|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 82 83 [84]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Provale naše djece :)
30.1.2015 14:44:38   
vila_7

IZVORNA PORUKA: salmy

Gleda neki film transformeri..pitam ga A jel strasan taj film?
kaze on mrtvo hladno:jest za tebe nije za meneuser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2076
   RE: Provale naše djece :)
26.5.2015 13:10:38   
Hannan
Z.(23mj) doji, gleda u mene , pusti (.) i kaze "mama, ova tisa ne ladi" (sisa ne radi) user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 2077
   RE: Provale naše djece :)
26.5.2015 13:56:39   
Vanne

IZVORNA PORUKA: Hannan

Z.(23mj) doji, gleda u mene , pusti (.) i kaze "mama, ova tisa ne ladi" (sisa ne radi) user posted image


user posted image user posted image user posted image kako simpaticno
user posted image user posted image za dojenacki staz

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 2078
   RE: Provale naše djece :)
26.5.2015 22:25:46   
ijaa
joj sto se nasmija...pre simpaticna tema...odlucih podijeliti svoje iskustvo...zivjela sam kod rodjaka koji je imao dijete provodili smo bas puno vremena skupo

jednom mi setamo otac mu pricao o Allahu, on mene zvao Machi okrenu se prema meni kaze: Machi kako kraj Allaha lete avioni?
Kaze koji broj ide poslije trilion?
Mrzio je bebe i pokretao bebolucije, konferencije u borbu peotiv beba sve su to pisulje...a kad se razbole sve mu je bilo u znaku macke i cuke zato sam ja bila Machi....kaze daj mi mama mackadol, ili cukadol scejedno mi je....moze mackovit i milion stvari tako dijete pravo inteligentno

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 2079
   RE: Provale naše djece :)
26.5.2015 22:28:19   
bebaa
mackadol, ili cukadol scejedno mi je...

user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 2080
   RE: Provale naše djece :)
27.5.2015 7:54:32   
ziki

IZVORNA PORUKA: Hannan

Z.(23mj) doji, gleda u mene , pusti (.) i kaze "mama, ova tisa ne ladi" (sisa ne radi) user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 2081
   RE: Provale naše djece :)
27.5.2015 7:55:11   
ziki

IZVORNA PORUKA: ijaa

joj sto se nasmija...pre simpaticna tema...odlucih podijeliti svoje iskustvo...zivjela sam kod rodjaka koji je imao dijete provodili smo bas puno vremena skupo

jednom mi setamo otac mu pricao o Allahu, on mene zvao Machi okrenu se prema meni kaze: Machi kako kraj Allaha lete avioni?
Kaze koji broj ide poslije trilion?
Mrzio je bebe i pokretao bebolucije, konferencije u borbu peotiv beba sve su to pisulje...a kad se razbole sve mu je bilo u znaku macke i cuke zato sam ja bila Machi....kaze daj mi mama mackadol, ili cukadol scejedno mi je....moze mackovit i milion stvari tako dijete pravo inteligentno

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 2082
   RE: Provale naše djece :)
25.9.2015 21:09:19   
Vanne
Vozimo se juce ja,mm i 15-mjesecna S.a vani kisa pljusti....u zadnje vrijeme ponavlja sve sto mi kazemo pa je ucimo sta je to kisa i kako kisa pada....nakon nekog vremena pitam je : sta ovo pada Saro vani?? a ona sva sretna : Vodaaaaa user posted image user posted image user posted image


_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 2083
   RE: Provale naše djece :)
25.9.2015 21:12:29   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Vanne

Vozimo se juce ja,mm i 15-mjesecna S.a vani kisa pljusti....u zadnje vrijeme ponavlja sve sto mi kazemo pa je ucimo sta je to kisa i kako kisa pada....nakon nekog vremena pitam je : sta ovo pada Saro vani?? a ona sva sretna : Vodaaaaa user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image diplomatski....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 2084
   RE: Provale naše djece :)
25.9.2015 22:07:45   
ijaa

IZVORNA PORUKA: Vanne

Vozimo se juce ja,mm i 15-mjesecna S.a vani kisa pljusti....u zadnje vrijeme ponavlja sve sto mi kazemo pa je ucimo sta je to kisa i kako kisa pada....nakon nekog vremena pitam je : sta ovo pada Saro vani?? a ona sva sretna : Vodaaaaa user posted image user posted image user posted image



Ma med mali....daj nam izvjestaj na staraj temi pitamo za tebe

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 2085
   RE: Provale naše djece :)
26.9.2015 18:39:22   
minie
Dijelimo mi kurbane, to je bilo prosli Kurban Bajram, R je imao manje od 3 god. Dao je on jednom komsiji kurban i covjek mu daje 5 KM, i kazem ja da mu nije trebao toliko dati i da ce dolaziti jos djece. Kaze komsija, nije puno, samo neka on uzme. Otisli mi kod drugog komsije i on dao R marku, a on ce ko iz topa: "Nemoj ciko toliko, puno je". Covjek je to pominjao cijelu godinu.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 2086
   RE: Provale naše djece :)
26.9.2015 18:54:37   
ziki

IZVORNA PORUKA: minie

Dijelimo mi kurbane, to je bilo prosli Kurban Bajram, R je imao manje od 3 god. Dao je on jednom komsiji kurban i covjek mu daje 5 KM, i kazem ja da mu nije trebao toliko dati i da ce dolaziti jos djece. Kaze komsija, nije puno, samo neka on uzme. Otisli mi kod drugog komsije i on dao R marku, a on ce ko iz topa: "Nemoj ciko toliko, puno je". Covjek je to pominjao cijelu godinu.

user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 2087
   RE: Provale naše djece :)
29.9.2015 12:55:12   
anitaa
Cula moja S. u vrticu da neko govori : Ne ubijajte mrava, on je zivo bice. Poslije ona nama to ponavljala, ja se polomi objasnjavajuci sta jesve zivo bice pored mrava, ona mi nesto nepovjerljiva...i nedavno dobila seku i ja nesto komentarisem : I ona je zivo bice..kad S. crce od smijeha i pita Pa zar je seka mrav?

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 2088
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 82 83 [84]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 82 83 [84]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *