|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muž i izlasci
8.6.2011 23:20:50   
teacher75
i meni je postala opsesija, jos da mogu cesce ici ne bi me nigdje drugo bilouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Muž i izlasci
9.6.2011 1:08:40   
Dida79

IZVORNA PORUKA: teacher75

mm ne izlazi jer mu je sve dosadilo i penzija je. jedva ga natjeram i da sa mnom izadje, prijatelji su ga u pocetku zvali a onda prestali jer uvijek nadje neki izgovor. ne pije, jednom u 100 godina popije pivu i to je to. ja pozelim da izadjem s prijateljicama, pa izadjem kad je neki rodjendan drugarici ili tako nesto i vratim se prije ponoci. glupo mi da cesce izlazim, jer on ne izlazi pa bih voljela da i on nekad izadje i ostane duze, popije koju pa da i ja moguuser posted image al naravno, da on izlazi stalno i pije a ja sjedim kod kuce i cuvam dijete, to ne dolazi u obzir. kada ja izlazim s prijateljicama, uglavnom gledam da lanu uspavam i on dezura, ako se probudi, uspava je opet bez problema...meni je super kad parovi imaju organozovan zivot tako da se dogovore da npr. jedan vikend izadje ona s prijateljicama a on cuva user posted image , a iduci vikend on sa drustvom. tako je kod jedne moje prijateljice


Jaoooooo mila da nas dvije nsimo mozda uadate za istog covjekauser posted image user posted image user posted image
I kod mene je isto ovako penzos zesciuser posted image user posted image Ja navikla pa mi sa svejedno.Kad mi dosadi izadjem na neki koncert ili muziku i to je to.Njega fino pozovem hajde hoces da idemo ako nece ja okupim prijateljice i onda uzivancija

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Muž i izlasci
9.6.2011 9:58:12   
Skvo RR
Naravno da izlazi..izlazim i ja.....izadjemo nekad i skupa....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..Naravno kako je Umce dosla...ja se nekako vise mogu prilagoditi njenom ritmu...pa moji izlasci su mozda vise planirani..jer se uglavnom dogovaram sa prijateljicama koje takodjer imaju obaveza...MM ima vise tih "neobaveznih" izlazaka.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Muž i izlasci
7.7.2011 16:28:35   
ada5
Odavno čitam ovaj forum,sad sam se prijavila.Moj muž se užasno promijenio(bliži mu se 45),pa ga pokušavam razumjeti,pripisujući to krizi srednjh godina.Do prije 2-3.godine sve je među nama bilo u redu.Zapravo problem je počeo sa polaganjem vozačkog koji je položio tek u 40.Djeca su nam bila manja,nije bilo vikenda da ne odemo negdje skupa.Malo po malo,na brzinu nekad me pita hoću li ja da odemo u neki grad,najčešće sam išla,ali nekad budem u poslu ili neki drugi razlog ima,kažem ne mogu,a on odo s kolegom s posla(neoženjenim).Zaista mi tad nije ni smetalo kad su se znali prioriteti.Sad lijepo kad je slobodan samo ode bilo sam,bilo s kolegom mene više ne zove.Sad su nam i djeca veća,svako traži svoje društvo,a ja sama.Imam ja prijateljica, nije u tome stvar ,ali ja hoću da poštujem brak.Gore sam navela kolega neoženjen iz razloga što i ja imam prijateljica neudatih,ali zahtijevam da poštuju moj brak,da se zna granica.Odnedavno u meni kuha.Dođe mi da reknem toj osobi da se od njega distancira,niti ga ja viđam,niti s njim kontaktiram.Rizikovala bih ako mi mužu kaže.Voljela bih od vas neki savjet,prođe li ta kriza srednjih godina.Zaista nemam kome da se obratim.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Muž i izlasci
7.7.2011 18:33:02   
klemzi
Ne znam za krizu srednjih godina, još user posted image (valjda), ali moj ti je savjet da razgovaraš s mužem i kažeš mu šta ti smeta, a ne sa tim prijateljem s kojim se on druži. Po mom mišljenju on nije kriv što se tvoj muž tako ponaša. Niko nikoga ne može natjerati da radi nešto, ako to ne želi. Dakle, kaži mužu da ti nedostaje vaše zajedničko vrijeme, da sad imaš više vremena i da bi voljela da slobodno vrijeme planirate zajedno, kaži da u vašim životima ima mjesta i za prijatelje, ali da ste vi jedno drugome najpreči. Ovako bih ja, a ti, eto, kakogod odlučiš, sretno user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu ada5)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *