|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 22:22:19   
milenium
CHUCI ZAR IMA TEMA VAŠ BLAM?ja nova pa još ne znam jadna stasuser posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 22:26:24   
milenium
napravola ja voćnu tortu,al nism htjela okolo stavljati šlag,već da bude ono ''prava ''torta pa stavila kremu koju sam ja pravila i ukrasila kokosom.pita mm:od čega ti je ova krema?
ja kažem:od pudinga,margarina i ostalih dodataka,a zašto?!user posted image
-ma ukusna!Oću drugi put da mi napraviš same ove kreme i pospi mi je malo kokosomuser posted image
-.....hm....bil u zdjelicu il u tanjur...user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 22:29:54   
NANICA
user posted image user posted image user posted image user posted image  za sve nase muser posted image user posted image user posted image
moj upravo nervozno hoda po kuci, nema kokica, nestalouser posted image .
Kaze "Nabavit cu sebi veeeeliku kantu sa lopaticom i napuniti kokicama.
Odoh pojesti konzervu graha, gricka mi se nesto"
(konzerve graha ja kupim jer ponekad pravim salatu od njih)

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 22:39:59   
maja.lena
Meni je moj dragi muz sinoc saopcio, da se on uopće ne boji poroda, samo mu je frka malo kako cemo se snaci s bebom onih prvih dana... Ja sam blijedo gledala u njega, kontajuci ko se porađa: on ili ja:)

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 22:42:45   
Nunichi

IZVORNA PORUKA: maja.lena

Meni je moj dragi muz sinoc saopcio, da se on uopće ne boji poroda, samo mu je frka malo kako cemo se snaci s bebom onih prvih dana... Ja sam blijedo gledala u njega, kontajuci ko se porađa: on ili ja:)



dobar,dobar... user posted image user posted image


(odgovor članu maja.lena)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 22:44:13   
milenium
ljubičica,i ja sam čitala onu ''zivot poslije smrti''.
lulu de mi reci jel krevetić ono izdržao?!
maja lenauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 22:45:03   
Apotekarka
da se malo i nasmijemo danas...ja i mm kad smo kupovali za bebu sve sto treba izmedju ostalog i flasice dvije ako trebale jednu malu 125 ml i jednu vecu 250 ml...kad je mm vidio ovu vecu i uz to da je staklena kaze on meni a bona sto si tu uzela kako ce je beba drzati kad se rodi bit ce joj teska...eee reko dragi drzati ces ti kakva beba ona je mala...kazer i on da se brine kako ce oko bebe kad se rodi kao ništa ne zna,mislim sama ma da mi se poroditi i da sve dobro prodje a sve cemo ostalo nekako...nek budemo dobro ja i beba...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 22:46:22   
Lulu_
jest krevetic je izdrazo bez ijednom da je skripnuouser posted image user posted image user posted image
a nije to jedini krevetic koji prolazi tu torturu,prvi na redu je bio onaj chicov sto se razvlaci.
pn nam stoji u dnevnoj sobi tamo se naomih igra i spava nekada...morao je isto prezivjeti

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 22:48:50   
milenium
jadni krevetiuser posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 22:49:49   
meme27
moj muz kada zove jednog svog poznanika svedzana pozdravi ga po imenu jednog fudbalera
i kaze mu

zdravo Tomas Brolin!!!

ja ga uvijek ispravljam a on nikada da covijeka prestane zvati po imenu futbalera
user posted image user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 22:54:11   
meme27
evo jos jedna rijec sto sam cula od prijateljicinog muza


rijec kisobran se kaze na swe paraply
a njen muz kaze paraplegicar

user posted image user posted image

a vrata se kaze dörr
a on kaze drrrrrr
 
 

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: "Izvale" naših muževa
29.6.2009 0:16:13   
Lalana

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

da se malo i nasmijemo danas...ja i mm kad smo kupovali za bebu sve sto treba izmedju ostalog i flasice dvije ako trebale jednu malu 125 ml i jednu vecu 250 ml...kad je mm vidio ovu vecu i uz to da je staklena kaze on meni a bona sto si tu uzela kako ce je beba drzati kad se rodi bit ce joj teska...eee reko dragi drzati ces ti kakva beba ona je mala...kazer i on da se brine kako ce oko bebe kad se rodi kao ništa ne zna,mislim sama ma da mi se poroditi i da sve dobro prodje a sve cemo ostalo nekako...nek budemo dobro ja i beba...


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: "Izvale" naših muževa
29.6.2009 0:27:11   
Okarica
IZVORNA PORUKA: maja.lena

Meni je moj dragi muz sinoc saopcio, da se on uopće ne boji poroda, samo mu je frka malo kako cemo se snaci s bebom onih prvih dana... Ja sam blijedo gledala u njega, kontajuci ko se porađa: on ili ja:)


Ovo mi je definitivno najžešće user posted image user posted image user posted image
Dobar je!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu maja.lena)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: "Izvale" naših muževa
29.6.2009 0:35:17   
Hurma

IZVORNA PORUKA: Okarica

IZVORNA PORUKA: maja.lena

Meni je moj dragi muz sinoc saopcio, da se on uopće ne boji poroda, samo mu je frka malo kako cemo se snaci s bebom onih prvih dana... Ja sam blijedo gledala u njega, kontajuci ko se porađa: on ili ja:)


Ovo mi je definitivno najžešće user posted image user posted image user posted image
Dobar je!


hahaha user posted image moj se ipak boji poroda,stalno to govori... sto li?!?!?! :)

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: "Izvale" naših muževa
29.6.2009 8:02:54   
Anoniman
I moj dragi je pokušao da se uvali u krevet... kad ja nisam bila tu.  Vidim ja navečer da se krevetć "naherio" i ništa mi nije jasno.  Govorim ja MM: Krevet se nešto nakrivio, idi pogledaj šta je! Kad on k'o malo dijete se snuždio i kaže: Mislio sam da nećeš primijetiti.  user posted image user posted image user posted image
Da, baš neću primijetiti...

(odgovor članu Hurma)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: "Izvale" naših muževa
29.6.2009 16:53:43   
Anoniman
hej drage suze me liju dok pišem,od vaših provala,i moj je provala al se trenutno ne mogu sjetiti nijedne,javim se sutra

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: "Izvale" naših muževa
1.7.2009 13:42:35   
Lady26
Moram ovo napisati, ne radi se o mom muzu nego rodjaku (al i on je neciji muz user posted image )...Napisala mu ja spisak sta mu treba za porodiljsku naknadu, tj. koji dokumenti i izmedju ostalog tu je i uvjerenje o kretanju iz mup-a, za zenu naravno, kad ce on meni : Pa sta ce joj to, ona ne moze da se krece?!?!?!?!?! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
P.S. zena je zdrava nego lezi zbog poroda

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: "Izvale" naših muževa
2.7.2009 22:04:40   
_mamica_10
user posted image user posted image user posted image jao suze su me oblile,pogotovo kad sam procitala kada je neka od vas napisala da je muz rekao za bebaca ne brini draga spava ko zaklan zamalo se nisam upisala da izvinete!!!

Dan kad sam se trebala poroditi sa svojom drugom bebicom,sjedili mi u kuci i meni tako poceli trudovi,polako se ja pripremam za bolnice,nisam htjela odmah otici reko neka malo lakse mi je nego drip da mi ukljucuju!I kazem ja njemu hajde da svratimo do prodavnice da kupimo nosiljku za djete i polako krenuli!Meni bolovi spali na svakih 10 min a ja u prodavnici razgledam i kad naidje onaj val bolova stisnem se i gotovo!Hajd zavrsili mi to,bolovi spali na svake 3 min njega uhvatila panikauser posted image user posted image kad ja vrisnem pocne i on da vristi samnom!Ja umirem i od bolova i od smjeha!I tako dok smo isli prema bolnici on na pola puta stane,izadje iz auta,a ja nemogu da ga pitam gdje ce sta mu bi,daj covjece porodit cu se u autuuser posted image user posted image user posted image user posted image kad nije proslo 10 sekundi sjeda on u auto i u krilo mi stavlja sladoled i kaze,ljubavi vidim da se znojis pa da se rashladis malo do bolniceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma kad nisam umrla od smjeha!


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: "Izvale" naših muževa
2.7.2009 22:17:31   
Anoniman
pošto je mm sa mnom proveo čitav predporođajni proces u sobi u bolnici ujutro od 9 do navečer u pola osam, samo bi se izgubio da jede i nešto obavi, u povratku s tih izleta mi je i donio novine azru, kaže da čitam između trudovauser posted image user posted image a ja ne vidim gdje se nalazim.
a kasnije sam saznala i šta je radio u pauzama, naoružan kamerom bilježio je svoju bitku sa mojim porođajem.user posted image
Scene tipa prazan stan, pripremljene stvari, on pod bolničkim prozorom, sat na ruci koja je za volanom, komplet bolničko osoblje itd. a sve popraćeno patetičnim tonom glasa i velikim riječima, ma da vidite to je da umreš od smijeha!
"prazan stan, nje nema..."
"evo me preskočio sam ogradu(koje dostignuće!) da dođem do prozora, a ona je gore..."
itd.user posted image

< Poruku je uredio Shee -- 2.7.2009 22:27:52 >

(odgovor članu _mamica_10)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: "Izvale" naših muževa
2.7.2009 22:19:45   
dinciii
IZVORNA PORUKA: Shee

pošto je mm sa mnom proveo čitav predporođajni proces u sobi u bolnici ujutro od 9 do navečer u pola osam, samo bi se izgubio da jede i nešto obavi, u povratku s tih izleta mi je i donio novine azru, kaže da čitam između trudova.user posted image user posted image
a kasnije sam saznala i šta je radio u pauzama, naoružan kamerom bilježio je svoju bitku sa mojim porođajem.user posted image
Scene tipa prazan stan, pripremljene stvari, on pod bolničkim prozorom, sat na ruci koja je za volanom, komplet bolničko osoblje itd. a sve popraćeno patetičnim tonom glasa i velikim riječima, ma da vidite to je da umreš od smijeha!
"prazan stan, nje nema..."
"evo me preskočio sam ogradu da dođem do prozora, a ona je gore..."
itd.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image SVAKA MU CAST,ismija se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: "Izvale" naših muževa
2.7.2009 22:22:53   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: Shee

pošto je mm sa mnom proveo čitav predporođajni proces u sobi u bolnici ujutro od 9 do navečer u pola osam, samo bi se izgubio da jede i nešto obavi, u povratku s tih izleta mi je i donio novine azru, kaže da čitam između trudova.user posted image user posted image
a kasnije sam saznala i šta je radio u pauzama, naoružan kamerom bilježio je svoju bitku sa mojim porođajem.user posted image
Scene tipa prazan stan, pripremljene stvari, on pod bolničkim prozorom, sat na ruci koja je za volanom, komplet bolničko osoblje itd. a sve popraćeno patetičnim tonom glasa i velikim riječima, ma da vidite to je da umreš od smijeha!
"prazan stan, nje nema..."
"evo me preskočio sam ogradu da dođem do prozora, a ona je gore..."
itd.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a dobar je!!! I moj se naginjao na prozor sve da me vidi i kad su oni najgori bolovi bili on me zove na mobitel da kaze kako me gleda i to ovim rjecima "bebo sve te ja vidim tu sam ja ljubavi okreni se i pogledaj me bit ce ti lakse" user posted image user posted image user posted image user posted image ma reko jasta ce i spustim !!!user posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: "Izvale" naših muževa
2.7.2009 22:23:54   
Anoniman
ma da ti je to samo pogledati, sve njegove patnje... dobro ima i u pauzama snimaka ošamućenog kita tj. mene, ali ostalo...user posted image Svu je rodbinu izsnimavao, od njegove i moje mame do pitanja kako se osjećate, ma šega.user posted image

(odgovor članu dinciii)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: "Izvale" naših muževa
2.7.2009 22:29:18   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: Shee

ma da ti je to samo pogledati, sve njegove patnje... dobro ima i u pauzama snimaka ošamućenog kita tj. mene, ali ostalo...user posted image Svu je rodbinu izsnimavao, od njegove i moje mame do pitanja kako se osjećate, ma šega.user posted image
hahahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mog su poslije pustili u salu hoce da gleda prodjaj,prvi je gledao i nije mu nista bilo,sad ovaj porodjaj drzi on mene za ruku babice me poradjaju kad on se samo srusi,oni mene svi ostavise a njega pocese da tresu i samaraju kad budi se on kaze ma nije mi nista ja zapeo pa pao user posted image user posted image user posted image user posted image i kad je posteljica trebala da izadje nije uspjela jer je zarasla pa su rukom morali da vade,on je otisao mojoj mami i rekao kako mi moraju vaditi matericuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: "Izvale" naših muževa
2.7.2009 22:30:32   
milenium
Ooooooooooooo nemojte više,zaboli me stomak
ooooooooooo upišat ću seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: "Izvale" naših muževa
2.7.2009 22:32:02   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: milenium

Ooooooooooooo nemojte više,zaboli me stomak
ooooooooooo upišat ću seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *