|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
3.5.2011 22:24:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu lost)
  Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Kada curici probušiti uši?
3.5.2011 22:43:50   
lost
Mojoj Meliki je 11 mjeseci i ona isto spava na stomaku i to joj ne pravi problem. NAma teta izgleda nije ih dobro bila stavila pa su joj odma šarafi ispali bili a sad i drugi put je slučajno zakačila user posted image
Ne znam šta bih ti rekla ja sam se sada pokajala jer se dijete baš istraumiralo. Da sam znala da će ovako biti ne bi nema šanse. Ali ne mora značiti nisu sva djeca ista. U svakom slučaju želim vam sreću i da to prođe bez problema ako Bog da. Ja sam se vodila s tim da je bolje dok je mlađa da će to lakše podnijeti ali eto kod nas to nije bio slučaj nažalost. Ako joj opet ispadne taj prokleti šaraf ja ih vadim van!!!!!

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Kada curici probušiti uši?
3.5.2011 22:58:49   
Hanady RR
baš čudno da tako lako spadaju...
mojim curicama ja sma jedva skinula nakon 2 mjeseca...
jer su šarafići koji su njima stavljenji pištoljem bukvalno bili ''navijeni'' na onu dužinu naušnice...user posted image
Moguće je da je do tehniče bušenja...baš mi je žao da s eistraumiralauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Kada curici probušiti uši?
3.5.2011 23:01:56   
Adana
A da kupis halkice neke male, i onda nema ispadanja sarafa...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Kada curici probušiti uši?
3.5.2011 23:03:39   
Honey3
i ja sam svojoj u petak busila usi,imala sam brigu da joj ne ispadne saraf ali evo dobro se drze,jos ona to pipka rucicama,a sto kazes da joj ispadne neznam kako bi opet traumirala dijeteuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Kada curici probušiti uši?
3.5.2011 23:03:40   
lost
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

baš čudno da tako lako spadaju...
mojim curicama ja sma jedva skinula nakon 2 mjeseca...
jer su šarafići koji su njima stavljenji pištoljem bukvalno bili ''navijeni'' na onu dužinu naušnice...user posted image
Moguće je da je do tehniče bušenja...baš mi je žao da s eistraumiralauser posted image


Pa vjerovatno Hanady da jeste jer su joj ispali odmah taj dan kad smo došli kućiuser posted image  Pa ne mogu da vjerujem da se takve stvari dešavaju!!! Otišla bih ja i do te tete da joj kažem da nije dobro stavila da popravi ali ne smijem više dijete izlagati tolikom stresu. Stvarno ako joj opet ispadne ja ću ih izvaditiuser posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Kada curici probušiti uši?
3.5.2011 23:09:46   
lost
IZVORNA PORUKA: Adana

A da kupis halkice neke male, i onda nema ispadanja sarafa...

To sam odmah pomislila ali draga moja kako izvaditi ove pa staviti halkkiceuser posted image
Čini mi se nemoguća misija, čak i kad spava osjeti kad joj diram uši i ne dauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Kada curici probušiti uši?
3.5.2011 23:13:12   
bebbe RR
Kada curici probušiti uši?!
Nemam pojma. Meni je slatko kada vidim da curice imaju naušnice, ali, ja joj neću bušiti uši sve dok sama ne zatraži. Mojoj starijoj kćerki je komšinica zlatarka probušila uši za prvi rožendan, dok sam ja bila na poslu. Umalo sam se onesvijestila kada sam došla kući. Mlađa se je rodila u Damasku i odmah po rođenju su me pitali u bolnici želimo li joj probušiti uši. Zbunjeno sam odbila, a na kraju je ona bila jedino žensko novorođenče bez naušnica.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Kada curici probušiti uši?
3.5.2011 23:21:37   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Kada curici probušiti uši?!
Nemam pojma. Meni je slatko kada vidim da curice imaju naušnice, ali, ja joj neću bušiti uši sve dok sama ne zatraži. Mojoj starijoj kćerki je komšinica zlatarka probušila uši za prvi rožendan, dok sam ja bila na poslu. Umalo sam se onesvijestila kada sam došla kući. Mlađa se je rodila u Damasku i odmah po rođenju su me pitali u bolnici želimo li joj probušiti uši. Zbunjeno sam odbila, a na kraju je ona bila jedino žensko novorođenče bez naušnica.



user posted image user posted image user posted image ovo mi je previse...
da imam djevojcicu definitivno ne bi zurila s tim, slatko jeste ali...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Kada curici probušiti uši?
4.5.2011 0:18:00   
bebbe RR
Pa, kao, tada je, prema njihovom mišljenju najbolje, jer ne osjeća boluser posted image

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Kada curici probušiti uši?
4.5.2011 8:46:04   
Adana
IZVORNA PORUKA: lost

IZVORNA PORUKA: Adana

A da kupis halkice neke male, i onda nema ispadanja sarafa...

To sam odmah pomislila ali draga moja kako izvaditi ove pa staviti halkkiceuser posted image
Čini mi se nemoguća misija, čak i kad spava osjeti kad joj diram uši i ne dauser posted image user posted image user posted image


Zao mi je sto se mala maca prepala! user posted image  Nadam se da je nista ne boli i da ce kada to skonta pustiti da se diraju usice.

I moja misica je plakala kada smo joj busili usi, ali cini mi se vise zbog toga sto smi je stisnuli sa svih strana... Srecom sarafi nisu ispadali, meni je frka bila kako ih skinuti jer su bili dobro "nabijeni"...
Nije joj puno smetalo diranje usiju, valjda je nije bolilo pa je skontala da nije strasno da se diraju usi i nausnice.
Mada smo je namucili sa stavljenjem minijaturnih halkica prosle godine, ali i to smo uspjeli. :)
Sada bez problema pusta da joj se promijene nausnice, jedva ceka lopuzica. user posted image

Sretno vam!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Kada curici probušiti uši?
4.5.2011 14:25:33   
lost
IZVORNA PORUKA: Adana

IZVORNA PORUKA: lost

IZVORNA PORUKA: Adana

A da kupis halkice neke male, i onda nema ispadanja sarafa...

To sam odmah pomislila ali draga moja kako izvaditi ove pa staviti halkkiceuser posted image
Čini mi se nemoguća misija, čak i kad spava osjeti kad joj diram uši i ne dauser posted image user posted image user posted image


Zao mi je sto se mala maca prepala! user posted image  Nadam se da je nista ne boli i da ce kada to skonta pustiti da se diraju usice.

I moja misica je plakala kada smo joj busili usi, ali cini mi se vise zbog toga sto smi je stisnuli sa svih strana... Srecom sarafi nisu ispadali, meni je frka bila kako ih skinuti jer su bili dobro "nabijeni"...
Nije joj puno smetalo diranje usiju, valjda je nije bolilo pa je skontala da nije strasno da se diraju usi i nausnice.
Mada smo je namucili sa stavljenjem minijaturnih halkica prosle godine, ali i to smo uspjeli. :)
Sada bez problema pusta da joj se promijene nausnice, jedva ceka lopuzica. user posted image

Sretno vam!


Pa i ja mislim da se moja M više boji toga što smo je stiskali i držali jojmglavu i ruku da se ne vrti dok joj stavimo... Mislim da to ne boli baš tako puno. Danas je ok hvala Bogu, za sad su na mjestu a ne vidim nikakve promjene okolo nadam se da je sve ok. I jedva čekam da joj kakve halkice stavim jer su ovišarafi uahebancija živa a i veliki su vala skrozuser posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Kada curici probušiti uši?
4.5.2011 14:30:42   
Lulu_08
Baš mi je čudno to što šarafići spadaju user posted image ..?! Kod L. sam ih jedva nakon 2 mjeseca skinula da promjenim minđušice. Bila je misterija, morala sam se držati jako da bih joj zamijenila. Obzirom da joj je bilo 6 mjeseci, oko godinu dana ih je počela vaditi pa sam joj izvadila i vratila pola godine kasnije, super je prošlo sve...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Kada curici probušiti uši?
4.5.2011 14:52:53   
lost
IZVORNA PORUKA: Djana

Baš mi je čudno to što šarafići spadaju user posted image ..?! Kod L. sam ih jedva nakon 2 mjeseca skinula da promjenim minđušice. Bila je misterija, morala sam se držati jako da bih joj zamijenila. Obzirom da joj je bilo 6 mjeseci, oko godinu dana ih je počela vaditi pa sam joj izvadila i vratila pola godine kasnije, super je prošlo sve...

Ma nije ni meni jasno vjerovatno je onda do tih naušnica jer mi svi tako kažu da su jedva poslije skinuli. I baš baš sam se sada pokajala što sam džaba dijete istraumirala, sad  plače svaki put kad joj oblačim majicu a kapu ne da ni pod razno. Znači ništa na glavu ne dauser posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Kada curici probušiti uši?
8.5.2011 18:38:58   
myb@by
Mi smo juce probušili uši. Curica je bila puno bolja nego što sma ja mislila. Danas je hB sve ok. Što je najvažnije ona uopšte ne dira uši, a inače je dijete koje ni trakicu, ni kikicu, ni maramu niti šnalicu trpi.
Zato mame koje se plašite da će vam djevojčice dirati i čupati naušnice ne brinite. Kada moja A to ne radi, neće valjda ni vaše cure.
Preslatka je sa naušnicama user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Kada curici probušiti uši?
9.5.2011 0:03:50   
lost
IZVORNA PORUKA: myb@by

Mi smo juce probušili uši. Curica je bila puno bolja nego što sma ja mislila. Danas je hB sve ok. Što je najvažnije ona uopšte ne dira uši, a inače je dijete koje ni trakicu, ni kikicu, ni maramu niti šnalicu trpi.
Zato mame koje se plašite da će vam djevojčice dirati i čupati naušnice ne brinite. Kada moja A to ne radi, neće valjda ni vaše cure.
Preslatka je sa naušnicama user posted image


Baš mi je drago da nije bilo frke oko naušnica... Kod nas je bilo frke prva dva tri dana a sada je sve ok, ni moja M hvala Bogu ne dira naušnice a i ona inače sve živo čupa s glaveuser posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Kada curici probušiti uši?
9.5.2011 0:44:42   
myb@by
Hvala user posted image . Uho je jos uvijek tu user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Kada curici probušiti uši?
9.5.2011 10:26:33   
talisman
Mi smo nasoj probusli kad je imala oko 6 mjeseci i to smo sa mm jedva nasli zlatara koji ce se nakaniti :) Kod koga god smo usli u zlataru na pitanje dali bude usi, odgovor bi bio DA, jer su mislili za mene, ali kad bi rekli da je za bebicu onda bi nas prepratili kod drugoga :) I ovaj se jedva nakanio, sreca pa imade jednog gosta koji mu samo rece da smije kad vec smiju Arapi jos manjim bebicama... Nismo imali problema sa prvim uhom, ali je pistolj uplasio pa kad je drugo doslo na red onda je malo plakala, ali to je trajalo samo dok nismo izasli. Nakon toga hvala Bogu nije imala nikakav problem, cak ni kad sam joj ih zamjenila! I sada, ako mi i druga bebica bude curica kako nagadjaju planiram i njoj tako probiti usi, najkasnije do 7 mjeseca ili nakon 3 godine kad joj mozes pojasniti da nesmije dirati i sl.

_____________________________

Covjece, ne mozes promjeniti tok odredjenja, niti mozes izgubiti svoju nafaku, a i uzeti nafaku drugome! Cemu onda mucno naprezanje i ubijanje duse?!

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Kada curici probušiti uši?
9.5.2011 10:39:02   
tweety
lost žao mi je što ste imali loše iskustvo sa šarafićima.ja sam svojoj prije 2 dana jedva skinula da stavim halkice.

za one koje misle da će curice čupati minđušice jer to rade sa trakicama,šnalicama itd,mislim da ipak neće user posted image moja je ista bila,ali kad je probušila uši nije ih ni dirnula.i sad kad je presvlačim i skidam majicu ona kaže "pazi uši" user posted image

sretno svima koji namjeravaju probušiti uši svojim princezama


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu talisman)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Kada curici probušiti uši?
9.5.2011 10:43:42   
isabella
mi smo probusili usi kada je imala 5 mjeseci,,nije bilo toliko dramaticno ali sa minjusicama problemi uzeli joj one za djevojcice na preklapanje ali su previse uz usi pa nemogu 'hodati' i desilo se da je zagnojilo jedno uho i onda smo udili halkice male i nema vise problema..

_____________________________

Naida 25.04.2010.g dusa moja


Priroda nije fer! Psima nije dala mogucnost da govore, dok neki ljudi odlicno laju.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 295
   [Obrisana poruka]
24.5.2011 16:54:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu isabella)
  Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Kada curici probušiti uši?
24.5.2011 22:54:15   
myb@by
Iman cestitam vama i djevojčici. ja sam A u subotu stavila prave naušnice, malo je plakala ali ništa strašno. sad mi je prava djevojčica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Kada curici probušiti uši?
24.5.2011 23:34:48   
lost
IZVORNA PORUKA: Iman83

Danas smo našoj djevojčici probušili uši( sa 8 mjesec i 8 dana user posted image ) i super je podnijela. Malo je plakala kao su joj bušili prvo, malko više kad su bušili drugo uho, a sad evo par sati poslije da i da joj se dira uho i nije joj smetalo kad je spavala. user posted image


user posted image  Čestitke hrabroj djevojčici, super da je sve dobro prošlo i nadam se da će tako i ostati i da nećete imati problema sa naušnicamauser posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 298
   [Obrisana poruka]
25.5.2011 10:03:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu lost)
  Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2011 11:49:58   
mamina princeza
Konacno smo i mi sa probusenim usima:))))
Znaci malo prije treceg rodjendana.
U zadnje vrijeme joj se jako svidjaju nausnice ima one sto se zakace al je govorila nece busiti. Odveli smo je na foru pomalo. sjela je bez problema , malo zaplakala kad je teta probusila jedno ... al ipak se uspijela vratiti u moje krilo i zavrsiti bezprobelma i drugo.
Juce smo se osisali jer se jako znojila i stalno je bilo mokra tako da je licila na djecaka pa sam ja ovaj proces malo ubrzala.

Teta je rekla da ove drzimo oko 7 dana ... mislila sam da je duze. Mi idemo na more za 8 dana, malo me sad strah iako teta kaze da ce zarasti za 7 dana skroz. Mozd ad ajoj ostavim ove medicinske i na moru sta vi mislite.

Sto se tice njege - rekla nam je da ih samo malo vrtimo i da mazemo njenom pljuvackom ujutro sto mi je malo bezveze.




_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *