|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Provale nase djece :)
20.9.2010 15:24:58   
Nedi
Sad je u fazi vozanja liftom - gore-dole i tako po sto puta ali samo sa tetom jer je ona jako blaga i može je premuntati.
Kad odjednom poce objasnjavati- na 8 živi Putara ( izmisljeno stvorenje koje ganja malu djecu) i ja samo malo provirim i pobjegnem; na 7 živi čiko; na 6 živi ja; na 5 živi teta; na 4 živi Tarik; na 3 živi Zara; na 2 živi T; na 1 živi braco a na nula žive vrata za napoljeuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Provale nase djece :)
20.9.2010 15:37:10   
emma.L
Nedavno nam bili prijatelji na gledanju utakmice i kako je Ema jedino dijete u raji, nitko još ne konta da trebamo paziti na izražavanje pred njom. I gledala se tada utakmica i ništa. Ali zato neku večer, nas troje gledamo Dinamo i koga već na drugoj strani i odjednom Ema počne pljeskati i vikati: A u pićku matejinu, pade čiko, eeeeee bavoooo, e nek' si je bacio (ovo se odnosi na izvođenje out-a user posted image ) i onda počne Željo, Željo, Željo...!
Fakat moramo shvatiti da i kad ne sluša, sve upije, hehe.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Provale nase djece :)
20.9.2010 15:51:40   
maja78 RR
hahahahahaha slatko

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Provale nase djece :)
20.9.2010 15:56:48   
M kao Mama
Pričala sam mojim ženama, preksinoć pričamo kako ćemo u Zmaj da jedemo, a Lajla ko iz topa, tamo gdje se pucalo, a stvarno za Bajram bila pucnjava ispred drugog Zmaja,ali svejedeno. 

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Provale nase djece :)
20.9.2010 16:08:21   
Nedi
Kad smo mm i ja nešto šeprtljavi kažemo jedno drugom - baš si felšo/baš si felša a pred N govorimo - e baš si F. Jučer ja u kuhinji i isapne mi jedna zdjelica a N : mama ti si F a to znači da si felša 

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Provale nase djece :)
20.9.2010 16:24:39   
maja78 RR
nedi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti si mislila da on ne zna

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Provale nase djece :)
21.9.2010 0:31:44   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: emma.L

Nedavno nam bili prijatelji na gledanju utakmice i kako je Ema jedino dijete u raji, nitko još ne konta da trebamo paziti na izražavanje pred njom. I gledala se tada utakmica i ništa. Ali zato neku večer, nas troje gledamo Dinamo i koga već na drugoj strani i odjednom Ema počne pljeskati i vikati: A u pićku matejinu, pade čiko, eeeeee bavoooo, e nek'' si je bacio (ovo se odnosi na izvođenje out-a user posted image ) i onda počne Željo, Željo, Željo...!
Fakat moramo shvatiti da i kad ne sluša, sve upije, hehe.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako mm kaze meni : "Nemoj ti pred njom pricat svasta ni kad spava, mozda ona slusa, sta ti znas"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja kad nisam pala od smijeha, ali ovo je izvala mmuser posted image

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 21.9.2010 0:32:21 >

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Provale nase djece :)
21.9.2010 0:35:18   
teacher75
IZVORNA PORUKA: emma.L

Nedavno nam bili prijatelji na gledanju utakmice i kako je Ema jedino dijete u raji, nitko još ne konta da trebamo paziti na izražavanje pred njom. I gledala se tada utakmica i ništa. Ali zato neku večer, nas troje gledamo Dinamo i koga već na drugoj strani i odjednom Ema počne pljeskati i vikati: A u pićku matejinu, pade čiko, eeeeee bavoooo, e nek' si je bacio (ovo se odnosi na izvođenje out-a user posted image ) i onda počne Željo, Željo, Željo...!
Fakat moramo shvatiti da i kad ne sluša, sve upije, hehe.

e super, nek je zeljo!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Provale nase djece :)
21.9.2010 21:44:45   
DM
Pravimo danas bestilj(u velikom kaznu)i kvrčka na sve strane, dolazi S i kaže-e tako vještice prave čarobni napitakuser posted image user posted image user posted image user posted image
A večeras nakon svega toga nabraja šta  bi sve stavio u svoj čarobni napitak(inače je ovo ljeto bio opčinjen time):kozije mlijeko,malo kole, malo putera, deterdženta i sve zamješao sa vodom i prosuo da nikne jedna smokva koja će roditi otrovne jabuke i kada naiđu lovci da ih pojedu i ,naravno ,dauser posted image user posted image user posted image se otruju


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Provale nase djece :)
21.9.2010 22:03:37   
neki
Bio moj Sead preko vikenda kod moje mame i seke...A ima obicaj kad se naljuti na mene,da mi kaze:nisam ja vise tvoj sin...
Naljutio se na moju seku i poceo plakati...Pita je:a sta sam ja tebi,ona mu odgovara,pa ti si moj sestric...
Kaze on,placuci,e pa da znas nisam ti ja vise,tvoj............tvoj JARANCICuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Provale nase djece :)
21.9.2010 22:24:58   
sporty mamaa
Meni je ovo jedna od najdrazih temauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moja malena(2 god.) je otkako svekrva ima malu macku postala opsjednuta njome i svojom plisanom mackom. sad mi tu plisanu macku moramo stavljati na tutuuser posted image , moramo joj sipati hranu i kad mi rucamo i ona je redovno za stolomuser posted image
Neki dan, kad smo otisli kod sveki(NARAVNO PONJELA JE I SVOJU PLISANU LJUBIMICU), pocela se otimati s mackom za njenu hranu, da bi tu istu hrau dala svojoj mackiuser posted image user posted image user posted image Da vidite kako je to bilo smijesno, ova otima, macka neda, malena je tuce, galami na nju, place....Na kraju joj je jedva uspjela oteti hranu i uvalila njusku svoje macke u tu hranu... A kad je nahranila svoju macku, e onda slijedi najsmjesniji dio.....
Onda je pocela sama oponasat macku(zapravo pravit se da je ona macka), uzela zdjelu s hranom, kleknula cetveronoske, i ko fol jela mackinu hranu. Kako se samo uzivila u tu radnju, ja i svekrva se skoro upuser posted image od smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Provale nase djece :)
24.9.2010 13:31:41   
maja78 RR
e od jutros smo usli u fazu "laganja"
kazem mu ja ne ulazi u wc mokro je on udje ja ga vratim, kaze on "popaj gurnuo" i okrece se kao iza sebe i to se ponovilo par puta



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Provale nase djece :)
24.9.2010 14:06:25   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: doublemum

Pravimo danas bestilj(u velikom kaznu)i kvrčka na sve strane, dolazi S i kaže-e tako vještice prave čarobni napitakuser posted image user posted image user posted image user posted image
A večeras nakon svega toga nabraja šta  bi sve stavio u svoj čarobni napitak(inače je ovo ljeto bio opčinjen time):kozije mlijeko,malo kole, malo putera, deterdženta i sve zamješao sa vodom i prosuo da nikne jedna smokva koja će roditi otrovne jabuke i kada naiđu lovci da ih pojedu i ,naravno ,dauser posted image user posted image user posted image se otruju



user posted image user posted image user posted image user posted image mogu ga zamisliti user posted image user posted image user posted image user posted image
docemo i mi na po jednu krisku carobnog napitka user posted image user posted image user posted image
al deterdzent i kola user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Provale nase djece :)
24.9.2010 14:23:22   
DM
al deterdzent i kola

Pa zbog ovog dvoga je i otrovanuser posted image user posted image user posted image al' na smokvi jabukeuser posted image



_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Provale nase djece :)
24.9.2010 14:33:14   
voljena
Od moje rodice mala nikad nije čula ime Izabela...
Jednom prilikom upoznala je maminu prijateljicu koja se tako zove i razgovor je tekao ovako: "Zdravo ja sam izabela"
A mala odgovara "Ne kaže se Izabela nego jogobela"user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja imam sebi dva dječaka!!! Nek su mi živi i zdravi!!!

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Provale nase djece :)
24.9.2010 14:44:12   
DM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image OPlakah

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu voljena)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Provale nase djece :)
24.9.2010 15:07:12   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: voljena

Od moje rodice mala nikad nije čula ime Izabela...
Jednom prilikom upoznala je maminu prijateljicu koja se tako zove i razgovor je tekao ovako: "Zdravo ja sam izabela"
A mala odgovara "Ne kaže se Izabela nego jogobela"user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu voljena)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Provale nase djece :)
24.9.2010 17:48:54   
Sonja

IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: voljena

Od moje rodice mala nikad nije čula ime Izabela...
Jednom prilikom upoznala je maminu prijateljicu koja se tako zove i razgovor je tekao ovako: "Zdravo ja sam izabela"
A mala odgovara "Ne kaže se Izabela nego jogobela"user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 0:02:41   
Anoniman
Ovaj moj malo prije zavreo Saza, Saza, Saza ja gledam šta mu je to, kad vidim Šeherzada iz 1001 noći na TV-uuser posted image user posted image user posted image ...  Od danas je Šaza

(odgovor članu Sonja)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 0:51:32   
milenium
meni je ovaj vrh:

Pošto je djecu stavila spavati, mama je odjenula prljavu staru majicu i krenula bojiti kosu. Upravo je završila mackanje kose gustom, tamnom bojom i krenula čistiti umrljano lice, kad je iz dječje sobe začula buku. Uletjela u dječju sobu i potrpala razigranu djecu natrag u krevet uz strogo upozorenje. Nakon što je izišla iz sobe, začula je svoje trogodišnje dijete kako drhtavim glasom pita stariju seku. „Tko je to bio?“
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio milenium -- 25.9.2010 0:52:00 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 0:53:55   
milenium
evo još 2 meni zanimljiva(nije moje dijete ali je nečijeuser posted image ):

U trgovini majka s četvero djece hoda između polica. Njeno strpljenje je već polako na kraju jer djeca stalno govore: „mama ovo.. mama ono“. Napokon je rekla: „Ne želim čuti riječ mama barem pet minuta!“
Nekoliko trenutaka kasnije, jedno od djece povuče mamu za hlače i tiho će: „Gospođo?“
user posted image user posted image user posted image


Jeste li ikada primijetili kako je glas djeteta oko 200 puta glasniji od glasa odrasle osobe?
Jednog se dana otac vratio s puta i našao svoje dvoje djece kako spavaju u krevetu s mamom. Tu noć spavao je na kauču, a ujutro nakon što su se izljubili rekao je svojoj djeci: „Ako baš želite, spavajte s mamom dok je tata na putu, ali kad znate da će se te noći tata vratiti kući, molim vas spavajte u svojim krevetima.“
Kad se idući put vratio s puta, supruga ga je s djecom dočekala na aerodromu. Dok su čekali prtljagu među gomilom ljudi, jedno od djece reče: „Imamo lijepe novosti. Dok si bio na putu nitko nije spavao s mamom!“
Sve je utihnulo, a jeka te rečenice još se neko vrijeme čula, dok su ljudi pogledima tražili tko je ta mama!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 10:46:21   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: milenium

meni je ovaj vrh:

Pošto je djecu stavila spavati, mama je odjenula prljavu staru majicu i krenula bojiti kosu. Upravo je završila mackanje kose gustom, tamnom bojom i krenula čistiti umrljano lice, kad je iz dječje sobe začula buku. Uletjela u dječju sobu i potrpala razigranu djecu natrag u krevet uz strogo upozorenje. Nakon što je izišla iz sobe, začula je svoje trogodišnje dijete kako drhtavim glasom pita stariju seku. „Tko je to bio?“
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 10:47:40   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: milenium

evo još 2 meni zanimljiva(nije moje dijete ali je nečijeuser posted image ):

U trgovini majka s četvero djece hoda između polica. Njeno strpljenje je već polako na kraju jer djeca stalno govore: „mama ovo.. mama ono“. Napokon je rekla: „Ne želim čuti riječ mama barem pet minuta!“
Nekoliko trenutaka kasnije, jedno od djece povuče mamu za hlače i tiho će: „Gospođo?“

user posted image user posted image user posted image

pametne glavice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jeste li ikada primijetili kako je glas djeteta oko 200 puta glasniji od glasa odrasle osobe?
Jednog se dana otac vratio s puta i našao svoje dvoje djece kako spavaju u krevetu s mamom. Tu noć spavao je na kauču, a ujutro nakon što su se izljubili rekao je svojoj djeci: „Ako baš želite, spavajte s mamom dok je tata na putu, ali kad znate da će se te noći tata vratiti kući, molim vas spavajte u svojim krevetima.“
Kad se idući put vratio s puta, supruga ga je s djecom dočekala na aerodromu. Dok su čekali prtljagu među gomilom ljudi, jedno od djece reče: „Imamo lijepe novosti. Dok si bio na putu nitko nije spavao s mamom!“
Sve je utihnulo, a jeka te rečenice još se neko vrijeme čula, dok su ljudi pogledima tražili tko je ta mama!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 14:37:26   
Nedi
Evo jedna friška....

Kako i teta što čuva N živi u našoj zgradi oni često siđiu  dole kod nje. Kaže N meni jutros: Jučer je Jela (Mislim da nam je to komšinica) bila kod T i nikad otić

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Provale nase djece :)
25.9.2010 14:40:00   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Nedi

Evo jedna friška....

Kako i teta što čuva N živi u našoj zgradi oni često siđiu  dole kod nje. Kaže N meni jutros: Jučer je Jela (Mislim da nam je to komšinica) bila kod T i nikad otić


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa dobro nije rekao misliš li ti ić...hoćemo ja nana spavat...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *