|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zacepljen nos u trudnoci
19.1.2009 10:47:59   
taze_mlada
ja jos nisam prehladjena nego mi jednostavna suha sluzokoza... poludih... a zadnjih nekoliko noci me i budi... za sada mi pomaze aqua maris...

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: zacepljen nos u trudnoci
19.1.2009 11:50:22   
Nunichi
I meni za sad pomaze aquamaris,ali opet osjetim kako je vazduh suh u kuci...imam posudicu sa vodom i etericnim uljem na radijatoru ali djaba... Trebalo bi mi nesto pametnije,jer ovo bas i ne pomaze. user posted image

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: zacepljen nos u trudnoci
20.3.2009 20:09:22   
mamin_zivot
JA SAM KORISTILA AQVAMARIS I POMOGAO MI JE, A I PO KAP DVIJE CAJA, KORIJEN BIJELOG SLJEZA ISTO POMAZE, UKAPATI U NOS!!! user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: zacepljen nos u trudnoci
21.3.2009 10:41:09   
Mya_81 RR
Ja isto imam taj problem vec jako dugo i znam da se to desava u trudnoci...jedino kod mene nije ona ''klasicna'' prehlada vec uglavnom skorena krv koja se nakupi...nikad nije curila sama od sebe, pa ja to trebam odraditi svako jutro i naravno prije spavanja, jer mi je inace nemoguce zaspati sa zacepljenim nosom....



(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: zacepljen nos u trudnoci
21.3.2009 10:53:45   
poetesa
ja imam apsolutno isti problem .... samo se pitam otkuda je to tako u trudnoću, baš me nervira user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: zacepljen nos u trudnoci
21.3.2009 12:41:58   
Anoniman
Ista stvar user posted image . Meni se čak nekad desi da počne curiti krv, sreća pa kratko traje i bude mala količina. Stalno mi je maramica pri ruci i baš mi je često teško disati.

(odgovor članu poetesa)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: zacepljen nos u trudnoci
21.3.2009 13:05:30   
biloko
I mene je to mucilo od samog pocetka user posted image  pa evo sve do pocetka 7 mjeseca. Evo, napokon prolazi taj nos user posted image ...bar mi se cini. Uh, bilo je i vrijeme, pocelo me strasno zivcirati

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: zacepljen nos u trudnoci
7.2.2012 12:33:47   
ankabananka
Tema je možda malo starija,al samo sam htjela napisati da je Aqua maris obićna fiziološka otopina koju isto možete kupiti u ljekarni al je puno i jeftinije... user posted image

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: zacepljen nos u trudnoci
16.2.2012 10:34:30   
Dz3ni
I mene to muči od samog početka trudnoće, doduše sad sam već navikla, zaboravila sam kako je normalno disati user posted image
Sve što sam pročitala o tome je da je to sasvim prirodno u trudnoći, da se to dešava pod uticajem hormona i da nema veze sa prehladom.
Ne koristim nikakve kapi ni otopine, kad sam pregurala do sad bez toga, mogu još malo. user posted image
Najgore mi je dok spavam, ne volim disati na usta, a nije baš ni zdravo. Snalazim se nekako...user posted image
Beba je na prvom mjestu.

(odgovor članu ankabananka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: zacepljen nos u trudnoci
21.3.2012 16:45:26   
SPOKOJNA
user posted image zdravo ... nova sam na ovoj str... nos mi nije začepljen, ali "pišći". pa mi se smiju, najviše muž.
da li ima tko takvih simptoma? inače pokušavam zatrudnjeti već pola godine, ali ne uspijeva user posted image

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: zacepljen nos u trudnoci
23.1.2013 16:49:38   
Halimaa
Već desetak dana nos mi je totalno zapušen, znači, što bi se reklo, ne mogu pisnuti, a trudna sam .. Znači, akvamaris, nisita, kamilica, ništa ne može nos otčepiti tako da ja mogu zaspati naveče, jer ne mogu disati na usta, nikad nisam mogla...Dok sjedim i hodam, i nekako dišem, ali kad legnem, mukee user posted image Pošto sam u međuvremenu preko obične nahlade došla do upale uha, nazovem svoju doktoricu ginekologa i pitam je šta ću... Ona mi kaža taj almacin, za koji sam i znala da može iči u trudnoći, i slobodno kaže kapi za nos stavljaj... U apoteci svakoj ne zele baš drage volje niti jedne kapi na hemijskoj bezi da dadnu... Uglavnom, ja sam istrošila bočicu operila za djecu, i to samo naveče da bi mogla spavati... A nos je i dalje zapušen. Zna li iko za neke kapi koje stvarno mogu otčepiti nos... ne znam šta više da pokušam. Možda taj bijeli sljez nisam još.

(odgovor članu SPOKOJNA)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: zacepljen nos u trudnoci
23.1.2013 16:51:57   
animagical
probaj se inhalirati nad serpom kamilice ili jos bolje neki od onih eukaliptus balzama koji idu u vrucu vodu

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: zacepljen nos u trudnoci
9.4.2014 8:05:33   
malaaaa
Svi istu muku mucimo nazalost normalno je u trudnoci ali i tesko za podnositi mene muci od 12-e sedmice sada sam 24 i sve gore tako me lice boli mos i glava za poludit nisam nahladjena ali jedva disem na nos jedan dan lose drugi super pa opet isto kapi sam neke dobila ali nista trazivu danas sprey da vifim imal efekta kakvog

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: zacepljen nos u trudnoci
13.4.2014 0:23:42   
lejan
Prije trudnoce imala alergijski rinitis, alergijske reakcije se u trudnoci nekim cudom smanjile,skoro i u potpunosti povukle, tako da ovo malo trudnickog rinitisa rjesavam slanom otopinom i uzivam sto konacno mogu da disem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: zacepljen nos u trudnoci
13.4.2014 11:42:44   
ajla86
evo ja ko da sam napolju spavala....slinim kisem kasljem grlo me boli a oci suze....
da naglasim da nemicem iz kuce jer sam na mirovanju...napuhalo me kroz kljucaonicu

(odgovor članu lejan)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: zacepljen nos u trudnoci
30.8.2016 16:16:55   
masna_
Meni kao da malo pomaže kad 'nakvasim' vodom nos, pa prije spavanja namažem nos Pavlović kremom iznutra...

Po danu ništa, naveče se javi taj začepljen nos, iako nisam prehlađena, valjda je to taj trudnički rhinitis...

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *