|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "Torta" od pelena :)
4.1.2009 14:11:17   
Anoniman
http://www.diapercakewalk.com/catalog.php?category=3

mene je ovo bas odusevilo... evo odlicnog poklona za nekoga ko se tek porodio ili se treba poroditi :)
ideja za 5 user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 14:19:27   
Nunichi
Preslatko je stvarno...ne znam koju bi prije izabrala. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 14:19:49   
ElmaB
 user posted image

Ova mi je extra! Super ideja!


< Poruku je uredio Visnja RR -- 4.1.2009 14:41:43 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 14:23:48   
Anoniman
bas super ideja ima :)
elma, jelde da bas izgleda jednostavno... jos koja vrpca ukrasna na tu tortu da se stavi i eto ga :)
ja sam probala sa malom torticom, na tri sprata hehee i ispala je dobro, jos da je malo ukrasim pa vam pokazem... to sam ja sebi napravila user posted image , onako ko ukras u bebaninom kutku user posted image

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 14:24:19   
Anoniman
Super je, extra ideja za poklone

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 14:27:20   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Dina RR

bas super ideja ima :)
elma, jelde da bas izgleda jednostavno... jos koja vrpca ukrasna na tu tortu da se stavi i eto ga :)
ja sam probala sa malom torticom, na tri sprata hehee i ispala je dobro, jos da je malo ukrasim pa vam pokazem... to sam ja sebi napravila user posted image , onako ko ukras u bebaninom kutku user posted image


Jooj moram i ja probati nekad kasnije,i meni se svidja kao ukras u djecijoj sobi...ne vjerujem da bi je razmontirala. user posted image
Bas je orginalno!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 14:43:13   
haidy
Super je torta. To je bilo u jednoj epizodi "Sex i grad", Miranda je za babine bas ovakvu tortu dobila :-)

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 14:45:47   
Anoniman
Ja sam napravila jednu, ali ne mogu postavit sliku. Sad moram tamo pogledat kako se postavlja slika

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 14:54:03   
Romali
Super idejauser posted image user posted image user posted image
Mogla bih i ja pokušati napraviti sa pelenama koje su nam sada male ili onima što ih više ne koristimo



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 18:31:13   
camm
dobra ideja superuser posted image  samo da taj neko ne pomisli da je bas tortauser posted image
na prvi pogled bas izgleda kao torta
zanimljivo i lagano za napravitiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 19:00:32   
mamina cura
Vidjala sam torte po hr forumima. Tamo ima puno mama sto prave ovakve torte. One cak stave i bebinu kozmetiku i tako slatko zapakuju. Cini mi se kao super poklon za prve dane user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 19:11:37   
boogy woogy
MC, bila bi jos sladja da je od sareni pamucni pelena!user posted image user posted image Zamisli, red rozi, pa plavi pa onda na prugice i tackiceuser posted image user posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 19:23:28   
Aminad
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image E baš je super. Prelijepo izgleda!user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 19:26:33   
Inayat
Meni kad su prijateljice pravile baby shower u zadnjem mjesecu trudnoce su mi napravile ovu tortu. Ukrasile su je masnicama i super je izgledala. Postavicu je na albumu pa mozete vidjeti.



_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 19:38:00   
andji
oduševljena sam,baš za bebaćev kutak,ili nekom na babine i dodati stvari za prve dane bebi,ima jedna takva torta u tom nizu....originalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 21:12:06   
Crvena
Super, originalan poklonuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 21:29:03   
mamyca
Bas je superuser posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 23:36:01   
Kivac
ja sam bas neki dan dobila od prijateljice tortu na tri sprata. ne znam jel sladja torta, ili robica ili sandalice koje su bile na vrhu. uslikala sam i cim skontam kako se stavlja ovdje, pokazacu vam. 

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: "Torta" od pelena :)
4.1.2009 23:39:13   
Ilhana RR
Jao ko mi je sada trudan, kud nevidjoh ovo kad mi snaha bi trudna pa da njoj poklonim...

moram se sjetiti nekog sto mi je sada u drugom stanju pa da nesto vako napravim i poklonim...

Super ideja!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kivac)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: "Torta" od pelena :)
5.1.2009 1:53:07   
stella
I ja sam vidjela u seriji sex i grad,super ideja.user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: "Torta" od pelena :)
5.1.2009 10:18:31   
Anoniman
hej, ja bas neki dan vidjela kod prijatelja u sobi tek rodjene bebe kao ukras,ona dobila od majcine prijateljice... ma odusevila sam se, kako je slatka, sve neke girly stvarcice poredane, male sandalice, one ko za barbike, torbice, bombonice, ma super je!!!

(odgovor članu stella)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: "Torta" od pelena :)
5.1.2009 10:24:39   
Revati
Super izgleda, samo ne kontam kako fiksirati spratove jedan za drugi a ne oštetiti pelene? Stvarno super poklon!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: "Torta" od pelena :)
5.1.2009 10:25:36   
Anoniman
pa mogu se i ostetiti, jer nisu za koristenje, vec za ukras.:)

(odgovor članu Revati)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: "Torta" od pelena :)
5.1.2009 12:10:18   
Revati
Ja sam mislila da taj poklon ima i praktičnu svrhu, osim ove ukrasne. Ipak jedna pelena košta oko pola marke, a za jednu torticu treba cca 100 pelena. Ja sam mislila da se to poslije može razvezati i koristiti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: "Torta" od pelena :)
5.1.2009 12:44:07   
Anoniman
jeste da nije jeftino, ali i da kupis poklon, ne bi bolje prosla...:) A grehota je to pokvariti, kad se tako fino napravi, uostalom onda ta osoba nece imati nista od tog poklona, vec ce se pokakiti na njega.user posted image Ljepse je da nesto ostane za uspomenu. Uostalom, mogu se kupiti najjeftinije pelene! A nijedan poklon ne moze biti tako originalan i od srca kao nesto sto sam napravis!

a ako ipak zelis da budu za koristenje, mozes ih povezivati iznutra svezanj obicnom gumicom i sloj po sloj, a onaj zadnji koji se vidi lijepom platnenom ukrasnom vrpcom.


< Poruku je uredio Shee -- 5.1.2009 12:45:40 >

(odgovor članu Revati)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *