|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
1.4.2010 21:40:54   
reallove
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

IZVORNA PORUKA: reallove

loreal balzam za kosu...maska je odlicna ali balzam....samo bacis 3 eurauser posted image user posted image


ja ga koristim i meni je bas dobar, ako mi je kosa previse ostecena onda mi nista ne pomaze, vrhovi budu alasalamet, al kada sam frisko osisana onda mi bas fino omeksa kosu.


meni maska u onoj maloj kutiji dobra,nedavno nije bilo maske,kupim balzam,ma nista,uzas...nemogu ni da se pocesljam,a feniranje da ne spominjem...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
1.4.2010 21:42:15   
reallove
IZVORNA PORUKA: Husic10


IZVORNA PORUKA: reallove

hehe za to cudo si upravu,ja imam srecu da kad god prodjem pored njega on ispusti miris,i pravo na meneuser posted image


Ahhh sto me to jednom poplasilo kad sam ga tek kupila majku mu . user posted image user posted image


hahaha majku mu,mene poplasi svaki putuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
2.4.2010 10:30:22   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

DenkMit kocke za suđericu iz DM-a! U kombinaciji sa mojom Gorenje suđericom (ne dao Bog nikome) čaše su čistije nakon što se iz njih popije jogurt nego kad se izvade iz mašine user posted image


Ove tablete imaju posebnu uputu za korištenje - prvo se treba uključiti pretpranje ( kod mene je to program 1 i traje 10-tak minuta) pa tek onda staviti tableta i ukljuciti normalno pranje i ne bude ovog problema.user posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
2.4.2010 10:39:00   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

DenkMit kocke za suđericu iz DM-a! U kombinaciji sa mojom Gorenje suđericom (ne dao Bog nikome) čaše su čistije nakon što se iz njih popije jogurt nego kad se izvade iz mašine user posted image


Ove tablete imaju posebnu uputu za korištenje - prvo se treba uključiti pretpranje ( kod mene je to program 1 i traje 10-tak minuta) pa tek onda staviti tableta i ukljuciti normalno pranje i ne bude ovog problema.user posted image


ovo nisam znala, hvala na informaciji, ostalo mi je gomila njihovih tableta sa kojima nisam znala šta ću, jer mi je suđe nakon njih ostalo katastrofa
sad znam da ih mogu iskoristiti
hanady ti si još bolje rekla šta i ja mislim (ja sam trudnjača koju drmaju hormoni i nekad se ne može sjetiti obične riječi, a koleice me tješe da ću još više poglupiti kad rodim i budem na porodiljskom user posted image )


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
2.4.2010 14:43:53   
acudesa
Husić10, svako ima pravo za svoje mišljenje, ali na forumu javno ponižavati sve pripadnike jednog naroda kroz generaliziranje je ZABRANJENO

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
2.4.2010 14:54:11   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Husić10, svako ima pravo za svoje mišljenje, ali na forumu javno ponižavati sve pripadnike jednog naroda kroz generaliziranje je ZABRANJENO


i smatraj ovo javnom opomenom...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
2.4.2010 14:59:46   
salmy
Definitivno nece kafa Franck,a ljudi moji sto je mrskauser posted image user posted image user posted image user posted image od kako je pakuju negdje ubi Boze  nikakvog ukusa nema!

Boze sacuvaj sto se izradih!a tako mi je sjedala, imala je poseban smek,a sad fujjuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
2.4.2010 15:06:44   
Dinkica
LaVita ko fol cedevita, preslatka uzas,
kakao Seti, osjetis svako zrno u kolacu



_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
4.4.2010 9:16:35   
Lalana
Definitno nece uci neki bezvezni sampon za djecu, pa djeca mi smrde na otrov za muhe zbog toga sto sam uzela neki fuj sampon.user posted image


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
4.4.2010 9:23:31   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Lalana

Definitno nece uci neki bezvezni sampon za djecu, pa djeca mi smrde na otrov za muhe zbog toga sto sam uzela neki fuj sampon.user posted image



izvini ali moram user posted image user posted image user posted image user posted image slatko si napisala iako znam da tebi nije smijesno

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
4.4.2010 9:29:28   
Lalana

IZVORNA PORUKA: maja78


IZVORNA PORUKA: Lalana

Definitno nece uci neki bezvezni sampon za djecu, pa djeca mi smrde na otrov za muhe zbog toga sto sam uzela neki fuj sampon.user posted image



izvini ali moram user posted image user posted image user posted image user posted image slatko si napisala iako znam da tebi nije smijesno


ma vjeruj sad se i ja smijem, pa stvarno ni sa cim drugim nisam mogla usporediti, tacno tako ruzno mirise user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
18.4.2010 23:33:50   
lejna_
sredstva za higijenu "k plus" (šampon, regenerator, gel za tuširanje, pasta za zube....)
jednom sam se prevarila i sve kupila, ... mislila taman povoljno, a kupiću sve što mi treba, ... jer sam zadovoljna njihovim prehrambenim artiklima, .. kad ono -nikad više!!!
"dax" im je skroz druga priča. njega obavezno kupujem!

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
1.5.2010 14:53:34   
Anoniman
jeftino sudje i jeftine, kineske igračkeuser posted image   već sutradan sve se polomi i pootpada,radije im kupim jednom u mjesecu ali nešto kvalitetno,nego svake sedmice a na kraju sve u smeću završi

(odgovor članu lejna_)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
1.5.2010 17:01:23   
škorpija
ma eto kinesnek igračke ne bi trebalo nikad kupovati jer su uglavnom opasne za zdravlje ili su tako anpravljene da se djeca lako mogu povrijediti, ali fakat je i u tržnim centrima teško naći igračku da na njoj ne piše made in chinauser posted image

ja stalno mužu govorim da mi u kuću više neće ući nikakvi keksi koji koštaju 1 km, jer su uglavnom totalno bezeze, ali on me ne sluša, ja tražim krašovu domaćicu a on mi uvijek kupi neku žlj, al na njoj fakat piše domaćicauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
1.5.2010 17:35:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma eto kinesnek igračke ne bi trebalo nikad kupovati jer su uglavnom opasne za zdravlje ili su tako anpravljene da se djeca lako mogu povrijediti, ali fakat je i u tržnim centrima teško naći igračku da na njoj ne piše made in chinauser posted image

ja stalno mužu govorim da mi u kuću više neće ući nikakvi keksi koji koštaju 1 km, jer su uglavnom totalno bezeze, ali on me ne sluša, ja tražim krašovu domaćicu a on mi uvijek kupi neku žlj, al na njoj fakat piše domaćicauser posted image
isto...cak su i ambalazu prekopiraliuser posted image user posted image a moje ne staje kod keksa...on kupuje i zlj cokolade, salame, sireve, tjesteninu...etc...ja svaki put fras dobijem kada sam ode u kupovinu...pa ga ispitujem ko drotuser posted image user posted image zast? kako?...

A sto se malih zutih tice...tesko je naci danas nesto sto se ne proizvodi u chini...mislim da je cak i ne moguce...ipak mali zuti kosta 3 KM sat dok "europejac"  nece da radi ispod 15 KM ...sve fabrike su preselili dole/gore...gdje li vec...bitno je samo gledati firmu koja stoji iza proizvoda..tek onda mozes biti koliko toliko siguran da boja recimo nije otrovna ili da dijelovi nisu premali etc.

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
1.5.2010 20:05:32   
ledy blue
nezahvalni ljudi koji ne znaju cijeniti gostoprimstvo !!!

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
1.5.2010 21:11:09   
acudesa
IZVORNA PORUKA: ledy blue

nezahvalni ljudi koji ne znaju cijeniti gostoprimstvo !!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...isto

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
24.3.2011 16:25:15   
Niobe
Seti kakao u prahu! user posted image (ima okus ko zemlja. Ne pitajte kako znam kojeg je okusa zemlja.)

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
6.4.2011 9:32:46   
chuci
Dodajte maslac... Molim...
Ovo je zanimljivo
Margarin je izvorno stvoren radi debljanja purana. Kad je izazvao pomor purana,
ljudi koji su uložili sav novac u istraživanja, željeli su vratiti uloženo. Tako su zbili
glave kako bi smislili – što uciniti s tim proizvodom, kako bi vratili novac? Margarin
je u to doba bio bijela tvar, ni najmanje nalik na hranu, pa su mu dodali žutu boju i
poceli prodavati ljudima kao zamjenu za maslac. Kako vam se to svida? Smislili su
još i dodatnu mudrost: dodali su margarinu razlicite okusne tvari.
ZNATE LI UOPCE... Koja su razlike izmedu margarina i maslaca?
Procitajte do kraja ovaj tekst... Postaje vrlo zanimljivo!
I margarin i maslac imaju približno istu kalorijsku vrijednost.
Ali, konzumiranje margarina može povecati srcane bolesti kod žena za 53% u
odnosu na konzumiranje maslaca, kako to navodi najnovije istraživanje Harvard
Medicala.
O MASLACU
Maslac je nešto bogatiji zasicenim masnocama (8 grama) u odnosu na margarin (5
grama).
Jedenje maslaca povecava apsorpciju mnogih drugih hranjivih tvari iz drugih
namirnica.
Maslac ima mnoge hranidbene prednosti, dok ih margarin ima svega nekoliko – a i
to zahvaljujuci tvarima koje su dodane u njega!
Maslac je mnogo ukusniji od margarina i može pojacati i poboljšati okus druge
hrane.
Maslac je dio prehrane stoljecima, dok je margarin ušao u uporabu prije nepunih
100 godina.
A SAD, O MARGARINU...
Vrlo mu je visok sadržaj masnih kiselina.
Utrostrucuje pogibao od oboljenja srcanih žila.
Povecava ukupan kolesterol i LDL (loši kolesterol) te smanjuje HDL (dobar
kolesterol).
Povecava peterostruko pogibao od raka.
Smanjuje kakvocu majcinoga mlijeka.
Smanjuje imunitet i imune reakcije organizma.
Smanjuje proizvodnju inzulina.
I sada ona najpogubnija cinjenica... I TO JE OSOBITO ZANIMLJIVO!
Margarin je tek JEDNU MOLEKULU udaljen od toga da bude PLASTIKA... I ima
27 sastojaka kao i BOJE!
Vec i ove cinjenice dovoljne su za izbjegavanje margarina do konca života, kao i
svega ostalog što je hidrogenizirano (što znaci da je dodan vodik, mijenjajuci time
molekularnu strukturu doticne tvari...).
Poslužite se i sami pokusom:
Kupite kutiju margarina i ostavite je otvorenu u garaži ili na nekom sjenovitom
mjestu. Nakon nekoliko dana, zamijetit cete nekoliko pojedinosti:
* ni jedna muha, pa cak ni one dosadne sitne vocne mušice, ne ce ni prici margarinu
(to bi vam trebalo nešto reci...)
* margarin se ne ce pokvariti ni promijeniti miris, a to zato jer nema hranidbene
vrijednosti. I ništa ne ce narasti na njemu: ni gljivice, ni plijesni... Cak ni oni sicušni
mirkoorganizmi ne ce na margarinu naci podlogu na kojoj bi se udomili. A zašto?
Zato jer je margarin gotovo plastika. Biste li rastopili svoju plasticnu posudu i
namazali je na svoju plošku kruha?
Pošaljite ovaj prilog svojim prijateljima i znancima (želite li ih pouciti...)
Jer, kineska poslovca kaže ovako:
Podijeli li netko s tobom nešto vrijedno, pa imaš od toga probitka, tvoja je moralna
obveza podieliti to saznanje s drugima...
I dodajte mi maslac... MOLIM!

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
6.4.2011 9:33:23   
chuci
sa ovo gore čitam i no no margarinu više

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
6.4.2011 9:55:53   
henna ze
persil -tečni..užasno smrdi dojeća...muka mi..
domestos nikad ..mene glava odmah zaboli...
isto olea proizvodi za higijenu...
proizvodi za higijenu kupljeni u jednom lancu trgovina..sve i jednom rok istekao..davnih dana..a narod kupuje....li kupuje...
klas tjestenina..prije skuham grah nego njihove one tačkice za supu...
nekavalitetna obuće i sintetika...
heklani stolnjaci..ispeglani i uštirkani..kao i jastučići i " miljeji" il kako se to već zove...
sokovi tipa la vita..i oni nekakvi dovlitraši od 1 KM
salame i hrenovke divljaneri..
margarin (nikad i nisam koristila)
ne kupujem ni skupe omekšivaće..otkako je mala 86 promovisala lilly..
eto...komšinica i nemam..nikog živog u zgradi ne znam...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
6.4.2011 14:57:39   
teacher75
vichy sampon za masnu kosu, kosta oko 23 km a nikakve koristi, isti kao i svi ostali, kosa i dalje masnauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
6.4.2011 14:58:51   
veeseelaa
sokovi tipa la vita..i oni nekakvi dovlitraši od 1 KM


ja kad ga vidim nije mi dobrouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
6.4.2011 14:59:22   
palachinken
IZVORNA PORUKA: teacher75

vichy sampon za masnu kosu, kosta oko 23 km a nikakve koristi, isti kao i svi ostali, kosa i dalje masnauser posted image


Potpisujem ovo, samo je u pitanju vichy protiv opadanja kose.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
6.4.2011 15:00:43   
palachinken
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sokovi tipa la vita..i oni nekakvi dovlitraši od 1 KM


ja kad ga vidim nije mi dobrouser posted image


To smo mi kao mladi i ludi miješali sa alkoholom na dernecima. Radioaktivne kole i sprajtovi, krv ti rastave na faktore. Fuj!


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *