|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "Izvale" naših muževa
25.6.2009 19:53:47   
Snjeguljica
Evo da vam ispričam jednu izvalu moga muža.
Krenula ja u bolnicu da se porodim i pakujem stvari. A pošto smo kupili džambo pakovanje pelena, da ne nosim sve, ja uzmem neki malo veći neseser i kažem mu da mi stavi 20 pelena u njega. Kaže on da nema šanse da stane. Ja onako začuđeno gledam i pitam ga što misli da ne može. Kaže lik da su velike, jer zna kako izgledaju, kad je on kupovao djedu kad je bio bolestan, vidio je.user posted image
Da čujem vas.....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 19:57:35   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako mene mm pita je li mu omiljena crna majica oprana. Kažem ja nije, nestalo mi detrardženta za crni veš. A on na to: " kako ti je nestalo, eno vidio sam da imaš PERNISH " (eeeee kontam se nemaš ti pojma ljubavi, ne znaš ni pravilno izgovoriti (wanish) user posted image user posted image ).

(odgovor članu Snjeguljica)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 20:14:20   
Snjeguljica
user posted image user posted image user posted image user posted image
Odlično... Tako i mm, objasnim mu sve kako će uključiti mašinu, a on opet kaže da on to ne zna, da to ipak ja uradim.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 20:22:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako mene mm pita je li mu omiljena crna majica oprana. Kažem ja nije, nestalo mi detrardženta za crni veš. A on na to: " kako ti je nestalo, eno vidio sam da imaš PERNISH " (eeeee kontam se nemaš ti pojma ljubavi, ne znaš ni pravilno izgovoriti (wanish) user posted image user posted image ).

hahhahahha, to mix od persil i vanish, hahaha, ma super je!user posted image
A u vezi ovog pranja veša moj meni  neki dan šalje poruku sa puta u kojoj stoji: "Draga ženo, ako htjedneš prati moje stvari, molim te nemoj!" Ovim riječima, ja se zijanila.user posted image U nastavku slijedi: "Sve si mi majce smanjila, one se trebaju prati na trideset, pa ako ipak insistiraš, molim te pazi na temperaturu."
user posted image user posted image user posted image
prvo sam se ismijala, možeš misliti experta za veš, a drugo nemam pojma kako su se smanjileuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 20:27:33   
veeseelaa
ovo pisah već na temi Vaš blam:

skoro smo sjedili s jednim bračnim parom i oni meni i mm pričaju o pumpici za nos za bebice i vele kao ima neka pumpica nešto kao usisivač.... a moj će suprug:
ma gdje ćeš bebi iz nosa to usisivačem izvlačiti!!!!
mi popadali od smijeha a njemu niš nije jasno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 20:30:42   
Nunichi
user posted image user posted image E sto se fino nasmija.
Moj je neki dan isao u mesnicu po fasirano meso.
Dodje kuci i kaze,pitala me prodavacica hocu li od nekog posebnog komada ili PLASTICNO(klasicno)??? user posted image
Pa rekoh sta si joj rekao...pa plasticno. user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 20:32:18   
tea lana
da cujete najnoviji biser mog dragog.Moj aparat je u defektu ima vec mjesec i kad je bio Lanin rodjendan prijateljica je slikala svojim digitalcem i slike prebacila na stik.Mm krenuo u kafic na pice i usput ce uzeti stik od drugog konobara jer ga je prijateljica ostavila,bila prva smijena.Moj hairlija dosao kuci,ja ga pitam gdje je stik sa slikama,a njemu se tek tada lanpice upalile.Kaze on a ja njemu trazio stik za ispod pazuha, ja kontao ti opet nesto iz Avona narucivala.Ja kad nisam umrla od smijeha.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 20:36:33   
Anoniman
Ja se vratila iz porodilista a mi smo se prije toga dogovorili da ce mi on "pomagati"..kao on ce se ustajati da pravi formulu, posto sam sivana pa me sve boljelo ...takav je kao plan....i u neka doba Andrej se naravno probudio, vrijeme djetetu za hranjenje i ja mm budim reko vrijeme je...tek on meni "molim te jos samo 5 min" ja stalauser posted image ne znam bil' se smijala il' plakalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 20:39:05   
larina
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 20:45:05   
Medić*
dadada user posted image , slicno i kod mene. Mali se probudio, ne place vec ceka mlijeko. Govorim M da mu napravi flasicu, on ustaje, ja sam na par min zaspala, cujem maleni place, gledam oko sebe muza nigdje, ustanem i trazim ga a ON s flasicom spava u dnevnom boravkuuser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 20:52:25   
Mlada ma
Ostavila ja svoga sina sa mm na sat vremena kako bi otisla do banke...........Proslo je sat vremena i ja sam dosla kuci njih dviica sjede i igraju se....Uzmen ja sina kasnije da se igram sa njim  kod on sav mokar,ja razmotam dijete kao moj mm uepjeo da stavi pelenu naopako.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 20:54:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: medic slatki

dadada user posted image , slicno i kod mene. Mali se probudio, ne place vec ceka mlijeko. Govorim M da mu napravi flasicu, on ustaje, ja sam na par min zaspala, cujem maleni place, gledam oko sebe muza nigdje, ustanem i trazim ga a ON s flasicom spava u dnevnom boravkuuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovo bi komotno mogao biti i mojuser posted image user posted image user posted image ..on redovno na wc-u zaspe ujutrouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 20:55:10   
Mlada ma
I kod mene je bio tako slican slucaj ja svog mm poslala da mi donese kremu iz dnevnog boravka posto mi se sin ukakio i ja cekam cekam mm nigdje........ustane ja a on lego na dvosjed i spava ili spavauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mlada ma)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 20:58:37   
Medić*
user posted image user posted image user posted image ma to su nase legende user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Mlada ma)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 21:15:36   
mamica87
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 21:23:24   
dinciii
Danas legli mm ja i mala i zaspali i bas smo ono ucvrstili kad poce nesto da puca mm skoci iz kreveta ja se trznu isto samo pogleda gdje mi je dijete i nista prodje to mm pogleda kroz prozor ono nista,nastavili spavat...kad smo ustali kaze meni mm "joj jesam se prepao,je***** mislio sam da je zemljotres da se zgrade ruse" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 22:44:22   
dina_89
user posted image user posted image user posted image user posted image  jesam se ismijala, svaka vam cast, a i njima...

ja trenutno ne mogu niceg da se sjetim...user posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 22:52:22   
HannaS
Hahaha,i ja se ismija!A ne mogu se sad niceg sjetit vezano za mm,a znam da toga ima "kao u prici".

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 23:34:14   
Babyy
kad mi andino rodio moj muz iz radoznalosti sve zivo ispituje ..i jedan dan me pita jesili sigurna da dijete dobije sve kroz tvoje mlijeko.. ja mu kazem sta ja jedem jede i djete..naravno sisa.. kad jedan dan mi otisli kod familije od muza kad on navalio uzmi cokoladu i uzmi ja sto puta nemogu ..na kraju mi se popeo na vrh glave i reko ma sta je covece ne davi me s tom cokoladom kad on
MOLIM TE POJEDI OVU COKOLADU ,DA MI SIN IMA COKOLADNO MLIJEKO JER SI REKLA STA TI JEDES ON DOBIJE KROZ SIKU jojjj doslo mi bilo da vristim od smeha

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 23:34:45   
teta berta
E ovu provalu moram napisat : Mi se tek vjenčali i dostavili nam novu perilicu za veš... I tako mm je montirao u banju i uključili mi da vidimo kako pere.... Došli mi u kupatilo kad ono ona izvalila wc školjku, okrenula se na drugu stranu, sama pokidala kablove iz struje, skakala ko blesavauser posted image user posted image user posted image  I mm se napravio pametan, govori on sad ću ja sjesti na nju dok ona opere veš, joj da ste to vidili, on sjedi i bori se, a ona ga trese li trese... Sutradan ispričamo mi to mojoj sveki, kaže ona pa jeste li povadili one šarafe koji se korise prilikom transporta da se bubanj ne ošteti??? Moš mislit da jesmouser posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 23:40:00   
ANNIAN
Muž od Snjeguljice s pelenama je najbolji. 

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 23:40:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Babyy

kad mi andino rodio moj muz iz radoznalosti sve zivo ispituje ..i jedan dan me pita jesili sigurna da dijete dobije sve kroz tvoje mlijeko.. ja mu kazem sta ja jedem jede i djete..naravno sisa.. kad jedan dan mi otisli kod familije od muza kad on navalio uzmi cokoladu i uzmi ja sto puta nemogu ..na kraju mi se popeo na vrh glave i reko ma sta je covece ne davi me s tom cokoladom kad on
MOLIM TE POJEDI OVU COKOLADU ,DA MI SIN IMA COKOLADNO MLIJEKO JER SI REKLA STA TI JEDES ON DOBIJE KROZ SIKU jojjj doslo mi bilo da vristim od smeha


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Babyy)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 23:42:28   
slono
E vala sam se bas ismijala!!!! Svaka cast nasim muskima, sta bismo mi bez njih.... user posted image user posted image user posted image

Evo jedna dobra provala, nije od mog muza, ali jeste od rodicinog.
Isla ona kod ginekologa i imala neke upalice pa oboma dr-ca davala lijekove da piju, i ona i muz.
Nakon izvjesnog vremena, otisla ona opet, ali ovaj put dobije samo ona lijek, i to jedna tableta koja je kostala cini mi se 18 KM. Dosla kuci, na brzinu mu rekla sta je bilo kod dr, spustila tabletu na sto i otrcala u wc. Kad se vratila, nigdje tablete. Pita ga gdje je, a on veli: "Pa popio". Toliko su se smijali, pa se on onda prepao da mu nece sta biti.
Kad se vratila dr i pricala joj sta je bilo, svi pocrkali od šege u ordinaciji.
Ja dok vam ovo pisem, sve se smijem ko luda, kao da se desilo danas. Samo mi padne na pamet sta je on radio dok je ona bila u wc-u.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma muskarci su genijalci......!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 23:49:31   
Anoniman
@slonuser posted image user posted image user posted image user posted image


sjetila sam se jos jedne..haman pred sam porod, ja sva vec luda k'o struja pita mene mm kaze - "a jel' se dobije u bolnici uputstvo?"..ja reko "kakvo uputstvo?"..kaze on..."ma znas ono u stilu sta da radimo i tako to"...ja reko "mislis u stilu kako s bebom" kaze "ma ja to"  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ooooo majko moja kad' se samo sjetim

(odgovor članu slono)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 23:51:15   
milenium
Odem ja u šoping ,mm ostao s bebom,zove nakon sat vremena:''Draga on zaspao''
user posted image Pa šta,velim ja!?
-''Pa ne znam je li gladan''?!
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *