|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 13:13:01   
tap3ah
Meni se već par puta dogodilo da uhvatim svoju gđu da npr. pere suđe i roni suze kao kišna godina. A trudni smo 20-tak sedmicauser posted image

Zanima me da mi vi kao iskusne mame, trudnice i sve u svemu žene koje su to isto proživljavale kažete šta očekujete od muževa tj. nas u takvim situacijama??



_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 13:18:12   
haida
Prvo dobro nam došao....i user posted image user posted image  na hrabrosti jer su ovdje pretežno žene.....

Pa šta očekujemo....prvo nije svaka žena odn. trudnica ista.....hormoni rade....nekad smo raspoložene samo tako a nekad nam nadođe iz čista mira da vrištimo i plačemo....

Budi jednostavno uz svoju suprugu u svakom trenutku...pomaži joj gdje god možeš....pokaži razumijevanje za njene promjene raspoloženja i nemoj postavljati suvišna pitanja.

Budi klaun i budi rame za plakanje....ne znam više šta da ti kažem....ali to se sve isplati i brzo prođe jer će te uskoro imati vašu user posted image

Sretnouser posted image

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 13:20:46   
tap3ah
IZVORNA PORUKA: haida

 i nemoj postavljati suvišna pitanja.



Eeee to mene zanima, koja su suvišna pitanja..... ???????

Je li dovoljno da u takvim situacijama .......... obrišem suzice, zagrlim i cmoknem ženicu

< Poruku je uredio tap3ah -- 23.10.2008 13:25:25 >


_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 13:22:14   
hanabanana
Npr. zašto plačaš?

Eto, recimo to je jedno od suvišnih pitanja.

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 13:23:58   
haida
Eeee to mene zanima, koja su suvišna pitanja..... ???????


Zašto plačeš....šta ti je sad.....i tako te stvari.....


_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 13:25:24   
Emina*
Zagrliiiiiiiiiiiiiii   user posted image user posted image user posted image
I nista ne pitaj  user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 13:43:30   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Emina*

Zagrliiiiiiiiiiiiiii   user posted image user posted image user posted image
I nista ne pitaj  user posted image



Potpisujem!



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 13:47:40   
Gigana
ja sam recimo u trudnoći imala strahovite napade smijeha i to u najgorim situacijama (kad je nešto npr. ozbiljno ja se počnem smijati i ne mogu se kontrolisati) i svi su mi govorili da sam ludača, ali nikome nije padalo na pamet da me ruži, kudi ili moli da prestanem, jer su svi znali da je to posljedica hormona.  Tako i ti postupi, ne pitaj ništa i ne pokušavaj smirivati situaciju, proći će je samo od sebe.  Bitno je samo da zna da ima tvoju podršku u svemu i da ćeš je razumjeti.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 14:10:08   
neki
Gigana,vala si me bas nasmijala...Zamisljam tu ozbiljnu situaciju i tebe kako padas od segeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 14:16:24   
mamyca
Kao sto su ti vec rekle ostale,samo zagrli i nista ne pitaj.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 14:24:56   
jupajdi
Joj i ja sam u par navrata plakala u trudnoći. Posebno baš kada je nešto tužno. Npr., ona emisija na Hayatu "Ispuni mi želju" nekom dedi poklonili put na hadž, on radostan, a ja plačem. MM me je tada slikao i brzo me je zagrlio. To mi je bilo potrebno. Kasnije sam se smijala sama sebi. user posted image  

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 14:28:03   
Adana
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

IZVORNA PORUKA: Emina*

Zagrliiiiiiiiiiiiiii   user posted image user posted image user posted image
I nista ne pitaj  user posted image



Potpisujem!




_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 14:52:25   
Blue rose RR
Slažem se sa odgovorima da je najbolje ništa ne pitati, već samo veliki i snažni zagljaj.
Mi žene nađemo i bedast razlog da zaplačemo, a vrlo često ne znamo ni da li je to vrijedno suza...šta ćemo kad hormoni rade u trudnoći (a vrlo često i mimo trudnoće) .
Najbitnije je da Ona zna da si tu uvijek pored nje, i da si spremam hrabro stati uz nju, i prećutno "suosjećati" sa njom (ma kako to nebulozno zvučalo, i teško za prihvatiti, sa muške strane), a da nikada ne mora davati objašnjenja: šta, kako, zbog čega ?!

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 15:00:57   
Gigana
IZVORNA PORUKA: neki

Gigana,vala si me bas nasmijala...Zamisljam tu ozbiljnu situaciju i tebe kako padas od segeuser posted image user posted image user posted image


Ma ja sebe nikako nisam mogla kontrolisati.  Imala sam par stvarno neugodnih situacija na poslu, usred sastanka, onda bih se izvukla kao da moram u WC i kad se malo smirim, vratila bih se na sastanak.  Ma užas!

Srećom imam super radne kolege koji mi nisu pravili probleme, nego su se skupa sa mnom smijali.  A najgore od svega je to što nekad uopšte ništa nije bilo smiješno, ali ja bih se uhvatila za neku riječ i počela se kleberiti do suza.

A znala sam i oplakati, što jest jest.  I opet, uvijek se radilo o glupostima.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 20:24:48   
andji
ene ja ne da sam plakala ja sam plakala ko kišna godina,meni je sve bilo povod za plač i svadju,isto kao dijete kad mu ne date šta hoće ili mu ne kupite,a ono odmah odvali jaukati ili se prepirati,e takva sam ja bila.I još mi govorili kako ću roditi plačljivo i nervozno dijete,a moj sergej u bolnici nijednom se nije javio,samo spavo ja provjeravala jel diše,i danas je uglavnom miran mada raste pa mu se motorika razvija i osjećaj za istraživanje što je normalno,eto tako

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 20:46:07   
Visnja RR
svaka cast za otvorenu temu... otvorio ju je buduci tata i bravo za njega... user posted image
zene su ti sve vec rekle...zagli svoju zenicu ...ili kada je ona  u "normalnoj" fazi pitaj je sta joj odgovara i sta ona ocekuje od tebe.. nekom je mozda potrebno bas da place sama ...
Moj muz bi samo otisao do kuhinje uzeo papirni ubrus i dodao mi... ako bi to bio neki prejak plac zagrlio bi me... ja bih kroz suze govorila neki razlog koji bi cesto bio smjesan... ali nekad bih i sutjela ako bi me neki njegov nesvjestan gest doveo do suza pa bih se durila... user posted image  (heh sad mi smjesno)
U svakom slucaju bliskost i razgovor je ono sto najcesce prija...
zelim vam dane  sa puuuno smjeha i sa sto manje tih suzica...
ljubim vasa oboje... user posted image

evo bila je jedna tema o tim suzama pa procitaj

Trudnoca i suze

< Poruku je uredio Visnja RR -- 23.10.2008 20:48:11 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 21:10:27   
Ladida
Ovo gore sve stoji,ali kupi ti njoj masinu za sudje za svaki slucajuser posted image .Ako ne pomogne za suze, pomoci ce kasnije kad stigneuser posted image user posted image




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Šta kad trudnica plače???
23.10.2008 22:20:25   
Anoniman
ja sam čitavu trudnoću imala neko mišljenje kao da radim najveće moguće herojsko djelo i očekivala da me svi tako tretiraju.user posted image user posted image user posted image
Nakad bih samo pogledala svoje tijelo i to bi bio razlog da zaplačem, dok sam tren poslije bila super happy, nije lahko, ali prođe...
i onda ćeš i ti kao i moj muž odahnuti i shvatiti da si imao tri žene, onu prije trudnoće, onu u trudnoći, i poslije... ova zadnja će ti biti najbolja i sve će se te suze pretvoriti u hrabrost i brigu o bebi.
a važno je da znaš da je na njoj veliki zadatak i teret i da se ona i boji i raduje i sve je pomiješano.
Ti je jednostavno razumi, i nemoj misliti da si ti razlog i kad ona to izjavi... i biće ti lakše da je utješiš i nasmiješ. A kad tako postupiš, svi ti hormončići neće imati mjesta da dođu do izražaja. Sretno!!!

(odgovor članu Ladida)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Šta kad trudnica plače???
24.10.2008 10:57:32   
idana_85
Ja placem i nakon poroda, sto Shee kaze kad se pogledas skontas da radis herojsko djelo,samo sto to neki ne primjeteuser posted image
Kad je tako uhvatis, zagrli je,reci joj koliko je volis i nista je ne pitaj,samo je mazi dok se ne smiri....ne trudi se da razumijes, ne mozes,ali bar nek zna da nije sama u svemu tome.


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Šta kad trudnica plače???
24.10.2008 11:17:38   
travnicanka
Prolila sam kisu suza u trudnoci....a placem i mimo trudnoce....sta cu kad sam emotivnauser posted image user posted image malo mi fali i ja placem.

Zagrli svoju trudnicu,uputi par lijepih rijeci i bjezi joj s ociju.... kad se smiri ti se vrati!!!
Sjecam se da mi je posebno islo na zivce kad moj jadni muz bi u takvim situacijama poceo me nasmijavati nekim salama.....ja bi se tek onda rasplaci i kontaj u sebi:"ma daj ne gnjavi me,pusti me da se isplacem"user posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Šta kad trudnica plače???
24.10.2008 14:13:03   
stella
Dobro nam dosao.

Nevalja kad pitas,nevalja kad ne pitasuser posted image Tako to otprilike ide.
Meni je pomagalo kad me mm zagrli i kaze nemoj plakati i padne koji poljubac i to je to.
Mada mi je to ostalo i sadauser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Šta kad trudnica plače???
24.10.2008 14:50:24   
amlatifa
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

IZVORNA PORUKA: Emina*

Zagrliiiiiiiiiiiiiii
I nista ne pitaj



Potpisujem!



ili samo poremećaj hormona u takovom stanju koji se poslije 9mjeseci vrate na staro mjesto.

           Poljubi je jer joj puno trebaš, a to znači.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Šta kad trudnica plače???
28.10.2008 14:32:30   
tap3ah
Zahvaljujem svima.

Legende ste cureuser posted image

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Šta kad trudnica plače???
28.10.2008 23:28:05   
bebbe RR
Mart ce toliko brzo da ces se iznenaditi. A, cure su te posavjetovale da ne moze bolje. Iz svojih iskustava. Jedino cu dodati da nije lose da pretjerujes - u smislu da koji kompliment i "na silu", mislim, nespontano, kazes. Hoce reci, ne cekaj da se rasplace, vec ti kad god imas priliku primijeti kako je lijepa, iako je okruglasta, kako kuha super, kako si najsretniji covjek na svijetu jer nosi tvoje dijete... I slicno. To ti sve vjerovatno i mislis, ali sada ne skrtari - ni sa poljupcima, ni sa njeznostima, ni sa lijepoim rijecima, ni sa zagrljajima... Sve to nije garant da nece plakati, ali, osjecace se bolje.  Eto. Pusa za oboje i za vaseg bebirona. 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Šta kad trudnica plače???
17.1.2009 18:24:45   
Ella_H
Helo trudnice.....Ja konstantno placem,osjecam se umorno jedva hodam, noge mi trne stalno haman
da sam pocela vec oticat tek 10 sedmica igh i samo se pitam Kolika cu biti ovaj put al eto sta cu...
Svasta nesto prolazim neznam  ni ja malo malo nostalgija sto za mamom sto za Bosnom nekad neznam..
Izvinite morala sam se ispuhat zanima me sta vama pomaze u placnim situacijama....By the way muza jadnog
stalno napadam hihihihi..........

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *