|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 22:48:33   
Dida79
Ma ja i cvjece smo na viuser posted image user posted image Sad cu ja svoje da uslikam pa cu sliku da postavim

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 22:49:57   
salmy
IZVORNA PORUKA: milenium

nikita,ovaj drugi sa mnoštvom onih sitnih zelenih listova ti je fikus
dida,ja imam ovakav cvjet al crveni(zapravo nisam sigurna jel isti jer mi je ova slika od nikite nejasna,slikano je odozgor pa ne poznam)al liči mi na onu lukovicu ...kako se ono zove...sjetit ću se,javit ću sigurnouser posted image
šeflerauser posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 23:06:06   
Dida79
user posted image
E evo mog cvjetica



< Poruku je uredio Dida79 -- 9.3.2010 23:12:48 >

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 23:20:25   
salmy
IZVORNA PORUKA: Dida79

user posted image
E evo mog cvjetica


super je sto ste na VI?

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 23:20:26   
Trnoruzica
Dida79, ova biljcica se zove Guzmania   user posted image

Evo, imas ovdje nesto

KLIK


< Poruku je uredio Trnoruzica -- 9.3.2010 23:22:06 >

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 23:22:46   
Dida79
Dobro sad znam kako se zove ali sta da radim sa gospodjicom Guzmanijom mislim kako da je odrzavam u zivotuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 23:23:40   
Trnoruzica
Napisah ti gore tretman za gospodju user posted image  user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 23:25:50   
salmy
Mene taj guz nece nikakouser posted image user posted image user posted image user posted image a necu ni ja njegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 23:29:37   
milenium
dida zbog tih listova ja sam misla da je to Klivija.ali nije.to je guzmanija košto ti već rekošeuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 23:35:23   
Dida79

Evo sad sam sve procitala o ovom cvijetu.I prognoza joj je veoma losa user posted image user posted image user posted image dajem joj plafon jos 10dana zivotauser posted image user posted image user posted image
Hvala vam jos jednomuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 23:41:21   
acudesa
Meni je jedna trajala mjesec- sa cvijetom, a nakon toga je cvijet pozelenio i nije bila lijepa...a, nakon godinu su joj krenuli novi izdanci iz korjena koji nikada nisu procvjetali-eto ti moje iskustvo

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 23:47:01   
milenium
a koja je to biljka acudesa?možda ta cvjeta samo jednom godišnje!
ja imam amarilis-on cvjeta samo jednom godišnje al od njega zastaje dah.ljudi inače ne vole te jednogodišnje biljke jer rjetko cvjetaju i kad procvjetaju traju samo par dana. al ja ih volim baš zato.u tome je njihov čar,i kad ih nestane ja jedva čekam dogodine kad će opet da nikneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 23:53:53   
acudesa
Pa, ova Didinauser posted image user posted image user posted image .....
Guzmania...kod mene je bilo tako...a, sve sam joj fige držala...ali nije uspjela maći od starih listova...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 23:53:58   
milenium
[link=http://album.ringeraja.ba/index.php?page=image&ID=12942#imageShow][/link]evo da ja stavim jedan cvjetić.ovo je obična ruža al neobično je to što je kupljena za valentinovo(znači skoro prije mjesec dana)a ovo je slikano sinoć i evo kako izgledauser posted image ili ona mene voli pa neće da crkne ili je ovo neka atomska ruža manitauser posted image

uh šta je ovo,neće mi slika iz albuma da se kopirauser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 9.3.2010 23:54:54 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Odrzavanje cvijeca
9.3.2010 23:58:17   
Dida79
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Pa, ova Didinauser posted image user posted image user posted image .....
Guzmania...kod mene je bilo tako...a, sve sam joj fige držala...ali nije uspjela maći od starih listova...


Joj ovo guzmania user posted image user posted image user posted image A ovo je bio jedan od poklona sto sam dobila od mm za 8 mart.Morat cu ga pitati da on to meni ne porucuje nestauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Odrzavanje cvijeca
10.3.2010 0:04:42   
milenium
blago se tebi dida,poklonio ti barem kakav-takav cvjet.a moj meni ništa!otiša u šumu ,ispila dub i govori''kuš bolje,vridnije ti je ovo nego jedna ruža''...user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Odrzavanje cvijeca
10.3.2010 0:08:57   
Dida79
Ovo je tema za hanume.
E sto mu ne rece ma ja bi vala i jednu ruzu uz touser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Odrzavanje cvijeca
10.3.2010 0:13:42   
milenium
user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Odrzavanje cvijeca
10.3.2010 10:48:22   
nikita
eh sto se Didi ismija,
moja  Guzmanija je jos ziva ali ! user posted image  su ovi ko ljubicasti cvjrtovi sad skrooooz posmedili, i da li da ja njih sad pocupam, hoce li novi narasti...u ovom zekstu pise treba ih prskati ako je suh zrak ( u mene klima) pa da li ih prskati po listovima ili samo zemlju user posted image
Eh da , onaj prvi zeleni sto sam stavila je ziv i rastu novi user posted image , to je zahvaljujuci savjetima user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Odrzavanje cvijeca
10.3.2010 10:50:26   
nikita
i svakako u sredini biljke neka bude oko 3 cm vode koju promjenite svaka 3 tjedna. Ljeti, a i zimi ako je u prostoriji gdje je suhi zrak prskajte svakodnevno.
Ovaj dio mi nije jasan, kako misli u sredini, jel u onu saksiju keramicku  (u kojoj mi je plasticna casa sa cvjetom)da napunim vodom ili sta

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Odrzavanje cvijeca
10.3.2010 15:06:28   
acudesa

IZVORNA PORUKA: nikita

u ovom zekstu pise treba ih prskati ako je suh zrak ( u mene klima) pa da li ih prskati po listovima ili samo zemlju user posted image


prskalicom (onom sa raspršivačem-može i od nečega sa improvizacijom)po nadzemnom dijelu biljke (listovi, stablo)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Odrzavanje cvijeca
10.3.2010 15:27:57   
salmy
Ovo je dio mojih cvjeckicauser posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Odrzavanje cvijeca
10.3.2010 15:31:24   
Dida79
IZVORNA PORUKA: nikita

i svakako u sredini biljke neka bude oko 3 cm vode koju promjenite svaka 3 tjedna. Ljeti, a i zimi ako je u prostoriji gdje je suhi zrak prskajte svakodnevno.
Ovaj dio mi nije jasan, kako misli u sredini, jel u onu saksiju keramicku  (u kojoj mi je plasticna casa sa cvjetom)da napunim vodom ili sta


nije ni meni jasno ja sam je vec zavirivala i nikako da skontam gdje bi tu vodu mogla da stavimuser posted image
I sve mi se cini da joj je ona vazna mala pa kontam da je presadim u malo vecu.


(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Odrzavanje cvijeca
10.3.2010 15:34:37   
Dida79
IZVORNA PORUKA: salmy

Ovo je dio mojih cvjeckicauser posted image user posted image

Salmy svaka cast na kolekcija cvjeca ti je prelijepa.Samo pazite da ja ne postavim svoje cvjeckice sve bi vase zasjenila sa svojim zutilom.user posted image user posted image user posted image
a zato ljeto dok dodje e tu se imam sta pohvaliti.Imam zavidnu kolekciju ruza svih boje,tulipana i gladiola.A moj ponos je prelijepi ljubicasti klematisuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Odrzavanje cvijeca
10.3.2010 15:37:16   
shpagica
IZVORNA PORUKA: Dida79

IZVORNA PORUKA: nikita

i svakako u sredini biljke neka bude oko 3 cm vode koju promjenite svaka 3 tjedna. Ljeti, a i zimi ako je u prostoriji gdje je suhi zrak prskajte svakodnevno.
Ovaj dio mi nije jasan, kako misli u sredini, jel u onu saksiju keramicku  (u kojoj mi je plasticna casa sa cvjetom)da napunim vodom ili sta


nije ni meni jasno ja sam je vec zavirivala i nikako da skontam gdje bi tu vodu mogla da stavimuser posted image
I sve mi se cini da joj je ona vazna mala pa kontam da je presadim u malo vecu.




U sredini biljke - to znaci u onu njenu crvenu "tubu" formiranu na vrhu biljke - crveni listovi su oblikovali "fisek" i u njega naspete vode - jer su te biljke originalno tropske i zive na drvecu i tako hvataju vodu - kisnica im napada u tu trubicu a korijenjem bas i ne mogu da vuku vodu jer ne zive inace na zemlji.

Nadam se da vam je sad nesto jasnije.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *