|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Izvale" naših muževa
2.7.2009 22:32:08   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Shee

pošto je mm sa mnom proveo čitav predporođajni proces u sobi u bolnici ujutro od 9 do navečer u pola osam, samo bi se izgubio da jede i nešto obavi, u povratku s tih izleta mi je i donio novine azru, kaže da čitam između trudovauser posted image user posted image a ja ne vidim gdje se nalazim.
a kasnije sam saznala i šta je radio u pauzama, naoružan kamerom bilježio je svoju bitku sa mojim porođajem.user posted image
Scene tipa prazan stan, pripremljene stvari, on pod bolničkim prozorom, sat na ruci koja je za volanom, komplet bolničko osoblje itd. a sve popraćeno patetičnim tonom glasa i velikim riječima, ma da vidite to je da umreš od smijeha!
"prazan stan, nje nema..."
"evo me preskočio sam ogradu(koje dostignuće!) da dođem do prozora, a ona je gore..."
itd.user posted image



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahhahahahahahahhahahah
jao jao jao
ti imas vertera kuci kojem su sve majice male jer si ih smanjila
zamisljam tipa u premaloj majici kako svecano izgovara...ona je gore..............
jao sejlaaaaaaaaaaaa do suza se nasmija

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: "Izvale" naših muževa
2.7.2009 22:33:23   
Saraya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo jedan biser, nije moj muz u pitanju, nego od prijateljice...

Otisla ona na kontrolu, 9. mjesec trudnoce, kad tamo otvorena, mora ostati u bolnici. Zove muza telefonom:"Duso, mozes li mi donijeti onu torbu sto sam spakovala, evo mene na Klinici, trebam da se porodim...?" Kaze on:"Mogu, nije problem..." i spusti slusalicu.

Kroz 5 min. zove, kaze"A zeno, gdje je ta torba?"user posted image user posted image user posted image Hajde, ona mu objasni, kad on ponovo zove:"Zeno, a gdje je Klinika?"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: "Izvale" naših muževa
2.7.2009 22:35:33   
Anoniman
ajoj taj je super GDJE JE KLINIKA?!
lulu, što je najgore, nisam mu ja smanjila majce, časna riječ.user posted image
mora da su bile neispeglane, jer se sam pakovao, pa ih bezbeli onako sa štrika pokupio.user posted image

(odgovor članu Saraya)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: "Izvale" naših muževa
2.7.2009 22:38:08   
_mamica_10
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma nema dalje hahahahahahah

usput ima li koja od vas da je na facebook-u


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: "Izvale" naših muževa
2.7.2009 22:39:08   
idana_85
IZVORNA PORUKA: amarilis

Bila ja u bolnici, prilično vremena. Nazvala mm i kažem mu da mi ponese veša i piđamu. Došla je s njim u posjetu i moja mama i kaže mi 'kupila ti ja veša i piđamu', k'o mama, jadna brine se, ja joj kažem ma nisi trebala, mm je sve to evo donio. Sjedili smo mi, popili kafu i oni odoše. Ja sada sa stvarima u sobu (6 nas je ukupno bilo), i prvo gledam šta mi je mama kupila, super veš pamučni i piđama, e rekoh sada da vidim šta mi je mm donio... Cijela soba je orila smijehom, donio mi par tangi i svilenu spavaćicu na bretelice...
Dolazi sestra, kaže žene drage šta vam je, jeste li poludjele i pita ko je 'ta i ta' to jest 'ja'. Ja se javim, a ona meni 'evo vam muž poslao novine' i onda se opet svi počnemo smijati, poslao mi nekakvu 'kuharicu' da valjda popravim svoje kuharske sposobnosti, jadan gladanuser posted image
Od tada, mm obavezno naglasim šta i kako, jer nikada se ne zna, za njega su gaće=gaće svih vrsta...



Oplakah,morala sam izaci da ne probudim bebija. Legenda ti je muz. REci mu neka se ne iznenadi ako ga pocnes vrarati s ginekologomuser posted image user posted image user posted image

Joj i medo i stora i sve su dobre...zene, ne mogu vise da disem od smijeha

Lulu,i moj muz se trpa u krevetic...mozda su i neki rodjaci ovi nasi muzevi




_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: "Izvale" naših muževa
2.7.2009 22:41:11   
enna
Rodila ih majka tako bistre hahahha bas sam se slatko nasmijala ovim njihovim ispadima ma najbolji su nemam rijeci!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: "Izvale" naših muževa
2.7.2009 22:44:17   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: idana_85

IZVORNA PORUKA: amarilis

Bila ja u bolnici, prilično vremena. Nazvala mm i kažem mu da mi ponese veša i piđamu. Došla je s njim u posjetu i moja mama i kaže mi 'kupila ti ja veša i piđamu', k'o mama, jadna brine se, ja joj kažem ma nisi trebala, mm je sve to evo donio. Sjedili smo mi, popili kafu i oni odoše. Ja sada sa stvarima u sobu (6 nas je ukupno bilo), i prvo gledam šta mi je mama kupila, super veš pamučni i piđama, e rekoh sada da vidim šta mi je mm donio... Cijela soba je orila smijehom, donio mi par tangi i svilenu spavaćicu na bretelice...
Dolazi sestra, kaže žene drage šta vam je, jeste li poludjele i pita ko je 'ta i ta' to jest 'ja'. Ja se javim, a ona meni 'evo vam muž poslao novine' i onda se opet svi počnemo smijati, poslao mi nekakvu 'kuharicu' da valjda popravim svoje kuharske sposobnosti, jadan gladanuser posted image
Od tada, mm obavezno naglasim šta i kako, jer nikada se ne zna, za njega su gaće=gaće svih vrsta...



Oplakah,morala sam izaci da ne probudim bebija. Legenda ti je muz. REci mu neka se ne iznenadi ako ga pocnes vrarati s ginekologomuser posted image user posted image user posted image

Joj i medo i stora i sve su dobre...zene, ne mogu vise da disem od smijeha

Lulu,i moj muz se trpa u krevetic...mozda su i neki rodjaci ovi nasi muzevi





znaci ima jos takvih...user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: "Izvale" naših muževa
3.7.2009 12:43:36   
meme27
zove najbolji prijatelj moga muza ujutru da odveze mu zenu da se porodi
a moj muz  sebi pravi kafu i dorucak a mati mu pozuri sine
zena ce se poroditi
user posted image user posted image



_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: "Izvale" naših muževa
4.7.2009 23:55:47   
cvrakica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mame super ste

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: "Izvale" naših muževa
5.7.2009 12:36:50   
*Maki*
Jao što sam se lepo ismejala! user posted image

(odgovor članu cvrakica)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: "Izvale" naših muževa
5.7.2009 13:05:14   
tonkica_balonkica
IZVORNA PORUKA: Shee

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako mene mm pita je li mu omiljena crna majica oprana. Kažem ja nije, nestalo mi detrardženta za crni veš. A on na to: " kako ti je nestalo, eno vidio sam da imaš PERNISH " (eeeee kontam se nemaš ti pojma ljubavi, ne znaš ni pravilno izgovoriti (wanish) user posted image user posted image ).

hahhahahha, to mix od persil i vanish, hahaha, ma super je!user posted image
A u vezi ovog pranja veša moj meni  neki dan šalje poruku sa puta u kojoj stoji: "Draga ženo, ako htjedneš prati moje stvari, molim te nemoj!" Ovim riječima, ja se zijanila.user posted image U nastavku slijedi: "Sve si mi majce smanjila, one se trebaju prati na trideset, pa ako ipak insistiraš, molim te pazi na temperaturu."
user posted image user posted image user posted image
prvo sam se ismijala, možeš misliti experta za veš, a drugo nemam pojma kako su se smanjileuser posted image user posted image

hahhahahahah, muž ti je faca! btw,dobro ti je irekauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: "Izvale" naših muževa
8.7.2009 13:56:23   
Anoniman
ne zezaj tonkice.user posted image
Došla sam mahsuz na ovu temu da prijavim današnji biser mog dragog muža.user posted image Evo unaprijed se smijem.
Pošto na pijacu inače idem ja, a on i ako ode uzima samo voće koje mu se svidi, a povrće ne zna kakvo ni koliko mi treba( ne znam ni ja unaprijed nego kupujem spontano), komplikovano mu je objašnjavati. Da bi se jutros desila sljedeća situacija...
Kupovao je voće na pijaci i ja mu pošaljem sms, molim te uzmi mi i paradajza i crvenog luka. Kad...user posted image zove on mene i kaže:"Ljubavi, nema ni na jednom štandu crvenog luka, samo onaj žuti!"
aaaaaaaaaaaaaaaa, kad se nisam komirala od smijeha.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tonkica_balonkica)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: "Izvale" naših muževa
8.7.2009 13:59:35   
teta berta
ajde dobro bar ti je paradajz kupiouser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: "Izvale" naših muževa
8.7.2009 14:17:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teta berta

ajde dobro bar ti je paradajz kupiouser posted image

:), kupio je i luk, kad  sam mu pojasnila da se on ustvari samo tako zove,:)

(odgovor članu teta berta)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: "Izvale" naših muževa
8.7.2009 14:22:27   
Lady26
Ja pijem onaj magnezij sumeci glupi a ne svidja mi se, pa ga mm redovno pije ZA mene....i rece on meni juce : Hajde mi molim te razmuti onaj jedan tvoj CALGONIT, rekoh ljubavi sreca pa nemamo masinu za pranje sudja, rado nih ti ga razmutila user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: "Izvale" naših muževa
8.7.2009 14:26:30   
teta berta
moj muž kad sam rodila otišao u ljekarnu da kupi aventovu izdajalicu. nije se mogao sjetiti kako se zove, pa tražio muzilicuuser posted image user posted image user posted image  Kako sam se smijala kad mi je rekao, od sramote nisam išla u tu ljekarnu, i sad me žena koja tamo radi pita kako me služi IZDAJALICA...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: "Izvale" naših muževa
8.7.2009 14:37:24   
lely
IZVORNA PORUKA: Lulu_

eh evo vam mog muza da vidite s kim ja imam poslauser posted image user posted image

user posted image


ODMARA SE COEK...STAS


Lulu ima jos ljubitelja krevetica user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: "Izvale" naših muževa
9.7.2009 23:38:39   
lely
Posto ova kisa pada podsjeti me na jednu ne mogu reci provalu,ali jedan dogadjaj zbog kojeg se mm i ja i dan danas smijemo.
Jesenas bili mi kod mojih i krenuli kuci,hajde da Anesa bezveze ne obuvamo mm ce ga ponijeti do auta(dijete bilo samo u carapicama).Tako sam ja isla iza njih i kada smo izasli iz haustora,mm spusti Anesa i povede ga za rucicu,a naravno asvalt je bio mokar.Ja nisam nista ni skontala nekih 10m,kad mi se napokon upalise mozdane vijuge i kontam kako djete u carapicama sljapa po lokvicama.
Ne moram ni pricati kako su mu nogice bile mokre,a dusa draga nije se ni pozalio...E bas smo se ismijali nasoj budalastini,a ujedno i sazalijevali djete sto nas je prenijelo...ali eto desava se user posted image

< Poruku je uredio lely -- 9.7.2009 23:39:14 >

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: "Izvale" naših muževa
10.7.2009 8:28:57   
ljubičica 28
IZVORNA PORUKA: Shee
Kad...user posted image zove on mene i kaže:"Ljubavi, nema ni na jednom štandu crvenog luka, samo onaj žuti!"


[/quote
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo jučerašnjeg bisera mm: zezamo se mi nešto i pričamo na engleskom, onako bezveze...kad će ti on meni : You are better, I am the best (ti si bolja, ja sam najbolji)...
suze su me zalile, još kad se počeo pravdati da je on to tako i htio da kaže user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: "Izvale" naših muževa
10.7.2009 11:08:25   
Nedi
Prvi put mm ostao sam sa bebom, njemu dva mjeseca a ja išla u banku. Vraćam se nakon sat vremena u uđem u spavaću sobu uključena grijalica, sve spirale, u sobi vruće užas. Oni na krevetu beba pokrivena našim debelim jorganom, skinem jorgan ispod bebin jorgan,ispod bebina dekica, ispod beba u vreći za spavanje samo sa pelenom stavljenom naopako. REko šta je ovo? Kaže ukakio se i tata ga htio presvuć i nije ga znao obući pa da mu ne bude zima. Dijete se jadno potparilo a on ga i dalje pokriva

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: "Izvale" naših muževa
10.7.2009 11:10:04   
milenium
DOBRO SE ČOEK SNAŠA ŠTAŠuser posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: "Izvale" naših muževa
23.7.2009 12:12:05   
leli§
kako sam se ismijalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


*bili mi u kupovini i nesto se razbjezali po marketu da sto prije zavrsimo... rekla mu ja da mi uzme 2 krompira (imala kuci nesto nisam znala hoce li mi biti bas dosta ali reko jos 2 da ne zahvali i taman)...dosli kuci, raspakovali i ostavili namirnice na mjesto. sutradan ja posla da pravim rucak uzmem onaj krompir kad imam sta vijedti...Boze oprosti ali krompir velicine manje bebe... gledam i ne mogu da vjerujem...zovnem ga reko sta je ovo? kaze pa rekla si da uzmem dva i kontam sta ces s dva krompira, ostacemo gladni i ja uzeo dva najveca (valjda jos dobro rovio da nadje velika)...

*imao moj dragi na nadlaktici neki kao lisaj ili sta li vec i dam mu da namaze hidrociklinom. sutradan zove on kaze gdje ti je ono hidrobiciklo?!? dok smo se razumjeli...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: "Izvale" naših muževa
26.8.2009 0:33:34   
acudesa
ja sam u trudnoći znala plakati bezveze
mm pita kako si, a ja nabrajam umorna sam, pile, ne mogu da hodam, nenespavana a i ovi hormoni,...nakon jednog takvog razgovora zove njega prijatelji i pita ga šta ima? kako si? a, mm odgovara, ma nešto nisam dobro ovi hormoni me razvališe, mrtav ozbiljan

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: "Izvale" naših muževa
26.8.2009 0:41:17   
neki
Oplakah ja,suze me zaliseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: "Izvale" naših muževa
26.8.2009 0:42:54   
milenium
nisam misla na ovu temu al hajd kad je već ovdje,reći ću.

doktor mi nakon kiretaže(šmrc)propisao neke kapi(za stezanje maternice) i govori meni mm kad je vidio da ih pijem ''Pa jesil ti normalna,to se ne pije!!!
                                   -ja ono:user posted image
                           -a on će:pa ako je za maternicu ,to tribaš kapat dole!!!
                            user posted image user posted image user posted image a tko će mi ih kapat,ti?!
                                -pa mogu i ja veliuser posted image user posted image user posted image
                 A što me nasmija,a uopće mi nije bilo do smjeha samo me stomak još više zabolio...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *