|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta jedete na poslu?
6.7.2010 22:42:02   
Taha0608
tražila sam-nije bilo slične..
dotužilo mi je suuhoo..te pileći sendvići,pekare,pite..nisam ni finansijski sposobna da sebi kupujem kvalitetnije,a na poslu nemamu ni menze ni kancelarije u kojoj bi mogli jesti kao ljudi..čak mi je i stolica zatrokirala(sorry),pa imali iko ideju šta nositi bar od kuće sem sendvića,nešto praktično za ponijeti da mogu pod stolom pojesti ako ništauser posted image user posted image user posted image ..i eto vaša iskustva..

_____________________________

Žene imaju problem za svako rješenje!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Šta jedete na poslu?
6.7.2010 22:44:29   
Dida79
user posted image user posted image user posted image
Sjecam se ove teme nekad davno je bila i glavni obrok je bio bananauser posted image user posted image
Ko je u toku skontaceuser posted image user posted image

(odgovor članu Taha0608)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Šta jedete na poslu?
6.7.2010 22:46:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Dida79

user posted image user posted image user posted image
Sjecam se ove teme nekad davno je bila i glavni obrok je bio bananauser posted image user posted image
Ko je u toku skontaceuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nemoj nam tahu zbunjivat....

taho to je bila fora da smršamo banana djetom...pa smo se sve redovno javljale kako jedemo banane na poslu za doručak...to se mi sakrijemo iza monitora da negledamo kolege kako tamane popajevu šniclu jer banan rijetko kad dovoljna je bila.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Šta jedete na poslu?
6.7.2010 22:49:52   
Dida79
Ma ne mogu da nadjem onu temu mozda Taha nadje tamo koji koristan savjet user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Šta jedete na poslu?
6.7.2010 22:55:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Dida79

Ma ne mogu da nadjem onu temu mozda Taha nadje tamo koji koristan savjet user posted image


http://www.ringeraja.ba/forum/jutarnja-banana-dijeta/m_561465/mpage_13/tm.htm#601349

evo dijete a ima i naš tim...joj jarane pa ja prevalila i zacrtani ciljuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Šta jedete na poslu?
6.7.2010 23:07:37   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Taha0608

tražila sam-nije bilo slične..
dotužilo mi je suuhoo..te pileći sendvići,pekare,pite..nisam ni finansijski sposobna da sebi kupujem kvalitetnije,a na poslu nemamu ni menze ni kancelarije u kojoj bi mogli jesti kao ljudi..čak mi je i stolica zatrokirala(sorry),pa imali iko ideju šta nositi bar od kuće sem sendvića,nešto praktično za ponijeti da mogu pod stolom pojesti ako ništauser posted image user posted image user posted image ..i eto vaša iskustva..


E sad ozbiljnouser posted image Da nosis od kuce i nemas neki izbor jer sta god da poneses opet ti je suho...dok sam radila i ja sam bila u vjecitoj dilemi sta da jedem i uvijek bi se svedi na to da mi je opet lakse sebi naruciti nego da kontam sta da ponesem.Dosta mi je sto moram misliti sta rucku da kuham user posted image
Ma nista draga Taho nego se ti opet vrati pekari ili argeti(ovo sam najcesce jela)user posted image

(odgovor članu Taha0608)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Šta jedete na poslu?
6.7.2010 23:09:46   
veeseelaa
ja često odnesem od kuće hranu, nekad rižoto, nekad pastu, ćufte, salatu itd
Lijepo zapakujem i u kesicu, nije bitno što je hladno bude njam njam



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Šta jedete na poslu?
6.7.2010 23:11:13   
taurus
IZVORNA PORUKA: Taha0608

tražila sam-nije bilo slične..
dotužilo mi je suuhoo..te pileći sendvići,pekare,pite..nisam ni finansijski sposobna da sebi kupujem kvalitetnije,a na poslu nemamu ni menze ni kancelarije u kojoj bi mogli jesti kao ljudi..čak mi je i stolica zatrokirala(sorry),pa imali iko ideju šta nositi bar od kuće sem sendvića,nešto praktično za ponijeti da mogu pod stolom pojesti ako ništauser posted image user posted image user posted image ..i eto vaša iskustva..



Kada sam na dijeti ujutro na poslu pojedem samo zdjelu žitarica sa jogurtom, a možeš praviti sebi salate. Ja često kupim paradajz i krastavicu, pomiješam sa pavlakom i eto doručka. Kada sam druga smjena ujutro sebi pripremim salatu od tunjevine (tunjevina, kukuruz, jaje, krastavica, limun) i to ručam.

Novo otkriće mi je Dukat zrnati sir, pakovan u posudice kao od voćnog jogurta i uz njega doće kašikica pa se može u kancelariji pojesti sam ili sa pecivom. Najbolje od svega mi je što je nisko kaloričan, nemastan a pravo ukusanuser posted image user posted image

(odgovor članu Taha0608)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Šta jedete na poslu?
6.7.2010 23:12:53   
milenium
pa fino staviš u ne plastične kutijice s poklopcem i juha je na posluuser posted image a ako u blizini posla ima kakav restoran tanjur neke juhe ne košta više od 5kmuser posted image


a imaš i ovdje prijedloga jer tema već postojiuser posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/sta_ponijeti_za_rucak_na_posao/m_276389/tm.htm

< Poruku je uredio milenium -- 6.7.2010 23:26:56 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Šta jedete na poslu?
6.7.2010 23:41:20   
Anoniman
imas fini mini supice...mislim da su knorove...u solj...prelijes kuhanom vodom i jedes

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Šta jedete na poslu?
7.7.2010 22:41:30   
mrkva
kao sto reče Vesela najbolje je od kuće ponijeti, spakujes fino a uostalom ljeto je i ima veliki izbor voća pa navali, ja sebi znam natrpati u torbu i banana i breskvi, ananasa, spakujes nozic i fino pravis vocnu salatu


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Šta jedete na poslu?
7.7.2010 22:57:46   
Ilhana RR
Tahic, ja ti radim u restoranu pa tako da imam da biram =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Šta jedete na poslu?
7.7.2010 23:05:55   
Ilhana RR
bas sam neki dan Ameli spominjala... sada kada je ljeto i vruce ja najvise volim da jedem salate...

Ovo je sada smjesa za 4 porcije ;)

1 glavica zelene salate
1 paprika
2 paradajiza
1 konz. kokuruza
oko 250 gr sampinjona svjezi
1 teglica bijelog luka u marinadi (2 kasike marinade staviti u salatu)
posoliti i eksencije staviti
oko 300 gr makarona vecih ;)

u mom frizderu moze ova smjesa stajati tri dana a da joj nista nije...
A u nju mozes jedan dan dodas piletinu isjeckanu, ili tunjevinu ili dimljeni losos ili neko drugo meso...

Mozes uz ovo pojesti i jednu bageticu ili krisku hljeba....


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Šta jedete na poslu?
12.7.2010 7:28:11   
Mona Mohamed
Dok sam radila, glavno jelo nam je bilo sendvic sa tameyom..Tameya je tradicionalno arapsko jelo..Drzi te cijeli dan situ, ukusno je i hranjivo je..Uz to sam pila dosta vode, vocni caj, a prije polaska na posao obavezno voce..

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Šta jedete na poslu?
13.7.2010 16:16:35   
emma.L
Prijedlog je pohovano povrće koje ja jako volim jesti hladno (paradajz, tikvice, karfiol). Uz to kupiš pavlaku i pecivo i eto ga, pravi ručak. I faširana šnicla mi nije loša hladna.
Zatim sve varijacije na salatu s tjesteninom (tuna, piletine, svježe i kuhano povrće, kukuruz, grah, salame razne, sirevi).  
Puru/palentu isto tako volim jesti hladnu i uvijek je pravim skroz gustu, pustim da jedan dio prenoći i taj dio ide meni sutra hladan i isjeckan na zalogaje sa raznim sirevima.
A ujutro voće, voćni jogurt, pahuljice, dvopek sa džemom...

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Šta jedete na poslu?
13.7.2010 17:22:19   
Penelopa
ja pojedem ili picu ili ćevape ili sendvič
nemam puno izbora što se tiče objekata u okolini mog posla

_____________________________

Sve će se ovo zvati jučer

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Šta jedete na poslu?
18.8.2010 11:49:54   
Trnoruzica
Napravim sendvic (pileca prsa, dimljena pileca prsa, zelena salata), ponesem bananu. Ili kupim one Milky Way minute, pa ih tamanim user posted image
Uglavnom, nekako se predevera user posted image

(odgovor članu Penelopa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Šta jedete na poslu?
18.8.2010 12:01:10   
henna ze
to što vi jedete te salatice, jogurtiće...ja bih na tome krepala..žene drgae..ja slabo jedem..kržljava ko suha grana...al za doručak moram mlatnut nešto konkretno..
da nemam uslova šta bi..uzimala bi te supice fini mini i onda kupovala pite i ćevape..
mi na sreću imamo kuhinju, šporet i kafe aparat..pa sebi pravimo.nekad skuhamo tjesteninu, przimo jaja, nekad poručimo, sami pravimo sendviče, kuhamo hrenovke i sl...tako da se jede oko 10..al do 16 obavezno moramo i užinu imati.sve mlado i gladno..valjda se svi trošeuser posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Šta jedete na poslu?
18.8.2010 12:07:11   
veeseelaa
o što je tebi dobro henna, super neka firmauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisana poruka]
18.8.2010 12:08:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Šta jedete na poslu?
18.8.2010 12:11:09   
Hannica
Ne jedem nista zato sto nemam posla.user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   [Obrisana poruka]
18.8.2010 12:11:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Šta jedete na poslu?
18.8.2010 12:22:08   
henna ze
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

o što je tebi dobro henna, super neka firmauser posted image




DRŽAVNA..tačnije Javna ustanova...o jeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Šta jedete na poslu?
18.8.2010 12:23:09   
veeseelaa
suuupeeer ženo, da je meni rešo da ubacim user posted image  ja bi i pitu ispekla nekako user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Šta jedete na poslu?
18.8.2010 12:23:29   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: buba29

IZVORNA PORUKA: henna ze

to što vi jedete te salatice, jogurtiće...ja bih na tome krepala..žene drgae..ja slabo jedem..kržljava ko suha grana...al za doručak moram mlatnut nešto konkretno..
da nemam uslova šta bi..uzimala bi te supice fini mini i onda kupovala pite i ćevape..
mi na sreću imamo kuhinju, šporet i kafe aparat..pa sebi pravimo.nekad skuhamo tjesteninu, przimo jaja, nekad poručimo, sami pravimo sendviče, kuhamo hrenovke i sl...tako da se jede oko 10..al do 16 obavezno moramo i užinu imati.sve mlado i gladno..valjda se svi trošeuser posted image user posted image


user posted image user posted image

i kod mene isto,čak nekad grah ili boraniju skuham user posted image


juuuuuh hahahahha

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *