|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto 2019
31.5.2019 17:03:18   
vortex RR

Drageuser posted image ,

Evo jedna zajednicka trudnicka tema za proljece/ ljeto 2019

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA

SEPTEMBAR user posted image
14.09 samy_lo

DECEMBAR 2019 user posted image
16.12 selmoni

P.S. Molim trudnice koje su na spisku, da se javljaju bar jednom mjesecno nakon kontrole. Cisto da znamo da li je sve ok. Da li su jos 2 u 1, i slicno. Lijep pozdrav za sve I ako vec niste prijavite u kalendar trudnoce KALENDAR TRUDNOE

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
4.6.2019 11:15:09   
vortex RR
Bajram Serif Mubarek Olsun svim zenicama koje slave. Ljubim vas

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 2
7.6.2019 9:43:11   
Amelaa RR
Kako su mi aktualne trudnice? Ljubimo vas

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

Neposredna veza do poruke: 3
13.6.2019 8:09:14   
vortex RR
Zenice, ima li vas, kako podnosite vrucine?

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 4
13.6.2019 11:26:37   
Elma_eli
Pozdrav svima. Dobro podnosim vrućine, šetam predvečer sa starijim sinom taman to iskoristim. Imala sam jake mučnine koje su samo prestale. Ni grudi me vise ne bole. Odma sam se zabrinula  jel sve ok? Mislim da sam 9 sedmica trudnoće. U prošloj trudnoći nikad nisam imala mučnina kao da nisam bila trudna. Zato mi sad sve nekako čudno, neznam ja brinem. Dodze mi da nazovem svog doktora iako za sedmicu dvije mi je rekao da dodzem na kontrolu. 

Neposredna veza do poruke: 5
13.6.2019 13:30:01   
selmoni
Cao svima pokusavam vec 4 put da napisem poruku ali me izbaci svaki put. Ja se puno bolje osjećam imam vise energije i mogu da se opustim faza konstantnog spavanja je prošla, bili smo na kontroli i nuhalni ok 1,7 ali me je poslala da uradim duble test i svi paramatri su ok ali na godine ima malo rizika kako sam shvatila. Vrucine mi nesto pretjerano ne smetaju, u zadnje vrijeme me malo vise glava boli ali nista strasno sto nisam imala i sa prvom trudnocom cak je bilo i gore. Nadam se da ce nam se jos koja trudnica pridruziti,

saljem puse
Selma

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Elma_eli)
Neposredna veza do poruke: 6
13.6.2019 16:50:41   
Elma_eli
Drage moje, teško piše jeste da sam nova na forumu ali moram odijeliti sa vama. Otišla sam kod doktora svoga, ipak me instinkt nije prevario. Beba nije ok, srce ne kuća, ja sam u šoku. Moram na kiretazu. Svima vama želim svu sreću, čuvajte sebe i svoje bebe. Meni se evo ovo desilo neznam ni kako vam pišem u suzama sam....

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 7
19.6.2019 6:18:12   
selmoni
Elma duso jako mi je zao samo polako. Vjerujem da nije jednostavno. Saljem zagrljaje.

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Elma_eli)
Neposredna veza do poruke: 8
20.6.2019 23:35:45   
samy_lo
Elma,zao mi je.Ali svaka 2 zena dozivi spontani i slicno.I ja sam dozivjela,a i dosta clanica sa ovog foruma.Isplaci se,i kreni dalje.Kada budr sudjeno beba ce biti.Jednostavno je tako moralo biti.Kako skonta imas vec 1 dijete.Nemoj da se previse sikiras zbog njega.

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 9
24.6.2019 23:12:57   
Visnja RR
Elma , ja sam imala dvije kiretaže... teško bude ali eto...mora se biti jak.... piši nam...uvijek je lakše kad imamo nekog ko je prošao kroz isto... imaš zagrljaj!

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:

Anketa

Vrucina
amaniamanic

Kako se ljudi hladite.Po ovoj vrucini.

odg (94%)

odg (6%)

Broj svih glasova: 64

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *