|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 11:08:21   
acudesa
http://www.svetbiljaka.com/Forums/viewtopic/t=9955/postdays=0/postorder=asc/start=0.html

Evo, mila, kažu opadne pa sa podmladi opet, pročitaj ti pa skontaj, sretno...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 11:09:40   
fatimica09
e hvala ti sad cu vidjeti user posted image bas si dusa od zene user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 11:14:07   
acudesa
vazdauser posted image ...samo mi reci, je li to taj?

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 11:15:59   
fatimica09
jeste, jeste user posted image samo meni se cini da je moj imao malo ,,pravilniju" krosnju, ma ko nacrtana user posted image valjda fino strickana, evo kazu kao opadne s vremena na vrijeme pa opet prolista...hajd valjda ce i ovaj moj, mada jos miruje user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 11:17:14   
acudesa
Ne bi bio tvoj da nije boljiuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 11:17:51   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image ti ko mmuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 11:39:41   
nikita
hej zene , hvala sto ste se potrudile naci kako se zove biljka...ponovo cu je ja uslikati na svijetlu pa cu staviti sliku.
ma dobila ciklame, uvenule mi, orhideju-opali listovi, i sad ta dva cvijeta, iskreno se nadam da ce prezivjeti, treba mi tocno ime da bi nasla kako se odrzavaju. U hodniku mi hladno a u dnevnom klima radi pa je suh zrak, ne znam dal trebaju na svijetlost ili ne.
joj ja nemam pojma o cvijecu a zao mi da umiru kod meneuser posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 11:45:31   
acudesa
IZVORNA PORUKA: nikita

U hodniku mi hladno a u dnevnom klima radi pa je suh zrak, ne znam dal trebaju na svijetlost ili ne.

pokloni ga user posted image nekome dok nijeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 11:47:46   
fatimica09
Nikita slobodno onu prvu mozes staviti negdje i u sjenu, ako vec nemas gdje na sunce, ili eno na stolu , gdje li ti je sada....i poslusaj me,samo jedan fildzan u 7 dana vode i to u sredinu, u cvijet, nemoj direktno u vodu.....a ovaj drugi, nemam, ali posto ima drvenastu stabljiku, mislim malo jacu....njega isto nemoj puno, dovoljno je tako jednom u 5 dana mislim, ali on bi trebao na svjetlije ipak....
ajjjj steta za orhidejeuser posted image , a ciklame opet hoce puno vode i sunca, ja svoje svaki dan pomalo zaljevam a opet...kad nekog nece cvijece, nece user posted image
tako mene nece kolaci user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 11:58:16   
nikita
ma kad vidim da mi neko cvijece donese znam da mu je smrt na pomolu, grehota meni cvijece donijet user posted image  

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 12:00:52   
acudesa
Nikita, kod mene je bio isto tako, ali odjednom sam (nakon 100 izumrlihuser posted image ) skontala otprilike šta mu treba

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 12:03:52   
fatimica09
ma joj pa skontaces...ako volis....joj ja sa svojim nekad i pricam...a ako bas ne volis....proslijedi ga meniuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 12:05:23   
acudesa
IZVORNA PORUKA: fatimica09

ma joj pa skontaces...ako volis....joj ja sa svojim nekad i pricam...a ako bas ne volis....proslijedi ga meniuser posted image

I ja sa svojim, kad nemam s kim drugim, pristavim nam kafu, pa polako o svemuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 12:10:44   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image user posted image jest, jest...pa polako o svemu
a mm ga bas ne voli...pa mu namjerno zvizduce, ono fol priziva sejtane...a ja da posizim user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 12:12:35   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 12:14:22   
nikita
samo se vi zezajte, evo ovaj prvi mi umire a u mene od cetvrtka, gore ovaj cvijet sto je ljubicast lagano postaje smeđuser posted image user posted image user posted image
evo uslikala sam na svijetlu al nece da mi smanji sliku mamicu mu

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 12:22:32   
fatimica09
nema veze Niki sto je smedj...susi se sigurno, nista ga ne diraj, stavi ga gdje je svjetlije malo i toplije, ma dovoljna je sobna standardna temperatura....pusti neka se skroz osusi i onda ga lagano iscupas, on sam izadje vidjeces, a listovi ce ostati svjezi....nastavi ga tako pomalo zaljevati i vidjeces za par mjeseci, novi cvijet i nova stabljika pored user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 12:40:58   
nikita
user posted image

user posted image
user posted image


Evo slika, fatimice zamolila bih te da mi tocno kazes kako se ovo cvijece odrzava, gdje da ga drzim itd...molim te sve detaljno jer ja ti nemam pojma o cvijecu, a zaista ne zelim da mi i ova dva uvenu

< Poruku je uredio nikita -- 18.1.2010 12:41:10 >


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 12:50:52   
fatimica09
ovaj prvi Niki stavi na sunce, rekla sam ti i samo pomalo u sredinu zaljevaj....kad se skroz cvijet osusi, samo ga lagani izvadi...vidjeces da ce opet procvjetati, na proljece ga slobodno presadi u malo vecu saksiju, a bice do tada i novi izdanak sa strane aBd....bas je lijepuser posted image
ovaj drugi nisam imala, ali mislim da on ne smije na propuh, njega pomalo isto zaljevaj svako 4-5 dana, neka ga na svijetlijem mjestu, nemoj bas direkt na sunce....ma kod vas je inace toplije, klima super....mozes ga na proljece i na terasu malo izbaciti...bar bih ja probala....i voli ga to je najbolji recept user posted image vidjeces uspjece oni!I ja odmah skinem ove ukrasne papire, jest da su lijepi ali malo i oni guse cvijece, i zemlja hoce svjetlosti....user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 12:55:46   
nikita
hvala, srce si user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odrzavanje cvijeca
18.1.2010 13:05:35   
Nedi
Volim cvijeće i još mi nije umrlo iako u zadnje vrijeme baš i ne vodim brigu o njemuuser posted image . Prošle godine sam sve podijelila(fatimice gdje si bila, svo podijeljeno cvijeće je umrlo) i sad imam dvije palme (različite vrste) koje su bile skroz malene a sad su već velike cure, jedna dira plafon. 
A ranije sam svoje cvijeće hranila bananom, češće zalijevala, iznosila na balkon da se sunča, kafenisala sa njimuser posted image ...


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 15:19:36   
Dida79
IZVORNA PORUKA: nikita

user posted image


Moze li mi iko reci kako se zove ovaj cvijet,isti ovakav sam dobila na poklon a ne znam nista o njemuuser posted image
Hvala

< Poruku je uredio Dida79 -- 9.3.2010 15:20:16 >

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 22:39:25   
Dida79
Pa sta je ovo niko nezna pocinit cu ubistvo ovom cvijetuuser posted image
Acudesa,Fatimice pomagajte

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 22:45:18   
salmy
IZVORNA PORUKA: Dida79

IZVORNA PORUKA: nikita

user posted image


Moze li mi iko reci kako se zove ovaj cvijet,isti ovakav sam dobila na poklon a ne znam nista o njemuuser posted image
Hvala
neznam tacno kako se zove ali malo je cudna biljka! moras ga zalijevati u sredinu gdje je cvijet(ne puno) i staviti ga na svjetlo mjesto!
dekorativno lijepo izgleda ali ja malo zahtjevna biljka(meni nije posao za rukom) jednostavno je od propuha uvenuo!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 22:47:05   
milenium
nikita,ovaj drugi sa mnoštvom onih sitnih zelenih listova ti je fikus
dida,ja imam ovakav cvjet al crveni(zapravo nisam sigurna jel isti jer mi je ova slika od nikite nejasna,slikano je odozgor pa ne poznam)al liči mi na onu lukovicu ...kako se ono zove...sjetit ću se,javit ću sigurnouser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *