|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozite mame blizanaca
1.6.2011 13:06:46   
veeseelaa
ja sam pušila svo vrijeme trudnoće, znam da to nije ok, da sam trebala prestati al ja se nisam ni trudila....
svi su me ružili i govorili da će se beba roditi s malom kilažom itd
beba je imala 4350, jako lijepo je napredovala i sve je ok


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pomozite mame blizanaca
2.6.2011 12:56:14   
Lejla87
Drago mi je da je kod tebe veeseealaa beba dobro, ali mislim da je u svakom slucaju "bolje sprijeciti nego lijeciti" user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pomozite mame blizanaca
11.7.2013 12:21:16   
lilyyang
Mame blizanaca sve vas je malo ovdje neznam sta je sa Issom i ostalim mamama ili trudnicama , prvo kad otvorim foum odem na Dvojke,, da vidim imal sta novo
Mame blizanaca Buy Swtor Credits sve vas je malo ovdje neznam sta je sa Issom i ostalim mamama ili trudnicama , prvo kad otvorim foum odem na Dvojke,, da vidim imal sta novo

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pomozite mame blizanaca
23.4.2018 14:40:16   
dinanina
❤️

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *