|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Ringerajin kuvar: AnLU
Ključne riječi:

image
/11


  • Kora
  • 6zumanaca,
  • 6kasika secera,
  • 6kasika mlake vode,
  • 6kasika brasna
  • Fil
  • 1 l vode
  • cetiri pudinga od vanilije
  • 15 kasika secera
  • posebno umutiti sest bjelanaca sa 6kasika secera


  1. Kora: 6zumanaca, 6kasika secera, 6kasika mlake vode, 6kasika brasna i pzp peci 10ak minuta na 200stepeni. Kad se ispece kora presjeci je na dva djela.
  2. Fil.1litar vode, cetiri pudinga od vanilije 15 kasika secera suhati, posebno umutiti sest bjelanaca sa 6kasika secera i sasuti u vreo puding i dobro umutiti. U tepsiju stavis jedan dio kore pa fil sav istreses, pa drugi dio kore i pospes secerom u prahu i eto ga gotova krempita


Serviraj uz puno ljubavi i preporuči ovaj recept prijateljima!

 

 

Budi i ti Ringerajin kuhar! Pošalji recept!

Klikni “Like” i dodaj svoj komentar na članak:

Bijeli umak za knedle
Ringerajin kuvar: Višnja RR
4
Varivo od mrkve s rižom
Ringerajin kuvar: Skvo RR
4
Šareni slani rolat
Ringerajin kuvar: Gvendolina
3
Punjena jaja
Ringerajin kuvar: Hanady RR
2






Anketa

kofein u trudnoći
milenium

je li zdravo piti puno kofeina u trudnoći,utječe li to na zdravlje djeteta?koliko mislite da je ''dozvoljeno'' piti kafe na dan, u trudnoći?

koliko hoćeš (14%)

1 šoljica dosta (32%)

1-2 (47%)

3 (5%)

4-5 (0%)

preko 5 (3%)


Broj svih glasova: 73

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *