|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 56 57 [58]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
30.4.2015 23:12:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: LieToMe

Tito dear user posted image user posted image user posted image
Znaci Boze user posted image user posted image

Sad jos Rose da nesto prikladno napise user posted image



meni mrsko...vidis da mi nije htjela odgovoriti zasto je uradila double test...kad isti nije pouzdan tj. ne vidi mu svrhu user posted image

user posted image ja sam se pouzdala u tebe user posted image bar polovinu onog njenog posta pa da se i ja nadovezem user posted image



na preskog sam ga citala...dosadnije nesto ne procitah jos od kako zavrsih sa skolovanjem.. uopste nisam skontala sta je pisac htio reci...znas kako hrestomatije mogu biti pogubne...jos kad prof napravi jednu i sastavi udzbenik od udzbenika 5 autora koji zastupaju 5 slicnih teorija..pa ti ne znas jesi li dosao ili si posao i da li igdje ima prava definicija...a ovaj insistira na kupovini i koristenju iste....kupih ali sam varala i koristila udbenik nekoga ko je njemu bio profesor user posted image


user posted image
ja ti ne pikam hrestomatije ako nisi imala doticaja sa Saltagom, Durakovicem i Golicem user posted image


Znači generacija smo :)))
nema ona pojma šta je propustilauser posted image

user posted image ko je njih upoznao postovi od Finipex mu nece tesko pasti user posted image

vidiš kako joj pariram :))) user posted image bar dužinom postauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1426
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
1.5.2015 0:24:56   
mala curica
Ja sada stigoh kuci,lutala s mm i uzeli smo krevetac user posted image

Samo da vam kazem,tesko vama sutra kada finepex mapise referate svakoj od vas user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1427
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
1.5.2015 8:49:57   
LieToMe RR
Trudnice drage samo da vam pozelim lijep i ugodan ovaj produzeni vikend. Mi cekamo malenu da se probudi pa da idemo kod mojih...sutra radna akcija juuupppiiiiii user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1428
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
1.5.2015 9:10:40   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: mala curica

Ja sada stigoh kuci,lutala s mm i uzeli smo krevetac user posted image

Samo da vam kazem,tesko vama sutra kada finepex mapise referate svakoj od vas user posted image



user posted image user posted image

kakav je krevetc?


Zene drage, sretno vam danas i pazite da se ne prejedete ono bas bas...ja sam se cuvala za cevaaaaape...mmmm...jedva cekam.user posted image mirisu mi od juce. A smijem malo hajd sta fali. Juce sam se vagala i u zadnji mjesec sam dobila 2 kg. Nije to puno...(sto sama sebe tjesimuser posted image )


LTM, sretno i danas i sutra user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1429
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
1.5.2015 10:29:53   
ziel
Cure ja samo da vam pozelim lijep provod danas i sutra :)

A samo mi je u mislima onaj fetalni skrining, uzbudjena sam zbog svakog pregleda, svaki put jedva cekam da vidim svoju malu mrvicu user posted image
Da li ima neka od vas da je radila fetalni i da su tad ustanovili spol? Ja cu raditi sa punih 13 nedjelja i 3-4 dana... Da li ce se sta vidjeti? user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1430
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
1.5.2015 10:32:57   
mala curica
Prelazimo na novu temu....novi mjesec nova tema......
Ja sam pol saznala u 26- toj i ne sigurno.a sa 31 sigurno se vidjelo.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1431
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
1.5.2015 12:01:37   
rose

IZVORNA PORUKA: ziel

Cure ja samo da vam pozelim lijep provod danas i sutra :)

A samo mi je u mislima onaj fetalni skrining, uzbudjena sam zbog svakog pregleda, svaki put jedva cekam da vidim svoju malu mrvicu user posted image
Da li ima neka od vas da je radila fetalni i da su tad ustanovili spol? Ja cu raditi sa punih 13 nedjelja i 3-4 dana... Da li ce se sta vidjeti? user posted image



prerano je zs spol...mislim tek nakon 16 ...idealno oko 20 sedmice da bi se moglo mozda vidjeti...ali uzmi s rezervom sta god ti kazu user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1432
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
5.5.2015 16:26:34   
ernadanada
Hello.ja bih imala jedno pitanje.juce sam bila na ultrzvuku i nisam htjela vaginalani uradila sam obicni uvz preko stomaka.8 sedmic i ped dana mi je trudnoce,no imala sam neke cudne bolove u dnu stomaka,poslje mi se pojavio i neki smedji oscjedak.juce mi je receno na uvz da mi se maternice malo pomjerila beba je hvala Bogu dobro srce kuca no receno mi je da moram da mirujem da ne smem da trcim.pa me zanima ima li iko iskusta da podjeli samnom.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1433
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
5.5.2015 18:46:03   
Bella.88
draga mi smo ti na temi razgovori u očekivanju beba-Maj
piši nam tamo
biće sve ok.ako Bog da,samo lezi i odmaraj
jesi li dobila kakvu terapiju?što nisi htela ultrazvuk sondomuser posted image
obično se radi vaginalno do 12,13sedmice,neki dr.čak do 16sedmice,jer se bolje vidi

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu ernadanada)
Neposredna veza do poruke: 1434
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
6.5.2015 9:29:46   
ernadanada
Nisam dobila nikakvu terapiju,jel kaze nema lijek za to iscjedak mi moze ici tako jos dvje tri sedmice.zadbji put kad sam radila uvz sondom imala sam blago krvarenje jeli be ova bila gruba i previse tako da sam rekla da necu vise da radim taj uvz sondom.jedva cekam da se vratim u Bosnu pa da se svom doktoru javim da mi on sve lijepo objasni.trenutno sam daleko,idem privatno po klinilama,ne znam jezik uhh pavto mi je jako tesko.

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 1435
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 56 57 [58]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 56 57 [58]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *