|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ''Ogradica-vrtic'' za bebe
18.10.2008 20:53:53   
andji
Drage moje,tražila sam ovu temu,i nisam je našla,ili je stavljena pod drugim imenom.Mislim na onu kao mrezu što se bebe stavljaju unutra da budu i da se igraju,stavi se i igračaka,onako prostranije okolo je kao ogradica,mreža.Nadam se da znate o čemu je riječ,ima li iko iskustva sa tim,jestel kupovali svojoj djeci?Naime mene interesuje hoćel da budu u tome,moj Sergej je sada najgori,puže,ustaje,hoda oko namještaja sve dira samo što nije prohodao.Mislili smo to da uzmemo pa da ga stavljamo,da budemo malo mirniji a i on sigurniji,ali bojim se da ću džaba kupiti i da neće htjeti biti u tome.Hvala svima,unaprijed

< Poruku je uredio Hanady RR -- 2.6.2010 21:28:53 >


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 21:33:13   
mivica
Ma sve ti zavisi, razlicita su iskustva, u svakom slucaju ako dijete naviknes u tome da se igra, onda nema problema. Preporucila bih ti ako vec znas nekoga ko ima igraonu, da pokusas staviti bebaca tu pa da vidis reakciju. Mada je danasnjoj djeci vrlo tesko okupirati paznju duze vrijeme sa jednom zabavicom user posted image


_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 21:37:52   
bebacha
ma meni se to nimalo nesvida.jest da je roditeljima lakse ali zamislite bebe zeljnu istrazivanja koja je zatvorena u tome.ja sam vise za to da se stan prilagodi bebi koliko je to moguce i pustiti je da istrazuje

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 21:39:56   
Amrino
Kupili mi...platili 200 KM jer smo uzeli onu najvecu- da bude djetetu kontam siroko...aha...user posted image
Provede unutra samo 15 minuta ujutro dok operem zube i umijem se...onda se digne na noge, uhvati se za onu ogradu i dernja se sve dok ga ne izvadim...a onda se raspojasa po cijeloj kuci...user posted image ...al et...bar mi igracke stoje unutra...user posted image ...tjesim se...
Mozda neko ima i drugacija isustva- mi smo komotno mogli da nikada ni ne vidimo tu igraonu (na pocetku je i htio- dok nije otkrio cari puzanja po cijelom stanu- pa valja skonto sta mu je bolje)


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 21:40:49   
Emina*
IZVORNA PORUKA: bebacha

ma meni se to nimalo nesvida.jest da je roditeljima lakse ali zamislite bebe zeljnu istrazivanja koja je zatvorena u tome.ja sam vise za to da se stan prilagodi bebi koliko je to moguce i pustiti je da istrazuje


Sasvim se slazem....
Meni je to slicno, pa skoro isto kao i krevetic (onaj putni), bar meni se cini da je nekako maleno, i beba samo moze sjedjeti,stojati, nemoze ni puzati, nista...
Po meni su bebe mali istrazivaci user posted image   user posted image
Odluka je svakako na tebi....
To je super, kad npr zaista imas nekih obaveza po kuci, pa ostavis bebu tu, dok ti to ne pozavrsavas, ali je opet pitanje, da li beba zeli da bude tu??
Sretno ti u svakom slucaju user posted image   user posted image

< Poruku je uredio Emina* -- 18.10.2008 21:41:49 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 21:42:32   
hanabanana
Mi smo je imali i imam pozitivna iskustva. Dobili smo je na poklon kada je Hana imala nekih 8 mjeseci. Upravo je uz tu mrežicu, budući da je imala par ručkica sa svake strane, naučila da se diže i održava na nogama sama. I kada bi pala nije bilo mogućnosti da se udari.

Ali tvoj maleni je već veliki dječak, ne znam koliko će ti on htjeti u to, pogotovo što kažeš da samo što nije prohodao.

Ja sam mrežu koristila koji mjesec, obično je Hana htjela da se igra 20-tak minuta unutra, i to je to. Ali mi je pomogla i u periodu kada je puzala, a ja moram u WC.
Stavim je unutra i znam da sam mirna da se neće povrijediti.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 21:49:02   
camm
user posted image
mi smo imali ovu i stvrno je tvrda i nosili smo je i na more
lako se sklapa..
a imali smo onu obicnu sa mrezom  tu je svu očorupala.user posted image

ja sam rahat bila dok je bila u njoj do nazad godinu dana
kad je pocela iskakti iz nje onda smo je izbacili.

< Poruku je uredio camm -- 18.10.2008 21:51:17 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 21:49:49   
Amrino
Ja sam mrežu koristila koji mjesec, obično je Hana htjela da se igra 20-tak minuta unutra, i to je to. Ali mi je pomogla i u periodu kada je puzala, a ja moram u WC.
Stavim je unutra i znam da sam mirna da se neće povrijediti.


I kod nas je ovako bilo...a sada- kada odem u wc- onaj moj dopuze i lupa po vratima sve dok ne izadjem user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 21:51:30   
Blue rose RR
Imali, i imamo još uvijek, doduše kod moje mame je, jer kika ponekad voli nakon igre u njoj (sama uđe) da odkunja user posted image .
Za tu "igraonicu" mene i kiku vežu samo lijepa i pozitivna iskustva.
Svaki dan je provodila određeno vrijeme za igru u njoj, i s obzirom da je bila kao Hanina veća, sa ručkicama sa strane, imala je dovoljno prostora za igru i kretanje, a bez straha da se povrijedi. I ne, ne mislim da je beba u njoj ograničena, jer Bože moj, neće provesti cijeli dan u igraonici.
A što se tiče toga da li dijete hoće u nju...to neka svaki roditelj odluči.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 22:04:42   
Amrino
user posted image

mi imamo ovakvu bijelu sa cvjetovima...moj ti je savjet da kupis ovu veliku- ukoliko je budes kupovala. Moze se sklapati a dijete unutra ima bas dosta prostora
...nedavno su nam u gostima bile dvije vece curice (4 i 2 god.) i svi se utrpali unutra- igraona izdrzala user posted image


< Poruku je uredio amrino -- 18.10.2008 22:06:17 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 22:04:44   
Anoniman
e i mi smo kupili ovu stvar pa sta BOg da... user posted image Graco Travel Cot
meni koristi jer je sad koristim ko krevetic, na donjem spratu, a i super mi sluzi za presvlacenje bebe... poslije cemo da izbacimo ovaj dio gdje spava i onda ostane klasicni "kavez" o kojem vi ovdje govorite ... user posted image
a planiramo ga nosit i za Bosnu aBd

user posted image


< Poruku je uredio Dina RR -- 18.10.2008 22:08:05 >

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 22:07:29   
mamyca
Dino i kod mene je takav krevetac,samo druge boje,samo sto smo mi odavno izbacili tu dasku za presvlacenje i spustili krevet dole.Super stvar,sad Hamzi natrpam igracaka i on taman miruje dok ja kucu raspremam,bar za sad.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 22:08:33   
hanabanana
To je putni krevetić, i nezgodan je - beba se može povrijediti. Kod kaveza, nešto slično što je postirala amrino, je dobro što je obal ili okrugao - odnosno mreža pravi krug ili oval, tako da dijete i kada pada mrežica ga odbije i nema šanse da se udari.
A ovaj dio gore je spužvast.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 22:12:11   
mamyca
Tu si upravu ali mi smo kupili jos jedan madrac dodatno tako da nema sanse da se povrijedi,bar za sad,a kad malo poraste jos nemislimo ga tu drzati vise.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 22:14:29   
Visnja RR
Znam bas puno beba koje su imale taj "kavez" ali ni jednu koja je zeljela biti duze od 15 min... na kraju su mame to koristile za mjesto gdje se pokupe igracke ...
moja mama je sasila jedan veliki prekrivac (stavicu fotku istog ) koji je kao tanji jorgancic i stavi se na pod pa se beba stavi na njega i okolo razbacaju igrackice...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 22:19:05   
Anoniman
naravno da je najbolji onaj koji je bas namijenjen za to... da bude samo igraonica djecija, a ne da je to jedno od dodatnih opisa.
kazem da ce mi moci posluciti na kratko ko i vama, do wc-a i sl... al kazem takodjer da mi je sad na pocetku pravo dobro posluzilo kao krevetic i sprava za presvlacenje... to ce poslije ionako da bude sprava za skupljanje igracaka ko i svima vama user posted image kad beba pocne svijet da istrazuje user posted image

(odgovor članu mamyca)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 22:21:29   
mamyca
Upravu si,ja mogu iz svog iskustva reci da je meni isto pomoglo,i sad mi pomaze,mogu komotno otici do wc-a i slicno.Ali kao sto Visnja rece ni moj Hamza nece da je u njemu duze od 20 minuta.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 23:27:40   
ziki
Mi smo igraonu uredili i koristimo je prilicno. Nema tacno vrijeme koliko u njoj bude, nekad se i po citav sat igra sam a nekad je moram da sam na podu da me vidi i da se dovikujem... nekad opet ako nesto moram na kompjuteru da uradim jednom rukom moram po malo da ga drzim a ruku...kako kad al je definitivno koristan ako nista nije na podu jer nam je podno grijanje pa sam malo opreznija

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 23:35:26   
camm
moja se nikad nije udarila ..
a nema kakva cudesa nije pravila u kavezuuser posted image


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 23:38:14   
jasmina_mm
Mi smo dobili na poklon ovaj vrtic ustvari slican i vjeruj mi da me je ljetos spasio, iznesemo ga na terasu i mali se igrao po citav dan u njemu, ali to je bilo ljetos. Sada nece ni da primirise a kamo li da se igra....
user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: 'kavez' za bebe
18.10.2008 23:50:48   
ziki
Evo naseg vrtica u kombinaciji sa baby gym-om
user posted image
al sam zaboravila da ga rotiram

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: 'kavez' za bebe
19.10.2008 13:44:07   
travnicanka
IZVORNA PORUKA: camm

user posted image
mi smo imali ovu i stvrno je tvrda i nosili smo je i na more
lako se sklapa..
a imali smo onu obicnu sa mrezom  tu je svu očorupala.user posted image

ja sam rahat bila dok je bila u njoj do nazad godinu dana
kad je pocela iskakti iz nje onda smo je izbacili.


Ovo je ustvari krevetic koji je jako praktican kad negdje putujes a moze posluziti i kao "kavezcic"preko dana.Ja sam kupila ovakav prosle godine u Fisu i kostao je  nekih 100 km.

< Poruku je uredio travnicanka -- 19.10.2008 13:46:02 >

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: 'kavez' za bebe
19.10.2008 16:29:49   
mamina cura
Ja imam slican krevetic na sklapanje koji sam kupila preko oglasa za Timura i divno nam je posluzio. Sad mi je u dnevnoj i sluzi za Henino popodnevno spavanje a prije se i igrala u njemu. Ima mrezu pa je ujedno i igraona. Nosali smo ga svuda sa sobom i na more i na vikendicu a uz njega sam dobila i madrac tako da je ipak dijete malo visocije od poda. Neko vece je Timur zaspao u njemuuser posted image  On je ljubomoran i ponasa se kao beba.user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: 'kavez' za bebe
19.10.2008 17:15:36   
ElmaB
Ja imam jako pozitivno iskustvo. Meni je Tea znala cak zaspati u tome, a prvi put se i digla na noge kada se uhvatila za rucke u tom, ja ga zovem, igralistu. Jos malo, pa ce i blizanci unutra. Ja sam svoj kupila u turbo limacu i sada cu kupiti jos jedan!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: 'kavez' za bebe
19.10.2008 17:26:19   
mišur
Jasmina_mm, ja imam isti, samo plavi...
Meni je to super stvar, beban hoće da bude u njemu i super se igra.
A najbitnije je da sam ja mirna da je on siguran kad nešto radim po kući.
Dok ga nismo kupili, bio je na kreveteu i stalno sam strahovala da će pasti...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *