|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   urastanje dlake pod kozu
11.11.2009 16:27:47   
malaaaa
nisam mogla naci temu gdje se pise o ovome pa sam morala postaviti jer mi treba pomoc bilo bi mi drago ako bi neko znao nesto o ovome
malo prije sam kupala ahmeda i kada sam ga presvlacila vidla sam na stopalu ispod prstica mu dlaka mala velicine nokta urasla ispod koze nemoze se izvaditi nikako bas je pod kozom urasla misla sam ga doktoru odvest jer neznam sta bi drugouser posted image kako bi mogla izvadit..user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: urastanje dlake pod kozu
11.11.2009 20:47:59   
malaaaa
niko nije imao problem stimuser posted image user posted image

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: urastanje dlake pod kozu
11.11.2009 21:41:32   
Anoniman
Jesi li sigurna da je dlaka? Čisto sumnjam da bi to mogla biti dlaka, jer ih na stopalima ima veoma malo i zaista su sitne i tanke. Možda je neki tanki trn. Je li mu se taj dio zacrvenio, zagnojio? Ako jeste, onda ipak provjeri sa doktorom!

(odgovor članu malaaaa)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: urastanje dlake pod kozu
11.11.2009 22:10:24   
malaaaa
ne njegova dlaka nisi me razumila od kose mislim da je od trepavice tako mi izgleda zabola mu se i vjerovatno vremenom zarasla unutra nije crveno nista mozda malkice da je na tom mjestu deblje dje je dlaka


< Poruku je uredio malaaaa -- 11.11.2009 22:12:32 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: urastanje dlake pod kozu
12.11.2009 10:37:40   
gvendolina
meni je prijateljica, koja je kozmeticar,rekla da kod urastanja dlacica pomaze kada se masira kantarionovim uljem.E sad to pomaze kod urastanja nakon depilacije,ne znam da li ti moze pomoci.user posted image   Najbolje je da ga odvedes pedijatru,da mu se ne bi zagnojilo


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: urastanje dlake pod kozu
13.11.2009 21:04:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malaaaa
ne njegova dlaka nisi me razumila od kose mislim da je od trepavice tako mi izgleda zabola mu se i vjerovatno vremenom zarasla unutra nije crveno nista mozda malkice da je na tom mjestu deblje dje je dlaka

I ja sam sumnjala na tako nešto ali sam krivo shvatila tvoj post! Obavezno odvedi bebu doktoru... šta znaš šta se sve može desiti.
Meni se jednom desilo da me je u cipeli nešto žuljalo... kad sam napokon mogla skinuti cipelu i vidjeti šta je, nekakav sintetički končić mi je probio kožu na stopalu i ušao 5 mm u dubinu. Srećom bilo je dovoljno končića vani da sam ga mogla pincetom izvući.

(odgovor članu malaaaa)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: urastanje dlake pod kozu
20.11.2009 22:48:06   
malaaaa
uhh dobro si na vrijeme izvadilauser posted image njemu je sigurno dugo bilo i tako uraslo ali je tanka dlaka kako koji dan prolazi sve nekako izgleda kao da ce sama izaci jer kako hoda tako je mrda za koji dan ce mu izaci sigurna sam nista nema crveno ni sumnjivo pa ga nebi vodila doktoru

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: urastanje dlake pod kozu
24.11.2009 9:58:54   
malaaaa
evo samo da javim da sam preksinoc izvadila dlaku vrh je izbio tako da sam pincetom mogla uhvatit i izvuciuser posted image user posted image

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: urastanje dlake pod kozu
24.11.2009 10:11:56   
Anoniman
user posted image malaaaa user posted image
Baš mi je drago!!! Je li bila trepavica ili...

(odgovor članu malaaaa)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: urastanje dlake pod kozu
24.11.2009 13:17:54   
malaaaa
jeste trepavica haman njegova :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: urastanje dlake pod kozu
24.11.2009 13:21:07   
Anoniman
Ljubi malu nonu...

Pa, njemu će uskoro rođendan!!! On veliki momak : )

(odgovor članu malaaaa)
  Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *