikita
A ima i vise onih parova gdje je muz sef, gdje zeni namece svoje misljenje tj da zena misli kako joj muz kaze... U svakom slucaju ne stima ni jedno ni drugo, valjalo bi da su ravnopravni.
Sto se tice mog muza i pomaganja u kuci ne mogu reci da ne pomaze ali nista ne zna sam, tj. ne vidi sta treba, on meni kaze reci sta treba ja cu uraditi, ajde dobro je i touser posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:35:05   
nikita
slazem se maida s tobom,
u ovom primjeru sto sam ga ja dala je zena sef , ona sve odreduje, donosi odluke , govori sta ce ,gdje ce, dokle ce itd ,moze se to nazvat  i drugacije al za mene se to podrazmjeva pod papucar

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:36:02   
hanabanana
Riječ papučar su izmislile zavidne žene od ljubomore.
user posted image


(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:37:15   
nikita
Ja sam govorila uvijek hocu muskarca a ne papucara a nekad bi mi dobro dosao i taj papucar haha

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:39:32   
azraj
Ja samo mogu reci da moj nista ne radi po kuci,ama bas nista,jedino sebi navece uzme veceru i stavi sudje u sudoper i baci smece kada mu ja to serviram ispred vrata tako da ne moze proci a da ne vidiuser posted image Za devet godina braka mozda je dva puta usisao i jednom oprao sudje,prozore sam prala i u trudnoci i to cak i u devetom mjesecu,veceru ne znam da mi je ikada napravio,ali ipak ga volim a nadam se da i on meneuser posted image
To sam ja kriva i niko vise ,ja jednostavno volim da imam sve pod kontrolom tako da mi je ponekad i krivo sto to nisam malo promjenila,npr.kada dijete nesto treba uvijek ja skacem i on je tako navikao tako da ima veliki oslonac na mene i covjek se i ne trudi.Mada i ja kontam ja sam cijeli dan u kuci on ide na posao i mislim da mu treba odmora,al se pitam sta ako pocnem raditi a ostane ovakouser posted image ,bas sam ga razmazila i njega i sina pa cesto znam reci da imam dvoje djeceuser posted image Al ne mislim da su muzevi papucari koji pomazu svojim zenama pogotovo onima koje su zaposlene mislim da je to realno i da tako treba da bude.

_____________________________

Hamza,mamin lav,26.10.2006.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:39:53   
salmy
Mislim da je "zvanje" papucar toliko glupo i neshavtljivo! bas me zanima ko ga izmisliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   cuj papucar! sta nosi papuce ili klompeuser posted image user posted image user posted image user posted image cuj papucar!
Muzevi koji POMAZU zenama su divni krasni dobri muzevi i sve pohvale za takve ! u sustini takvima brak i porodica opstaju,a sve drugacije za MENE nije institucija(brak) vec je papir!
Moj MM pomaze u svemu od prvog dana zajednickog zivota,posebno sad kad imamouser posted image  nije mu nista tesko cak i kad je jako umoran!
Radimo sve skupa! 
sad "ko koga slusa" pa nismo u firmi da se slusamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:44:15   
hanabanana
Imam jedan divan tekst od Vedrane Rudan glede ove teme. Te ga prenosim. Ako je ovo kršenje pravila foruma, molim moderatore da skinu post.

Kad je muškarac peder?* - Vedrana Rudan



Peder je svaki muškarac koji ne misli da je svaka žena kurva. Odmah na početku treba reći, jako je malo pedera. Peder je onaj muškarac koji vodi djecu u vrtić, a ona je ostala doma, lakira nokte, pijucka kavu. Peder ponekad nedjeljom skuha ručak za nju i djecu. Peder zna uključiti perilicu za rublje, onu za suđe, zna upotrijebiti peglu i promijeniti pelene. Peder, kad jednom u sto godina gleda utakmicu a njihovi zabiju gol, ne trpa u svoju šaku svoja jaja i svoj ku*ac i ne nudi ih sucu vičući, popuši mi, peder*ino! Peder staroj mami čestita rođendan i vodi je na grob pokojnoga muža koji nije umro zato što mu je sin peder, i stari je gospodin bio peder, tata je umro od infarkta. Pederi su svi muškarci koji ne urlaju, glasajte za nas, nemojte za pedere iz SDP-a. Pederi su i oni koji se ne deru, HDZ ne zna. Pravi peder nakon sranja uvijek potegne vodu i otvori prozor kupaonice. Ako je kupaonica bez prozora, uključi ventilator. Svaki peder prije seksa opere jaja i ku*ac. Najveći pederi među pederima vodom pošpricaju čitavo tijelo. Kad je peder sam na službenom putu, nikad se u hotelskoj sobi ne tušira, ali uvijek, iz poštovanja prema sobarici, poprska pod kupaonice. Peder plaća alimentaciju i ne misli da tom lovom kurva kupuje seksi rublje. Peder ne voli svoj auto više nego svoju djecu. Peder se raduje vikendu, a ne poslu. Peder ne želi po*ebati ni prijateljicu svoje žene ni njenu mlađu sestru. Peder ne misli da su vršnjakinje njegove kćeri željne njegova ku*ca. Peder nikad ne pije žuju, a kad na ekranu vidi muškarce koji to potežu iz boce, uvijek kaže, zašto gledamo ove kretene? Peder pere zube svako jutro, i uvečer, ako planira seks.

Kad pederu na ulici njegova žena kaže, jesi li vidio onoga sisatoga komada, on uvijek odgovori, oprosti, nisam ga vidio. Pederi u šoping centre ulaze bez žena i bez popisa u ruci a izlaze gurajući puna kolica. Znam pedera koji subotom odlazi na tržnicu i kupuje ženi cvijeće, žute ruže. Znam pedera koji je podigao kredit kako bi ženi kupio koraljnocrvenu torbicu. Volim pedera koji mi svake subote ujutro i svake nedjelje ujutro donosi kavu u krevet. Svom kućnom pederu nisam u životu skuhala pet ručkova, ali kad jednom u deset godina spremim češke okruglice, kupi mi prsten s brilijantom. Pederi djeci pišu domaće zadaće. Postoji jedan peder koji ima sina u sedmom razredu, zbog njega je naučio razliku između mase i težine. Drugi je peder potrošio noć na Šekspira, napisao je o tome tekst, kći je dobila jedinicu, pederu su bile suze u očima, zlato, rekao je, daj tati još jednu šansu, popravit ću se. Pederi bolesnoj ženi odlaze u bolnicu i nose joj juhu koju su sami skuhali. Peder ne iziđe iz kuće kad u kuću uđe beba. Pederi se noću dižu i traže dudu ispod dječjeg krevetića iako ujutro odlaze na posao a ona ostaje u krevetu. Pederi svoje žene i prijateljice ne nazivaju kozama, kravama i glupačama. Pederi ne tucaju tuđe žene i ne govore im, između nje i mene je gotovo, s njom sam samo zbog djece. Pederi ne misle da im je mala plaća zato što se cijeli svijet protiv njih urotio, i ne govore uokolo da nisu diplomirali jer se na fakultetima ispiti plaćaju. Pederi vole ženinog mačka iako im je najdraža životinja pas. Pederi vode mačka veterinaru, drže ga za vrat dok mu veterinar zabija injekciju u tjelešce, bez pogovora plaćaju sto pedeset kuna i ne žale se što su na pregled morali čekati dva sata okruženi velikim psima, malim psima, mačkama i papigama.

Pederi se brinu o nabavi drva za zimu, nalaze nekoga tko će ta drva iscijepati i posložiti. Pravi peder, prije nego ode na posao, naloži peć. Pravi peder nikad ženi neće reći da joj sise vise, da ima deset kila previše, iz grada joj nosi pire od kestena i još šlag gore. Kad se na displeju telefona pojavi broj njene mame, dok ona histerično maše rukama, on u ruke uzima slušalicu i govori, baš mi je drago što vas čujem, vaša je kći u vrtu, kako ste danas, kako tlak? Pederu se u seksu ne žuri, diže mu se kad se njoj hoće, ne navaljuje i nikad ne kaže, daj mi pi*ke, potpisala si, kurvo! Pederi peru kosu, svakoga dana na tijelu imaju čisto rublje, prljavo ubacuju u košaru, i čarape. Pederi svoje košulje sami glačaju i slažu ih u svoj ormar. Žena koja živi s pederom nema pojma u kojoj ladici on drži gaće i potkošulje. Pederi čiste svoje cipele i njene cipele i dječje cipele.

Peder zna koji konfekcijski broj nosi njegova žena, koja bi se torbica svidjela njegovoj kćeri, kakvu jaknu treba njegov sin. Peder ne misli da mu je sin rođen da bi postao Eduardo ili Srna ili predsjednik Evrope, peder želi da mu sin bude sretan. Peder na ulici poljubi svoga sina kad ga iznenada sretne. Peder druge muškarce ne doživljava kao konkurenciju i neprijatelje koje treba jebati i zajebati. Peder ne gleda Dnevnik, peder ne gleda televiziju, peder ne zna ništa o nogometu, peder ne odlazi na birališta, peder ne vidi razliku između HDZ-a i SDP-a, peder ne voli domovinu više nego ženu. Peder susjedima ne je*e mater i ne truje pse. Peder voli ljude. Peder ne misli da se šakama sve rješava i da su pederi oni koji to ne kuže. Sve su žene lude za pederima. Sretne su one koje ih imaju, ostale ih čitav život traže. Peder nikad, nikad, nikad ne bi otišao u krevet s muškarcem. Ako je peder svaki muškarac koji voli žene, tko su muškarci koji vole muškarce? Muškarci koji vole muškarce su pravi muškarci.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:51:56   
acudesa
Što bi moja jaranicauser posted image rekla-moj muž je pravi bosanac, bježi od papuča ko "đavo od krsta"...al, ja ga laganini "klešem" u Europljaninauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:52:47   
Anoniman
Super je tekst.
Samo  nisam nasla muza u zadnjem pasosu, u jednoj recenici, jer ON ZELI OTROVATI KOMSIJINOG PSA

< Poruku je uredio Maida* -- 2.6.2010 15:54:55 >

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:57:04   
Anoniman
mm je onda "bi"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 16:28:47   
sara.at
jbt ispade da mi je muzek peder user posted image  
e sta bi tek rekle ljubomorne zenice na ovo da im kupi set od swarovskih dijamanata i da mogu to otvoriti na dan svadbe kao sto je meni moj ne prije nego na dan svadbe da nosim
user posted image
   
il da ovako pred cjelom pizzeriom i nasim prijateljima napravi pizzu samo za svoju zenu
 

user posted image
   
kuku koji bi ovo papucar bio user posted image  al to me nije briga jer ti neki neznaju koliko
ovakve geste znaju covjeka da usrece i da ljubav jos vise ucvrste pa da budes jos vise siguran da si
izabrala onu pravu i iskrenu polovicu sa kojom mozes mirno da djelis ostatak svog zivota user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 16:52:34   
aida.

IZVORNA PORUKA: sara.at

pa ovako moj se odselio od svjih orditelja vec sa 18-st godina a posto i nije u nekim perfektnim odnosima sa svojom mamicom nije mu mogla dolaziti i cistiti i pratiuser posted image  tako da je sve sam obavljao nedeljom je uvijek generalno kucu ocistio od prebrisavanje kuhinje pa nadalje e onda sam ja dosla i nastupio je haus on bi sve da uradi a i ja bi i onda smo sa vremenom razvili da vikendom smo u hodanju nema ciscenja a preko sedmice ja ocistim sve a on usisa il obrise pod,tako da je moj mm jednom rijecju jedan od rijetkih koji se razumiju i u pranje sudja,vesa,peglanja,jesti pravljenja,usisavanja pa cak i svoje carape uredno baci u korpu i ako vidi da ima puno vesa on ujutro ubaci da se opere i onda mene zove da izvadim iz masine user posted image  
zato nedo Bog da mog otmu vanzemaljci demolirala bi cjeli svemir user posted image user posted image user posted image  


isto tako... kako je zivio sam, sve je radio, cak kad sam ja dosla naucio me kuhat jer ja sam, bukvalno, znala samo jaja ispec user posted image user posted image al sad vise volim da ja kuham nego on, cesce ja radim kucu al on svaki dan pomogne, ono usput, nekako mi se to podrazumjeva pa i ne obracam bogzna paznju.. ako ce nam gosti, uvijek ce pomoc i u spremanju i u pospremanju... user posted image user posted image

od kako smo u braku, uskoro 2 godine, nikad ali nikad nisam ja iznijela bacit smece, nikad nisam ja pomela dvoriste, skinula ili stavila store... Cesto stavi ves u masinu, opere sudje, obrise parket, prasinu.. Erolu kad jede na flasicu, on je cesto mu da, skida ga.. oblaci ako nije sta komplikovano jer g je strah user posted image uvijek nosi nosiljku jer je meni teska, ako je tu neda mi da se propinjem da bi neto dokucila on to uradi, da ne dizem tesko, on ce...ako je riba ili meso na meniju on cesce to pravi, ja ostalo ali hoce, ne da nece...zajedno kupamo bebu................

Za mene bi bio peder ili papucar nazovima tako onaj kojemu buh ja naredjivala a on ko cukica letio da to uradi...e to nee volim vidjeti, zaista...niti da muz zeni tako.. kompromis je zlato....

saro user posted image user posted image za tvog muza..

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 17:01:17   
ivana st
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Što bi moja jaranicauser posted image rekla-moj muž je pravi bosanac, bježi od papuča ko "đavo od krsta"...al, ja ga laganini "klešem" u Europljaninauser posted image


user posted image user posted image nasmija me, user posted image bravo za tebe!


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 17:10:51   
ivana st
Kod nas je priča slična kao i kod aide ili sare, i mm je živio sam od 18 tako da je više toga znao napravit od kućanskih poslova nego ja.Kad smo se oženili on me naučio kuhat neke stvari koje nisam znala, tako da je ispočetka kuhao češće nego ja, naučio me kako se pali mašina za rublje, kako očistiti teću kad  nešto zagori itd. Ja sam sretna jer on to sve zna i hoće,i sigurna sam da nam neće zapiliti kuću ako nešto skuha ili ispegla user posted image user posted image user posted image .Kad smo oboje radili, kućanske poslove smo zajedno obavljali, kako je tko stigao i kako je bilo potrebno.
I što reći, MM je prava muškarčina jer može napravit puno više toga od sjesti u fotelju i čitati novine user posted image !


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 17:14:00   
aida.

IZVORNA PORUKA: ivana st

Kod nas je priča slična kao i kod aide ili sare, i mm je živio sam od 18 tako da je više toga znao napravit od kućanskih poslova nego ja.Kad smo se oženili on me naučio kuhat neke stvari koje nisam znala, tako da je ispočetka kuhao češće nego ja, naučio me kako se pali mašina za rublje, kako očistiti teću kad  nešto zagori itd. Ja sam sretna jer on to sve zna i hoće,i sigurna sam da nam neće zapiliti kuću ako nešto skuha ili ispegla user posted image user posted image user posted image .Kad smo oboje radili, kućanske poslove smo zajedno obavljali, kako je tko stigao i kako je bilo potrebno.
I što reći, MM je prava muškarčina jer može napravit puno više toga od sjesti u fotelju i čitati novine user posted image !


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bravo ivana,,,,,,,,,,, i mene je moj naucio palit masinu user posted image user posted image user posted image i volim vala sto sve zna...uhh.......

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 18:06:29   
acudesa
Moj mene folira: hajd me nauči upaliti mašinu (onako inteligentan-kao on to ne znauser posted image )...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 18:12:43   
Anoniman
hanabananauser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
moj je izgleda pravi peder...sa malim odstupanjimauser posted image

(odgovor članu aida.)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 18:17:02   
Anoniman
Jedan čovjek, kojeg ja jako cijenim je rekao: Svi muškarci su papučari, ali postoje dvije vrste: oni koji to priznaju i oni koji kriju.user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *