|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2009 15:24:47   
acudesa
Ovdje se podrazumijevaju stvari(proizvod kojim niste zadovoljne)  i osobe za koje mislite da im nije mjesto u Vašem domu:
U moju neće  (nadam se) više ući:
-mahaluše komšinice,
-zlobna familija,
-muževa bivša djevojka,
-rođak koji će 100% tražiti pozajmicu,
-stara muževa tetka koja samo podbada snahicu.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  i ostale "stvari"user posted image user posted image :
-"Birino"-ništa (jako sam nezadovoljna kvalitetom par njihovih stvari)
-Jonson baby šampon (vjerujem u onu priču)
-jeftin sto za peglanje-bolje baciti pare
-jeftin prenosivi štrik za veš (isto kao u gornjem)
-tečnost za cipele (samo ispuca koža od nje)
-hrana "sa akcije" sa skorim istekom roka (bacim je uglavnom jer je ne stignem potrošiti)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2009 15:32:49   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: acudesa

-Jonson baby šampon (vjerujem u onu priču)



user posted image

Koja priča?


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2009 15:35:01   
acudesa
-da izaziva karcinom, pu puuser posted image
nisam baš lakovijerna, može biti da je samo ekonomski trik konkurenata, ali bolje ne rizikovati

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2009 15:48:35   
reallove

mali Emir koji je prethodno hodao bos vani a ja ocistila parketuser posted image
nivea deo zbog one price
rexona antiperspirant
moj muz u patikamauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2009 15:49:38   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove


mali Emir koji je prethodno hodao bos vani a ja ocistila parketuser posted image
nivea deo zbog one price
rexona antiperspirant
moj muz u patikamauser posted image

znači niko, pa ni dezodorans u patikamauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2009 15:57:35   
Nedi
Kineske papuče - prije nekoliko godina kupim neke simpatične pape kod kineza....kuća mi je smrdila 5 dana nakon što sam ih bacila a još su bile u lavoru sa lenorom dva dana fuujjjjj

Ima toga jos pogotovo kod osobauser posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2009 16:03:32   
acudesa
-kineski proizvod (samo za nuždu) uh,...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2009 18:40:31   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove


mali Emir koji je prethodno hodao bos vani a ja ocistila parketuser posted image
nivea deo zbog one price
rexona antiperspirant
moj muz u patikamauser posted image

znači niko, pa ni dezodorans u patikamauser posted image user posted image

ma niko nema bujrum kod meneuser posted image user posted image kinezi vec odavno mi ne ulaze u kucu dosta ih je sto kazete smrdeuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2009 21:03:09   
salmy
Majstori kojima smrde noge........................fuj..............

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2009 22:44:43   
almai
-briket(rasipa se do bola dok se naloz)
-ugalj(djeca kaslju od nejga)
-moler  koji mi je ove god. radio stan.
-jorgan vuneni

uh, ima toga jos samo mi nemoze trenutno naumpast


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2009 22:48:04   
neki
Domestos definitivno,fuuuuuuuuuuuuuuuuuuujuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2009 23:09:29   
batterfly

IZVORNA PORUKA: neki

Domestos definitivno,fuuuuuuuuuuuuuuuuuuujuser posted image user posted image user posted image



E i meni je ovo pod jedan i pod definitivnouser posted image ....a ostalo kad budem imala vise vremena...user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
14.10.2009 23:10:27   
norah
Ljudi za koje nisam sigurna da su mi prijatelji. Sa takvima se bolje vidjati van kuce.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
15.10.2009 13:15:33   
leli§
uh draga acudesa gdje me nadje :):):)

- gumena prostirka za kupatilo
- mala kanta za smece
- hrana na akciji
- pernati ukrasni jastucicci... kako god neko sjedne tako perje leprsa sa svih strana...

a o onim "manjim" stvarcicama i da ne pricam...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
15.10.2009 15:33:06   
acudesa
IZVORNA PORUKA: leli§


- gumena prostirka za kupatilo

a, što???
ostalo se slažem user posted image
ja, otkako sam uselila u stan, imam samo gumene, i ne znam za boljeuser posted image
doduše kod mame su bili oni klasični prostirači pamučni-ali kako ja nisam brinula ni zašta, nit im znam vrline niti mane, pa mi napiši ako ti nije teško
(trebam ove mijenjati-malo su otišli, pa da vidim koji mi više odgovaraju)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
15.10.2009 15:34:20   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

Domestos definitivno,fuuuuuuuuuuuuuuuuuuujuser posted image user posted image user posted image

neki, šta koristiš umjesto njega za dezinfekciju?

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
15.10.2009 18:20:34   
dana3
donijela sam tobe da u moju kucu nece jeftini pilici koji ne vazu ni kilu.Bolje goluba ubiti nego njih jesti.


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
15.10.2009 18:55:14   
le_ella
U moju kucu vise nece uci vatrostalana keramicka posuda uh koliko me juce uplasila kad je pukla na sporetu ocima je ne mogu vidjeti.....
-takodze tracare ne zelim u mojoj kuci
-lazove
-licemjerne ljude i td imala bih ja do sutra nabrajati


_____________________________

Boze, olaksaj, nemoj otezati,
Boze, svaki nam posao zavrsi sretno, Uslisaj Boze!

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
15.10.2009 19:10:01   
acudesa
-muževa švalerkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ona mi ne treba više u kućiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
15.10.2009 22:42:47   
amela.srce
-jeftina obuca
 
-jeftine carape smrde fuuuuuuuuuuuuj
 
-francuski sir camembert koji uzasno smrdi
 
-i niko sa obucom

_____________________________

NASA PRINCEZA JE RODJENA 28.10.2007
AMELA:LJUBAV MOJA NAJVECA!!!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
16.10.2009 15:43:15   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: acudesa

-muževa švalerkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ona mi ne treba više u kućiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ti si kraljica stvarno.........ma ne bi mi ni on usao vise u kucuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
16.10.2009 18:07:07   
Nadja08
TV. Nikad vise.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
16.10.2009 19:15:08   
Adana
IZVORNA PORUKA: reallove

nivea deo zbog one price
rexona antiperspirant


A zasto, i koje price? Ja iskljucivo koristim Niveu, MM Rexonu, najbolji su nam. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
16.10.2009 19:19:50   
acudesa
IZVORNA PORUKA: fatimica09


IZVORNA PORUKA: acudesa

-muževa švalerkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ona mi ne treba više u kućiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ti si kraljica stvarno.........ma ne bi mi ni on usao vise u kucuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja i ovako "na prazno" prijetim da ću ga liferovati-bolje spriječiti, nego liječitiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
16.10.2009 19:26:23   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: fatimica09


IZVORNA PORUKA: acudesa

-muževa švalerkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ona mi ne treba više u kućiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ti si kraljica stvarno.........ma ne bi mi ni on usao vise u kucuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja i ovako "na prazno" prijetim da ću ga liferovati-bolje spriječiti, nego liječitiuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al bujrum u goste user posted image nek dodje al s obrazom bezbeliuser posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *