|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pojava sluzi
8.7.2014 0:23:43   
bega
Drage moje 37 sam sedmica,u cetvrtak sam imala jake bolove u predjelu ledja odem u vojnu na pregled sve ok,sutredan na ctg i ultra sve bilo ok..Negdje poslije podne prilikom pranja i brisanja primjetim sluyavu krv..Citav vikend sve ok,danas opet sukrvica se pojavljuje.ne ynam sta je u pitanju imali neko da je imao slicna iskustva..Hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pojava sluzi
8.7.2014 0:29:19   
Medić*

IZVORNA PORUKA: bega

Drage moje 37 sam sedmica,u cetvrtak sam imala jake bolove u predjelu ledja odem u vojnu na pregled sve ok,sutredan na ctg i ultra sve bilo ok..Negdje poslije podne prilikom pranja i brisanja primjetim sluyavu krv..Citav vikend sve ok,danas opet sukrvica se pojavljuje.ne ynam sta je u pitanju imali neko da je imao slicna iskustva..Hvala


Da nije sluzni cep u pitanju ? Normalno je ranije ispadanje sluzavog sukrvičastog čepa koji štiti ulaz u rodnicu. Nije razlog za paniku, jer od ispadanja čepa do poroda može proći i nekoliko dana. Uglavnom pri kraaju si svakako.
Ja sam se porodila prvi put ulaskom u 38 sedmicu :) Drugi put u 39.
Svakako se obrati ljekaru, Sretno user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bega)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pojava sluzi
8.7.2014 0:34:12   
bega
ma neka dotorica bila uradila mi pregled vaginalni ja sam samo vidjela da joj je ruka bila krvava,kaze sve su ovo pripreme za porod,nista konkretno nije rekla na nalayu pise PVU skracen 50 posto dilat 1cmm..prednaci glava vodenjak odryan..

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pojava sluzi
8.7.2014 0:35:19   
Medić*

IZVORNA PORUKA: bega

ma neka dotorica bila uradila mi pregled vaginalni ja sam samo vidjela da joj je ruka bila krvava,kaze sve su ovo pripreme za porod,nista konkretno nije rekla na nalayu pise PVU skracen 50 posto dilat 1cmm..prednaci glava vodenjak odryan..


Pa moguce da je i od pregleda malo, nemoj brinuti, znat ces svakako kada krene, bez brige :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bega)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pojava sluzi
8.7.2014 0:37:17   
bega
Ali prije pregleda je bila ta sluy sa krvi,i danas nakon 3 dana opet se pojavila sukrvica..yato se pokusavam malo informisat

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pojava sluzi
8.7.2014 0:37:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bega

ma neka dotorica bila uradila mi pregled vaginalni ja sam samo vidjela da joj je ruka bila krvava,kaze sve su ovo pripreme za porod,nista konkretno nije rekla na nalayu pise PVU skracen 50 posto dilat 1cmm..prednaci glava vodenjak odryan..

vrlo moguće do njega :)
ništa strašnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bega)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pojava sluzi
8.7.2014 0:40:51   
Medić*

IZVORNA PORUKA: bega

Ali prije pregleda je bila ta sluy sa krvi,i danas nakon 3 dana opet se pojavila sukrvica..yato se pokusavam malo informisat


E onda moguce da je sluzni cep krenuo, no ispadanje istog nije nuzno da porodjak krene. Uglavnom prati svoje tijelo, bolove ako ih imas, javi se svom dr. Ali vec rekoh pri samom si kraju i da se odmah porodis nije problem :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bega)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pojava sluzi
8.7.2014 0:42:47   
bega
:D..hvala

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pojava sluzi
23.7.2014 14:30:12   
Skvo RR
Nastavljamo na temi

http://www.ringeraja.ba/forum/m_84625/mpage_7/key_/tm.htm#2263494



LP

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *