|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   namještaj od eko kože?
28.10.2010 21:49:16   
graškograd
drage mame,u skorije vrijeme planiram mijenjati namještaj. zanima me kakva su vaša iskustva sa eko kožom. meni se jako sviđa jedna garnitura bijele boje. kako bi se to održavalo?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: namještaj od eko kože?
28.10.2010 21:59:35   
klemzi
Nemam iskustava sa eko kožom, ali vjerujem da je isto kao i sa pravomuser posted image , ja jedva čekam da se riješim kože, kad je zima na njoj je hladno, kad je ljeto lijepim se za isti, elem nikad ne valja, bar meni. Na odredu za čistoću sam gledala kako se prava koža dobro čisti pivom, kao nahrani je, probala i fakat nije loše. Dakle, za održavanje nije problem, ali nije nimalo praktična, meni baruser posted image Eto, nadam se da sam bar malo pomogla!!

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu graškograd)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: namještaj od eko kože?
28.10.2010 22:07:19   
muby
Moja iskustva su vrlo negativna. Uzela sam eko kozu misleci da je laka za odrzavanje ali nije bila. Moguce da ta moja nije bila nekog kvaliteta jer je sva ispucala za dvije godine. Kad sam je izbacila iz kuce kao da sam se ponovo rodila.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: namještaj od eko kože?
28.10.2010 22:07:43   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: klemzi

...kad je zima na njoj je hladno, kad je ljeto lijepim se za isti..


Zbog ovoga mi se ni pod razno ne dopada, a i nekako mi sva vještačka. Ne znam kakva je za održavanje, ali mi je to i smiješno kada neko pita, isto kao i što kažu da npr. nisu crne pločice za kupatila. Pa svaka žena (makar se nadam) ih heftično prebriše, bile one crne ili bijele, ili šućmuraste.
Tebi je prati eko-kožu isto koliko meni ovu svoju od običnog materijala.
Stvar je ukusa i stila.

Meni je koža samo za kancelarija, i to onog dijela gdje stranke sjede (da se prije ispale iz offfice-aa zbog nekagode) :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: namještaj od eko kože?
28.10.2010 22:55:31   
selina

IZVORNA PORUKA: graškograd

drage mame,u skorije vrijeme planiram mijenjati namještaj. zanima me kakva su vaša iskustva sa eko kožom. meni se jako sviđa jedna garnitura bijele boje. kako bi se to održavalo?



eh draga, moje iskustvo je totalno pozitivno ja imam isto seciju od eko koze takodjer svjetlu bez boju i jako sam zadovoljna imam je vec pola godina mala se upiski slucajno na nju ili uradi bilo kakav drugi zijan lako se opere i ocisti spuzvicu i kaku meku krpu i sve se otkloni ja sam prezadovoljna a sto se tice zimi da li je hladna svavkako na bilo kakav namjestaj stavimo neki prekrivac na kojem sjedimo tako da i neosjetim tu hladnocu u svakom slucaju prezadovoljna i kada budem opet birala to ce biti eko koza i preporucila bi dalje!

(odgovor članu graškograd)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: namještaj od eko kože?
28.10.2010 22:58:42   
enna
Ja je trenutno imam u stanu i kao sto klemzi kaze zimi nemozes od hladnoce sjesti na nju a ljeti zalijepis se i vjeruj mi da jedva cekam da se rijesim je mada je skoro pa nova nekih godinu i pol je koristimo ali meni je vec dosadila i u moju kucu nikad vise user posted image .Za odrzavanje nije losa narocito jos kada imas malo dijete ali neka hvala pored toliko lijepih materijala i garnitura sa kojih se moze sav materijal skinuti moj izbor bi definitvno bio materijal a ne koza.
Da i da pomognem onim koje imaju kozu da ju najlakse ociste php neutro sapuno ili jos bolje sapunom za intimne dijelove tijela(ovo mi je rekao prodavac gdje smo kupili garnituru) isprobano ja uzmem za intimu i carobnu krpu i sve lijepo obrisem i blista heheheh!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: namještaj od eko kože?
28.10.2010 23:17:44   
selina
super enna hvala na savjetu user posted image user posted image

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: namještaj od eko kože?
29.10.2010 0:52:27   
Anoniman
Imala sam prvo materijal, trajalo je nekih par godina, pa sam kupila kozu, crnu garnituru....Meni licno super, laka za odrzavanje,  nikakvih problema...Sad imam  microfiber zesce sr....., sad sam u potrazi za koznom garniturom takodje bijele boje ili bez boju cu uzeti...Jedva cekam...Ovu trenutno sad sto imam stalno je moras trljati, maleni  povrati ili napravi zijan fleke ostaju...Pih pih shajze

(odgovor članu selina)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: namještaj od eko kože?
29.10.2010 9:04:37   
henna ze
ja imam isto eko kožu..meni je super...lako očistim kupila u cm-u neke krpe 1,20 KM komad..i očistim sad pa sad..imam garnituru..na sjedeći dio sam stavila one pamučne prostirke...ja to fino zategnem..i ubacim u onaj dio gdje se sastavlja..ne spada..ma meni je odlično nisam se pokajala..
al svako ima svoj ukus i zna šta želi..
prije sam imala bordo garnituru od nekog materijala u domaviji kupili..bože sačuvaj oni naslonjači za ruke se ulojili ništa im ne možeš..sve se skoro raspalo od mog silnog čišćenja..i kad pogledam ono opet druge neke boje..bljak

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: namještaj od eko kože?
29.10.2010 9:10:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Imala sam prvo materijal, trajalo je nekih par godina, pa sam kupila kozu, crnu garnituru....Meni licno super, laka za odrzavanje,  nikakvih problema...Sad imam  microfiber zesce sr....., sad sam u potrazi za koznom garniturom takodje bijele boje ili bez boju cu uzeti...Jedva cekam...Ovu trenutno sad sto imam stalno je moras trljati, maleni  povrati ili napravi zijan fleke ostaju...Pih pih shajze


zbog ovoga sam isključivo za kožni namještaj, ni znala nisam koliko vrijedi, moja malena je bljucala u mlazovima do 9 mjeseca i ne do Bog da smo imali neki drugi namještaj a ne kožni, vjerovatno bi ga u tih 9 mjeseci par puta presvlačili ili skroz promijenili
Za eko kožu u smislu kvaliteta neznam kakva je al za pravu kožu user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: namještaj od eko kože?
29.10.2010 9:17:22   
salmy
Moj kum ima eko kozu,ma fuj! ona lijepo izgleda ali tako je ispucala katastrofa!
sve konci vire sa strana.Pokusavali su staviti prekrivace,jos gore klizi ma uzas!
Ne bih je nikome preporucila
Radije uzeti platno koje se skidauser posted image user posted image user posted image user posted image i pere

ps.mi smo uzeli kozu i bas smo user posted image user posted image user posted image stavili smo preko kozice,i tako  je toplije i ljepse!zimi ih skinemo i superuser posted image user posted image a user posted image bljucka ja samo mahnem krpicom i gotovo.....ali tema je eko kozauser posted image user posted image user posted image user posted image
za mene 0 bodovauser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: namještaj od eko kože?
29.10.2010 12:08:47   
graškograd
hm,sad pogotovo ne znam što bih...šta mislite o kombinacijei eko kože i platna.npr.platno na sjedeći dio i onaj što se naslanja a rikohvati od eko kože???
kako se održava svijetli (bijeli i vanila) namještaj,mislim jel teže ukloniti fleke u odnosu na svjetlo plavi kakav sada imam.
kakva su iskustva sa mikrofibrom???
hvala na dosadašnjim odgovorima!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: namještaj od eko kože?
29.10.2010 12:12:58   
Anoniman
Ja imam mikrofiber, placena je dobre pare, smedja boja, , stalno je trljam , fleke od mlijeka su trajne, jedva cekam da je se rijesim

(odgovor članu graškograd)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: namještaj od eko kože?
29.10.2010 12:13:10   
Lalana

IZVORNA PORUKA: graškograd

hm,sad pogotovo ne znam što bih...šta mislite o kombinacijei eko kože i platna.npr.platno na sjedeći dio i onaj što se naslanja a rikohvati od eko kože???
kako se održava svijetli (bijeli i vanila) namještaj,mislim jel teže ukloniti fleke u odnosu na svjetlo plavi kakav sada imam.
kakva su iskustva sa mikrofibrom???
hvala na dosadašnjim odgovorima!


Ovako ima mmoj djever, nasloni i sjedeci dio je od platna a rukohvati i konstrukcija od eko koze, prelijepo, evo ima je vec 2 godine, kao da je jucer kupljena. Plus, oni stave lijepe prostirke preko i super za odrzavanja, a i nasloni i sjedeci dio su na rajfeslus, i sve se da uredno drzati

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu graškograd)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: namještaj od eko kože?
29.10.2010 13:38:45   
saso

IZVORNA PORUKA: muby

Moja iskustva su vrlo negativna. Uzela sam eko kozu misleci da je laka za odrzavanje ali nije bila. Moguce da ta moja nije bila nekog kvaliteta jer je sva ispucala za dvije godine.



Kod mene se upravo isto desilo,ocajna sam ,ziva ne znam sta da radimuser posted image .Sva je ispucala...znal neko gdje se imaju kupit dobre kakve presvlake?kod mene je trosjed,dvosjed i foteljauser posted image

_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: namještaj od eko kože?
28.3.2011 21:42:29   
d.dita
Vidim niko nije bio dugo na ovoj temi, ali meni treba pomoć! Mijenjamo namještaj, ovaj nam je bio kao od nekog pliša i veoma teško se čistio, pogotovo kada dijete bljucne. Zato smo mislili kupiti eko kožu,za pravu nemamo dovoljno novca. Vidjela sam u Malagiću super garnituru,čini mi se da je kvalitetna ali ipak bi voljela da mi se javi neko ako je kod njih kupovao namještaj od eko kože. Ne mijenja mi se namještaj za 2 god.

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: namještaj od eko kože?
28.3.2011 21:48:28   
Medić*
Mi smo prije 3,5 god kupili u Kalei garnituru, odnosno dva trosjeda i fotelju, jako smo zadovoljni, lahka za odrzavanje, ma kao da smo je skoro kupili, nigdje nije ispucala, i dalje ono tvrda, nije omjeksao dio za sjedenje, uglavnom mi smo bas zadovoljni user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: namještaj od eko kože?
28.3.2011 21:49:00   
Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: d.dita

Vidim niko nije bio dugo na ovoj temi, ali meni treba pomoć! Mijenjamo namještaj, ovaj nam je bio kao od nekog pliša i veoma teško se čistio, pogotovo kada dijete bljucne. Zato smo mislili kupiti eko kožu,za pravu nemamo dovoljno novca. Vidjela sam u Malagiću super garnituru,čini mi se da je kvalitetna ali ipak bi voljela da mi se javi neko ako je kod njih kupovao namještaj od eko kože. Ne mijenja mi se namještaj za 2 god.

Moji roditelji su kupili kod malagica garnituru prije dvije godine, od svijetlo plave eko koze. Koza je sva ispucala i nakon godinu dana su morali kupiti novi namjestaj. Ja sam od tada oiprezna i eko kozu izbjegavam u sirokom luku.

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: namještaj od eko kože?
28.3.2011 21:49:20   
Dalila Sa
Ja imam ugaonu garnituru od eko kože i imam jako loše iskustvo.Upravo tražimo neku lijepu garnituru da kupimo i da izbacimo eko kožu skroz iz kuće user posted image ,jer se poslije godinu dana počela da guli i puca,a i zimi je jako hladna,a i nije baš bila jeftina.

_____________________________

06.01.2009.god. Ajnur

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: namještaj od eko kože?
28.3.2011 23:11:52   
Hannan
Mi imamo od Malagica trosjed i dvije fotelje one bez rukohvata, dizajn joj je super,  kad imam puno gostiju svi mogu sjesti jer na fotelju rahat dvoje sjede, aliii eko koza je uzasnog kvaliteta kupljena je prije 4 g, trosdjed je sav ispucao, ispod spuzve imaju neku zeljeznu mrezu koja je za drvo pricvrscena plasticnim nekim djelicima koji su ispucali, mi neki dan pokusavali nekim metalnim kukama da popravimo nista nismo uradili, spuzva se sva slijepila kad sjedes kao u tutu propadnes. To je tad bilo oko 800-900Km ne sjecam se, ali komcinica je platila skuplje za nekih 300-400KM na drugom mjestu,sve isto samo druge boje, njeno je i sad kao novo, kad sam usporedila "kozu" razlika je u sarama ogromna, ona non stop brise, ja cim obrisem neku novu poderotinu vidim...ono jeste sa djecom stvarno lagano za odrzavanje, i ja je pravo zbog toga volim, ali jedva cekam da promijenimo.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Dalila Sa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: namještaj od eko kože?
28.3.2011 23:21:39   
d.dita
Hvala,hvala!!! Sada stvarno neznam šta da kupim a i muža nagovorila da sutra uzme slobodno da idemo u kupnju!

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: namještaj od eko kože?
28.3.2011 23:23:35   
la bomba
IZVORNA PORUKA: graškograd

drage mame,u skorije vrijeme planiram mijenjati namještaj. zanima me kakva su vaša iskustva sa eko kožom. meni se jako sviđa jedna garnitura bijele boje. kako bi se to održavalo?


Nasi prijatelji imaju i kažu užas, sve popucalo.

(odgovor članu graškograd)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: namještaj od eko kože?
28.3.2011 23:32:32   
Hannan
IZVORNA PORUKA: d.dita

Hvala,hvala!!! Sada stvarno neznam šta da kupim a i muža nagovorila da sutra uzme slobodno da idemo u kupnju!


Ne znam odakle si, ako si negdje iz TK mozda  Omega, ove moje komsije su tu kupili, i kao nova je, ima joj blizu 5g. Malagic zaobidji,to je iz mog iskustva, ti dijelovi sa kojim rade su skroz loseg kvaliteta.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: namještaj od eko kože?
28.3.2011 23:53:15   
d.dita
Hvala, Hannan! I mislila sam pogledati još u Omegi i Babilonu ali ću dati prednost Omegi!

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: namještaj od eko kože?
29.3.2011 12:58:46   
M kao Mama
Moja iz Malagića sad će joj četri godine, jedina mahana joj je boja,zeznuli se uzeli svjetlu boju, pa stalno moraš čistiti, a sve ostalo super, udobrna, lakal za održavanje, ja sam prije maramicama čistila sad uzmem feri i spužvicu i istrljam je, stvarno nigdje se nije oštetila, ali mi smo je malo i skuplje platili i baš smo zadovoljni.

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *